GETBACK SA

Wrocław

Opinie o GETBACK SA

antywindykator 2016-05-09 12:42:29
wątpisz? to widocznie mało wiesz. a raczej nie wiesz nic.
mam pokazywać stos pisemek od getBack, jakie są wysyłane do ludzi?
Brutus 2016-05-09 18:52:20
Proszę o info na temat get back w lublinie. Gdzie się mieszczą i jakiej kasy moźna się spodziewać? Jak z umową czy jest o pracę czy własna działalność?
krisss1234 2016-05-10 06:48:09
Oczywiście, że oszuści. Nękają ludzi, owszem zadłużonych ale niejednokrotnie nie z własnej winy. Telefony o 6 rano albo o 21 to norma. Dziennie po kilka sms-ów. Dzwoniący niejednokrotnie dzwonią i nic nie mówią. Oddzwaniam a gościu powiedzmy przełącza mnie do odpowiedniej osoby. Ostatnio poświęciłem trochę czsu i takie przełaczenie trwało 2,5 godziny, a może i dłużej ale telefon mi się rozładował. Ludzi, których tam szkolą są opryskliwi i wredni. Mam postanowienie, że do końca życia będę ukrywał swoje dochody a im nie dam nic, właśnie za ich zachowanie. Straszą mnie komornikiem, ale cóż komornik z pustego też nie naleje. Jeśli ktoś chciałby legalnie pracować i nie bać sie tych drani to proszę podać maila a na pewno się odezwę.
zainteresowany 2016-05-17 10:23:56
Hej, widzę że poszukują ludzi w Lublinie, macie informację ile płacą na stanowisku Negocjator Telefoniczny ? Warto aplikować? Z góry dziękuję.
antywindykator 2016-05-19 17:14:14
jakiej kasy? 1850 brutto plus może jakaś drobna premia
hr 2016-05-24 20:12:51
A jak wygląda praca w HR, z tego co widzę poszukują teraz na całą Polskę rekruterów, czy tylko w systemie home office czy powstają już oddziały regionalne? Czy jest szansa na pensję wyższą niż 2k netto?
xxx 2016-05-27 01:46:02
Ma możliwość windykacji na wyspach.
antywindykator 2016-05-31 03:57:33
ma możliwość windykacji na wyspach? chyba nie wiesz o czym mówisz :)
romei 2016-06-11 14:59:26
chyba szukali i to dawno temu :) ja powiem wam, że jak na firmę zatrudniająca automatyków, to małą mają rotację pracowników u siebie, a to chyba duży plus
Anty getback 2016-06-25 21:41:46
Jako jedyna irma Getbacksa terroryzuje ludzi z numeru nieznanego.Kilkadziesiat razy dziennie ,w dzień i w nocy.Ludzie wystarczy poprosić o pomoc prawnika i oni leżą,dlugi są przedawnione a wy dajecie sie zastraszać .Porada prawna z poprowadzeniem sprawy okolo 200 zł.Wracając do nękania z nr prywatnego,zmiana numeru załatwiła sprawe
słoneczko 2016-06-25 21:45:36
@romei co do rotacji to ja widze od nich teraz ze dwadzieścia nowych ofert rekrutacji więc już sam nie wiem co myślec o tej wystepującej u nich rotacji. różne lokalizacja, różne stanowiska więc pewnie każdy znajdzie coś fajnego dla siebie, nawet w stolicy
sup 2016-07-12 12:54:07
Ciekawe jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na specjalistę ds. personalnych, bo sam posiadam odpowiednie doświadczenie w tym zakresie. A jaka jest teraz wypłata>
Jot 2016-07-15 12:56:58
Szukają znowu doradców klienta zamożnego. Zatrudniają ludzi, każą pracować na swoich klientach, że niby najpierw musisz się nauczyć (oferta prosta jak 2x2) a po miesiącu bez słowa wyrzucają zostawiając sobie klientów w CRM. Była zmiana dyrektor ale ta jest jeszcze gorsza - urządza telefoniczne spowiedzi do niczego nie prowadzace i tak samo wyrzuca ludzi i żadnych informacji aktualnych nikt od niej niema bo tylko kurczowo trzyma się stłoka. Syf, nie polecam.
Styx 2016-07-15 13:05:24
Specjalista ds. Obsługi Egzekucji Komorniczej Koordynowanie czynności terenowych potrzebny jest tutaj do firmy, ja się tylko tak zastanawiam jakie trzeba mieć studia, aby nim zostać, bo generalnie bardzo chciałbym spróbować swoich sił w tej branży, jak myślicie?
bieszczadzki snajper 2016-08-02 23:26:40
hheheh naprawde dobre , trzeba sie wspierac wzajemnie w firmie co nie ;-) tak tak naciagacze jedni najgorsze w tym wszystkim ze zatrudniaja łepow na sam dół i waszymi ręcami wycieraja syf a wy jeszcze czujecie sie wyjatkowi i potrzebni , troche obiektywizmu poprosze bez wypowiedzi z perspektywy pryzmatu zatrudnienia .
ps.tak tak nic nie rozumiem i jestem niewyksztalcony Bórak co nie zna łortografii .
yonasz 2016-08-03 09:20:31
czy waszym zdaniem warto tutaj być negocjatorem telefonicznym?
wrak 2016-08-03 16:47:49
nie
jolka 2016-08-03 16:49:19
Specjalista ds. Obsługi Egzekucji Komorniczej Koordynowanie czynności terenowych jest teraz u nich potrzebny no i nie wiem czy da rade tu zarobić.. dajcie znac jak to wszysto bedzie wyglądało.
getback 2016-08-04 08:17:39
Zdecydowanie nie warto. Zatrudniają wszystkich jak leci... a potem robią selekcję. Zgarniają wszystkich z rynku, bo otwierają nowe oddziały.. Finansowo bez rewelacji - trochę wyżej niż minimum. Nie zniechęcam, "jolka" przekonaj się sama.
jolka 2016-08-04 09:34:49
Wydaje mi się, że jest u nich dobra oferta pracy jako Specjalista ds. Analiz Operacyjnych i zastnawiam się tylko jak może wyglądać konkretnie teraz praca u nich, bo jednak kwestia zarobków jest spora, a wydaje mi się, że jednak można u nich też premie mieć dobre.
karoryfel 2016-08-07 20:08:10
"Wydaje mi się, że jest u nich dobra oferta pracy jako Specjalista ds. Analiz Operacyjnych..."

Fajnie, że to powyżej pisał to bot, albo ktoś z wynajętej agencji PR, w celu robienia sztucznego tłoku i pozorowania zainteresowania firmą. To się staje na tym portalu powszechne, styl i składnia wypowiedzi typu "wirtualny doradca", zero naturalności, brak jakiejkolwiek wartości w treści, tylko sam content dla samego contentu, czy inni też to zauważyli?
Czy wy myślicie, że naprawdę tego nie widać?
Polcz 2016-08-07 20:46:24
Tak, z całą pewnością takie oferty pracy są, więc nie ma problemu, aby to namierzyć, wszystko jest w porządku i chyba będzie tylko lepiej i lepiej kochani
ufff 2016-08-16 18:43:03
Drogi "szpiegu" z get back , jeśli to czytasz to zrób coś z koordynatorami z Kancelarii z Wrocławia, Panie są bardzo niekompetentne, leniwe i myślą że jak napiszą maila to zwolnione są z obowiązku pomocy pracownikom. Stwarzają sytuacje psychicznego dyskomfortu a co za tym idzie, pracownik się zwalnia...
Zasypują zadaniami "na wczoraj" a same nic nie robią.
ŻART
PS: długo będzie udawane że nic się nie dzieje? A pracownicy jeden za drugim jak nie odchodzą to szukają nowej pracy.:D
rtt 2016-08-16 19:03:38
a nie wiecei czy oni może tuta w firmie przyjmują ludzi na staz albo na praktyki? dzięki za odpwoeidz
on 2016-08-17 11:23:56
Nie wiem czy zauważyłeś, ale ta strona dotyczy opinii na temat PRACY w firmie Getback, a nie Twoich problemów życiowych i problemów innych dłużników.
Wszedłem tutaj, żeby poznać opinię pracowników na temat pracy w tej firmie, a muszę czytać o problemach finansowych jakiegoś nieudacznika z Bieszczad, który na dodatek nie potrafi poprawnie pisać w języku polskim.
Jeśli masz jakiś problem to idź na forum prawne, tam wylewaj swoje żale i nie zaśmiecaj tej strony.
Pozdrawiam.
tutu 2016-08-17 12:08:03
rtt nawet jeśli nie praktyki to jest dużo stanowisk na typową słuchawkę różnorodnych, sporo ofert pracy się ostatnio pojawiło więc masz w czym wybierać
Erik & Sons 2016-08-21 13:59:39
Jeśli ktoś chce się rozstać z Getback'iem, uważa że za mało zarabia lub czuje, że Getback chce się rozstać z nim niech się odezwie i poda mail (taki, żeby inni z firmy nie mogli was tu zidentyfikować), potrzebuję kilku osób z największych firm windykacyjnych do udziału w pewnym projekcie biznesowym, z umową i wynagrodzeniem rzecz jasna, szczegóły na maila, prośba, jak się zdecydujecie to nie chlapcie językami na wszystkie strony o ew. współpracy, bo projekt ten jest związany z działalnością masowej windykacji i takim firmom WYJĄTKOWO nie zależy, żeby on i podobne funkcjonowały na rynku. Zainteresowanych zapraszam, a pozostałym życzę miłego dalszego merdania ogonem przed waszymi przełożonymi... :-]
miła 2016-08-21 14:24:44
@tutu wiesz stanowiska związane na słuchawce z windykacją i należnościami nie są typowe, są o wiele bardziej wymagające
Nick 2016-08-21 15:20:31
Odezwij sie na transportmcr@gmail.com
nelka 2016-08-21 16:05:29
@ Nick a nie możesz tutaj udzielić bardziej szczegółówych informacji? Bo inni tez chcieliby wiedzieć, zeby nie zasypywac cie mailami. A tak kazdcy zainteresowany bedzie wiedział co chce i już. tak porściej :)
ala 2016-08-21 21:20:11
Witam, a czy ktoś z byłych lub obecnych pracowników może wypowiedzieć się na temat prowizji/premii w tej firmie?Czy realnie da się wyrobić targety żeby takową otrzymać?
nelka 2016-08-21 22:04:46
@ Nick i co ? nadal nic nie wiesz? bo coraz wiecej pytań :))
nickk 2016-08-22 09:04:32
Da się ale nielicznym - łut szczęscia. Bardzo ciężko i na pewno nie co miesiąc.
mila 2016-08-22 09:34:21
czy w Lublinie nadal poszukiwany negocjator telefoniczny?
jolka 2016-08-23 11:54:04
Specjalista ds. Wniosków i Reklamacji jest poszukiwany. Na pewno można u nich też dobrze zarobić jeśli chodzi o dodatki to gwarantują atrakcyjne warunki zatrudnienia,szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karnet sportowy), no i możliwość długofalowego rozwoju zawodowego.
trlololoo 2016-08-24 22:07:23
chcesz wiedzieć o prowizji z getbacku czy kancelarii?
nblon 2016-08-24 22:24:45
@ trlololoo - ja chce wiedziec o porwizji z GetBacku
ala 2016-08-25 20:55:29
o prowizji z get back.
njhm 2016-08-25 20:59:27
a ja trochę z innej beczki. poszukują architekta systemów i wymagania sa spore: 4-letnie doświadczenie w tworzeniu i projektowaniu systemów przy wykorzystaniu języka programowania: C# Umiejętność projektowania architektury dużych systemów informatycznych Wykształcenie wyższe (informatyka)
kali 2016-08-27 15:39:48
Myślę, że ten dramatyzm nie jest służenie wprowadzany. Dług to dług, trzeba go spłacić. Jak nie jest spłacony, to ma się wtedy problemy. Ot, cała historia. Nie ma co wieszać psów na ludziach, którzy się tym zajmują
martyna 2016-08-27 16:34:54
Tak, szukają. Byłam na rozmowie w tym tygodniu, oferują całkiem fajne warunki.
antywindykator 2016-08-27 17:34:33
mało wiesz kolego, a raczej nic nie wiesz. dług? najpierw musi istnieć. a specjalnością getback są długi nieistniejące, do których getback dolicza jeszcze "koszty sądowe" - w sytuacji kiedy żaden sąd żadnych kosztów nigdy nie zasądził.
a potem pracownicy wydzwaniają i proponują spłatę 80% tego czego nie ma ale wg getback jest, to będzie święty spokój. takich oszustów (firmy, nie pracowników bowiem ci nie mają nic do gadania) trzeba piętnować i tępić z całą surowością prawa!
rtt 2016-08-27 17:49:35
no pewnie ze szukają i to pracowników na wiele stanowisk miedzy innymi specjalsiy do spraw odzyskiwania naleznosci czy architekta systmeow w Warszawie tylko ja to się zastaniwam czy można tutaj u nich ;liczyc na umowę o prace czy jakas inna jest oferowana?
hary 2016-08-29 18:16:15
Nikt mający zasadny dług-nadający się do procedury sądowej- nie korzysta z usług takich szemranych firm. Jestem pewien,że 95% "spraw" jest właśnie takich. To są próby wyłudzenia !!!!
ulka 2016-08-29 20:16:26
@rtt jak patrze na to, co firma proponuje swoim pracownikom - mam tu na myśli benefity pozapłacowe (jest ich mega dużo), to wydaje mi się, że nie może być problemu z uzyskaniem zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę :)
rtt 2016-08-31 21:47:36
@ulka a myślisz ze to na każdym stnoiwsku jest oferowne?
Sogon 2016-09-26 20:24:46
Witam,
Pracuje w duzej firmie windykacyjnej w Warszawie- ktora zostala zakupiona przez zagraniczną korporację. Wiec jak to bywa ze zmianamy jest zdecydowanie gorzej. Podaje emial jutuberr@wp.pl gdyby ktos szukal fajnego pracownika :-)
Amn 2016-09-26 21:35:44
A powiedz co dokładnie w tym momencie w Get Back się dzieje?
Coshi 2016-09-27 22:55:59
Stanowczo odradzam pracę w tej firmie - wyścig szczurów, wyliczanie przerw co do sekundy, stres, połączenia wpadające jedno za drugim, brak czasu na doprowadzenie spraw do końca, mierna pensja, nieadekwatna do osiąganych wyników. Może kiedyś przyjazna firma pracownikowi, ale teraz po sprzedaży firmy warunki beznadziejne - mobbing, zastraszanie, faworyzowanie męskiej części pracowników przez dyr. Dochodzi do tego, że ludzie mdleją przed komputerami, leżąc na podłodze, zanim ktoś zareaguje, bo każdy ma tyle pracy; sprawa omdleń pracowników zamiatana pod dywan, szepty po kuchniach, korytarzach czy wc na ten temat, szybko uciszane. Zaskoczenie ogromne, że jeszcze tam IP nikt nie posłał.
Gratulacje dla wszystkich, którzy nadal tam pracują, ale skoro nie mają innej alternatywy, szczerze współczuję.
Szczęśliwiec, który uwolnił się z tego obozu pracy za marne grosze :)
romei 2016-09-27 23:06:14
Posiadanie odpowiedniego wykształcenia @min czy znajomość języków obcych nie stanowi dziwnego wymogu do spełnienia, bo wiadomo, że w zamian i tak będzie można liczyć na wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, prawda? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.
Zostaw swoją opinię o GETBACK SA - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GETBACK SA