Opinie o Składy Drzwi w Bielsk Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Składy Drzwi. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Składy Drzwi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Składy Drzwi w Bielsk Podlaski

Na jakie wsparcie w Składy Drzwi mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Matrix Nowy wpis

Hej możesz napisać co z tą firmą jest nie tak? Był bym wdzięczny?

Jędrek Nowy wpis

@Leo Mam wrażenie, że konkurencja mocno inspiruje do zamieszczania takich wpisów.

Gregor

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Maja
@Gregor

@Gregor Nie mogę znaleźć żadnej informacji na temat aktualnych ofert pracy w Składy Drzwi. Ale zajrzałam na ich stronę na Facebooku https://m.facebook.com/skladydrzwi/?locale2=pl_PL&refsrc=https%3A%2F%2Fm.facebook.com%2Fskladydrzwi%2F&_rdr. Z tego co zauważyłam firma realizuje dużo fajnych projektów. Może napisz do nich bezpośrednio na maila. I koniecznie daj znać czy coś z tego wyszło.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Składy Drzwi, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsk Podlaski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Serwisant - Bielsk Podlaski
Hrappka.pl

Aktualność
Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta.

Aktualność
Polecamy nowoczesne drzwi w promocyjnych cenach!

Danka

Polecam firmę

Kasia G.

Polecam firmę składy drzwi, zabudowy starych ościeżnic to rewelacyjna sprawa, szukałam firmy która wymieni mi drzwi bez demolki mieszkania, tylko oni się tego podjeli, wyszło pięknie polecam

Daniel

Polecam ,szybki termin realizacji,solidne drzwi w dobrej cenie

Daria

Jesteśmy po montażu drzwi z zabudowami starych futryna, mieszkanie wygląda super, polecam

Polecam firmę!

Jestem po montażu drzwi wejściowychz zabudową ,sprawna, konkretna obsługa, polecam firmę

Iza

@Oszukany Dziękuję Ci za informację. Co rozumiesz przez stwierdzenie, że zlikwidowano firmę reklamową? Co to dokładniej znaczy? Ponadto, jeśli zdecydujesz się wystąpić do sądu przeciwko firmie ANTYDOOR, jeśli faktycznie nie dostałeś wynagrodzenia, to informuj nas, proszę, na bieżąco.

Iza

@agata oraz @klientka Czy udało się rozwiązać opisane przez Was sytuacje? Jeśli tak - prosiłabym o więcej informacji. @Oszukany oraz @Warszawa Czy ten fakt gdzieś został przez Was zgłoszony? Jeżeli tak, to również prosiłabym Was, abyście napisali, jak się to zakończyło. Ponadto, dodatkowo chciałabym spytać użytkownika Warszawa. W jaki sposób konkretnie firma ANTYDOOR Cię "zbywa"? Są to poważne zarzuty, dlatego chciałabym prosić o więcej informacji na temat zaistniałych sytuacji.

Czarek

Czy firma potrzebuje pracowników?

Iza

@Wkurzona na maxa, dziękujemy za Twoją opinię na temat usług oferowanych przez Antydoor, zależy nam też na tym, by w wątku wypowiadały się osoby zatrudnione w tym przedsiębiorstwie. Znasz może kogoś takiego? Chętnie dowiemy się, co myślą pracownicy firmy o swoim pracodawcy.

Iza

@Niezadowolona Warszawa, z Twojego wpisu wynika, że korzystałaś z usług Antydoor, ale nie jesteś pracownikiem. Może znasz kogoś, kto jest zatrudniony w firmie i mógłby się wypowiedzieć na temat ofert pracy, warunków finansowych? Wątek ma na celu ułatwienie znalezienia pracy zainteresowanym kandydatom.

Iza

@ostrzegacz rozumiem, że Ty również miałeś problemy z terminowym otrzymaniem wynagrodzenia. Jak długo trwa zwykle opóźnienie? Jak często maja miejsce takie sytuacje? Dotyczy to wszystkich pracowników, czy też osoby pracujące na niektórych stanowiskach szczególnie?

Iza

@Pełnomocnik jesteś w stałym kontakcie z firmą? Udało się wyjaśnić tą sytuację? Sporo komentarzy dotyczy ANTYDOOR z perspektywy klienta. A jak oceniacie firmę jako pracodawcę? Takie informacje mogą być cenne dla osób, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy.

did

Rzeczywiście w niektórych przypadkach może lepiej poważnie się zastanowić czy firma warta jest starania się o pracę czy nie. Z własnego doświadczenia wiem, że aby zdobyć jakieś przyzwoite pieniądze w regionie to trzeba wypruwać sobie żyły, co nie każdemu pasuje, bo przecież wygodniejsze jest podejście - czy się stoi czy się leży dziesięć tysi się należy ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Składy Drzwi - Bielsk Podlaski

Składy Drzwi