Opinie o MAY AGENCY TRAINING Sp z o. o. Sp. k. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MAY AGENCY TRAINING Sp z o. o. Sp. k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MAY AGENCY TRAINING Sp z o. o. Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAY AGENCY TRAINING Sp z o. o. Sp. k. w Warszawa

Czy rozmowa kwalifikacyjna do MAY AGENCY TRAINING Sp z o. o. Sp. k. odbywa się w siedzibie firmy?

Irena Nowy wpis

Nigdy, w restauracji, knajpie nie w siedzibie

Artur Nowy wpis
@Irena

Ktoś pytał kiedyś czemu tak jest? Trochę to dziwne że nie chcą przeprowadzić rozmowy w siedzibie

Irena Nowy wpis
@Artur

nie ujawniają swojej siedziby. Są oszustami. Czasem jeden dwa razy zapłacą po to aby w końcu nie zapłacić większych kwot. Trzeba poczytać o nich np na google, a także wcześniejsze wpisy.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w MAY AGENCY TRAINING Sp z o. o. Sp. k.?

niki

żadna, najlepiej ustna

poinformowany

Ta firma jest prowadzona przez oszustów, którzy wykorzystują różne kruczki prawne, aby unikać odpowiedzialności. Ciągłe zmiany kont bankowych, nazw i formy spółek, adresów. Schemat działania od lata znany - zrobić szkolenie, wziąć kasę od uczestników z góry, a trenerowi, hotelom i cateringowi obiecać, że zapłaci się po szkoleniu. Na stronie internetowej tylko dwa nazwiska prawdziwe (Mateński i Luboiński), reszta to ściema. Tych ludzi tam nie ma. Prosze poczytać sobie opinie o firmie na google, nawet oszukali właścielkę mieszkania, które wynajmowali na biuro (Al. Jana Pawła II 80). ODRADZAM I APELUJĘ o niewspółpracowanie z tą firmą, jeśli nie chcecie stracić pieniędzy.

Kontrahent
@poinformowany

A ja współpracuję z nimi bezproblemowo, ale nieudacznicy tacy tak "poinformowany" wolą wypisywać wyssane z palca farmazony, najpewniej zapłacone przez konkurencję!

Poinformowany
@Kontrahent

Jarus, weź sie ogarnij. Darek ci każe wypisywać te bzdury i bronić opinii firmy której nie potraficie prowadzić?

HR telekom

wspólnie zrobiliśmy całą serię wykładów inspirujących, wszystko na czas, dobrze przygotowane i na wysokim poziomie, poleciłam ich koleżance z HR - też mówiła że ich szkolenie było bez zarzutów, organizacja, technika i komunikacja super

Poinformowany
@HR telekom

Jarek, daj spokój z dodawaniem tych fałszywych komentarzy, który ma być przeciwaga dla tego co napisałem 3h wcześniej

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MAY AGENCY TRAINING Sp z o. o. Sp. k. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Podwykonawca

Niewypłacalni. Manipulanci. Wykorzystują podwykonawców. Moją historię z nimi można przeczytać na Wykopie. Odradzam współpracę zarówno z tę firmą jak i ze spółkami zależnymi zarządu. (usunięte przez administratora)

Były partner

Właściciele są niewypłacalni, kryją się pod różnymi spółkami. Uważajcie na jakąkolwiek współpracę z nimi, bo za każdym razem kończy się tak samo. Brakiem wypłaty honorarium. Historie o nich opisane są na wiele portalach.

Al.
@Były partner

To prawda, tak nierzetelnych partnerów należy omijać szerokim łukiem.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w MAY AGENCY TRAINING Sp z o. o. Sp. k.?

Izabela

Cześć, wypowiadasz się tu jako ostatni więc może napisałbyś coś na temat obecnych warunków pracy na jakie można liczyć w MAY AGENCY TRAINING? Wspomniałeś, że u Ciebie nie ma problemów z zapłatą i super. A czy z wysokości wynagrodzenia jesteś zadowolony?

N.

Ludzi których oszukali jest bardzo dużo, szykują już pozew zbiorowy. Mam nadzieję, że długo nie będą już na rynku.

Darek

Mamy dobrego pracodawce i firmę, chyba czas zacząć to doceniać. Pandemia nie sprzyja firmom, może będą redukcje!

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w MAY AGENCY TRAINING Sp z o. o. Sp. k.?

święty mikołaj

Wykorzystać ile się da ,i do momentu kiedy pracownik zrozumie, ze nie ma czego tu szukać.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

BYŁY

absolutnie nie i oby dostały po wykonaniu pracy

Aleksander
@BYŁY

To znaczy, że większość osób pracuje na czarno? Płacą chociaż na czas?

święty mikołaj
@Aleksander

nie nie płacą! Jak im na osobie zależy cykają po parę groszy; z miesiąca na miesiąc jest coraz gorz ej

TRENER

Widzę, że moje doświadczenia z MAT nie są odosobnione, co więcej, właściciele powielają schemat traktowania trenerów. Otóż pewien czas temu prowadziłem szkolenie dla MAT - sprawa skończyła się w sądzie. Po przeprowadzonym szkoleniu Panowie nie odbierali telefonów twierdząc, że byli na wakacjach (przez 2 miesiące, czego serdecznie im zazdroszczę). Dopiero po skierowaniu sprawy do sądu i poinformowaniu o tym fakcie mailowo, w następnym dniu zadzwonił jeden z właścicieli z propozycją rozwiązania problemu (wpłaty pieniędzy). W sumie czekałem na kasę niemal pół roku. Współpracę odradzam, a z własnych obserwacji mogę powiedzieć, że jeśli jesteś wpływową osobą i znaną na skalę ogólnopolską - raczej nic Ci nie grozi, jeśli natomiast rozpoczynasz współpracę i liczysz na doświadczenia, to możesz być w ciekawy sposób zaskoczony (niekoniecznie zgodnie z Twoimi intencjami). A opinie zadowolonych klientów na niniejszym forum są nieporozumieniem - co klient wie o pracy w MAT? W mojej opinii absolutnie nic. ODRADZAM!!!!

jgsdfs

Potwierdzam opinie poprzedników. Unikają podawania kont bankowych. Nie zapłacili mi za częśc pracy zleconej. Ukrywają adresy np. omawianie pracy w restauracjach. Radzę trzymać się od nich z daleka.

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie MAY AGENCY TRAINING Sp z o. o. Sp. k.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

naiwna

współprace czy pracę odradzam!! Nie płacą, uciekają przed tymi którym zalegają pod kolejne adresy, a konta bankowe zmieniają częściej niż rękawiczki

trener

Firma nie płaci wsółpracującym trenerom. Znam conajmniej 3 przypadki. Jednym z nich jestem. Moja sprawa i kolegi zakończyła się w sądzie. Jemu zapłacili. Mnie jeszcze :) , bo przecież w szkoleniach zdzrzają się opóźnienia z płatnościami, jak niektórzy piszą. Sorry, ale to żałosne...

Joanna

Pracujesz w MAY AGENCY TRAINING? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia i możliwości rozwoju jakie oferuje firma.

NK

witam pod jakim adresem znajduje się firma bo kordeckiego to tylko bloki, jaki jest do nich adres zeby tam podejść???

Cris

Moja współpraca z MAT od początku nie układała się najlepiej. Polecam poszukać czegoś innego.

boguslaw88

may agency training mozna opisac w prosty sposob - nieprzyjemna atmosfera,(usunięte przez administratora) i podzial pracownikow na dwie kategorie odradzam wspolprace

trener

Wyjątkowo mądra i prawdziwa opinia.

ola
@trener

najmądrzejsza!

@trener

Ani mądra, ani prawdziwa.

Krzysiek

Od kilku lat współpracuję z May Agency Training i bardzo sobie cenię profesjonalizm całego zespołu z koordynatorem Panią Zamoyską na czele! Nie przejmujcie się hejtami bo jak wszyscy wiemy pełno jest wokół małych ludzi o niskich pobudkach! Powodzenia! Tak trzymać!

Zostaw merytoryczną opinię o MAY AGENCY TRAINING Sp z o. o. Sp. k. - Warszawa

• Jak się pracuje w MAY AGENCY TRAINING Sp z o. o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MAY AGENCY TRAINING Sp z o. o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

MAY AGENCY TRAINING Sp z o. o. Sp. k.
2.2/5 Na podstawie 117 ocen.

MAY AGENCY TRAINING Sp z o. o. Sp. k.