Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Atut sp. z o.o. ul. Robotnicza 72 Wrocław

Pracowałeś w firmie Atut sp. z o.o. ul. Robotnicza 72 Wrocław i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Kalima - 2012-04-12 08:24:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Przepracowałam w tej firmie ponad półtora roku. Zarobki na poziomie 1.300 netto na starcie, po roku 1.500-1.600, potem jak ktoś się podlizuje to dorzucają jeszcze jakieś 150 zł. Właściciel firmy jest przez 8 godzin zamknięty w swoim biurze i nie wie co tak naprawdę dzieje się w jego firmie. Naprawdę rządzą dwie kierowniczki, które mają władzę absolutną. Obcinają premie za błędy (np. jak ktoś np. źle naszykuje w zamówieniu) - nawet jeżeli to naprawi - to i tak odciągają to tej osobie z pensji. Nie omylne w firmie są tylko te dwie kierowniczki, które dajcie wiarę - w ciągu 10 lat pracy nie popełniły żadnego błędu. Dlatego napewno po śmierci będą conajmniej święte. Szef powinien się wkońcu nimi zająć, bo jedna z nich wprowadzając towar do sytemu na stan pomyliła się podając zbyt niską cenę zakupu i w konsekwencji wypuściła do sprzedaży towar po cenie dwa razy niższej niż go zakupiła. Za np. dobre wyniki nie ma żadnych dodatkowych pieniędzy. Jest tylko cały system przyznawania kar pieniężnych. Za moich czasów w tej pracy przyznawano minusy - 3 minusy i odrywali pieniądze z pensji (jak w podstawówce - wymysł kierowniczki[usunięte przez moderatora]). Praca polega na kompletowaniu zamówień dla klientów i fakturowaniu, oraz rozkładaniu dostaw. Nadgodziny nie są płacone, bo na pasku nigdy nie jest ujęte ile za nie jest pieniędzy i nikt w całej firmie tak naprawdę nie wie ile warta jest nadgodzina. Firma płaci premię uznaniową, która jest wypłacana od wyników sprzedaży w danym miesiącu. Więc dochodzi do takich paranoi, że pracownik we wrześniu zrobi np. 16 nadgodzin i dostanie mniejszą pensję niż w grudniu, kiedy zrobi 2 nadgodziny. Ogólnie system pracy jest beznadziejny - nie jest to praca dla kobiet z dziećmi, które trzeba np. odbierać z przedszkola po pracy. Kiedy przepracujesz normalnie dzień i po ośmiu godzinach chcesz wyjść i odebrać dziecko, to nie możesz tego zrobić, bo nadgodziny są obowiązkowe. Jeżeli wyjdziesz po 8,5 godzinie, a praca jeszcze nie będzie zakończona to tak jakbyś podpisała na siebie wyrok śmierci. Będziesz pierwszą osobą do zwolnienia w przypadku redukcji etatów. Wychodzić po ośmiu godzinach może jedynie kierowniczka. Gdy idzie do domu o 16.00 to tak naprawdę resztę ma wtedy w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie i to co się dzieje w firmie, nic ją nie obchodzi - że inni nie odbiorą dzieci. Prawdziwy kierownik nie zostawia firmy gdy jest zapieprz. Poza tym główna kierowniczka jest porywcza i często obraża pracowników. W firmie ogólnie rządzą koligacje rodzinne - z ulicy ciężko się tam dostać, ale jest to możliwe. Pracownicy obcy są gorzej traktowani. Praca w ciągłym stresie i brudzie. Jedynie magazyn ma całkowitą swobodę i może sobie pozwolić na to, żeby nic nie robić.
zdjecie uzytkownika
oszukany - 2013-08-11 20:27:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zgadzam się, szef nie ma honoru, kłamie w żywe oczy, to kłamca [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atut sp. z o.o. ul. Robotnicza 72 Wrocław

Twoj email:
Wiadomość: