Tradepol Sp. z o.o.

O nas

Grupę Tradepol tworzą spółki Tradepol, FOB-Decor oraz marki FOB-Glass i GWT Inwest wszystkie o kapitale polskim. Zakres działalności obejmuje produkcję zamknięć aluminiowych, opakowań szklanych, usług instalatorskich i ogólnobudowlanych dla przemysłu oraz generalnego wykonawstwa. Siedziba Grupy Tradepol znajduje się w Turzy na ulicy 1 maja 4 pod Zawierciem. Jako grupa działamy od 2009 roku, zatrudniamy ponad 250 pracowników a produkcja odbywa się w dwóch zakładach produkcyjnych na terenie Turzy oraz Zawiercia. Nieustanny rozwój, nowoczesny park maszynowy, bliski kontakt z klientem, terminowość, wysoka jakość i dbałość o precyzyjne wykonanie produktów jak i usług to atuty naszej Grupy. Nasze produkty eksportowane są na cały świat a ich jakość doceniły największe firmy z branży alkoholowej, napojowej czy farmaceutycznej.

Firmy w Grupie Tradepol zajmują się wykonywaniem produktów takich jak: zakrywki aluminiowe do butelek z gwintem, zamknięcia typu Twist–off, puszki do produktów spożywczych, puszki do aerozoli, wiatrochrony do zniczy, obudowy baterii oraz wiele innych. W ofercie posiadamy zamknięcia aluminiowe do butelek z gwintem w szerokiej gamie wzorów standardowych, jak również zamknięcia „dedykowane”, wykonywane indywidualnie dla klienta. Jesteśmy przedstawicielem producentów takich wyrobów jak: zamknięcia polietylenowe, dozowniki, słoiki, butelki szklane i polietylenowe czy inne produkty opakowaniowe. Dodatkowo wykonujemy usługi lakierowania oraz drukowania blachy aluminiowej jak i stalowej.

GWT Inwest jako generalny wykonawca działa na terenie całego kraju jaki i za granicą. Specjalizujemy się w usługach instalatorskich jak i kompleksowej realizacji prac budowlanych w związanych z wznoszeniem obiektów przemysłowych, wielkokubaturowych jak i mieszkaniowych. Oferujemy zakres usług od etapu planowania, pozwoleń poprzez nadzór nad przebiegiem budowy, aż po uzyskanie odpowiednich odbiorów. Budowane przez nas obiekty na życzenie klienta wyposażamy we wszelkiego rodzaju instalacje zgodne z wymogami przeciw pożarowymi oraz spełniające normy ochrony środowiska. Sprawdzony przez wiele lat system zarządzania oraz doświadczona, wysoko wykwalifikowana kadra inżynierów i specjalistów z wielu dziedzin budownictwa dają nam możliwość realizowania inwestycji terminowo, bezpiecznie oraz z zachowaniem najwyższych standardów.

Spółki wchodzące w skład Grupy Tradepol to firmy otwarte na zmiany i innowacje. Realizujemy swoją działalność stosując systemy zarządzania mające wpływ na doskonalenie jakości oferowanych wyrobów i usług. Doskonała znajomość branży jak i zarządzanie w oparciu o światowe standardy pozwalają nam osiągać wysokie zadowolenie klientów oraz zajmować pozycję lidera i nieustannie umacniać wizerunek naszych marek.

Tradepol Sp. z o.o.