Tradepol Sp. z o.o.

FOB-Glass

FOB-Glass to marka która rozwijała się pod skrzydłami firmy Tradepol oraz FOB-Decor. W obecnej chwili obejmuje obszar zajmujący się produkcją oraz sprzedażą opakowań szklanych takich jak butelki, słoiki czy też opakowania kosmetyczne. FOB-Glass jest owocem ciągłego rozwoju Grupy Tradepol oraz ciągłego poszukiwania najkorzystniejszych rozwiązań dla naszych klientów. Dzięki współpracy z polskimi oraz zagranicznymi hutami szkła, możemy zaoferować wysokiej jakości szeroką gamę butelek szklanych od pojemności 50 - 5000 ml w wielu kolorach. W ofercie posiadamy szeroki wybór wzorów szklanek, kieliszków, kufli, dzbanków oraz innych szklanych gadżetów reklamowych. Nasze produkty jak i ich jakość doceniły największe firmy z branży alkoholowej, napojowej czy farmaceutycznej takie jak:

MARIE BRIZARD WINE & SPIRITS; STOCK SPIRITS GROUP; POLMOS BIELSKO-BIAŁA S.A.; WARSZAWSKA WYTWÓRNIA WÓDEK „KONESER”; PPS POLMOS WARSZAWA S.A.; FRUKTUS AGROS-NOVA Sp. z o.o.; CEDC INTERNATIONAL; EXCELLENCE S.A.; PODLASKA WYTWÓRNIA WÓDEK S.A; JANTOŃ S.A; MAZURAQUA Sp. z o.o.; BARTEX; MAZURSKIE MIODY; PPHU BAZILIO POLSKA; AKWAWIT-POLMOS S.A.; SULIMAR Sp. z o.o.; APIS; CECHINI DYSTRYBUCJA Sp. z.o.o; KAMENA; MARS; PREMIUM ROSA Sp. z o.o.; MLB BIOTRADE Sp. z o.o. oraz wielu innych.

Służymy pomocą w kwestii doboru odpowiedniej butelki do Państwa potrzeb, wraz z rysunkami technicznymi i wzorami do prób. Na życzenie klienta wprowadzamy nowe wdrożenia szkła przemysłowego, realizując je kompleksowo od projektu aż po dostawę produktów o wysokiej jakości. Naszym atutem jest szybkość realizacji wdrożeń projektów opakowaniowych oraz kompleksowa obsługa w zakresie zdobienia szkła i doboru odpowiedniego zamknięcia. Współpracujemy z wieloma zakładami zajmującymi się zdobnictwem dla producentów pojemników szklanych w Europie, tworząc nieograniczone możliwości indywidualnej obsługi klienta. Przez lata wypracowaliśmy i ugruntowaliśmy swoją pozycje na rynku Polskim ciągle jednak rozwijając się weszliśmy z naszą ofertą produktów szklanych na kolejne rynki. Partnerski kontakt z naszymi klientami, którzy docenili wysoką jakość i dbałość o precyzyjne wykonanie naszych produktów przyczynił się do zbudowania długotrwałych i silnych relacji handlowych. Ofertę produktową FOB-Glass rozwijamy w oparciu o analizę potrzeb klientów. Monitorujemy i analizujemy rozwój rynku, dzięki czemu mamy możliwość tworzenia innowacyjnych produktów, które wyznaczają nowe trendy.

Tradepol Sp. z o.o.