HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.

NIP: 9691582008 REGON: 241711958 KRS: 0000368044

Adres: Aleja Jana Nowaka Jeziorańskiego 1, 44 – 164 Kleszczów

Opinie o HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.

Jaka umowa obowiązuje w HL Distribution Center Europe Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Jakie są warunki zatrudnienia w HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.?

Odpowiedz Nowy wpis

Zalezy od stanowiska/dzialu.

Madelaine

Nie mogę ocenić pracy w tej firmie, ale wypowiem się z pozycji kandydata. Proces rekrutacji na początku standardowy: wysłana aplikacja, telefon po kilku dniach od pani z HR (niestety nie pamiętam nazwiska) z pytaniem czy możemy porozmawiać 10 minut. Niestety warunki nie pozwalały mi na swobodną rozmowę, więc przeprosiłam, że nie mogę w tej chwili rozmawiać. Pani z wyrozumiałością i grzecznością w głosie spytała kiedy może zadzwonić. Umówiłyśmy się na dogodny dla nas obu termin po czym owa Pani już nie zadzwoniła. Dzięki niej musiałam przeorganizować dzień nie tylko sobie, ale przede wszystkim znaleźć opiekę nad dzieckiem by móc swobodnie rozmawiać. Bardzo niesłowna "wizytówka" firmy. Może i dobrze, że nie udało się skontaktować, bo kto wie czy ewentualna współpraca nie wyglądałaby podobnie.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.?

Pracownica

Moim subiektywnym zdaniem atmosfera jest świetna. Z każdym mozna porozmawiac, prosic o pomoc i załatwić każdą sprawę. Kierownictwo jest wymagajaca ale przy tym przyjaźnie nastawione do pracownika. Pod tym wzgledem serdecznie polecam.

lebioda
@Pracownica

Popieram i zgadzam się w 100%,większość ludzi którzy piszą te durne komentarze że w firmie jest źle chyba nigdy nie pracowali na trudnych produkcjach,jak dla mnie jest to jedna z produkcji gdzie zbytnio nie trzeba się wysilać.Najwidoczniej ludzie którzy przychodzą i mają dwie lewe ręce i odchodzi po miesiącu nie nadają się nawet do kopania rowów.Piszecie tylko durne komentarze zamiast kupić sobie maść na ból (usunięte przez administratora) i dobrze wysmarować :p

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. Zaopatrzenia?
Bożena

Czy jest szansa zatrudnienie się bezpośrednio w firmie czy tylko poprzez agencje? Wiecie może?

@Bożena

Tylko przez agencje.

Dyxr

Najgorsza firma, w jakiej pracowałam. Naprawdę małe pieniądze w stosunku do wykonywanej pracy. Bardzo niesprawiedliwy podział obowiązków, maszyny były przydzielane albo w taki sposób, że można było się zanudzić albo w taki, że nie było czasu wyjść do toalety. Wieczne błaganie o wyjście na przerwę bo nikt nie stanie za ciebie na maszynie bo woli stać i rozmawiać. Nie wiem jak sytuacja wygląda na ten moment, ale ja wytrzymałam kilka miesięcy jakiś czas temu, ale poprzez mobing i bezczelne naśmiewanie się że mnie zarówno ze strony ówczesnej liderki jak i jej zazdrosnych koleżanek stwierdziłam, że nie warto. Jedynie faceci byli bardzo w porządku, dało się z każdym porozmawiać, zawsze chętnie pomagali, ale niektóre kobiety tam to porażka(usunięte przez administratora)

Nikita

Przez jaka Agencję można się starać o pracę w Hl Gliwice

Pracownik HL
@Nikita

Manpower lub Randstad

Pracownik!

Ha, ha i kolejny kierownik się zwalnia, mądry facet przyszedł zobaczył i co i długa! Ha, ha!

@Pracownik!

I każdy powinien brać z niego przykład i uciekać stamtąd.

baras
@Pracownik!

Kto następny?

Obiektywny
@baras

To dlaczego nie uciekacie? Akurat teraz pracy na strefie jest mnóstwo i spokojnie można coś znaleźć. Czy to naprawdę takie trudne?No, ale tak, tam trzeba by było się wykazać, pracować i nie można by było żądać coraz wyższej stawki tylko za przychodzenie, więc w sumie lepiej pokrzyczeć tutaj, może akurat coś się uda zrobić. Ok, faktycznie jest trochę rzeczy, które trzeba poprawić, ale nie sztuką jest wchodzić na portal i wypisywać komentarze. Naprawdę nie potraficie podejść i porozmawiać o tym co Was boli? Ścieżka jest długa od Lidera, przez Kierowników do samej dyrekcji. Ja nie mam z tym problemu - nigdy nie czułem, że ktoś mnie nie słucha, wręcz przeciwnie.

Subiektywny

baras zrób nam wszystkim przysługę i sam odejdź. Nie będziemy tęsknić ;)

Subiektywny

Haha. Więc tu Cie boli. Ciekawe że najwięcej do powiedzenia maja Ci wszyscy pokrzywdzeni, pracowici niedoceniani, którzy już tu nie pracują :) . Czyżby w nowym miejscu nie było tak super jak to opowiadali? (usunięte przez administratora)

baras
@Subiektywny

Mnie tam nic nie boli, ma pracę, która nareszcie jest OK. To ciebie zad boli i dlatewgo wypisujesz obraźliwe komentarze.

Nikita
@baras

Mam pytanie przez jaka Agencję można się starać o pracę w Hl Gliwice

Danuta

@Anonim Nie używaj następnym razem danych personalnych, ponieważ nie jest to zgodne z regulaminem. Jaka atmosfera panuje w HL pomiędzy pracownikami?

Bez nazwy...

Ktoś może powiedzieć jak wygląda dział form?

@Bez nazwy...

Kupa awarii i niezły (usunięte przez administratora)przy przezbrojeniach! He, he

Przemysław

Czy w momencie, kiedy dochodzi do awarii, pracownik musi czekać, aż usterki zostaną naprawione, aby móc dalej wykonywać swoje obowiązki? Ciekawi mnie, jak przez ten czas wygląda praca osoby, która pracuje w dziale form. Mam nadzieję, że zechcesz to przedstawić.

Sylwia
@Bez nazwy...

Przypominam tylko, że forum dotyczy firmy HL Distribution, czyli HUBu, w Kleszczowie, natomiast wątek dotyczący gliwickiej fabryki znajduje się w innym miejscu.

Danuta
@Sylwia

Sylwia, jesteś pracownikiem firmy? Jeżeli tak to chętnie dowiem się odc Ciebie jak wygląda praca w fabryce w Gliwicach? Możesz mi powiedzieć jak oceniasz atmosferę w miejscu pracy?

w krotce byly hl

Tak sobie czytam na jednym i drugim forum. Odnoszę dziwne wrażenie, że subiektywny i obiektywny, to nie żadni operatorzy, materiałowi, czy inni pracownicy produkcji, tylko tzw 'góra'. Próbujecie ratować opinie HL? To co zostało już napisane nie zniknie. To co w tej firmie się wydarzyło, nie cofniecie tego. Ci którzy się zwolnili, nie wrócą. Możecie sobie pisać, że praca lekka i w innych firmach jest gorzej, jasne że takie są, ALE nie zapominajcie, że są tez te LEPSZE. Dlaczego wcześniej się nie udzielaliście, jak polało się tyle złych opinii? Dopiero teraz, kiedy kierownicy odchodzą, materiałowi, ustawiacze i operatorzy? A chętnych do pracy mało. Próbujecie się ratować atakując tych, którzy przychodzą się tu wyżalić, bo tak jak wcześniej było napisane, rozmowy z kierownictwem NIC nie dają, przestańcie pisać, że jest inaczej. Każdy kto przyjdzie do HL przekona się, że rozmowa z ścianą, to taka sama rozmowa jak z kierownikiem zmiany/liderem/kierownikiem produkcji. Tylko idź wyżej, idź wyżej, do Pani dyrektor? A cóż ona takiego zrobi? Żeby była jakakolwiek pozytywna reakcja z jej strony musiało dojść do wrzucenia na forum filmiku z Hi..er.m w roli głównej, operatorzy musieli zagrozić masowymi zwolnieniami, bądź strajkiem, dopiero wtedy Wam się otworzyły oczy, jak źle jest. Darujcie sobie, niczego już nie cofniecie.

Obiektywny
@w krotce byly hl

Tak się składa, że jestem akurat najniżej w tzw "hierarchii", czyli jestem zwyklym operatorem. I nie chcę ratować opinii HLa, ale chcę przedstawić też drugą stronę i pokazać, że nie wszyscy są niezadowoleni i nie wszyscy myślą tak jak Ty. Są lepsze firmy, ale są też osoby, które z HLa się zwolniły, żeby pójść do tych tzw lepszych firm, a teraz wracają, bo jednak ten HL nie taki straszny. To akurat mówi samo za siebie.

w krotce byly hl
@Obiektywny

Kto wrócił? Jedna-dwie osoby, dziewczyny po macierzyńskich, albo długich L4. Faktycznie masa pracowników. A setki odeszły po dniu!/tygodniu/miesiącu pracy.

@w krotce byly hl

Wiesz, pewno dostali zadania od przełożonych :-) Zawsze znajdą się tacy - to się nazywa brązowy język.

Pracownica produkcji
@w krotce byly hl

Ja również odnoszę wrażenie,że te dwie osoby to nie operatorzy. Ich wywody mają na celu pokazanie,że osoby które narzekają nic nie robią! Ja sama narzekałam i co? Uważam się za dobrego pracownika,a już napewno nie mam informacji zwrotnej ,żebym była "leniem". Pracuje i mam prawo do wyrażenia własnego zdania. Tak uprzedzam już pytanie czy potrafię iść porozmawiać z kierownictwem, nie mam z tym problemu. Zapowiadane są zmiany, jak to się mówi poczekamy zobaczymy. Jeśli w firmie sporo się zmieniłl to będzie to na plus dla wszystkich. Jeśli nie to dojdzie do tego do czego miało dojść tzn. zwolnienia itd. Natomiast mam radę dla osoby o nicku subiektywny i obiektywny- zapoznajcie się z tematem zanim coś napiszecie lub nie wyrzucajcie wszystkich do jednego worka. Hl ma dobrych pracowników o dla nich te komentarze są krzywdzące. Co do osób ,którym nie chce się pracować lub mają wywalone...no cóż od tego jest kierownictwo,żeby robić z tym porządek.

Który kierownik?

OBSER

DLACZEGO?

NIck

Sam się zwolnił??? ;-))

Były hl

NOWI OPERATORZY PRZYJECI BEZPOSREDNIO PRZEZ HL MAJA (usunięte przez administratora) BRUTTO+ PREMIA!!! A JA PO 8 LATACH PRACY MAM TAKIE ZAROBKI!!

Masakrator
@Były hl

No wlasnie nowi od razu pod hl ???? Kiedys trzeba bylo przepracowac 1000 godzin , teraz podobno 18mc pod agencja ale jak widac wszystko sie zmienia z dnia na dzien :D

zmieniacz
@Były hl

To co tam robisz? Nie chce ci się ruszyć 4 liter i poszukać czegoś innego? To siedź tam i rób co każą!

Kinga

Nie ma takiej możliwości aby dostarczyć klientowi jakość, jeżeli o tę jakość nie zadba każdy, bez wyjątku, pracownik, od momentu przekroczenia progu zakładu do momentu jego opuszczenia. Jeżeli więc pytanie jest jak powinien wyglądać współczesny dział Kontroli Jakości, to wg. mnie są 2 odpowiedzi. 1. Nie powinno go być wcale, bo kontroler jakości to nie capo czy ekonom (mamy XXI wiek), a zamiast tego właściwie winny funkcjonować procesy, procedury związane z zarządzaniem (jakością), a odejmujące swym zasięgiem 100% załogi i technologii, w tym także końcowe sprawdzanie opuszczających zakład wyrobów zgodnie z ich planem kontroli. 2. Tam gdzie jest taka potrzeba, powinny być jednostki organizacyjne zajmujące się kontrolą jakości dostaw, kontrolą jakości produkowanych wyrobów, w których zakresie obowiązków byłoby sprawdzanie parametrów jakościowych zakupowanych surowców, półfabrykatów, .., (brakowanie), a w przypadku wyrobów gotowych, półfabrykatów z własnej produkcji, .., monitorowanie zmian jakości w czasie, w powiązaniu ze zmianami technologi, maszyn, urządzeń, ludzi, tak aby być dostawcą wiarygodnych danych dla działu projektowania, działu badawczo-rozwojowego, czy działu przygotowania produkcji.

oper

Niektórzy próbowali, ale to nic nie dało. Tylko mieli kłopoty. Zeby coś się zmieniło, trzeba wywalić wszysatkich "derechtorów" i "liderów".

wiwaldi

Podpowiecie czy firma prowadzi rekrutacje i na jakie stanowisko?

adolek
@wiwaldi

Daj sobie spokój. Jest tyle ciekawszych sposobów, żeby stracić zdrowie. :-)

@wiwaldi

Cześć dowiedzialem się że szukają kirownika zmiany na wtryskarkach możecie coś powiedzieć jaka atmosfera jest na wydziale

Loor
@Piotr

Nie ma atmosfery, jest litosfera. Kadra to głazy.

Aaaaaaaa

Ludzie powiem wam tylko tyle bo co poniektore wypowiedzi sa tutaj conajmniej zalosne ok zgodze sie z tym.ze zarobki nie sa godne naszej pracy w hl ze jest ciezko z przerwami i ze podwyżki sa zamale bo sa osoby ktore wspolpracoja z ta firma kilka lat i zaluguja na owiele wiecej oraz kobiety ktore byly na urlope wychowawczym ten czas nie powinien byc karany tym ze podwyzki sa rożne. Jestem osoba ktora wlasnie miala szczescie trafic na zmiane do (usunięte przez administratora) nie pracowalam z nimi dlugo bo zawledwie 8 miesiecy ludzie sa n niesamowicie zyczliwi pomocni jeden drugiemu sobie pomaga jest luzna wesola atmosfera , (usunięte przez administratora)jako osoba pelniaca w tym momencie stanowisko kierownicze dba o swoich ludzi i nieprzeszlo by u niej to ze ktos nie poszedl by na przerwe bo jest w stanie sama stanac przy maszynie zeby kazdy dostal to co mu sie nalezy. Czepiliscie sie tej zmiany ale zaloze sie ze sa to osoby ktore przepracowaly zaledwie kilka dni czy tez zbedne komentarze od osob z innych zmian lub osoby ktore poprostu nie radzily sobie na lini produkcyjnej imusialy zostac zwolnione. Gdyby nie zmusily mnie do zwolnienia powody osobiste wspolpracowala bym dalej z firma ale tylko i wylacznie u pani (usunięte przez administratora)na zmianie takze bardzo polecam :)

No-Wa

A miałam się tam zatrudnić - ale po przeczytaniu tych opinii wolę gdzie indziej. Masakra!!!!!!!!

K

Cóż, Moi Drodzy:) po tych szałowych podwyżkach pora zwijać żagle z Hl'a. Coraz więcej obowiązków, wyższe normy, czas cyklu maszyn przyśpieszony, nowi pracownicy, których ciągle trzeba uczyć, pilnować, szkolić(żadnych dodatkowych pieniędzy za to nie mamy) i takie "podwyżki"? Nie jest Wam wstyd przed ludźmi? (usunięte przez administratora)

Zniesmaczona

(usunięte przez administratora) Wydaje mi się, że to grupka osób "tymczasowych" która miała okazję z nią współpracować tylko przez jeden-dwa dni bo praca była "za ciężka" .

fiołek
@K

Czekajcie. Jeszcze nagroda roczna.

KP

Otrzymałem ofertę pracy na stanowisku specjalisty ds. ofertowania. Czy ktoś z Was słyszał jak wygląda tam praca? Jakie są ewentualne zarobki itd.? Z góry dziękuję!

rosa
@KP

Na stanowisku specjalisty i nie wiesz jak wygląda taka praca? Kogo ten HL zatrudnia :-(

last
@KP

Dawaj, zawsze to trzy miesiące do przodu :-)

Nie polecam tego zakładu najgorszemu wrogowi Brak reguł(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o HL Distribution Center Europe Sp. z o.o. - Kleszczów

• Jak się pracuje w HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HL Distribution Center Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.