Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o MAGIC GARDEN DANIEL GACEK

Pracowałeś w firmie MAGIC GARDEN DANIEL GACEK i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Czarny - 2014-07-10 17:27:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak najdalej od tej firmy, oszukują przy wypłatach, kierownik mówi jedno, w kopercie dostajesz co innego, a szef umywa ręce. Brak podstawowych narzędzi pracy 3 młotki na 12 osób na stolarni, kilka kluczy, o reszcie nie wspomnę. Żadnego przeszkolenia. Wchodzisz i masz pracować, praca po min. 12 h dzienne, a stawka zupe.nie inna niz na początku obiecywaną. pierwszy dzień oczywiście darmowy jak to stwierdził szef " przecież to normalne i oczywiste" no cóż nie dla mnie zostałem oszukany na ponad 100 zł przy kilku dniach pracy. Jak najdalej od nich. Serdecznie nie polecam.
zdjecie uzytkownika
han - 2014-07-15 00:58:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kurcze jak nie ma narzedzi to jak pracowac, nic dziwnego ze kazdy siedzi po 12 godzin , w takich warunkach nie idzie skonczyc zadnej roboty. inna sprawa że jesli sa takie warunki i problemy z kasa to znaczy, że chyba nie ma umowy ?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAGIC GARDEN DANIEL GACEK

Twoj email:
Wiadomość: