Iglotex S.A. Centrala

Poznaj nasze działy

Każdy dzień w Grupie Kapitałowej Iglotex to dzień pełen wyzwań. Branża FMCG stwarza dynamiczne środowisko pracy oraz dużą różnorodność zadań. Dzięki temu realizujemy dużo ciekawych projektów, stwarzając tym samym możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji naszego zespołu. Każdy z pracowników traktowany jest indywidualnie i wyjątkowo, stanowiąc cenną wartość dla całej firmy. Jeżeli chciałbyś/chciałabyś zostać częścią naszego zespołu poznaj nasze działy i dowiedz się więcej.

W NASZEJ STRUKTURZE ORGANIZACYJNEJ MOŻESZ ROZWIJAĆ SIĘ M.IN W NASTĘPUJĄCYCH OBSZARACH:

• Sprzedaż
    To doskonała oferta dla osób, które dobrze czują się w sprzedaży i cenią kontakt z klientem. Do głównych zadań sił sprzedaży należy pozyskiwanie nowych i obsługa istniejących klientów, negocjowanie i zawieranie umów handlowych oraz nadzór nad ich realizacją, monitoring sytuacji rynkowej oraz konkurencji.

• Telemarketing
    Zajmuje się przede wszystkim realizacją celów sprzedażowych poprzez aktywną telefoniczną sprzedażą dla klientów. Do głównych zadań należy też zbieranie zamówień, umawianie spotkań klientów z przedstawicielami handlowymi oraz informowanie klientów o akcjach promocyjnych, programach lojalnościowych i organizowanych szkoleniach.

• Marketing
    Celem działu jest realizacja strategii marketingowej w zakresie marek własnych, przygotowanie i realizacja kampanii marketingowych, kreowanie i dbałość o wizerunek marki, administrowanie stroną www, social media. Ponadto Dział Marketingu odpowiada za projektowanie, realizację i nadzór nad badaniami rynku i konsumentów.

• Produkcja
    Odpowiada za opracowanie i realizację planów produkcyjnych zakładu. Stale doskonali i optymalizuje procesy produkcyjne, tak żeby w większym stopniu odpowiadał na potrzeby rynku. Odpowiada za prawidłową kontraktację surowców, prowadzenie negocjacji z dostawcami surowców, zakupy surowców i rozliczanie produkcji.

• Technologie i jakość
    Dział Rozwoju Jakości i Technologii przygotowuje, realizuje i nadzoruje proces rozwoju nowych produktów (NPD). Do zakresu odpowiedzialności należy również wykonywanie testów technologicznych surowców i towarów na potrzeby produkcyjne i Działu Zakupów. Tutaj opracowywane są receptury produktów (dane na opakowanie, dane do specyfikacji Klienta, specyfikacje dla Działu Zakupów).

• Logistyka
    Dział Logistyki zajmuje się przyjęciem, analizą zamówień oraz przekazaniem ich do realizacji. Dział Logistyki dba o stan techniczny floty samochodowej i infrastruktury magazynowej. Ponadto odpowiada za gospodarkę magazynową (magazynowanie, wydawanie, ewidencja stanów itp.). Przygotowuje i negocjuje warunki umów logistycznych i stale współpracuje z operatorami logistycznymi.

• Zakupy
    Dział Zakupów tworzy zapytania ofertowe, przeprowadza analizę ofert, selekcję dostawców oraz sprawuje nadzór nad dostawami. Monitoruje działania konkurencji w zakresie asortymentu i cen. Do głównych zadań należą ponadto negocjacje warunków umów handlowych z dostawcami oraz składanie reklamacji do dostawców.

• HR
    HR STRATEGICZNY Odpowiada za koordynację i realizację procesu rekrutacji i wdrażania nowych pracowników do pracy. Odpowiada za rozwój pracowników, w tym realizuje politykę szkoleniową w oparciu o plan szkoleń. Dział realizuje także zadania związane z budowaniem marki pracodawcy oraz koordynuje komunikację wewnętrzną i administrowanie firmowym Intranetem. HR OPERACYJNY odpowiada za administrowanie dokumentacją kadrową pracowników , m.in. w zakresie sporządzania list wynagrodzeń, ZUS, nagród jubileuszowych, zaliczek na podatek dochodowy od wynagrodzeń i umów-zleceń, dokumentów w sprawach emerytalno-rentowych, urlopów oraz delegacji.

• Finanse
    Pion Finansów odpowiada za zarządzanie płynnością finansową w firmie, w tym dokonuje bieżących płatności, monitoruje spływ należności, limity kredytowe i noty odsetkowe. Do obszaru działań należy również wystawianie wezwań do zapłaty przeterminowanych należności i nieuregulowanych not odsetkowych oraz przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do wszczęcia postępowań sądowych, zmierzających do windykacji należności.

• IT
    Dział IT odpowiada za obsługę sprzętu komputerowego i telekomunikacyjnego oraz oprogramowanie i administrowanie lokalną siecią teleinformatyczną oraz VPN. Ponadto Dział odpowiada za politykę bezpieczeństwa systemów informatycznych. Stale współpracuje z podmiotami zewnętrznymi, świadczącymi usługi w zakresie bezpieczeństwa IT i nowych aplikacji.

www.iglotex.pl

Iglotex S.A. Centrala