Opinie o AdPilot LTD. w Warszawa

AdPilot jest innowacyjną agencją reklamową wykorzystującą najnowsze technologie, dostarczającą Klientom kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego. Największą wartością naszej firmy jest Zespół – to ludzie młodzi, zaangażowani, chętnie dzielący się wiedzą. Jeśli chcesz się rozwijać z nami – dołącz do nas!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AdPilot LTD. w Warszawa

Min Nowy wpis

No z tego co mi wiadomo to wszystko jest tutaj na swoim miejscu i zdecydowanie polecam, zwłaszcza, że mają naprawde dobre i zmyślnie skonstruowane umowy (usunięte przez administratora) no i wiadomo, że opiekę medyczną też nie zgorszą

jolka Nowy wpis

@marek czy mam rozumieć że kogos szukaja? bo nie widze ogłoszen - znaczy były ale naprawde dawno - ostatnio szukali w lutym 2015 roku na stanowisko programisty PHP czy Information Security Officer do Warszawy

Misza Nowy wpis

Z tego co wiem, to są elastyczne godziny pracy i elastyczne formy zatrudnienia. Jak to "chcesz się tam przyjąć od kwietnia"? To chyba firma może Cię przyjąć lub nie :D ponoć wcale nie jest łatwo się tam dostać..

kaum

Wymagań dużych nie mają na ten staż @Alek. Szukają grafików, którzy znają Adobe Flash oraz Adobe Photoshop w stopniu podstawowym. Można więc spróbować.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie AdPilot LTD.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
stara

jestem od 2 lat w AdPilocie. Plusy: nieformalna atmosfera, elastyczne godziny pracy, płacą za każda minute jaką poświęcasz pracy, otwartość, wyrozumiałość, można nauczyć się biznesowego myślenia Minusy też są: końcowe fazy projektów - trzeba posiedzieć dłużej (ale gdzie tak nie ma), mało benefitów (choć mamy mieć podobno siłkę za free w biurze) no i kantyna na poziomie ostatnio powstała. Widać idzie ku lepszemu

rhino

z tym HRem nie przesadzałbym.. może to jakaś wyróżniona osoba przeprowadzała rekrutację, wątpię by mieli oddzielny dział. Ja bym sporóbował, szczególnie jako marketingowiec.

Magda

Mamy super pozytywnych i mega przesympatycznych ludzi w firmie. Jeśli kiedyś zmienię pracę, to najbardziej za nimi będę tęsknić.

Łukasz

Jest fajnie i kasa jest dobra, także nie ma co narzekać. Ludzie OK.!

Jagoda

Świetna firma, by zdobyć duże i szerokie doświadczenie. Można się wielu rzeczy nauczyć i działać przy wielu projektach, szczególnie, że firma rozwija się dynamicznie. Kasa jest konkurencyjna i przede wszystkim, to co mi bardzo odpowiada, można pracować elastycznie, nie ma stałych godzin. Lepiej pracuje Ci się w nocy, spoko, pracuj, wolisz przychodzić wcześnie rano, spoko, musisz wyjść wcześniej, bo masz coś do załatwienia, nie ma problemu. Jest fajnie i atmosfera oraz ludzie to wielka zaleta.

Karol

Jest naprawdę OK., dobre zarobki, elastyczne godziny pracy - nikt nie patrzy na Ciebie wilkiem, że wychodzisz wcześniej do lekarza albo coś załatwić. Masz ochotę pracować w nocy? Nie ma problemu, możesz pracować, byleby projekty były dowiezione. W firmie też jest sporo ciekawych inicjatyw, a ludzie są bardzo na luzie. Myślę, że praca tutaj jest lepsza niż w nie jednej korpo, gdzie nawet nie możesz podrapać się po tyłku bez pozwolenia.

współpracownik

Oczywiście, że nie wszystko w tej firmie gra jak należy, ale generalnie ja jestem zadowolony. Elastyczny czas pracy, dobre zarobki, biuro w centrum, owoce, dobra kawa, luźna atmosfera, to kilka zalet, która sprawia, że całkiem dobrze mi się tutaj pracuje. Oczywiście, wszystko mogłoby być lepiej zarządzane, ale cóż, nie można mieć wszystkiego.

Peter

(usunięte przez administratora) Płacą kasę i za nadgodziny. Oddajemy projekty małymi krokami, co jest fajne, bo widać efekty. Czasami za dużo wszystkiego na raz, ale trzeba sobie radzić. Są benefity - multisport i medicover z dopłatą. Siedziba w centrum wawy, dobry dojazd. Fajni ludzie, jeszcze nikomu nie odwala aż tak bardzo. Robią dużo projektów, także można się wiele nauczyć. Elastycznie podchodzą do pracy. Jest fajnie i polecam.

pawe

Kiedyś był spory chaos, ale teraz wszystko idzie w dobrym kierunku. Przychodzi sporo nowych osób i menedżerów. Ekipa fajnie się integruje

Długo się czeka na telefon od nich? Wszystkich przyjmują? Wysłałem do nich dzisiaj CV…

Jpp

Maja siedzibe w wawie, czy maja tez inne biura?

hhhs

(usunięte przez administratora) ubezpieczenie zdrowotne jest, można dodatkowe wziąć, benefity, elastyczne godziny pracy, system rozlicza nas z każdej minuty, każde nadgodziny płatne normalnie, tak naprawde od stanowiska zależy czy nam praca podpasuje czy nie. Jak ktoś się nie obija to go doceniają, cisnąć też bardzo nie cisną, firma cały czas się rozwija, można się sporo nauczyć.

tomasz22

Pracowałem tam 5 miesięcy, póki nie wyjechałem na stypendium do Hiszpanii. W porzo opcja dla studentów i absolwentów. Zawsze można sobie dorobić, niż siedzieć na bezsensownych stażach…

brami

Co oznacza, że rozliczają godzinowo? A co z nadgodzinami?

kamsa

Z moich doświadczeń to racja jest po obu stronach. Zalezalo mi na elastycznym grafiku i ok rozliczajamnie godzinowo. Nikt się nie rzuca, jeśli w trakcie dnia muszę coś załatwić, a ewentualnie na maila wchodze po zajęciach i reaguje. Po 2 latach w CC bym powiedziała, ze stresu jest tyle ile w innych firmach, ale kazdy lubi cos innego.

loki

Czasami zarządzanie wydaje się zbyt chaotyczne, ale najważniejsze, że płacą i to całkiem nieźle.

Zostaw merytoryczną opinię o AdPilot LTD. - Warszawa

AdPilot LTD.
2.5/5 Na podstawie 53 ocen.

AdPilot LTD.