Diehl Controls Polska

Namysłów

Opinie o Diehl Controls Polska

łeb 2016-03-29 21:53:54
Marek, a widziałeś gdzieś takie ogłoszenie od nich? W sumie rzuciły mi się w oczy inne, głównie technik w dziale systemów testowych czy programista. A ustawiacz, to coś dla mnie
Lodzia 2016-04-08 23:39:55
Tak jest romans goni romans co ma do szukania niowy ustawicz z esemde
Na testach i podrywa mlode kobiety czy to jest normalne chyba nie powinnien wykonywac swoja prace a nie sie szlajac po testech i bajere popierdalac
Marek 2016-04-08 23:42:26
Ty lodzia wszystko widzisz ale siebie nie zainteresuj sie sobą a nie tylko donosisz
sylwia 2016-04-08 23:46:37
Panienko ktora ciagle mowisz ze jak jest łatwy panel to panie nie robia tylko szkoda ze jak jest trudny to tak nie mowisz dajemy z siebie wszystko a nawet wiecej ze gdy wracamy do domu to juz nic nam sie nie chce no tak ale ty swoje wiesz zawsze jest nasza winna popatrz na siebie jak we wszystko sie wpierdalasz pracuj wiecej a mniej mow dobra z gory dziekuje
tak jest 2016-04-09 19:42:36
mi też się nic nie chce jak wracam do domu
More 2016-04-11 00:35:55
Nie macie sił jak wracacie do domu ale każda ma siłę aby opluwac inne kobiety? te co mają największe kompleksy potrafią tylko obgadywac inne panie :) zero kultury, taktu, człowieczeństwa, 100% dna :D co wam to daje drogie panie, że coś o kimś powiecie? Zmieni to coś ta pani czy ta druga i tak będzie wyglądać jak wygląda wy lepiej o siebie zadbajcie bo jak się za wami idzie to niezbyt miły zapach papierosy i wilgotna ziemia :D :)
maturzystka96 2016-04-20 19:40:54
Chciałabym się przyjąć do pracy w diehl, może ktoś napisać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?
O co pytają, czy trzeba się jakoś szczególnie przygotować?
a 2016-04-22 17:27:14
maturzystka96
Myślę, że pytania zależą od stanowiska na jakie aplikujesz, jeśli na monterkę na produkcję to raczej nie wiadomo jakie nie będą
Rafaela 2016-04-24 20:22:00
To ja Ci powiem.ze ostatnio nawet na montera testy robią!!!
len 2016-04-28 22:04:16
i dobrze, niech robią takie testy :) to na pewno podnosi firmie prestiż
remik 2016-05-06 09:49:57
co w tym złego, że firma chce zatrudniać fachowców @Rafaela?? Według mnie to dobrze o niej świadczy
zorientowany 2016-05-21 14:57:54
Testy na operatora - tylko znajomości !!!
aria 2016-06-11 18:52:47
możesz coś @zorientowany więcej o tych testach napisać? jak w każdym razie i tak będę starała się o stanowisko Specjalista ds. projektowania płytek drukowanych (Layout Designer) u was - ciekawe tylko czy EMI / RFI trzeba MIEĆ perfekcyjnie opanowane
aasas 2016-06-17 19:06:39
nikt tu nic o żadnych testach na specjalistów nie napisze bo tu sami ludzie z produkcji piszą zazwyczaj o pierdołach
Waldek 2016-06-17 20:29:12
Specjalista ds. projektowania płytek drukowanych (Layout Designer) jest poszukiwany z tego co widzę
rty 2016-06-17 21:46:49
@Waldek poszukuja równiez inzyniera procesu NPI w Namysłowie oferuja możliwość pogłębiania wiedzy (szkolenia specjalistyczne oraz językowe),pakiety: Medyczny, Socjalny.
Gość 2016-06-19 15:07:19
No masz rację po co pisać o poerdolach typu że ktis kogoś obgaduje wiadomo że do takich ludzi nic nie dotrze bo to są puści ludzie wiec olać takie panienki co zazdroszczą i tylki obrabiaja to o nich źle świadczy od razu można poznać ich poziom inteligencji.to jest śmieszne ocenianie innych no ale każdy swoje kompleksy leczy na swój sposób i tyle
Takie moje zdanie warto tutaj poruszać takie kwestie dotyczące spraw firmy aby komuś w czymś konkretnym pomoc.
Marzena 2016-06-19 15:20:15
Zastanawiam sie czy Specjalista ds. projektowania płytek drukowanych (Layout Designer) to też praca dla kobiety, zadziwię Was może, ale znam się na tym, nie wiem tylko jak firma może do tego podchodzić i czy chętnie mnie zatrudnią?
zuza 2016-06-20 17:08:31
@Pomocny no to w sumie bardzo dobrze. Jestem totalnie za tym. A powiedz, czy mam szansę dostać się na stanowisku młodszego kierownika projektu we Wrocławiu? Spełniam wymogi - wykształcenie + doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów;
sadasa 2016-06-21 22:59:16
Zuza, złóż cv i się przekonaj, skoro spełniasz wymagania to pewnie masz szanse, nie ma co pytać o takie rzeczy tutaj bo nikt z fusów Ci tego nie wywróży
Monter 2016-06-21 23:22:04
Specjalista ds. projektowania płytek drukowanych (Layout Designer) pilnie potrzebny i najwazniejsze, że za dobrą kasę, więc chyba warto próbować tak sądzę, taką mam nadzieję przynajmniej, zapraszam wszystkich chętnych do przyjmowania się tam na już..
olo 2016-06-23 14:19:20
Pozdrawiam pracowników i pytanko na czym polega praca na stanowisku specjalista liniowy ds.TPM ?
Są wolne dwa wakaty ,może ktoś coś bliżej wypowie się na ten temat.Pozdro.
werf 2016-06-23 15:10:54
@olo nie wiem nie widze takiej oferty..jest na stanowisko specjalsity do spraw planowania jakosci tutaj chpodzi o tworzenie dokumentacji jakościowej dla nowych projektów (proces flow chart, control plan, test plan, instrukcje kontrolne);
Pomocny 2016-06-24 20:31:39
Praca polega na usuwaniu biezacych awarii maszyn i urzadzen oraz ich zapobieganiu a takze na kontrolii i zamawianiu czesci do nich
erf 2016-06-24 20:40:35
a ciekawe jak na stanowisku inzyniera procesu NPI bo widze ze w Namysłowie poszukuja teraz oczekuja tutaj wyższego wykształcenia technicznego (preferowane kierunki: zarządzanie i inżynieria produkcji, elektronika), doświadczenia na podobnym stanowisku
mamra 2016-06-27 13:10:14
Miałam nadzieję, że na tym forum znajdę jakieś info na temat pracy w diehlu- jakie zarobki, godziny pracy, atmosfera :). A jedyne co widzę to gównoburzę, w której każdy wylewa swoje problemy i żale. Ludzie, bądźcie dorośli- nikogo nie obchodzą Wasze problemy i Wasze zdanie, dlatego oszczędźcie już tego spamu i piszcie na temat- o pracy, a nie o tym kto komu loda robi na boku. Pozdrawiam.
adaś 2016-06-27 14:23:06
Pomocny' a na jakim stanwoisku są takie obowiązki? czyli głownie poszukują serwisantów? Na to wychodzi. Ja widziałem ogłoszenie na specjalistę ds. palnowania jakośći, wiesz coś o tym?
Operator 2016-06-28 22:04:12
Witam czym zajmuje się operator działu elektroniki?? I jakie ma zmiany? Pozdrawiam
Alejandro 2016-06-28 22:34:24
Dokładnie popieram!Może napiszcie po prostu do działu personalnego do osoby od rekrutacji i zatrudnienia co jak wygląda, bo tu sami mądrzy doradzają a żal im.sciska tylek tak naprawdę... Ja tez chce wysłać swoje podanie a jak to czytam To mi się odechciewa,bo jadem tu dosłownie tryska.pocieszam się tym.ze każdy cwaniak bo anonimowy to jedzie po innych jak po rudej.... Dam znać jak będę po rozmowie.mam nadzije,że.mnie zaprosza w najbliższym czasie
Alejandro 2016-06-28 22:35:44
Pomocny 2016-06-29 10:09:34
Na stanowisku specjalisty ds tpm
tu 2016-06-29 10:12:55
@alejandro ja szczerze i bez jadu, interesuje mnie u was znalezienie pracy w systemach wbudowanych, wieść się niesie że programistów szukacie - prawda to czy tylko miejskie legendy? dodam tylko że znam język niemiecki i mam nadzieję że tutaj będe mógł go wykorzystać
Pomocny 2016-06-29 10:16:59
Operator??to Diehl poszukuje takiego stanowiska?? Operator to osoba pracujaca na stanowisku montera ale z wiekszymi uprawnieniami do obslugi maszyn i urzadzen. Cos pomiedzy monterem a specjalista liniowym. Tylko ze przewaznie takie stanowisko dostaje wykwalfikowany monter a nie nowo przyjeta osoba
Pomocny 2016-06-29 10:20:58
W diehlu dziala kilka systemow na raz...jest system 4brygadowy, jednozmianowy,dwuzmianowy i flexi (8h)
basia 2016-06-29 12:17:34
to jak dobrze rozumiem, to ja sobie mogę sama wybrac w jakim systemie chciałabym pracować? interesuje mnie stanowisko Hardware Engineer w Dziale Rozwoju we Wrocku
Pomocny 2016-06-29 16:39:20
Nie system jest uzalezniony od stanowiska i tak biura maja jedna zmiane i czas flexi sa dzialy gdzie sa dwie zmiany ale to dzialy okoloprodukcyjne, a produkcja ma wszystkie te systemy oprocz flexi
adaś 2016-06-29 16:48:58
szukają kilku osób, jednka na operatoró nic nie mają jeszcze jak cos to programisci, konstruktorzy narzedziowi
emsa 2016-06-29 17:07:50
gdzie dokładnie odbywają się rozmowy kwalifikacyjne w diehlu? jak wygląda zatrudnienie jeżeli jest się zatrudnianym przez agencję? jest szansa na umowę bezpośrednio z Diehlem? Jest możliwość pracy tylko na jedną zmianę?
45rf 2016-06-29 21:49:38
@adaś szukaja szukaja inzynierow procesu NPI takze czytalem ze do zadan takiej ososby bedzie nalezen m.in. wdrażanie nowych produktów, przygotowanie i nadzorowanie rozruchu produkcji seryjnej nowych produktów, nadzorowanie zmian w istniejących narzędziach produkcyjnych
Troche inna niż wy 2016-07-01 00:25:24
Ogólnie niewiem jak na innych brygadach ale na br 2 strim 2 ,jest jakaś znieczulica jedna drugą by utopiła w łyżce wody,zamiast sobie pomagać i wspierać, tak jak było pare lat temu to jest mega zle atmosfera do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] plotka nie nadarza za następną...kobiety pracujcie i patrzcie każda na siebie, a nie szukacie winy w innych,kto ile zrobi itd ,myśle że każda daje z siebie tyle ile może!!!Dajcie normalnym ludziom życ pracować w spokoju!!!!AMEN
robert 2016-07-01 09:10:39
Specjalista ds. projektowania płytek drukowanych jest widze u nich potrzebny teraz
Pomocny 2016-07-01 15:32:31
Rozmowu odbywaja sie w salach konferencyjnych tylko nie wiem czy wszystkie, praca przez agencje wyglada tak ze jesli sie sprawdzasz to Ci przedluzaja umowe przewaznie z miesiaca na miesiac pozostale warunki sa takie same lecz nie nalezy sie prywatna sluzba zdrowia Enelmed, wczasy pod grusza i Kasa Zapomogowo-Pozyczkowa. Oczywiscie ze jest mozliwosc zatrudnienia na Diehl ale po przejsciu agencji cos kolo 18 miesiecy.Mozliwosc pracy na 1 zmiane jest pelno ale napewno nie na produkcji tam dostaja taka mozliwosc tylko osoby w "trudnej sytuacji" ktorym firma chce pomoc.
www 2016-07-01 15:37:16
@robert masz racje tez widzlaem ta oferte od nich ale wiesz ze oczeukuja tutaj m.in. doświadczenia zawodowego w tworzeniu layout’u płytek drukowanych?
pracowniczka 2016-07-01 23:08:20
Akurat to prawdą nie jest, w tej chwili bardzo potrzebni są pracownicy produkcji, a brakuje chętnych.
mr 2016-07-01 23:11:28
a możesz przyjacielu podać konkretne namiary na te oferty?
Daga 2016-07-05 15:17:09
Hej co możecie powiedzieć o brygadzie 1 i st 3 ?
ertyok 2016-07-05 15:18:15
też podczepiam sie do pytania! dajcie jak mozecie jeszcze nac o tym jak wygląda praca u nch w firmie jako Specjalista ds. projektowania płytek drukowanych.
Alfredo 2016-07-20 23:05:01
Masz na pracuj informacje lub na ich stronie diehl.com tylko część ogłoszen jest do Namyslowa w cześć do Wrocławia
robert 2016-07-21 10:29:41
Mechanical Engineer jest teraz do nich potrzebny do pracy jak widze.
sweet 2016-07-27 20:28:24
Wiadomo, że pracy zawsze jest sporo, ale najważniejsze jest to, że można u nich liczyć na zarobki adekwatne do powierzanych obowiązków. Zastanawia mnie jednak czy wypłata jest teraz terminowa, wiecie? Dzięki
Zostaw swoją opinię o Diehl Controls Polska - Namysłów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diehl Controls Polska