SM MLEKOVITA

Wysokie Mazowieckie

Opinie o SM MLEKOVITA

Czesiek 2013-06-10 10:22:27
Witam , czy może mi ktoś podpowiedzieć do kogo ( jakiej firmy?) należy pojść żeby sprzątać na produkcji lub coś podobnego ?
Pozdrawiam
dudd 2013-08-22 20:50:58
;l
kowal 2013-11-16 20:39:27
hej nie czytałem opinii wyżej ale...
Pracowałem niespełna dwa lata i to był okres stracony. Praca jako PH w jednym z oddziałów na tzw. (usunięte przez administratora) Kierowniczka nie wiedziała co mam robić, jakiejkolwiek kontroli. Coraz większe obroty, klientów przybywa i nic w postaci dobrego słowa nie mówiąc o kasie. Produkty firmy sprzedawały się coraz lepiej i brak jakiegokolwiek wsparcia w postaci gratisów na wymiany. Nowy towar, a żadnego wsparcia. W tym miejscu należy zaznaczyć, że marketingiem trzęsie prezes poprzez ręce swojej córki. Szkoda bo to dobra firma.
o 2013-12-22 18:50:27
a kto widział te wszyskie reklamy mlekowity przecięz to jest działanie na niekorzyśc firmy , biora udział córki wnuczki kochanki dzieci menagerów czy to juz nie ma innych ludzi do reklam ciekawe kto i jaki im płaci
przewoznik 2014-01-07 14:00:39
czy ktoś mi napisze co z przewoźnikami w mlekovicie ile płacą i czy się opłaca podpisa z nimi umowę.Jak wyglada wspólpraca?
przewoznik 2014-01-14 22:55:48
tak.....w magazynie Mlekovita Trzebownisko potrzebują.A płacą marnie!!!!!!!!!Jestem ciekawy jak Mlekovita centralna płaci????
Lotman 2014-01-15 15:49:13
Pracowałem w Mlekowita oddział Trzebownisko póltora roku jako PH i jest to czas zupełnie stracony. Kierownik Pan (usunięte przez administratora) nic nigdy nie wie, jest niekompetentny i ordynarny. Kłamał ze przy 100tys obrotu bedziemy duzo zarabiac a robiac prawie 200tys zarobki wynosily 1700zl. Jezeli cos sie dzialo zle bo kierownik nie potrafil zorganizowac pracy zwalal wine na przedstawicieli i pisal wymyslone skargi do prezesa bez wiedzy pracownikow przy tym obcinajac premie. Firma niby ogromna ale pracownicy sa traktowani jak smieci. Nie polecam.
Lotman 2014-02-12 08:12:49
Informują nas o procencie prowizji, poza najniższą krajową czyli podstawą masz płacone 0.5% prowizji brutto od sprzedaży detalicznej i 0.05% od hurtu. Do tego Twój cel sprzedażowy to kukurydza albo groszek firmy X zajęty za długi. Jeżeli tego nie zrealizujesz obcinają Ci i tak marną premię i masz wypłatę 1600zł za zapierdziel po 10 godzin dziennie.(usunięte przez administratora)
o 2014-04-13 15:31:37
w jakiej firmie dyrektorzy graja w reklamach albo dzieci i całe rodziny
Sławek 2014-05-06 19:05:44
Kierowcy kradną mleko, uważajcie i pilnujcie litry kto nie zwróci uwagi to biorą ile mogą, mi średnio po 15 litrów kradli, a gdy zwróciłem uwagę kierowcy wyskoczył z buźko i łapami do mnie, [usunięte przez administratora] Mariusz K., nie mówię że wszyscy tacy są bo nie ale trafi się taki któremu mało pensji i wyciąga łapy po czyjeś.
JFK 2014-05-12 16:53:27
Jak to w jakiej w Mlekovicie
iw 2014-06-27 14:46:45
Mój mąż pracuje ( usunięte przez administratora ) jeżeli ktoś chcę pracować przez całe życie na umowe zlecenie to ok. Ale ogólnie porażka póltorej roku już pracuje na tej umowie obiecywali normalną umowę po pół roku pracy i ani słychu a co do godzin pracy jest to minimum 12godzin pracy dzien na dzień w tamtym roku był miesiąc gdzie pracował po 15,16 raz się zdarzyło 17 godzin policzyliśmy pod koniec miesiąca ile wyrobił godzin otórz prawie 375godzin a jaka pensje wziął ? 2500 z groszMi ludzie za tyle godzin ale jak nie ma wyjscia to co ma zrobić a deputaty dają owszem ale na takiej zasadzie że dają to co już kończy sie data przydatności gratulacje dla mlekovity za pozytywną opinię :-/
ona 2014-08-30 23:46:37
Mlekovita to jest prawdziwy obóz pracy. Nie wiem jak w innych oddziałach ale w Lubawie źle się dzieje. Najgorsze jest to ze trzeba chodzić do pracy a nie każą się podpisywać na liście obecności tylko w 'pamięci, ma się te godziny bo za nie nie płacą bo przecież formalnie Cię nie ma w pracy. Codziennie praktycznie są jakieś zmiany co do godzin pracy. Niczego nie można zaplanować w wolny dzień bo za chwilę dzwonią ze trzeba przyjsc i nikogo to nie obchodzi ze należy Ci się ten dzień wolny. Tak samo jeśli chodzi o niedziele nawet jednej w miesiąca niektórzy nie mają wolnej tzn na karcie pracy jest wykazane ze jest wolna ale tak naprawdę trzeba było być w pracy. Tragedia jakaś! A place 1600 1700 zależy od miesiąca. Wogole nie liczą się tam z człowiekiem!
norek 2014-09-28 10:21:48
Ludzie w mlekovicie to do 50 tki nie doczekacie. Nawet nie myślcie młodzi o tej robocie bo to syf święta w robocie i nie dorobicie się niczego tylko zrytego łba.
norek 2014-10-14 23:14:22
To lubawa rozpocznie rewolucje tej jebanej MLEKOVITY mam dość nie dam sie zajebać przez te pojebane chore krowy które pierdolą się między sobą O I D. PA
zawisza 2014-11-10 01:02:42
Witam powiem tak pracuję za kierowcę w oddziale w pilicy jazdy sporo ale sa dni gdzie jest lait pracowałem w wielu firmach i powiem że tutaj nie jest najgorzej widziałem 100 razy gorsze syfy pozdro
Jagoda 2014-11-12 16:04:37
Wyzysk ludzi. Firma rodzinna. Zastraszanie. Praca podczas urlopu. Nie można chodzić na zwolnienia lekarskie. Niejasne interesy całej Rodziny S. Brak zgody na powstanie związków zawodowych. Ludzie w końcu nie wytrzymają, teraz tylko rozmawiają po kątach. Kiedy tu wkroczy NIK? Jeżeli chcecie mieć zdrowie - odradzam. Produkty coraz gorszej jakości.
rolnik 2014-11-15 15:06:32
;;-ZSZEDŁ BÓG Z NIEBA I UJŻAŁ GOSPODARSTWO NASZE I URADOWAŁ SIĘ SERDECZNIE WIDZĄC ILE RADOŚCI DAJE NAM PRACA NA ROLI ZAWOŁAŁ JANA PAWŁA II I RZEKŁ-POPATRZ TO TWOI RODACY DOJĄ KROWY A ILE MAJĄ ZTEGO RADOŚCI I MLEKO ODSTAWIAJĄ DO MLEKOVITY - WTEDY JAN PAWEŁ ZAPYTAŁ- A JAK UKŁADA SIĘ WAM Z MLEKOWITĄ- I WEJŻAŁ W ME SERCE USIADŁ I ZAPŁAKAŁ'' Nie myślcie że rolnika z przyłączonych mleczarni traktują lepiej .im zależało tylko na naszym majątku i na pewno to nie jest Spółdzielnia .Nikt nas nie traktuje poważnie .Masz jakiś problem to twoja sprawa a na skargę to do Pana Boga .Rolniku zanim zwiążesz się z Mlekovitą dobrze się zastanów
antoni 2014-11-22 21:21:31
PYTANIE ILE ZARABIA PAN PREZES I JEGO ZIĘĆ
darek 2014-11-28 16:07:19
ile dostają odchodzący prezesi chyba za frajer nie oddają takiego majątku w końcu nie oni na niego pracowali
Mariano12 2014-12-12 16:11:04
Witam wszystkich Pracujących w zakładzie mleczarskim... Nie będę owijał w bawełnę POTRZEBUJĘ POMOCY , Jestem studentem i mam zajęcia z HACCP Otóż chodzi o to że potrzebny mi jest HACCP produkcji mleka UHT 2%. Odwdzięczę się tej osobie która by mi pomogła . HACCP tego mleka będzie przeznaczony do celów naukowych wszystkie dane firmy zmienione Imiona i Nazwiska również oraz skrócona treść, zostaną tylko najważniejsze aspekty, Najlepiej żeby był formie elektronicznej. Wszystkich Tych co by zaoferowali pomoc proszę o kontakt mailowy : mariano12domena@gmail.com
damian 2015-02-19 04:03:15
Spółdzielni mleczarskiej mlekovita akurat nikomu przedstawiać nie trzeba, ich produkty są praktycznie w każdym z lepszych sklepów. Zastanawia mnie jednak jak taka znana firma traktuje swoich ludzi. Czy człowiek jest doceniony, dostanie czasem podwyżke, czy jednak jest się małym trybikiem i bardzo trudno się wybić?
ola 2015-02-27 20:59:35
witam , mam pytanko do osób pracujących na dziale krojenia serów w mlekovicie czy w waszej firmie ta sama osoba wkłada ser do maszyny i zajmuje się ustawianiem parametrów , zmianą folii itp .?
zarobiony 2015-04-12 15:23:27
CENTRALA WYSOKIE MAZOWIECKIE [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> 1. UMOWY ZLECENIE MARNIE PŁACONE.
2. CHĘĆ ZMIANY UMOWY SKUTKUJE ZASTRASZANIEM O UTRACIE ROBOTY LUB JEJ UTRATĘ!.
(TAKI RYNEK CHĘTNYCH SIĘ ZNAJDZIE)
3. WIZYTA ZWIĄZKOWCÓW POD SIEDZIBĄ NAGRYWANA BY SKONTROLOWAĆ, KTÓRY PRACOWNIK ROZMAWIAŁ...KIEROWNICTWO PÓŹNIEJ ROBI SPOTKANIA Z PRACOWNIKAMI I TŁUMACZY JAKIE TO NIEDOBRE I JAKI MOŻE MIEĆ NEGATYWNY! WPŁYW NA PREMIE.

Łączący się w żalu pracowników Polak.
apv 2015-07-28 12:33:24
Witam wszystkich. Czy jest tu ktoś kto może mi pomóc? Chodzi mi o pracę na serowni a dokładnie APV. Jak wygląda praca operatora, jakie ma obowiązki i jego wynagrodzenie
APV 2015-09-01 14:09:23
Witaj. Skąd masz pewność że w ogóle zostaniesz przyjęty/a na apv? Dość często jest tak, że w umowie masz np. operator, a pracujesz na innej części np. exporcie. Wynagrodzenie bez wyróżnienia takie samo jak wszyscy pracownicy. A co do obowiązków to praca jest bardzo odpowiedzialna. Pozdrawiam.
były konsument 2015-09-10 17:48:50
Będę świadczył prawdę o tzw. produktach mleczarskich ? Mlekovity .NIGDY WIĘCEJ.
BYŁY 2015-11-09 13:49:09
SM MLEKOVITA to dno. Wyzysk totalny i to nie tylko w centrali. Marne zarobki ale nie u wszystkich na produkcji. Żal mi tych ludzi, którzy muszą pracować na takiego prezesa skompca (2013 r. przychód 3,5 mld zł, 2014r. 3,88 mld zł)
V 2015-11-16 14:00:34
Bobek 2015-11-18 10:24:11
Z produktami rzeczywiście nie ma zbytnio wielkiego problemu, aby je sprzedać (chociaż też wszystko zależy od danego regionu- często sklepy wspierają rodzime firmy i ciężko jest się przebić), natomiast jeśli chcesz tyrać od rana do wieczora za 2k to powodzenia. Już lepiej pójść na kasę do biedronki- więcej zarobisz, a nie będziesz pracował ponad 300 godzin miesięcznie....
Filo 2015-11-20 10:41:21
Wszystko można napisać, jak to mówią "papier wszystko przyjmie". No, ale oczywiście zawsze można się przekonać osobiście jak to jest.
oburzona 2015-11-20 18:51:13
Tak się reklamują tylko niech wyjaśnią dlaczego do śmietany 18% dodawana jest skrobia modyfikowana GMO.I po co mi np.w sałatce skrobia.śmietana ze skrobią modyfikowaną-no i z czego te raki,a jedzą to nasze dzieci i wnuki.Okropność.
Filo 2015-11-23 11:11:02
"V" napisał doskonale jak wyglądają realne zarobki w tej firmie.
Mantek 2015-12-22 21:48:29
Witam nie interesują mnie prezesi ani ich zarobki interesuje mnie mleko 2%w plastikowych butelkach z żółtą nakrętką dokładnie z zakładu Wysokie Mazowieckie kilkakrotnie zakupiłem mleko dla dzieci na płatki czy cacao i podgrzewam w mikrofali ser surowe nie podgrzane wczoraj kupione data ważności do 30/12/2015mleko jest smaczne ale jeśli będę chciał kupić ser to wezmę z jasienicy proszę zobaczyć błąd produkcji
BRAK NICKU 2016-02-24 21:31:08
TRZEBA DODAC DO TEGO ZE NIE DAJA SAMOCHODU DO DOMU I TRZEBA DOPŁACAĆ Z WLASNEJ KIESZENI DO GRATISOW NA SKLEPY BO INACZEJ WEZMA TOWAR Z INNYCH HURTOWNI W TAKICH SAMYCH CENACH. Praca w Mlekovicie na stanowisku przedstawiciela handlowego to jest czysta kpina. Zaczynając od tego, że pracuje się dosłownie po 14-15 godzin na śmieciowej umowie, to za taki czas pracy, można liczyć jedynie na podstawę 2000zł brutto + premię 0,5% brutto od sprzedaży detalicznej (którą można bardzo łatwo stracić). W sumie średnia pensja wychodzi ok. 2300-2400zł/ms już na rękę. Czas pracy wynika z tego, że na jednego PH przypada tak duża ilość punktów, że nie ma najmniejszych szans, aby się wyrobić w 8h. Zatrudniając się wiedziałem o tym że będą nadgodziny, ale nie aż tyle!!! Zależało mi głównie na doświadczeniu, bo majątku tu nie zarobisz, ale prędzej dorobisz się anemii lub zawału (bo oczywiście wszystko musisz robić w biegu, jak czas goni). Wyzysk to mało powiedziane!! Ludzie nie wolno się godzić na takie warunki, bo nigdy się w tym kraju nic nie zmieni!! Wszystko zależy od nas, bo bez pracownika nie ma firmy. Boli mnie tylko, że tak duża i znana polska marka wykorzystuje swoich pracowników, a później ci na górze odbierają nagrody za wyniki.
vv 2016-02-24 21:38:25
popracowalem troche jako Ph w mlekovicie jedyne to mozecie sie narobic garba . od pon do pt praca po 10 h a po pracy telefony sobota i niedziela tez telefony bo trzeba zrobic zamowienia na poniedzialek . non stop praca na zwroty dostajesz 10 zg mleka a masz 60 sklepow czyli na miesiac oddajesz jednemu sklepowi po butelce mleka to jest kpina zarobisz przy 200 tys obrotu 2400 na zwroty oddasz 200 pln i dotego nie dostajesz samochodu do domu tylko zostawiasz pod hurtownia bo kierownikowi zal ze jezdzisz firmowym, do tego umowa zlecenie zwolnilem sie bo ile mozna byc tyraksem za damski h....pozdrawiam i zycze powodzenia w Mlekovicie a wszystko na ukladach
X 2016-04-07 21:13:09
Najpierw dostań umowę i to nie In blanko
bojący 2016-04-27 23:09:35
niedawno kupiłem klarowane masło-przykro powiedzieć ale zjełczałe i mimo klarowania z wodą-wiem że zawsze będzie bo np. skropliła się w lodówce ale ta ilość?
janina 2016-04-30 11:02:01
zatrułam się mlekiem 2%,chorowałam z mężem przez 2 dni, byliśmy bardzo wycieńczeni.Mleko pochodziło ze sm mlekowita wysokie mazowieckie.A jeżeli ten środek znajduje się również i w innych produktach. Ja osobiście już nigdy nie kupie nic z mlekowity,nie chcę przechodzić takiego cierpienia.
lublin 2016-04-30 20:52:25
Witam, może wypowie się jakiś pH z woj lubelskiego lub okolic Lublina. Widziałem że rekrutuja na Lublin i jestem ciekawy czy warto. Jakie zarobki na początku? Czy jest tak faktycznie jak pisał vv że auto się zostawia pod firmą? Jaki procent z obrotu do premi? Czy dostaje się punkty od firmy czy trzeba samemu szukać na nowo? Liczę na odpowiedź pH z woj lubelskiego.
Anty mlekovita 2016-05-08 13:41:58
Oddział Koszalin Firma Krzak
kolejny były konsument 2016-07-04 16:29:34
Powiem też: MLEKOVITA? NIGDY WIĘCEJ!!! bo jak powiada przysłowie "kto raz się sparzył, na zimne dmucha". Ok. trzech tygodni temu wyrzuciłem prawie całą zgrzewkę mleka: 4 śmierdziały siarą, jedno było gorzkie, a tylko jedno dało się spożyć. Pomyślałem "a może to jednorazowe potknięcie, panie od produkcji i marketingu miały zły dzień albo kolejny wkurzony pracownik dał upust swej frustracji?", ale i tak jest ryzykowne dalsze kupowanie wyrobów Mlekovity. I akurat dziś kupiłem (właściwie bezwiednie),,, jogurt "tolonis", a w nim jakieś śmiecie. Powtórzę więc tylko MLEKOVITA - NIGDY WIĘCEJ!!!!!!!!
niunia 2016-08-08 14:16:43
Praca w Mlekovicie to była największa porażka w mojej całej karierze zawodowej. Sama nie wiem jak przepracowałam tam 2,5 roku na zleceniu po 10-12 godzin dziennie za kierownica po 200 km dziennie i ....nie umarłam ze zmęczenia. Nikogo nie interesowało ,ze jeżdżę po 12 godzin dziennie. Pensja 1600-2200 najwięcej. Domownicy zapominali jak wyglądam, a kiedy wracałam do domu padałam na pysk. Ktoregos dnia chciałam poskarzyc się na mój los Panu Dyrektorowi to skitował stwierdzeniem ,ze na pewno jeżdżę na chłopów a nie do sklepów. Kiedy w końcu odchodziłam przestrzegal mnie przed bezrobociem w mieście i tym ,że nie jestem już pierwszej młodości. Patrzylam na niego z politowaniem i wielka radoscia ,ze wyrywam się z tego gówna. Załuję tylko ,że nie podjęłam tej decyzji wcześniej. Twierdzę ,ze jest to jedna na pewno z wielu firm w Polsce, która nie powinna istnieć. Niestety w naszej bananowej republice istnieja jeszcze takie ale mam nadzieje ,ze obecny rząd wezmie im się za dupsko.Skonczy si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w Mlekovicie, zastraszanie,gestapowskie rzady dyrektora.
A.K. 2016-08-19 16:27:49
Pracuję w Mlekovicie od kilku lat. Mam umowę przedłużoną na kilka następnych. Jeśli ktoś dobrze pracuje, to ma poszanowanie. Pracuję 8h dziennie, nie dłużej. Poza tym dostaję premie. Nigdy nie zostałam potraktowana w upokarzający sposób, a nie jestem rodziną prezesa i nie zatrudniono mnie po znajomości.
Nie ma przymusu. Zawsze można iść tam, gdzie lepiej traktują i więcej płacą. W Wysokiem Mazowieckiem to marzenie ściętej głowy. Gdyby nie Mlekovita to byłoby potężne bezrobocie! Ale kto o tym pomyśli? Najlepiej wylewać pomyje!
JD 2016-09-01 14:10:32
Dzień dobry, kupiłam wasz produkt Twaróg sypki. Serek jest wspaniały, smakuje jak domowy, tylko jest jeden problem /dla mnie/ serka jest za dużo. Ja mieszkam w Katowicach na Tysiącleciu i nie wszystkie osoby to 500+. Jest dużo singli i taka ilość sera choćby najlepszego, jest nie do przyjęcia. Może byście zaczęli produkować go w mniejszych porcjach? I Poza tym, więcej reklamy, bo ja kupiłam go wyłącznie przez przypadek, a serek naprawdę jest świetny.
Pozdrawiam Janina Dratwińska
PS. weszłam na na to co nie trzeba.
Alam 2016-09-18 20:42:30
Wiesz co, jeśli Twoim zdaniem magazyny stoją pustę, to jak wytłumaczysz to, że mimo wszysstko firma działa?
Andrzej 2016-10-27 06:47:08
Witam , mam pytanie dotyczące pracy w Mlekovita oddział Warszawa .Ktoś coś ?
Nick 2016-11-08 11:04:23
Jakieś informacje na temat Mlekovity w Zakopanem ?
ik 2016-12-18 19:58:36
sery które były pyszne np. gouda porażka śmierdzą dwa ni po otwarciu, podobno 80 procent tłuszczu oszustwo, byłam ich wierna fanka 10 lat, nie polecam, na dobrej opinii próbują oszukać konsumenta, świństwo tak nie można!!!!
Lores 2016-12-21 17:38:08
śmietana 30% nie ubija się na bita śmietanę - co się dzieje z waszymi produktami?????
Zostaw swoją opinię o SM MLEKOVITA - Wysokie Mazowieckie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SM MLEKOVITA