SM MLEKOVITA

Wysokie Mazowieckie

Opinie o SM MLEKOVITA

KwIaTuSzEk 2012-09-13 19:20:58
Witam. Może się ktoś z kraju wypowiedzieć o pracy w tej firmie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego? Jakie dają możliwości rozwoju, szkoleń, auto służbowe, umowa, i przekonywajki dla klientów? Widziałam ogłoszenie na takie stanowisko i chciała bym wiedzieć coś od osób które znają tą firmę z tej strony. Pozdrawiam
ZOCHA 2013-02-24 19:44:46
kolesiostwo biznes prawie rodzinny stołki osadzone znajomymi , smieciowe umowy , brak grafiku na miesiac wczesniej ludzie robią z dnia na dzien , szukaja niby z najmniej z wykształceniem średnim ale robią co chcą ogólne bezrobocie wiec ludzie nie maja wyboru godzą sie na wszystko
Czesiek 2013-06-10 10:22:27
Witam , czy może mi ktoś podpowiedzieć do kogo ( jakiej firmy?) należy pojść żeby sprzątać na produkcji lub coś podobnego ?
Pozdrawiam
dudd 2013-08-22 20:50:58
;l
kowal 2013-11-16 20:39:27
hej nie czytałem opinii wyżej ale...
Pracowałem niespełna dwa lata i to był okres stracony. Praca jako PH w jednym z oddziałów na tzw. (usunięte przez administratora) Kierowniczka nie wiedziała co mam robić, jakiejkolwiek kontroli. Coraz większe obroty, klientów przybywa i nic w postaci dobrego słowa nie mówiąc o kasie. Produkty firmy sprzedawały się coraz lepiej i brak jakiegokolwiek wsparcia w postaci gratisów na wymiany. Nowy towar, a żadnego wsparcia. W tym miejscu należy zaznaczyć, że marketingiem trzęsie prezes poprzez ręce swojej córki. Szkoda bo to dobra firma.
o 2013-12-22 18:50:27
a kto widział te wszyskie reklamy mlekowity przecięz to jest działanie na niekorzyśc firmy , biora udział córki wnuczki kochanki dzieci menagerów czy to juz nie ma innych ludzi do reklam ciekawe kto i jaki im płaci
przewoznik 2014-01-07 14:00:39
czy ktoś mi napisze co z przewoźnikami w mlekovicie ile płacą i czy się opłaca podpisa z nimi umowę.Jak wyglada wspólpraca?
przewoznik 2014-01-14 22:55:48
tak.....w magazynie Mlekovita Trzebownisko potrzebują.A płacą marnie!!!!!!!!!Jestem ciekawy jak Mlekovita centralna płaci????
Lotman 2014-01-15 15:49:13
Pracowałem w Mlekowita oddział Trzebownisko póltora roku jako PH i jest to czas zupełnie stracony. Kierownik Pan (usunięte przez administratora) nic nigdy nie wie, jest niekompetentny i ordynarny. Kłamał ze przy 100tys obrotu bedziemy duzo zarabiac a robiac prawie 200tys zarobki wynosily 1700zl. Jezeli cos sie dzialo zle bo kierownik nie potrafil zorganizowac pracy zwalal wine na przedstawicieli i pisal wymyslone skargi do prezesa bez wiedzy pracownikow przy tym obcinajac premie. Firma niby ogromna ale pracownicy sa traktowani jak smieci. Nie polecam.
Lotman 2014-02-12 08:12:49
Informują nas o procencie prowizji, poza najniższą krajową czyli podstawą masz płacone 0.5% prowizji brutto od sprzedaży detalicznej i 0.05% od hurtu. Do tego Twój cel sprzedażowy to kukurydza albo groszek firmy X zajęty za długi. Jeżeli tego nie zrealizujesz obcinają Ci i tak marną premię i masz wypłatę 1600zł za zapierdziel po 10 godzin dziennie.(usunięte przez administratora)
o 2014-04-13 15:31:37
w jakiej firmie dyrektorzy graja w reklamach albo dzieci i całe rodziny
Sławek 2014-05-06 19:05:44
Kierowcy kradną mleko, uważajcie i pilnujcie litry kto nie zwróci uwagi to biorą ile mogą, mi średnio po 15 litrów kradli, a gdy zwróciłem uwagę kierowcy wyskoczył z buźko i łapami do mnie, [usunięte przez administratora] Mariusz K., nie mówię że wszyscy tacy są bo nie ale trafi się taki któremu mało pensji i wyciąga łapy po czyjeś.
JFK 2014-05-12 16:53:27
Jak to w jakiej w Mlekovicie
iw 2014-06-27 14:46:45
Mój mąż pracuje ( usunięte przez administratora ) jeżeli ktoś chcę pracować przez całe życie na umowe zlecenie to ok. Ale ogólnie porażka póltorej roku już pracuje na tej umowie obiecywali normalną umowę po pół roku pracy i ani słychu a co do godzin pracy jest to minimum 12godzin pracy dzien na dzień w tamtym roku był miesiąc gdzie pracował po 15,16 raz się zdarzyło 17 godzin policzyliśmy pod koniec miesiąca ile wyrobił godzin otórz prawie 375godzin a jaka pensje wziął ? 2500 z groszMi ludzie za tyle godzin ale jak nie ma wyjscia to co ma zrobić a deputaty dają owszem ale na takiej zasadzie że dają to co już kończy sie data przydatności gratulacje dla mlekovity za pozytywną opinię :-/
ona 2014-08-30 23:46:37
Mlekovita to jest prawdziwy obóz pracy. Nie wiem jak w innych oddziałach ale w Lubawie źle się dzieje. Najgorsze jest to ze trzeba chodzić do pracy a nie każą się podpisywać na liście obecności tylko w 'pamięci, ma się te godziny bo za nie nie płacą bo przecież formalnie Cię nie ma w pracy. Codziennie praktycznie są jakieś zmiany co do godzin pracy. Niczego nie można zaplanować w wolny dzień bo za chwilę dzwonią ze trzeba przyjsc i nikogo to nie obchodzi ze należy Ci się ten dzień wolny. Tak samo jeśli chodzi o niedziele nawet jednej w miesiąca niektórzy nie mają wolnej tzn na karcie pracy jest wykazane ze jest wolna ale tak naprawdę trzeba było być w pracy. Tragedia jakaś! A place 1600 1700 zależy od miesiąca. Wogole nie liczą się tam z człowiekiem!
norek 2014-09-28 10:21:48
Ludzie w mlekovicie to do 50 tki nie doczekacie. Nawet nie myślcie młodzi o tej robocie bo to syf święta w robocie i nie dorobicie się niczego tylko zrytego łba.
norek 2014-10-14 23:14:22
To lubawa rozpocznie rewolucje tej jebanej MLEKOVITY mam dość nie dam sie zajebać przez te pojebane chore krowy które pierdolą się między sobą O I D. PA
zawisza 2014-11-10 01:02:42
Witam powiem tak pracuję za kierowcę w oddziale w pilicy jazdy sporo ale sa dni gdzie jest lait pracowałem w wielu firmach i powiem że tutaj nie jest najgorzej widziałem 100 razy gorsze syfy pozdro
Jagoda 2014-11-12 16:04:37
Wyzysk ludzi. Firma rodzinna. Zastraszanie. Praca podczas urlopu. Nie można chodzić na zwolnienia lekarskie. Niejasne interesy całej Rodziny S. Brak zgody na powstanie związków zawodowych. Ludzie w końcu nie wytrzymają, teraz tylko rozmawiają po kątach. Kiedy tu wkroczy NIK? Jeżeli chcecie mieć zdrowie - odradzam. Produkty coraz gorszej jakości.
rolnik 2014-11-15 15:06:32
;;-ZSZEDŁ BÓG Z NIEBA I UJŻAŁ GOSPODARSTWO NASZE I URADOWAŁ SIĘ SERDECZNIE WIDZĄC ILE RADOŚCI DAJE NAM PRACA NA ROLI ZAWOŁAŁ JANA PAWŁA II I RZEKŁ-POPATRZ TO TWOI RODACY DOJĄ KROWY A ILE MAJĄ ZTEGO RADOŚCI I MLEKO ODSTAWIAJĄ DO MLEKOVITY - WTEDY JAN PAWEŁ ZAPYTAŁ- A JAK UKŁADA SIĘ WAM Z MLEKOWITĄ- I WEJŻAŁ W ME SERCE USIADŁ I ZAPŁAKAŁ'' Nie myślcie że rolnika z przyłączonych mleczarni traktują lepiej .im zależało tylko na naszym majątku i na pewno to nie jest Spółdzielnia .Nikt nas nie traktuje poważnie .Masz jakiś problem to twoja sprawa a na skargę to do Pana Boga .Rolniku zanim zwiążesz się z Mlekovitą dobrze się zastanów
antoni 2014-11-22 21:21:31
PYTANIE ILE ZARABIA PAN PREZES I JEGO ZIĘĆ
darek 2014-11-28 16:07:19
ile dostają odchodzący prezesi chyba za frajer nie oddają takiego majątku w końcu nie oni na niego pracowali
Mariano12 2014-12-12 16:11:04
Witam wszystkich Pracujących w zakładzie mleczarskim... Nie będę owijał w bawełnę POTRZEBUJĘ POMOCY , Jestem studentem i mam zajęcia z HACCP Otóż chodzi o to że potrzebny mi jest HACCP produkcji mleka UHT 2%. Odwdzięczę się tej osobie która by mi pomogła . HACCP tego mleka będzie przeznaczony do celów naukowych wszystkie dane firmy zmienione Imiona i Nazwiska również oraz skrócona treść, zostaną tylko najważniejsze aspekty, Najlepiej żeby był formie elektronicznej. Wszystkich Tych co by zaoferowali pomoc proszę o kontakt mailowy : mariano12domena@gmail.com
damian 2015-02-19 04:03:15
Spółdzielni mleczarskiej mlekovita akurat nikomu przedstawiać nie trzeba, ich produkty są praktycznie w każdym z lepszych sklepów. Zastanawia mnie jednak jak taka znana firma traktuje swoich ludzi. Czy człowiek jest doceniony, dostanie czasem podwyżke, czy jednak jest się małym trybikiem i bardzo trudno się wybić?
ola 2015-02-27 20:59:35
witam , mam pytanko do osób pracujących na dziale krojenia serów w mlekovicie czy w waszej firmie ta sama osoba wkłada ser do maszyny i zajmuje się ustawianiem parametrów , zmianą folii itp .?
zarobiony 2015-04-12 15:23:27
CENTRALA WYSOKIE MAZOWIECKIE [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> 1. UMOWY ZLECENIE MARNIE PŁACONE.
2. CHĘĆ ZMIANY UMOWY SKUTKUJE ZASTRASZANIEM O UTRACIE ROBOTY LUB JEJ UTRATĘ!.
(TAKI RYNEK CHĘTNYCH SIĘ ZNAJDZIE)
3. WIZYTA ZWIĄZKOWCÓW POD SIEDZIBĄ NAGRYWANA BY SKONTROLOWAĆ, KTÓRY PRACOWNIK ROZMAWIAŁ...KIEROWNICTWO PÓŹNIEJ ROBI SPOTKANIA Z PRACOWNIKAMI I TŁUMACZY JAKIE TO NIEDOBRE I JAKI MOŻE MIEĆ NEGATYWNY! WPŁYW NA PREMIE.

Łączący się w żalu pracowników Polak.
apv 2015-07-28 12:33:24
Witam wszystkich. Czy jest tu ktoś kto może mi pomóc? Chodzi mi o pracę na serowni a dokładnie APV. Jak wygląda praca operatora, jakie ma obowiązki i jego wynagrodzenie
APV 2015-09-01 14:09:23
Witaj. Skąd masz pewność że w ogóle zostaniesz przyjęty/a na apv? Dość często jest tak, że w umowie masz np. operator, a pracujesz na innej części np. exporcie. Wynagrodzenie bez wyróżnienia takie samo jak wszyscy pracownicy. A co do obowiązków to praca jest bardzo odpowiedzialna. Pozdrawiam.
były konsument 2015-09-10 17:48:50
Będę świadczył prawdę o tzw. produktach mleczarskich ? Mlekovity .NIGDY WIĘCEJ.
BYŁY 2015-11-09 13:49:09
SM MLEKOVITA to dno. Wyzysk totalny i to nie tylko w centrali. Marne zarobki ale nie u wszystkich na produkcji. Żal mi tych ludzi, którzy muszą pracować na takiego prezesa skompca (2013 r. przychód 3,5 mld zł, 2014r. 3,88 mld zł)
V 2015-11-16 14:00:34
Bobek 2015-11-18 10:24:11
Z produktami rzeczywiście nie ma zbytnio wielkiego problemu, aby je sprzedać (chociaż też wszystko zależy od danego regionu- często sklepy wspierają rodzime firmy i ciężko jest się przebić), natomiast jeśli chcesz tyrać od rana do wieczora za 2k to powodzenia. Już lepiej pójść na kasę do biedronki- więcej zarobisz, a nie będziesz pracował ponad 300 godzin miesięcznie....
Filo 2015-11-20 10:41:21
Wszystko można napisać, jak to mówią "papier wszystko przyjmie". No, ale oczywiście zawsze można się przekonać osobiście jak to jest.
oburzona 2015-11-20 18:51:13
Tak się reklamują tylko niech wyjaśnią dlaczego do śmietany 18% dodawana jest skrobia modyfikowana GMO.I po co mi np.w sałatce skrobia.śmietana ze skrobią modyfikowaną-no i z czego te raki,a jedzą to nasze dzieci i wnuki.Okropność.
Filo 2015-11-23 11:11:02
"V" napisał doskonale jak wyglądają realne zarobki w tej firmie.
Mantek 2015-12-22 21:48:29
Witam nie interesują mnie prezesi ani ich zarobki interesuje mnie mleko 2%w plastikowych butelkach z żółtą nakrętką dokładnie z zakładu Wysokie Mazowieckie kilkakrotnie zakupiłem mleko dla dzieci na płatki czy cacao i podgrzewam w mikrofali ser surowe nie podgrzane wczoraj kupione data ważności do 30/12/2015mleko jest smaczne ale jeśli będę chciał kupić ser to wezmę z jasienicy proszę zobaczyć błąd produkcji
BRAK NICKU 2016-02-24 21:31:08
TRZEBA DODAC DO TEGO ZE NIE DAJA SAMOCHODU DO DOMU I TRZEBA DOPŁACAĆ Z WLASNEJ KIESZENI DO GRATISOW NA SKLEPY BO INACZEJ WEZMA TOWAR Z INNYCH HURTOWNI W TAKICH SAMYCH CENACH. Praca w Mlekovicie na stanowisku przedstawiciela handlowego to jest czysta kpina. Zaczynając od tego, że pracuje się dosłownie po 14-15 godzin na śmieciowej umowie, to za taki czas pracy, można liczyć jedynie na podstawę 2000zł brutto + premię 0,5% brutto od sprzedaży detalicznej (którą można bardzo łatwo stracić). W sumie średnia pensja wychodzi ok. 2300-2400zł/ms już na rękę. Czas pracy wynika z tego, że na jednego PH przypada tak duża ilość punktów, że nie ma najmniejszych szans, aby się wyrobić w 8h. Zatrudniając się wiedziałem o tym że będą nadgodziny, ale nie aż tyle!!! Zależało mi głównie na doświadczeniu, bo majątku tu nie zarobisz, ale prędzej dorobisz się anemii lub zawału (bo oczywiście wszystko musisz robić w biegu, jak czas goni). Wyzysk to mało powiedziane!! Ludzie nie wolno się godzić na takie warunki, bo nigdy się w tym kraju nic nie zmieni!! Wszystko zależy od nas, bo bez pracownika nie ma firmy. Boli mnie tylko, że tak duża i znana polska marka wykorzystuje swoich pracowników, a później ci na górze odbierają nagrody za wyniki.
vv 2016-02-24 21:38:25
popracowalem troche jako Ph w mlekovicie jedyne to mozecie sie narobic garba . od pon do pt praca po 10 h a po pracy telefony sobota i niedziela tez telefony bo trzeba zrobic zamowienia na poniedzialek . non stop praca na zwroty dostajesz 10 zg mleka a masz 60 sklepow czyli na miesiac oddajesz jednemu sklepowi po butelce mleka to jest kpina zarobisz przy 200 tys obrotu 2400 na zwroty oddasz 200 pln i dotego nie dostajesz samochodu do domu tylko zostawiasz pod hurtownia bo kierownikowi zal ze jezdzisz firmowym, do tego umowa zlecenie zwolnilem sie bo ile mozna byc tyraksem za damski h....pozdrawiam i zycze powodzenia w Mlekovicie a wszystko na ukladach
X 2016-04-07 21:13:09
Najpierw dostań umowę i to nie In blanko
bojący 2016-04-27 23:09:35
niedawno kupiłem klarowane masło-przykro powiedzieć ale zjełczałe i mimo klarowania z wodą-wiem że zawsze będzie bo np. skropliła się w lodówce ale ta ilość?
janina 2016-04-30 11:02:01
zatrułam się mlekiem 2%,chorowałam z mężem przez 2 dni, byliśmy bardzo wycieńczeni.Mleko pochodziło ze sm mlekowita wysokie mazowieckie.A jeżeli ten środek znajduje się również i w innych produktach. Ja osobiście już nigdy nie kupie nic z mlekowity,nie chcę przechodzić takiego cierpienia.
lublin 2016-04-30 20:52:25
Witam, może wypowie się jakiś pH z woj lubelskiego lub okolic Lublina. Widziałem że rekrutuja na Lublin i jestem ciekawy czy warto. Jakie zarobki na początku? Czy jest tak faktycznie jak pisał vv że auto się zostawia pod firmą? Jaki procent z obrotu do premi? Czy dostaje się punkty od firmy czy trzeba samemu szukać na nowo? Liczę na odpowiedź pH z woj lubelskiego.
Anty mlekovita 2016-05-08 13:41:58
Oddział Koszalin Firma Krzak
kolejny były konsument 2016-07-04 16:29:34
Powiem też: MLEKOVITA? NIGDY WIĘCEJ!!! bo jak powiada przysłowie "kto raz się sparzył, na zimne dmucha". Ok. trzech tygodni temu wyrzuciłem prawie całą zgrzewkę mleka: 4 śmierdziały siarą, jedno było gorzkie, a tylko jedno dało się spożyć. Pomyślałem "a może to jednorazowe potknięcie, panie od produkcji i marketingu miały zły dzień albo kolejny wkurzony pracownik dał upust swej frustracji?", ale i tak jest ryzykowne dalsze kupowanie wyrobów Mlekovity. I akurat dziś kupiłem (właściwie bezwiednie),,, jogurt "tolonis", a w nim jakieś śmiecie. Powtórzę więc tylko MLEKOVITA - NIGDY WIĘCEJ!!!!!!!!
niunia 2016-08-08 14:16:43
Praca w Mlekovicie to była największa porażka w mojej całej karierze zawodowej. Sama nie wiem jak przepracowałam tam 2,5 roku na zleceniu po 10-12 godzin dziennie za kierownica po 200 km dziennie i ....nie umarłam ze zmęczenia. Nikogo nie interesowało ,ze jeżdżę po 12 godzin dziennie. Pensja 1600-2200 najwięcej. Domownicy zapominali jak wyglądam, a kiedy wracałam do domu padałam na pysk. Ktoregos dnia chciałam poskarzyc się na mój los Panu Dyrektorowi to skitował stwierdzeniem ,ze na pewno jeżdżę na chłopów a nie do sklepów. Kiedy w końcu odchodziłam przestrzegal mnie przed bezrobociem w mieście i tym ,że nie jestem już pierwszej młodości. Patrzylam na niego z politowaniem i wielka radoscia ,ze wyrywam się z tego gówna. Załuję tylko ,że nie podjęłam tej decyzji wcześniej. Twierdzę ,ze jest to jedna na pewno z wielu firm w Polsce, która nie powinna istnieć. Niestety w naszej bananowej republice istnieja jeszcze takie ale mam nadzieje ,ze obecny rząd wezmie im się za dupsko.Skonczy si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w Mlekovicie, zastraszanie,gestapowskie rzady dyrektora.
A.K. 2016-08-19 16:27:49
Pracuję w Mlekovicie od kilku lat. Mam umowę przedłużoną na kilka następnych. Jeśli ktoś dobrze pracuje, to ma poszanowanie. Pracuję 8h dziennie, nie dłużej. Poza tym dostaję premie. Nigdy nie zostałam potraktowana w upokarzający sposób, a nie jestem rodziną prezesa i nie zatrudniono mnie po znajomości.
Nie ma przymusu. Zawsze można iść tam, gdzie lepiej traktują i więcej płacą. W Wysokiem Mazowieckiem to marzenie ściętej głowy. Gdyby nie Mlekovita to byłoby potężne bezrobocie! Ale kto o tym pomyśli? Najlepiej wylewać pomyje!
JD 2016-09-01 14:10:32
Dzień dobry, kupiłam wasz produkt Twaróg sypki. Serek jest wspaniały, smakuje jak domowy, tylko jest jeden problem /dla mnie/ serka jest za dużo. Ja mieszkam w Katowicach na Tysiącleciu i nie wszystkie osoby to 500+. Jest dużo singli i taka ilość sera choćby najlepszego, jest nie do przyjęcia. Może byście zaczęli produkować go w mniejszych porcjach? I Poza tym, więcej reklamy, bo ja kupiłam go wyłącznie przez przypadek, a serek naprawdę jest świetny.
Pozdrawiam Janina Dratwińska
PS. weszłam na na to co nie trzeba.
Alam 2016-09-18 20:42:30
Wiesz co, jeśli Twoim zdaniem magazyny stoją pustę, to jak wytłumaczysz to, że mimo wszysstko firma działa?
Andrzej 2016-10-27 06:47:08
Witam , mam pytanie dotyczące pracy w Mlekovita oddział Warszawa .Ktoś coś ?
Nick 2016-11-08 11:04:23
Jakieś informacje na temat Mlekovity w Zakopanem ?
Zostaw swoją opinię o SM MLEKOVITA - Wysokie Mazowieckie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SM MLEKOVITA