Opinie o GRUPA ROSA w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie GRUPA ROSA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GRUPA ROSA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kluby sportowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRUPA ROSA w Radom

Jaki jest wkład kierownictwa GRUPA ROSA w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

wykonawca

Przy kosztach jakie ponoszą obecnie tak duże firmy te różne wierzytelności to kropla w morzu wydatków. Ciężkie czasy nastały dla średnich i dużych firm, koszty ich wykańczają. Szkoda tylko tych ludzi którzy mają tam zatrudnienie, żeby nie stracili pracy przez tą nagonkę bo w tej firmie na prawdę dobrzy ludzie pracują i nikt nie chce dla nikogo źle. Po prostu problemy mają.

emeryt Nowy wpis
@wykonawca

Tak, "poprostu problemy mają", uwzieli się na nich. Jacy oni biedni. Jak pięć "pieczarek", przyjeżdża na budowę 80km. Każdy swoim samochodem, z uwagami co do kasków pracowników podwykonawcy. Postoją, pośmieją się, bo konstrukcja z ocynkowni niewydana, brak zapłaty. Nie ma co montować, i odjadą do Radomia. To mają problemy. Sami kierownicy, z własnymi autami służbowymi, a pracować nie ma kto. Najniższa krajowa na konto, to dzieje się tak że mają problemy.

Ania Nowy wpis

@blanka444 skąd masz takie informacje ?

Jacek Nowy wpis

Czy firma ta w dalszym ciągu funkcjonuje? W kilku komentarzach widziałem, że GRUPA ROSA złożyła wniosek o upadłość. Jak to wszystko się potoczyło? Wiecie z czego mogły wynikać problemy firmy? Dziękuję za merytoryczne odpowiedzi.

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie z Dyrektorem, prawie godzinna rozmowa, weryfikacja umiejętności, głównie miękkich, ale też np. czytanie rysunku technicznego, czy rzeczowy opis inwestycji.

Oczywiście pytania o zarobki.

Zajmujemy się skutecznie windykacją. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt. KONTAKT 517-036-113

Jacek

Widzę że ostatnio wpisy pracowników nie pojawiają się tu zbyt często. Czy moglibyście powiedzieć jak obecnie pracuje Wam się w firmie i czy jesteście zadowoleni ze swojej pracy? Liczę że ktoś zechce podzielić się swoją opinią.

Blanka444
@Jacek

Złożony wniosek o upadłość spółki to chyba wystarczająca odpowiedź

Nie powiem , że w Rosa-Met dobrzy ludzie tam pracują.(usunięte przez administratora) A pracownicy w tej firmie to się zachowują jakby co najmniej byli profesorami.

Balance

ROSA-MET RADOM Sp. z o.o. w tej chwili ma złożony wniosek o upadłość przez jednego z wierzycieli.

instalator

Opóźniają się w płatnościach ale płacą. Jako podwykonawca pracuje z nimi 4 rok. Czasem trzeba wykazać się odrobiną cierpliwości. Niestety z innymi firmami budowlanymi jest znacznie gorzej

PublicEnemy

Pokasowane opinie nieprzychylne i szybki przyrost pochlebstw pod adresem firmy. Więc i ja pochwale że Public Relations jest naprawdę na wysokim poziomie.

@PublicEnemy

Bardzo dziękujemy, dbałość o wizerunek firmy to nasza praca. Zaznaczę tez, że w tej firmie pracuje jeszcze kilkaset osób, które są z nami od wielu lat i żyją z zarabianych w tej firmie pieniędzy. Zatem wystawiane opinie są autentyczne. Przedsiębiorstwo to nie tylko zarząd to przede wszystkim ludzie którzy w nim pracują. Każdy kto dyskredytuje działalność całej firmy dyskredytuje przede wszystkim starania wszystkich pracowników.

Lena

Prace w tej firmie zaczęłam zaraz po studiach, firma stawia na rozwój młodych i daje mi szanse. Polecam!

Widzę, że wasze opinie o firmie są raczej pozytywne. To cieszy. Na swojej stronie firma publikuje informację o tym, że otrzymała nagrodę Lidera Regionu w kategorii Budownictwo. Obecnie firma poszukuje Kierownika Regionalnego w Dziale Handlowym http://gruparosa.pl/praca Czy ktoś z Was zamierza może aplikować? A może ktoś mógłby się podzielić informacjami, jak w GRUPA ROSA przebiega rekrutacja na takie stanowisko?

@Marta

Zwykle rozmowę prowadzi dyrektor danego działu - w tym przypadku dyrektor działu handlowego odpowiadającego za kontrakty na budowę zakładów przemysłowych. Rozmowa jest ukierunkowana na znajomość branży budowlanej i umiejętność komunikacji. Jeśli dochodzi do drugiego etapu rozmów, zwykle bierze w nim udział również ktoś z zarządu. Nie wiadomo jedynie kiedy można spodziewać się pierwszego kontaktu. Nabór uzależniony jest od bieżącej koniunktury.

Pracownik biurowy

Pracuję w jednej ze spółek Grupy Rosa od dwóch lat. Bardzo fajna atmosfera w pracy. Stała umowa, pensja zawsze na czas. Ogolnie jestem zadowlona i nie szukam niczego innego.

Zbr Maków

Dobra firma. Płaci za wykonana prace

Bartek

Praca jak każda inna, na duży plus rodzinna atmosfera. Ogólnie Ok

Adrian

Duża firma jedna z największych w regionie znana tez z prowadzenia koszykówki w ekstraklasie. Bardzo miły właściciel. Rodzinna atmosfera pracy

Agata

Dobra firma, daje stałe nie fikcyjne zatrudnienie. Mam nadzieje ze nie zapeszam ale czuje się dość pewnie na swoim stanowisku

wyindualizowanyindywidualista

Co nie dzieje w firmie ? chciałem aplikować, ale widzę ze maja problemy z wypłacalnością. Ktoś wie coś więcej ?

Gregor

Idealnych firm nie ma ale jak ktoś chce pracować i dobrze to robi to jestem przekonany, że będzie zadowolony.

Daniel

Aktualnie to chyba wszystkie firmy potrzebują pracowników. Jaką macie atmosferę?

@Daniel

Z pracownikami da sie dogadać choć trafi sie jakis odchyl ale to jak wszędzie gorzej z kierownikami i dyrekcja Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA ROSA - Radom

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GRUPA ROSA?

Kandydaci do pracy w GRUPA ROSA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GRUPA ROSA