Logowanie dla kandydatów/kursantów

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Profil firmy: ROSA MET

zdjecie uzytkownika
loki - 2014-03-26 19:15:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
jestem ciekawy czy Rosa Met ma swoich pracowników czy podczas wykonywania konstrukcji korzysta z podwykonawców?
zdjecie uzytkownika
sewage - 2014-04-02 23:39:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja mam troche inne pytanie, czy obecnie byłaby szansa na rozpoczecie pracy w ROSA MET, czy okres rekrutacji juz minął?
zdjecie uzytkownika
mój - 2014-04-15 21:57:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
w firmach budowlanych rekrutacja trwa cały czas. Warto podesłać im swoją CV-ke. A nóż ktoś niedługo poleci
zdjecie uzytkownika
dostawca - 2014-07-16 19:03:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Firma nie wywiązuje się z zobowiązań wobec dostawców. Nawet małe kwoty stanowią kilkumiesięczne wyzwanie do uregulowania. Proponuję traktować firmę ROSA-MET ostrożnie jako potencjalnego pracodawce.
zdjecie uzytkownika
marcin - 2014-07-18 17:45:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jako pracodawca wywiązuje się ze zobowiązań.
zdjecie uzytkownika
Były - 2014-08-13 20:29:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ROSA-Met nie wywiązuje się z zobowiązań wobec klientów oraz pracowników. Z tego co wiem termin płatności dla pracownika to max 11-go każdego miesiąca a w miesiącu sierpień do chwili obecnej nie zostało wypłacone wynagrodzenie. W tej firmie biurokracja zarabia a pracownik jest nikim. Nikomu nie polecam tej firmy(jeśli w ogóle można ją tak nazwać)
zdjecie uzytkownika
Były - 2014-08-13 20:33:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [marcin - 2014-07-18 17:45:00]:
Nie wiesz o czym piszesz !!!
Oni nie biorą pod uwagę że ktoś ciężko pracuje aby utrzymać rodzinę i mają to gdzieś żeby w terminie wypłacać pieniądze !!!
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROSA MET

Twoj email:
Wiadomość: