Mini Max

Opinie o Mini Max

poznan 2012-05-16 19:55:50
wielkopolska nie podaruje MINI-MAX-owi
anonim 2013-06-27 23:13:09
Czy podejmując współpracę z firmą ,,mini max" nalezy coś najpierw zainwestować?jaka jest to forma współpracy umowa o dzieło czy inna?
kasia5312 2013-07-16 10:35:34
Firma bardzo nieodpowiedzialna. Bogacą się na czyiś pieniądzach. Albo nie odbierają telefonu,albo się w trakcie rozmowy rozłączają. Mnie tak zwodzili przez 2 miesiące. Nie wiem jak tak można być bezczelnym i kłamcą. Nigdy już nie zaufam takim ludziom i powinni jak najszybciej zrezygnować z takich ofert póki ktoś ich nie nauczy uczciwości.
roman 2013-07-22 18:16:28
j tak szybko sie nie poddam na pierwszym liscie odnich pisze jak byk zwrot ja nie bede czekal tylko zglosze w prokuratuze wyludzenie co 90 dych za dlugopis co kosztuje 050 groszy umnie to cyrk spadnie jej ten usmiech nie wie zaraza co chanys potrafi
anonim 2013-07-29 16:01:22
hej, to na jakiej zasadzie funkcjonuje mini max? jak zatrudnia pracowników i jak im płaci? czy ktoś może to przybliżyć?
2013-10-20 13:57:45
DOBRA
Gosia 2014-01-02 11:14:24
Mam pytanie, czy warto podjąć współpracę z firmą Mini-max? Czy jest to firma uczciwa? Jeśli ktoś wie coś na ten temat proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.
P.S. Wszystkiego dobrego z Nowym Rokiem 2014.
uczciwy 2014-02-04 18:52:45
( usunięte przez administratora )iszą co innego i robia inaczej prosze uwazajcie na nich pozdrawiam
minimini 2014-02-16 18:48:27
ten dystrybutor ma szeroki przekrój usług - branża chemiczna, odzieżowa, spożywcza, bardzo wszechstronna agencja
Karmazyn 2014-10-09 08:57:03
Czy w kwestii wiarygodności firmy mini max coś się zmieniło, bo w internecie słychać same mało pozytywne komentarze na temat ich działalności. Podobno oferują składanie długopisów, ale również nikt nigdy nie otrzymał od nich pieniędzy czy nawet materiałów - w jaki sposób oni funkcjonują i działają na rynku?
sensej 2015-01-09 02:21:50
ok, tylko składanie długopisów to chyba raczej taka typowo domowa robota, którą wykonywać może każda Pani domu na macierzyńskim... Zawsze wydawało mi się , że taka osoba dostaje materiały za które potem od razu jest rozliczana. Ciężko w sumie o jakieś oszustwa w tak prostym i bezpośrednim biznesie .
tymon 2015-01-28 13:13:38
to zalezy przy tym skłądaniu długopisów to byłbym ostrożny tak naprawde, trzeba dokładnie przeczytać umowe, niby praca nie wymagająca ale za to czasochłonna bardzo, może są tutaj jakieś konkretne uregulowania że np. do jakiegoś czasu się nie wyrobisz to masz tam jakas kare, tak czasem bywa z tego co wiem.
Małgorzata 2015-01-31 17:11:06
@sensej i tymon nie wprowadzajcie ludzi w błąd.

Nikt w Polsce nie oferuje chałupniczego składania długopisów, gdyż byłby to interes całkowicie niaopłacalny. To przekręt znany już od kilkudziesięciu lat. Polega on na tym, że zamiszcza się masowo ogłoszenia o naborze chętnych do takiej pracy, a zgłaszającym się kandydatom podaje się numer konta bankowego, na które to konto kandydat na chałupnika ma wpłacić jakąś kwotę - od kilku do kilkudziesiąciu złotych jako kaucję za materiały lub koszty kuriera, czasem na ubezpieczenie i inne tego typu "koszta"
Po wpłaceniu albo kontakt się urywa, bo ogłoszenie zamieścił oszust na fikcyjne dane jakiejś firmy, albo też tak jak to jest w przepadku opisywanej tutaj firmy Mini-Max Katarzyna Kulka za wpłacone 90 zł (słownie: dziewięćdziesiąt złotych!) dostaje się przesyłkę z jednym rozkręconym długopisem oraz poradę, że jeżeli chcemy zarabiać pracując przy długopisach to mamy sobie założyć własną firmę, znaleźć sobie producenta części, poskładać i na własny rachunek sprzedawać.
Pomimo wielu ostrzeżeń w necie i nawet TV wciąż jeszcze tysiące ludzi się nabiera wpłacając na konta cwaniaczków i oszustów nieraz ostatnie pieniądze przeznaczone na życie.
szok 2015-07-18 15:59:02
@Małgorzata masz rację. Przecież to logiczne, to banda oszustów z tymi długopisami itd. Jeszcze 20 lat temu to była normalna forma dorobienia sobie, bo pamiętam jak moja Mama na zwolnieniu siedziała w domu i pakowała zapałki do pudełek, ale teraz? Kto mądry składałby długopisy w dobie "Made in China" i maszyn, które robią to masowo za nas.
rftg 2016-02-07 19:41:52
hej hej widzialem ze maja teraz rekrtuajce na przyklad na stanowisku kierowcy kat. B w Pile mile widziane C), no trzeba miec tam doswiadczenie w pracy
sensej 2016-02-12 20:49:49
z tego co wiem to rzeczywiście kierowcy poszukują ,ale tam raczej jakiegoś mega doświadczenia nie wymagają. Co innego jeśli zaczynamy rozmowę na temat kierownika zmiany
osb 2016-02-16 17:15:36
W przypadku kierowcy z kategorią B trzeba posiadać doświadczenie minimum 3 letnie w prowadzeniu auta @rftg, najlepiej jakby było udokumentowane, że byłeś kierowcą już w innej firmie.
tin tin 2016-02-21 20:40:28
no właśnie, bo każdy może mówić, że jeździ od kiedy ma prawko w portfelu, a jak wiadomo, z tym bywa różnie @osb, Dobrze, że wymagają potwierdzenia, widocznie zależy im na odpowiedzialnym kierowcy.
nierealy 2016-03-08 11:33:01
Pewnie, że lepiej jak jest udokumentowane doświadczenie, bo jest pewność, że kierowca faktycznie przejeździł tyle ile twierdzi. Dobrze, że wypłata jest w terminie.
max 2016-03-12 08:58:38
Zazwyczaj chyba się jezdzi na jakiejś karcie kierowcy i wypełnia sie godziny oraz miejsca gdzie sie było, to chyba jest podstawą obowiązków, poza tym masz zaplanowane też odgórnie trasy przed rozpoczęciem pracy.
Estera 2016-05-13 15:23:01
Z tego co wiem to szukają przedstawicieli mobilnych aktualnie, ale przyznam się szczerze, że nie bardzo wiem co to
Zostaw swoją opinię o Mini Max - Józefów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mini Max