Mini Max

Opinie o Mini Max

poznan 2012-05-16 19:55:50
wielkopolska nie podaruje MINI-MAX-owi
kasia5312 2013-07-16 10:35:34
Firma bardzo nieodpowiedzialna. Bogacą się na czyiś pieniądzach. Albo nie odbierają telefonu,albo się w trakcie rozmowy rozłączają. Mnie tak zwodzili przez 2 miesiące. Nie wiem jak tak można być bezczelnym i kłamcą. Nigdy już nie zaufam takim ludziom i powinni jak najszybciej zrezygnować z takich ofert póki ktoś ich nie nauczy uczciwości.
roman 2013-07-22 18:16:28
j tak szybko sie nie poddam na pierwszym liscie odnich pisze jak byk zwrot ja nie bede czekal tylko zglosze w prokuratuze wyludzenie co 90 dych za dlugopis co kosztuje 050 groszy umnie to cyrk spadnie jej ten usmiech nie wie zaraza co chanys potrafi
2013-10-20 13:57:45
DOBRA
Gosia 2014-01-02 11:14:24
Mam pytanie, czy warto podjąć współpracę z firmą Mini-max? Czy jest to firma uczciwa? Jeśli ktoś wie coś na ten temat proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.
P.S. Wszystkiego dobrego z Nowym Rokiem 2014.
uczciwy 2014-02-04 18:52:45
( usunięte przez administratora )iszą co innego i robia inaczej prosze uwazajcie na nich pozdrawiam
sensej 2015-01-09 02:21:50
ok, tylko składanie długopisów to chyba raczej taka typowo domowa robota, którą wykonywać może każda Pani domu na macierzyńskim... Zawsze wydawało mi się , że taka osoba dostaje materiały za które potem od razu jest rozliczana. Ciężko w sumie o jakieś oszustwa w tak prostym i bezpośrednim biznesie .
tymon 2015-01-28 13:13:38
to zalezy przy tym skłądaniu długopisów to byłbym ostrożny tak naprawde, trzeba dokładnie przeczytać umowe, niby praca nie wymagająca ale za to czasochłonna bardzo, może są tutaj jakieś konkretne uregulowania że np. do jakiegoś czasu się nie wyrobisz to masz tam jakas kare, tak czasem bywa z tego co wiem.
Małgorzata 2015-01-31 17:11:06
@sensej i tymon nie wprowadzajcie ludzi w błąd.

Nikt w Polsce nie oferuje chałupniczego składania długopisów, gdyż byłby to interes całkowicie niaopłacalny. To przekręt znany już od kilkudziesięciu lat. Polega on na tym, że zamiszcza się masowo ogłoszenia o naborze chętnych do takiej pracy, a zgłaszającym się kandydatom podaje się numer konta bankowego, na które to konto kandydat na chałupnika ma wpłacić jakąś kwotę - od kilku do kilkudziesiąciu złotych jako kaucję za materiały lub koszty kuriera, czasem na ubezpieczenie i inne tego typu "koszta"
Po wpłaceniu albo kontakt się urywa, bo ogłoszenie zamieścił oszust na fikcyjne dane jakiejś firmy, albo też tak jak to jest w przepadku opisywanej tutaj firmy Mini-Max Katarzyna Kulka za wpłacone 90 zł (słownie: dziewięćdziesiąt złotych!) dostaje się przesyłkę z jednym rozkręconym długopisem oraz poradę, że jeżeli chcemy zarabiać pracując przy długopisach to mamy sobie założyć własną firmę, znaleźć sobie producenta części, poskładać i na własny rachunek sprzedawać.
Pomimo wielu ostrzeżeń w necie i nawet TV wciąż jeszcze tysiące ludzi się nabiera wpłacając na konta cwaniaczków i oszustów nieraz ostatnie pieniądze przeznaczone na życie.
Estera 2016-05-13 15:23:01
Z tego co wiem to szukają przedstawicieli mobilnych aktualnie, ale przyznam się szczerze, że nie bardzo wiem co to
Zostaw swoją opinię o Mini Max - Józefów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mini Max