Opinie o Hagans Logistic Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Hagans Logistic Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hagans Logistic Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hagans Logistic Sp. z o.o. w Toruń

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Hagans Logistic Sp. z o.o.?

Vel-diesel Nowy wpis

Ustawowo, ale na dzień dzisiejszy to tylko śmieciówki wchodzą w gre

zzz Nowy wpis

szkoda

BB Nowy wpis

Firma ,jaka firma to agencja pracy.Od10 lat 0 podwyżki a nawet obniżka.Oczywiście można zarobić ale jak zrobisz 450 godz w miesiącu.

Dyś

Mi się tam zawsze wydawało, że na nich naprawdę można liczyć, nie zawiedziecie się na pewno, wiadomo, bywa różnie, ale generalnie bardzo fajnie i przyjemnie

Firma Hagans Logistic Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Handlowiec - sprzedaż telefoniczna
Speedxceo Sp. z o.o.

Adamek 13

Atmosfera ok ! Praca jak u innych. Kadry jak kadry prezes w porządku szuka kontaktów i pracy. Możesz wpaść i sam się przekonasz ! Pozdr.

bezsensu

czesc, aplikowałem w grudniu do Cargomasters na Maszyniste, po czym kazali mi sie kontaktowac na początku roku, co też zrobiłem, na początku powiedzieli że szykują dla mnie swiadectwo maszynisty i dla kogos tam jeszcze i bedziemy dzwonic w przyszłym tygodniu omówic szczegóły szkolenia wyjeżdzenia godzin itp. minął tydzien cisza, dzwonie raz kolejny odpowiedz, zadzwonimy jutro, mija jutro cisza i na tym na razie koniec. Zabawa w dni oczekiwania na telefon mi sie znudziła i teraz nie wiem co z tym zrobic. czekac, chyba nie ma sensu bo to zwlekanie do konca swiata.

KOPS

Powiedzcie proszę jak zorganizowana jest logistyka w tej firmie? Przy okazji chciałem się dowiedzieć czy procesami logistycznymi, przepływami materiałów, ludźmi i maszynami zarządzają osoby, które mają do tego odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie czy generalnie jest huzia na józia i piekła nie ma?

bywalec

Kolego KORYL tam pracują maszyniści co nie mają innego wyjścia a kręci to się dla tego bo ogólnie na rynku brakuje wykwalifikowanych kolejarzy ktoś towar musi wozić.Rozejrzyj niemal każda firma cierpi na deficyt maszynistów.Ot cały fenomen hagansu obecnie CARGOMASTER

?

tak każdy były pracownik to potwierdzi tak było za "dyspozytora" BUDDE my byli hagansiarze wiemy o kogo chodzi to był i nadal jest DEBIL za Białystok on jest tak samo odpowiedzialny

budda
@

BUDDA to był ten niby kierownik który wyp.... do KOLTRANSU, dziwne ze go tam przyjęli kręcił takie same lody jak prezes

?

Tak jest ja tam pracowałem robota jest ale jesteś ich niewolnikiem śpisz srasz kąpiesz się uprawiasz sex itp z telefonem jak zadzwoni masz odebrać jak nie zdążysz to masz dwa tygodnie pauzy oczywiście bez kasy atmosfera oczywiście miła jak jesteś w biurze ale robotę masz robić każdą maszynistą jesteś z nazwy musisz robić całą robotę kolejową oczywiście w dwa tygodnie wyrobią ci wszystystkie uprawnienia za które ty zapłacisz i podpiszesz lojalkę jak ci się powinie noga i coś popsujesz to przez minimum rok pracujesz za pół stawki no i wtedy na brak roboty nie narzekasz tam jest (usunięte przez administratora) ale z tego co wiem to po wypadku w Białymstoku trzy czwarte maszynistów dało noge. Kaskaderka PAN PREZES ma układy raczej miał układy w UTK ale powoli się kończą z orlenu go (usunięte przez administratora) i walizki kasy poszły si (usunięte przez administratora) No cóż Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka

adam

Pani Marto głupoty pani wypisuje, zapewne jest pani pod wielkim urokiem prezesa... pracowałem w tej firmie, wiem cos na ten temat wiecej. niestety [usunięte przez moderatora]. Poza tym, nie bez powodu połowa ekipy przeszła do Freightliner'a...

marta

aha a te 2500 zł to może faktycznie niektórzy zarabiają ale jedynie Ci, którym nigdy nie odpowiada termin czy czas wyjazdu do pracy bo albo nie są zdolni albo niby sa pracownikami ale im się nie chce jeździć posiągami. Więc za co maja więcej dostać. I kolego Anonimie jeszcze jedno, jak ktoś jest rzetelnym maszynistą i ma doświadczenie w tej materii to i chwali Hagans - bardzo.

marta

jak przeczytałam opinie, że 30 zł brutto za 1 h to za małe wynagrodzenie maszynisty Hagansu to niech Pan się pochwali ile zarabia za 1 h i w jakiej profesji. wiem że ta praca wymaga dyspozycyjności i pełnej gotowości do pracy, ale przepraszam bardzo albo zalezy mi na pracy albo nie. ja pracuję w administracji publicznej i połowy nie zarabiam. wiadomo maszynista to odpowiedzialna praca, ale nie jedyna. więc zanim ktoś bezmyślnie oszpeci Hagans rzekomo niskim wynagrodzeniem i niezadowoleniem z formy umowy jako zlecenia, to proszę o przykład atrakcyjniejszych warunków wynagrodzenia i ogólnie pracy. Wiem, co piszę, bliska mi osoba jest maszynista w Hagansie od ładnych paru lat, owszem jest dyspozycyjny, ale bardzo dobrze wynagradzany. Uważam, że o lepszej firmie można tylko pomarzyć. Także Ci niezadowoleni, niech znajda lepszą robotę - powodzenia. Jestem fanką kolejnictwa i cieszę się, że przynajmniej ta Firma potrafi odpowiednio wynagrodzić maszynistów. Niskie ukłony dla Hagansu oby tak dalej. Powodzenia dla ekipy zarządzających i pracowników. Pozdrawiam.

maszynista

oczywiscie brutto...

maszynista

maszynista zarabia 30zl/h i tylko umowa zlecenie wchodzi w gre

zainteresowany

Mam pytanie: ile zarabia maszynista w Hagans i na jaką umowę pracuje? Z góry dziękuję za odpowiedź.

adamek

Puki co ludzie pracują i wypłacają nam wynagrodzenie stabilnie. Wyniki finansowe w firmie są dobre a z tego co wiem firma opłaca już prawie rok prawników dla tych z Białegostoku. Ciekawe czy jest w Polsce druga taka firma co dba o tych którym przytrafiło się nieszczęście. Podobno nawet jeden pracuje przy serwisie. Więc nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku !

brak umów o prace to po pierwsze. obiecują złote gory na poczatku a pozniej jak firma stoi slabo z kasą to obniżają stawkę godzinową - niby dlaczego maszynista ma być stratny?! obecnie mają same kontrole, może w koncu ktos za to wszystko odpowie co tam sie dzieje. umowy mamy w hagans logisticS a pracujemy na zlecenie Hagans Logostic. stowrzyli drugą firme o niemal identycznej nazwie tylko po to, aby uniknac odpowiedzialnosci jak sie cos stanie bo LOGISTICS nie jest wyplacalna i nie ma zadnych srodków trwalych na siebie. zeby bylo smiesznie prezesem jest brat pana [usunięte przez moderatora]! smiech na sali!

[usunięte przez moderatora] Brak umów o pracę przede wszystkim, niepewna praca, a wszyscy prezesi uciekli po katastrofie w Białymstoku. Obecnie prezesem jest żona jakiegoś prawnika z hagansu. Super odpowiedzialny zarząd...

Adamek

Kolego prawda jest taka płacą po 30 dychy za godzinę pracy wożą często taksówkami i płacą za hotel. Nie pisz [usunięte przez moderatora] bo Ci nie wypada.

Zostaw merytoryczną opinię o Hagans Logistic Sp. z o.o. - Toruń

Hagans Logistic Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Plac Fryderyka Skarbka 4
    87-100 Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Hagans Logistic Sp. z o.o.