GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O.

O nas

Global Express jest stabilną i nowoczesną firmą funkcjonującą w zakresie usług kurierskich oraz logistycznych. Nasza działalność rozpoczęła się w 2002 roku w Warszawie. Przez ten okres zapracowaliśmy na coś, co jest największym ukoronowaniem naszych wysiłków i wkładu pracy – zaufanie Klientów. Nasi Partnerzy wciąż dają pozytywną odpowiedź na realizację zadań przez Global Express, poprzez ciągłą chęć współpracy. Priorytetem firmy jest stałe usprawnianie, jakości świadczonych usług. Sprawia to, iż nie zostajemy w tyle na tle coraz to nowszych rozwiązań. Szanujemy czas naszych Klientów, poprzez terminowe i skuteczne dostarczanie przesyłek. Elastyczne formy działania czynią firmę Global Express niezwykle innowacyjną i otwartą na wymogi stawiane przez rynek. Możemy poszczycić się ambitnym, młodym zespołem mocno zaangażowanym w budowę wizerunku firmy. Kładziemy nacisk na rozwój każdego pracownika, gdyż to właśnie jednostki tworzą całość. Szeroka gama rozwiązań pozwala dostosować nasze produkty do oczekiwań rynku.

SERWIS

W ramach serwisu lokalnego przesyłka trafia do adresata nawet w ciągu jednej godziny. Dodatkowym atutem serwisu lokalnego i krajowego są doręczenia realizowane także w soboty i święta. „Z dnia na dzień” doręczamy przesyłki do wszystkich miejscowości w kraju oraz większości miast w Europie. Natomiast do reszty miejsc na świecie w jak najkrótszym czasie. Aby tego dokonać zapewniamy naszym klientom wysokiej klasy specjalistów różnych dziedzin, których celem i zadaniem jest stworzenie bezpiecznego, najlepszego systemu doręczeń ekspresowych.

Wszystkie usługi realizowane przez GLOBAL EXPRESS podlegają zasadom określonym w Regulaminie.

GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O.