Opinie o Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER w Zielona Góra

Bk Nowy wpis

Najgorsza decyzja jaką podjęłam było powierzenie mojej sprawy rozwodowej tej kancelarii. Nie dość, że policzyli sobie baaaardzo dużo za usługe to jeszcze na końcowej rozprawie zostałam bez pełnomocnika. Pan Jarosław "umył" ręce I jego zdaniem wszystko było wporządku. Straszne zakłamanie. NIE POLECAM NIKOMU TEJ KANCELARII.

Xx Nowy wpis

Najgorsza kancelaria z jaka mialam doczynienia. pan Jarosław bardzo lekcewarzy klientow, kłamie I na koniec zostawia samemu sobie. Ale za to umie brac pieniadze za "uslugi" ktorych nie wykonuje. Kazdemu zycze trzymac sie z daleka od tego pana jak I kancelarii.

Grek Nowy wpis
@Xx

Witam! Wpłacał Pan pieniądze Panu Jarosławowi?

Jjj123 Nowy wpis

Kancelaria Prawno - finansowa LIDER jest najgorszą z jaką miałem przyjemność współpracować. 6 lat temu wygrali sprawę o odszkodowanie i do dzisiaj nie wypłacili wszystkich pieniędzy. Nie polecam nikomu

xyz

Czy to prawda ,że ta kancelaria poszukuje też handlowców?

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
irena

nie polecam wygrali odszkodowanie ale nie wypłacili mi pieniędzy

Pamiętam, że rok temu firma szukała handlowców właśnie w okolicach kwietnia. Orientujecie się jak to teraz wygląda? Szukając kogoś? Czym mogą się pochwalić na tle konkurencji?

Patrycja

Na forum brak jest informacji na temat warunków pracy w Kancelarii Prawno-Finansowej LIDER. Jest to forum gdzie użytkownicy szukają opinii o pracodawcy, czy ktoś posiada informacje na temat wynagrodzeń? Czy firma ma system atrakcyjnych benefitów dla swoich pracowników? Jakie są możliwości rozwoju zawodowego? Jak wygląda atmosfera w pracy? To informacje, które pewnie ciekawią użytkowników, którzy wchodzą na forum z myślą o zaaplikowaniu do Kancelarii LIDER.

Roxi

Nie polecam. Najgorsza kancelaria jaka znam.

Ola
@Roxi

ale pod jakim względem?

Daniel

To jest forum dla pracowników, natomiast klienci powinni kontaktować się z kancelarią na ich adres

P

Ja nikomu nie plecam

Zygmunt

Korzystałem z ich aut zastępczych I rehabilitacji, Auto przywieźli pod dom, Mają nowe samochody, przeliczyli mi bezpłatnie kosztorys i ubezpieczalnia dopłaciła pare złotych ,Uzyskałem też pieniądze ze szkody osobowej, Polecam

Ona

Miało być mają dużo spraw do rozliczenia

Patrycja

Na facebooku Kancelarii Prawno-Finansowej LIDER widnieje oferta pracy. Osoby z możliwością zarejestrowania lub zarejestrowane w Urzędzie Pracy mogą podjąć zatrudnienie na stanowisku doradcy klienta https://www.facebook.com/KancelariaPrawnoFinansowaLIDER/posts/1456599201043289

Patrycja

Ktoś może odpowiedzieć na pytanie @Tytus jaki rodzaj pracy obowiązuje w firmie Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER? Myślę, że to może być ważna informacja dla osób, które myślą czy pracować czy też nie.

Tytus

Myślę, że niesprawiedliwie niektóre osoby oceniły firmę LIDER. Wiadomo jaki rodzaj pracy mają i może nie wszyscy sie w tym odnajdują?

Klaudix

Ja też czekam na odpowiedz

Wysłałem CV i czekam na odpowiedź. Wiecie ile to może potrwać?

Wysłałem CV i czekam na odpowiedź. Wiecie ile to może potrwać?

Bartek

W dzisiejszych czasach naprawdę ciężko o tak dobrego szefa i szefową w jednej firmie. Każdy po pierwszym tygodniu już doceni, jak świetna atmosfera panuje w tej Firmie. Naprawdę trzeba być trudnym człowiekiem, aby się nie dogadać z takimi ludźmi. Szef zawsze doceni Twoją ciężką pracę. Pracuje tu ponad pół roku i wiem co mówię. Na wynagrodzenie też nie mogę narzekać, a do tego dochodzą jeszcze często premie. Możliwość wyjścia w godzinach pracy po dziecko czy załatwić coś w urzędach jest dużym plusem. Polecam

Patrycja

diego, a wiesz jak przedstawiają się warunki współpracy na tym stanowisku?

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER