Opinie o Depping w Rinteln

Uslugi montazowe dla Firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Depping w Rinteln

maja Nowy wpis

słuchajcie, nie widze niestety nowych ofert pracy od nich.

Bruno Nowy wpis

Mariusz, a może ten,, jeden z drugim,, /cyt. z Twojego postu z lutego/ niekoniecznie piszą bzdety i nieprawdę i własnie dlatego żywot niektórych postów był krótki,co? Myślałem, że na tym forum można napisać o tym dobrym i tym złym, a tu sie okazuje, że tę firmę można tylko chwalić, bo inne posty, te nie po myśli, zasługują na wywalenie. Dobry sposób myślenia! Tylko, ze widzisz, ten kto napisał coś niepochlebnego z sufitu tego nie zdjął, tylko odczuł to na własnej skórze i wtedy trudno wpadać w zachwyt nad firmą. Życzę Ci dalszego zadowolenia z pracy i oby nic nie zmąciło Twojego spojrzenia na tę jedną z ,,najlepszych firm na niemieckim rynku pracy,, Ale jednak myślę, że mimo zachwytów, warto mieć oczy szeroko otwarte. Nawet bardzo szeroko.

Bruno Nowy wpis

Firma Depping Nowy wpis

Szanowe Panowy, Nasza Firma Depping szuka nadal Elektrykow i Slusarze! Nasz Kontakt: Numer Telefonu: 05751/922310 E-Mail: info@Depping.de Czekamy na odpowiedź! Pozdrawienia z Rinteln

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Depping.
Mzriusz B

Wielu z was myli pojęcia o pracy w firmie Depping . Firma Depping tylko płaci nam wypłaty i to w 100% na czas a nawet szybciej pomaga w załatwieniu mieszkania chociaż nie musi a to jest najważniejsze . wysyła nas do pracy w innych firmach ale tak to już jest że świadczymy pracę dla innych firm zewnętrznych i możecie mieć do tych firm żal że was nie chcą a powody są rózne : pijaństwo , brak porozumienia (nie znajomość języka niemieckiego ) , lub nieumiejętność pracy samodzielnej czy w grupie :-) więc tak to jest z nami a że są wykasowywane posty może i tak bo jak taki jeden z drugim piszą bzdety i nieprawdę to co można zrobić po prostu skasować Go. Ja pracuję przez tą firmę już rok i nie mam co narzekać a co ważniejsze od 7 miesięcy pracują ze mną mój syn i brat :-) pozdrawiam i firma jest ok bez zastrzeżeń jak na lajt firmę jedna z najlepszych na niemieckim rynku pracy .

Firma Depping

Szanowe Panowy, Nasza Firma Depping szuka nadal Elektrykow i Slusarze! Nasz Kontakt: Numer Telefonu: 05751/922310 E-Mail: Jobs@Depping.de Czekamy na odpowiedź! Pozdrawienia z Rinteln

Filip

Podejscie do pracownika, szczegolnie Polaka, pozostawia drogi Lewarku wieeeele do zyczenia.Tak, pomagaja w zakwaterowaniu, ale nie przejmuja sie cena, bo TY za to placisz, po prostu odliczaja z pensji, nie malo. Lepiej wynajac samemu, ale musialbys wiedziec troche wczesniej, gdzie bedziesz wyslany, a zwykle zawiadamiaja w ostatniej chwili. Na forum polska pracowniczka pisze o firmie w samych superlatywach, bo zajmuje sie rekrutacja,wiec nie moze inaczej. Podjecie decyzji o pracy w tej firmie wymaga zastanowienia. I silnych nerwow.

Kris

Z rozmow z pracownikami tej firmy wiem, ze nie poszedlbym do nich do pracy. Ci co tam pracowali /wiadomosci z pierwszej reki/,raczej nie skakali z radosci. Ale niech kazdy decyduje sam. Duza rotacja zawsze o czyms swiadczy, a tam jest duza. To daje do myslenia.

www.depping.de Pozdrawiam.

Dzien dobry forowiczom, z checia wyjasniam, ze nie mamy spoznien dokonywania wyplat, ze nie wplacamy pensji na raty, ze jedyne pretensje, jakie moga sie pojawic wynikaja z faktu, ze albo ma ktos klase podatkowa 6 i nie dostarczyl nam drukow z polskiego urzedy skarbowego, ktore wreczamy przy zatrudnieniu kazdemu pracownikowi, ktory nie moze nam przedlozyc Steurklassebescheinigung na dany rok podatkowy, jak rowniez z faktu nieorientowania sie w przepisach. Nie przypominam sobie, a kazdy Aplikant, ktory zawarl z Firma Depping umowe o prace mial i ma bezposredni kontakt ze mna, zebym komukolwiek odmowila udzielenia wyjasnien lub pomocy. Chetnie podejme dialog z @Hary.Pozdrwiam. JEZ.

HARY

CAŁOŚĆ LIPA FIRMA I OSZÓŚĆI CO DO PIENIĘDZY PŁACĄ NA CZAS ALE NIGDY NIE DOLICZYŚ SIĘ SWEGO NAWET NIE PCHAJCIE SIĘ, SAME TO ŻE SZBPKO SĄ WYKASOWANE POSTY KTÓRE BIJĄ DO FIRMY TO MOŻNA JUŻ SIĘ ZASTANOWIĆ

Zycze wszystkim forowiczom radosnych Swiat Wilekanocnych!

Józek

Trudno tu coś komentować. To nie są informacje dla firmy Depping, tylko dla ludzi, którzy pytają, bo chcą się czegoś dowiedzieć. Po to jest forum. Pozdrowienia.

Nie ten JEZ, ale ta :) (bez komentarza jesli idzie o reszte).

Józek

Prawda nie wymaga dyskusji, a tak się sklada, że znają ją byli pracownicy firmy, a nie ci, którzy dopiero myślą o zatrudnieniu się w niej. Nie zauważyłem obrzucania sie błotem, bo nie jest to konieczne do przekazania własnego zdania i udzielenia odpowiedzi ludziom, ktorzy chcą się czegoś dowiedzieć. Czy założeniem tego forum, jest wychwalanie firmy, czy raczej przekazanie własnych odczuć i doświadczeń, szczerych odczuć, najlepiej w sposób taktowny.A to, że niewygodne posty znikają jest faktem, bo sam czytałem takie, których drugi raz nie przeczytam, bo już ich nie ma, a były ciekawe dla ludzi nie orientujących sie w róznych tematach. Jeśli ludzie pytają, to dostają odpowiedzi, nie wiem tylko drogi JEZ dlaczego miałyby tu być same superlatywy, skoro ich autor ma inne zdanie, czy pracuje w tej firmie czy już nie. Ale taki autor jest ,,be,, i sie jego wpis wyrzuca. A ja popieram Filipa i też piszę ,,szukajcie pracy gdzie indziej,, - czy obrzuciłem kogoś błotem, piszac, co myslę? Pozdrawiam.

JEZ

Witam, w odpowiedzie na "znikajace" wpisy. Takotownie staram sie nie wdawac w niekonczace sie dyskusje z bylymi Parcownikami naszej Firmy, bo donikad procz obrzucania sie blotem, dyskusje owe prowdza.Pozdrawiam.

Filip

Jakos dziwnie sie dzieje,że niekorzystne wpisy na temat firmy D. są szybko usuwane. Jeśli nie mozna tu pisać prawdy, to po co to wszystko? A ja powtarzam: szukajcie innych firm w Niemczech, bo tu szkoda zdrowia i nerwów i wiem, co piszę.

wafi

Ja akurat mam dość duże doświadczenie i spełniam wymagania stawiane przez firmę. Ale co z tymi płatnościami?? A jaką wogle macie umowę, bo na to trzeba w razie czego się powolywac....Trochę się obawiam po przeczytaniu Waszych komentarzy.... Oferuję ze swojej strony naprawdę dużo i jestem pracowity, ale oczekuję również uczciwości...

boro
@wafi

jak nie chcesz ryzykowac i jedyne czego Ci potrzeba to uczciwości to idź do jakiegoś sprawdzonego polskiego pracodawcy , kogoś kto będzie płacił Ci na pewno. Zatrudnij się w hipermarkecie... tam zawsze płacą. Wyjazd z Depping do pracy to nie jest coś co będzie dobre dla kogoś kto chce się obejść bez problemów

mercik7

Witam pracuje trochę w tej firmie i nie narzekam wiadomo w każdej firmie są niedociągnięcia jak ktoś che pracować to będzie pracował na pewno firma wymaga języka I doświadczenia co tu więcej mówić polecam firmę nie takie jak polskie firmy które okradają i ludzie czekają na pieniądze wszystko ok pozdrawiam

mario

bo oni bo oni nie przyjmują hurtowo jak inne agencje, chcą tylko najlepszych ja się ubiegałem długo żeby się tu zatrudnić

Zostaw merytoryczną opinię o Depping - Rinteln

Depping