Opinie o F.H.U. Mastertec w Jarosław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy F.H.U. Mastertec. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie F.H.U. Mastertec o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Mastertec w Jarosław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Jak długo trwa proces awansu w F.H.U. Mastertec?

Klaudia Nowy wpis

Jak pracujecie w święta ? Macie jakieś prezenty od szefostwa ?

PingPong Nowy wpis
@Klaudia

Oczywiście że mamy , co roku od ładnych paru lat dostajemy paczki. W zależności jak wypadają dni świąteczne przerwa czasem trwa od Wigilii do Trzech Króli.

Tomek Nowy wpis
@Klaudia

Herbata minutka

Czy w F.H.U. Mastertec są szkolenia zewnętrzne?

Nie

Gustaw

Bardzo dobra firma, dobry pracodawca to wszystko dobrze wpływa na atmosferę i chce się pracować.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie F.H.U. Mastertec? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Jakub

Pawilon dotarł w wyznaczonym terminie ku mojemu zaskoczeniu wyglądał lepiej niż sobie wyobrażałem, jestem bardzo zadowolony wykonania, szybkiego transportu, a także z pomocy ze strony pracowników firmy którzy pomogli w dość nie szablonowym projekcie. Cieszę się że wybrałem firmę Mastertec i z czystym sumieniem polecam każdemu, w przyszłości zamierzam złożyć kolejne zamówienie.

Kasikk

Firma Mastertec to zespół ludzi posiadających duże doświadczenie i umiejętność dostosowywania się do potrzeb klienta oraz wykazujących zaangażowanie, rzetelność i terminowość w wykonaniu. Doceniając walory firmy mogę w pełni zarekomendować jej produkty potencjalnym klientom poszukującym fachowców w zakresie budownictwa modułowego

Autoviking@wp.pl

Zamówiłem w firmie Mastertec kontener-strozowke.Zostal wykonany według naszych wytycznych,spisuje się rewelacyjnie. Mimo wczorajszym mrozów w środku jest cieplo.Pozdrawiam Moje sugestie dla F.H.U. Mastertec: Polecam produkty tej firmy. Lubię atmosferę w F.H.U. Mastertec za: Dobry kontakt.

Niemali ;)

Do "salimali" skoro już nie pracujesz to widać jaki jesteś mali

salimali
@Niemali ;)

mylisz się to była moja decyzja

PingPong :)

Jest OK, chajs się zgadza i jest na czas.

Karina

Słyszałam, że Mastertec ma opinię świetnego pracodawcy ale taka cisza na forum od miesięcy potwierdza tą opinię!!!

@Veri co najbardziej podoba Ci się w pracy w F.H.U. Mastertec? Czy powiesz coś więcej na temat warunków pracy? Czy można liczyć na jakieś benefity? Jakie są godziny pracy? I na jakim stanowisku pracujesz? To ważne informacje dla osób, które szukają tutaj zatrudnienia.

Veri
@Marta

Najbardziej w pracy podobają mi się pawilony, ale kontenery też są ładne :)

wafel

Praca jest od poniedziałku do piątku? Soboty wolne? Umowa jest o pracę czy zlecenie?

wafel

Praca jest od poniedziałku do piątku? Soboty wolne? Umowa o pracę czy zlecenie?

abc

Na jakim stanowisku pracowałeś?

@Veri pewnie, każdy ma prawo wyrazić swoją opinie po to jest to forum i by przekazać informacje na temat pracodawcy innym pracownikom. Na każdym stanowisku jest inaczej i są różne stawki , stąd biorą się różne opinie. Czy aplikowałeś na jakieś stanowisko lub pracowałeś kiedyś w F.H.U. Mastertec?

Parking lotnisko

Z częścią komentarzy się zgadzam, zjeździłem całą Polskę i u nich jest największy wybór również jakość okej.

Duzi

Brawo!!! :)

Konrad D.

Ponoć drugą fabrykę gdzieś pod Jarosławiem budują i w przyszłym roku mają otwierać

Robert

Opinie? chyba najlepiej wejść na ich stronę i kliknąć w zakładkę "referencje" ..... Orange, Ikea, Tauron, Eurovia itd... raczej nie ma większego producenta w Polsce

roekem

widze, że F.H.U. „MASTERTEC” jako producent specjalizuje się w produkcji kontenerów, pawilonów, stróżówek, domków letniskowych i naparwde maja na to spore zapoytrzebowanie jak widze i to na plus jest.

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Mastertec - Jarosław

F.H.U. Mastertec
4.7/5 Na podstawie 189 ocen.

F.H.U. Mastertec