Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Adesso

zdjecie uzytkownika
anonimka - 2013-08-04 00:16:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zgadzam się z Toba!
zdjecie uzytkownika
**** - 2013-08-12 10:08:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zgadzam się z powyższym !!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
ada - 2013-08-13 12:13:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
**** - 2013-08-12 10:08:14

Zgadzam się z powyższym !!!!!!!!
tak mamy dużo pracy jest nas mało,klienci nas i naszej pracy nie szanują odrywają ceny ,niszczą nasz towar,pracuje 5 lat lubie to co robie chociaż mam swiadomość że dla zarządu i prezesa jesteśmy tylko cyferkami ,nie męczcie nas tabelkami od tego macie analityków dajcie nam czas na prace z klientem.Za kuwety co chwile obrywamy od klientów"" co to za dobra cena zawsze tyle kosztuje"prosze mi nie narzucać co mam kupić .Koleżanki proszę was nie obsmarowujcie się same jedna drugą problemy rozwiązujcie na marketach
zdjecie uzytkownika
ala - 2013-08-13 20:41:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
witam
w naszym sklepie koleżanka sama namawiała do łączenia zakupów
żeby paragon był wyższy ,takie nawyki wyniosła z sokołowa podlaskiego
zdjecie uzytkownika
nieznana - 2013-08-13 20:55:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Drogie koleżanki poco się żalicie (usunięte przez administratora) W pracy najważniejsza jest atmosfera widać ,że w Węgrowie tak nie jest (usunięte przez administratora)
Jak można pracować w takich klimatach .
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
97 osób obserwuje ten wątek
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adesso

Twoj email:
Wiadomość: