Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Fabryka Broni Lucznik-Radom Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Fabryka Broni Lucznik-Radom Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2015-06-22 10:55:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Uważasz, że świat powinien dowiedzieć się więcej o firmie Fabryka Broni Lucznik-Radom Sp. z o.o.? W takim razie zapraszamy do komentowania na naszym forum.
zdjecie uzytkownika
opinia pracownika z 30 letnim tokarskim stażem. - 2015-11-22 20:44:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Składałem tam kiedyś CV,jak wiem to najniższa krajowa i trzy zmiany.Nie dostałem się bo w CV napisałem kilka firm i kierownik jednego z działów stwierdził że ja pijący i często zmieniam pracę.A ja nie piję i nie palę,oto takich tam kierowników mają sama gówniażeria.
zdjecie uzytkownika
opinia pracownika z 30 letnim tokarskim stażem. - 2015-11-25 17:03:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dodam jeszcze że od 2005-20012 gdy składałem CV wielokrotnie chyba trafiały do kosza lub niszczarki,a właśnie tylko raz ze mną ostatnio ta przykra dla mnie i zony ona była bo to było w obecności żony i ochrony na portierni fabryki broni.Taki motłoch tam kieruje firmą.
zdjecie uzytkownika
kobo - 2015-12-12 17:57:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To, że nie przyjęli Cię nie znaczy, że firma jest zła, a jest to jedna z niewielu firm w Radomiu która masz szansę się wybić na cały kraj i odbudować swoją potęgę.
zdjecie uzytkownika
Piotr - 2016-03-16 10:22:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Potęga firmy za 1286zł na miesiąc.HAHA!!!Czytaj kobo dokładnie co ten gosciu napisał i jak go potraktowano w obecności małżonki jaka tam była,nie znał ten śmieszny kierownik faceta a od razu stwierdził że pijak,to już naprawdę chamstwo tam w tej firmie.
zdjecie uzytkownika
majrs - 2016-04-24 12:19:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ciężko odnieść się do twojej opinii @Piotr bo widać, że ewidentnie jest kierowana prywatnymi jakimiś pobudkami

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Fabryka Broni Lucznik-Radom Sp. z o.o.!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Broni Lucznik-Radom Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: