Opinie o BHPEX Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BHPEX Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BHPEX Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BHPEX Sp. z o.o. w Zielona Góra

Wiktor Nowy wpis

Faktycznie tutaj usługi ochrony środowiska przebiegły po mojej myśli. Duże zaangażowanie do spraw klientów i profesjonalne doradztwo

Marek Nowy wpis

Co do sprawy takiej jak sprawozdanie kobize to wykonane zostało bardzo dobrze. Obsługa jest bardzo miła, mają naprawdę duże doświadczenie

Julita Nowy wpis

Bardzo się cieszę, ponieważ sprawozdanie bdo wykonane zostało bardzo starannie i dokładnie. Współpraca okazała się mega udana

Anastazja Nowy wpis

Jeśli chodzi o sprawozdania ochrony środowiska to szczerze mówiąc nie spotkałam się z żadną nieprzyjemnością ze strony tej firmy. Wszystko odbyło się po mojej myśli ;)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BHPEX Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Iza

Skorzystałam z usługi takie jak rejestracja kobize i szczerze mówiąc wszystko odbyło się bez żadnych problemów, dodatkowo obsługa bardzo fachowo podchodzi do zleceń klientów ;)

Julia

Szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona z wyboru tej firmy. Jeśli chodzi o sprawozdanie kobize to zostało ono przygotowane bardzo dobrze, także nie mam żadnych zastrzeżeń

Dariusz

Jak dla mnie jest to najlepsza firma, ponieważ zgłoszenia wodnoprawne przebiegły bardzo sprawnie. Firma bardzo rzetelnie podchodzi do zleceń klientów co jest ważne ;)

Dorota

Jeśli chodzi o sprawozdania ochrony środowiska to szczerze mówiac cała usługa została wykonana bardzo profesjonalnie. Ogólnie firma bardzo fachowo podchodzi do zleceń ;)

Laura

Polecam. Ogólnie sprawozdanie bdo wykonane zostało bez żadnych zastrzeżeń. Dodatkowo firma bardzo fachowo podchodzi do każdego klienta

Klaudia

Ogólnie rejestracja kobize odbyła się bardzo sprawnie. Osoby tutaj pracujące z wielkim zaangażowaniem podchodzą do zleceń klientów co jest ważne ;)

Agata

Usługi ochrony środowiska jak dla mnie są bez żadnych zastrzeżeń. Współpraca okazała się dla mnie udana, więc polecam z czystym sumieniem ;)

Daria

Jeśli chodzi o zgłoszenia wodnoprawne to nie mam żadnych zastrzeżeń. Podejście do spraw klientów jest dobre, usługi są świadczone bardzo profesjonalnie

Wiki

Sprawozdania ochrony środowiska wykonane zostały bardzo profesjonalnie. Widać, że pracują tutaj osoby z wielkim doświadczeniem

Weronika

Jak dla mnie jest to bardzo dobra firma. Skorzystałam z oferty takiej jak sprawozdanie bdo i faktycznie nie żałuję, wszystko odbyło się po mojej myśli

Nadia

Tutaj rejestracja kobize przebiegła bardzo sprawnie, dodatkowo zawsze też można liczyć na fachową pomoc ;)

Joanna

Usługi ochrony środowiska wykonywane są bardzo profesjonalnie, dlatego śmiało moge polecić tą firmę!

Zuzanna

Bardzo mi się spodobała współpraca z tą firmą, tym bardziej, że sprawozdanie bdo zostało przygotowane bardzo dobrze

Malwina

Cieszę się, że rejestracja kobize odbyła się tak sprawnie i bez żadnych problemów. Bardzo polecam!

Wiktoria

Jeśli chodzi o sprawozdania ochrony środowiska to nie mam żadnych zastrzeżeń. Bardzo fachowe podejście, miła współpraca

Wiecie, czy BHPEX Wielgus Spółka Jawna udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Każdy pracownik otrzymuje laptop do pracy, bez względu na to czy praca jest stacjonarna czy zdalna. Nie każdy otrzymuje telefon, uwarunkowane to jest potrzeb stanowiska pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o BHPEX Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w BHPEX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BHPEX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BHPEX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 30 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BHPEX Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 42 ocen.

BHPEX Sp. z o.o.