Opinie o SQM w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SQM. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w SQM o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SQM w Poznań

Cześć, chce tam spróbować wysłać papiery na magazyn, w ogłoszeniu ogólnie widzę że podaje Widełki 4 800–6 300 zł brutto, za co się dostaje 6300? Trzeba mieć doświadczenie czy na co patrzą? Może ktoś bardziej doświadczony będzie wiedział, albo ktoś kto już był na rozmowie

Aleksander

Co z Wami? Dlaczego nie piszecie nic na temat pracy w firmie SQM? Cisza w tym wątku jest dla mnie bardzo zastanawiająca, dlatego też postanowiłem zadać w tym wątku pytanie, aby móc za Waszym pośrednictwem ustalić czego po tym właśnie pracodawcy mogę się spodziewać. Waszym zdaniem pracodawca ten jest godny polecenia? Dziękuję za ewentualną odpowiedź.

T
@Aleksander

Jak najbardziej godny polecenia.

Zenek Nowy wpis
@Aleksander

Jeśli lubisz dużo pracować i być (usunięte przez administratora)przyjmą cię z otwartymi rękoma, jeśli nie spełnisz ich wymagań i nie będzie dużo ale to bardzo dużo pracował zostaniesz usunięty bez podania przyczyny . Nie polecam

cześć, był ktoś teraz na rozmowie może? ciekawi mnie odniesienie do tej opinii odnośnie podejścia do kandydata. więcej osób miało takie odczucia? liczę na dobra atmosferę w miejscu pracy. ciekawi mnie także to co szykuje się od kolejnego roku, są zapowiadane jakiekolwiek zmiany? Co z podwyżkami?

kandydat Nowy wpis

podczas rozmowy rekrutacyjnej lekceważący stosunek właściciela do kandydata

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy SQM po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Elektronik. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Bywalec

Jak się pracuje aktualnie w SQM , tzn jaka atmosfera międzyludzka, wypłata na czas ? Kierownicy spoko ? Zatrudniają teraz kogoś ?

Aga
@Bywalec

Hej, no właśnie, opowie ktoś? I jak będzie mowa o tym, jak się tu pracuje, to czy napiszecie jak wygląda zaplecze dla pracowników? Jak toalety, kantyna, pomieszczenie socjalne? Sa takie elementy, a jak są to jak wyposażone?

Ilona

Wiecie może, czy podczas rekrutacji ktoś sprawdza poziom językowy? W ofercie pracy na stronie firmy na stanowisko Sales Manager - systemy Audio-Video wymagany jest poziom komunikatywny. Ale właśnie, wystarczy mieć certyfikat? A może sama rozmowa rekrutacyjna jest w tym języku?

Paffcio

Idealny kandydat do pracy w SQM to taki co: - nie ma swojego zdania i zgadza się na wszystkie pomysły Właściciela, - lubi pracować dużo, brać więcej obowiązków na siebie i nie chce za to otrzymywać dodatkowych pieniędzy, - nie ma swojego życia poza pracą i jest dostępny 24/7 - jako pierwszy wstaje i bije brawo na wszystkie pomysły Właściciela oraz "Dyrektora" ds Sprzedaży, - nie upomina się o premię ani podwyżkę, - nie ma problemu aby jechać na budowę Właściciela i w pocie czoła pracować aby mógł się on wcześniej wprowadzić, - chętnie uczestniczy w remontowaniu siedziby firmy, - ceni sobie jakoś a nie jakość, czyli "jakoś to będzie" to jego dewiza, - lubi przejmować nie swoje tematy i jest "proszony" aby je skończyć ponieważ "ktoś" nie ma czasu, ma coś innego do zrobienia albo po prostu nie ma pojęcia jak dany temat "ugryźć", - nie ma problemu z tym, że obrywa za nie swoje błędy i decyzje podjęte przez inne osoby, - myśli za wszystkich, pomaga każdemu, robi wszystko aby ktoś inny miał mniej na głowie i nie chodzi tylko o ilość włosów, jest po prostu one step ahead przed wszystkimi, - chętnie oddaje swoją premię(o ile taką otrzyma) aby została ona na koncie firmowym aby firma mogła się rozwijać, - nie myśli racjonalnie albo najlepiej wcale tylko słucha to co mu powie Właściciel albo "Dyrektor" ds Sprzedaży, - lubi pracę z ludźmi którzy mówią jak to jest źle jaki to Właściciel jest "ble" i trzeba brać nogi za pas a po chwili biegną do niego jak pieski i "uprzejmie donoszą" kto co mówi, kto jak pracuje tylko po to aby ratować swoją skórę, - lubią poświęcać wolny czas od pracy aby uczyć się nowych rzeczy aby później dzielić się tą wiedzą oczywiście za darmo, - uważa że urlop to wymysł Szatana i nie jest on mu potrzebny a gdy tak się zdarzy że potrzebuje jednak tego urlopu to i tak zostaje do pełnej dyspozycji firmy, - jest dobry z matematyki i w trudnych sytuacjach umie liczyć tylko na siebie, - nie ma problemu że pracuje z ludzi którzy często nie mają zielonego pojęcia co robią i dlaczego ktoś na stanowisku "Dyrektora" ma tak mały poziom wiedzy, - uważa że wszystko dla innych trzeba robić ASAP, - bycie roszczeniowym nie jest w jego naturze, - uwielbia pisać elaboraty na temat spraw które można zamknąć w dwóch zdaniach oraz ogółem lubić dużo pisać niż wyjaśniać wiele spraw poprzez rozmowę twarzą w twarz, - ma podeście że jest właśnie "Tą" osobą która zbawi SQM a 1,5 gwiazdki z blisko 80 opinii to zabieg konkurencji, która nie może się pogodzić z tym że SQM to firma mlekiem i miodem płynąca, Podsumowując jeżeli nie lubisz pieniędzy ale za to dużo pracować, wierzysz we wszystko co Tobie powiedzą, nie zadajesz logicznych pytań i nie oczekujesz odpowiedzi na nie oraz lubisz "uprzejmie donosić" na swoich "kolegów" z pracy to jesteś idealnym kandydatem do pracy w tak super firmie. Można śmiało powiedzieć "giganta" rynku multimedialnego.

mihau

potwierdzam :)

kurcze, tak nie może być
@Paffcio

Ach, aż łza po policzku spłynęła. Czyli jest po staremu i lider branży multimediów w tej części Europy nadal nie zmienił swoich standardów w zakresie elementarnej troski o pracownika

Remik
@Paffcio

Pracowałem nie polecam , za to że nie bierzesz nadgodzin mogą cię usunąć z pracy . Masz być robotem , jeśli nim nie jesteś to do utylizacji .

Aneta
@Remik

Były chociaż dobrze płatne te nadgodziny? Dużo ich było że tak Ci to przeszkadzało?

Remik
@Aneta

Płatne 50% i musiałeś być cały czas tylko dla nich , zero rodziny zero swojego życia , tylko firma firma i ciągle problemy .

Czy w firmie SQM można pracować na pół etatu?

Sławek

Chyba na cały i jeszcze pół musisz zabrać

Radio Maryja Toruń

Pierniku, dlaczego piszesz takie rzeczy. Napisz lepiej, jak cię oszukał Michał co ci zrobili handlowcy, projekt menager czy też gumowe ucho. Napisz też dlaczego nie pracujesz już w SQM co na to wpłynęło i dlaczego w innych firmach też palisz mosty za sobą. Oczerniasz tylko ludzi pracujących w tej firmie. Historie które tu opisujesz nie są do końca prawdziwe ale mścisz się za coś. Inaczej nie potrafisz. Też chcemy wiedzieć.

mki

Praktyki w takim obszarze są dość oczywiste, ale wiadomo czy oprócz socjali jest jeszcze szansa na odpowiednie premie w tym zakresie? Wiadomo że doceniają swoich pracowników, ale w końcu wynagrodzenie jest tutaj dość istotne, bo trzeba sie z czegoś utrzymać.

Wanisz

No z tego co wiem to firma raczej całkiem dobrze prosperuje, warto ją wspierać tak sądzę, rozwija się

mie

@xd nie ukrywam że bardzo zaciekawiłeś mnie tematem tych premii - napisz proszę za co konkretnie można je dostać i jakich pieniądzy w ich ramach się moge spodziewać

hehe

Pewnie, że są stabilne zarobki @szok, a skoro dbają o to, żeby bły dwusjladnikowe zarobki to jeszcze lepiej o nich świadczy. Ciekawe jest tylko czy atmosfera znacząco dopisuje, wiecie?

szok

Pewnie że jak sa stabilne zarobki @miniak to od razu lepiej się wypełnia wszystkie obowiązki. Ważne dla mnie jest to, żeby wypłata była u nich w pełni terminowa, bo wtedy lepiej wypełnia się wszystkie obowiązki pracownicze jak jest szystko na czas. Dzięki

Kolega

Burza zgodzę się z tobą tylko w 60 procentach. Pracowałem z nimi troszkę czasu aż przeszedłem do innej firmy. Umowy o dzieło faktycznie mi to nie przeszkadzało, problemów z rozliczeniem nigdy nie miałem tak poważnych jedynie raz jak zgubiłem pilota i parę kabli. Sprzęt stary ale słyszałem opinie handlowca jak działa to po co kupować nowe. Piszesz o samochodach to napiszę ci, że mam gorszego dzisiaj i działam. Noclegi fakt tak jak ktoś napisał, daleko i tanie hostele. Atmosfera wśród techników powiedział bym dobra . Nie wiem kogo masz na myśli odnośnie gumowego ucha ale napiszę ci jest ich więcej sam się przekonałem, w samym biurze już masz dwóch nie wspomnę o lizusach i magazynierze. W innych firmach tez tak jest. Szczerze polecił bym ta prace innej osobie jeżeli chce się czegoś nauczyć i troszkę zwiedzić Europę. Jako pierwsza praca która uczy nowego zawodu.

Chciałbym przeprosić ta osobę którą uraziłem ale miałem na myśli osobę która już nie pracuje. Przepraszam za zamieszanie.

PRACUJACY

ALE SCIEMA. STARE WPISY A TYLE SIE POZMIENIAŁO W FIRMIE

Piotrek

Hehehe czytam te opinie i nie wierze. Pracuje troszke w sqm zaczynalem od zera i dzis juz umiem troszke aby pracowac w kazdej firmie ktora zajmuje sie multimediami w PL. Jest tam 2 technikow co ogarniaja wiekszosc i nie moge powiedziec nic zlego na ich temat, jezeli chcesz sie nauczyc to tylko przy nich. Zaangazowanie na maxa. Logistycznie faktycznie masakra ale to nie wiem kogo mozna winic. Prezesa raz widzialem i tez zlego slowa na jego temat nie powiem. Auta i sprzet przestarzaly, tez sie nie zgodze. Moge polecic prace w sqm, technicy jak rodzina i super koledzy na ktorych zawsze mozna liczyc. Praca na Umowe Zlecenie w ktorej mozna troszke zarobic. Najwiekszy polew mam z tego siwego - gumowe ucho jak wy go nazywacie.

Piotrek

Dlaczego tak piszesz? Jestem zadowolony z pracy i pisze prawdę a nie tak jak ty używasz tego portalu do hejtowania.

@Piotrek

piszę bo drażni mnie, że zupełnie co innego mówisz w rozmowach z kolegami

@:(

A ty siedzisz cicho jak widzisz te brednie tutaj o starych autach, kartonach, technikach, rotacjach pracownikow, o prezesie który jest nieludzki.

ex

stwórz konto na linkedin - jak jesteś coś wart to rekruterzy sami cię znajdą, a jak nie to siedź w sqm - tam przynajmniej nie ma rotacji xD

ex

no tak, a Google jest najgorszą firmą pod słońcem bo nieustannie rekrutują

Zostaw merytoryczną opinię o SQM - Poznań

• Jak się pracuje w SQM?

Zobacz opinie na temat firmy SQM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

SQM
1.5/5 Na podstawie 79 ocen.

SQM