Opinie o ECS Polska sp.zoo w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ECS Polska sp.zoo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w ECS Polska sp.zoo o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ECS Polska sp.zoo w Warszawa

Maćko Nowy wpis

"Motywowanie" na granicy z mobbingiem, problemy z wypłatami i brak potencjalnego rozwoju. Stanowczo odradzam, a wręcz polecam trzymac się z dala od tej chorej firmy.

Igor Nowy wpis

Podpowiedzcie co aktualnie słychać w firmie? Warto aplikować?

Ktoś Nowy wpis

Absolutnie odradzam pracy w tej firmie. Właściciel jak mniemam ma problemy z alkoholem bo często widywałam go pod wpływem (NAWET WSIADAŁ DO AUTA!) oraz pełno alkoholu pod jego biurkiem. Kierowniczka (która była na następstwo) bardzo dwojaka - z jednej strony się uśmiechała a zdrugiej strony wbijała szpile. Żadnych perspektyw rozwojowych (firma liczy może 20 osób?) oprocz dzialu windykacji i dzialu sądowego (ala sądowego) to nic tam więcej nie ma. W dodatku sprawy są tak stare, że uległy już dawno przedawnieniu. No ale cóż, firma musi się na czymś wzbogacić - czyt. na biednych starszych osobach. Pozdrawiam, Ktoś.

anonymous Nowy wpis

Dlaczego ta firma wysyła SMS'y informujące o rzekomym zadłużeniu do człowieka nie posiadającego żadnego zadłużenia? Pachnie strasznie naciągaczem.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie ECS Polska sp.zoo.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Dominika

@Mateusz widzę, że jesteś zadowolony ze współpracy z firmą ECS Polska? Czy mógłbyś podać cechy szczególne, które cenisz u tego pracodawcy? Dużo ludzi może szukać pracy i mogą chcieć przeczytać opinie o tej firmie.

Mateusz

Pracowałem przez około 2 lata. Bardzo dobra firma, polecam głównie studentom chcącym zdobyć doświadczenie w zawodzie + fantastyczna atmosfera, nie brakuje nawet wypadów integracyjnych :-)

Żelka
@Mateusz

Mateusz to czemu odszedłeś z firmy skoro tak super było? Prosimy o opinie na jakiego rzędu zarobki można liczyć?

Mateusz
@Żelka

Dużo się tam nauczyłem co teraz wykorzystuję z większym zyskiem :) w nowej firmie.

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, niestety pracy nie dostałem, ale profesjonalizmu rekruterowi nie mogę odmówić.

Ola

Zaczęłam pracę niedawno i jestem bardzo zadowolona. Fajni ludzie tworzący miłą atmosferę, wszyscy współpracują i nie ma wyścigu szczurów. Polecam ;)

nick

Nie polecam

fghj

@kimba no to juz masz odpowiedzn mozesz sporobwac wysłac swoje CV jak beda oferty to pewnie sie odezwa

Project_Manager

Zapraszam do śledzenia ogłoszeń oraz przesłania aplikacji, jeśli znajdzie się wolny wakat a Pan/Pani będzie spełniał/a wskazane w ogłoszeniu wymogania to firma skontaktuje się z Panem/Panią w celu przedstawienia warunków współpracy jak i omówienia zasad wynagrodzenia.

Project_Manager

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

Project_Manager

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Uwaga

Upominam, iż w przypadku dodawania wpisów niezgodnych z regulaminem portalu Twoje IP komputera zostanie zablokowane.

zapomnij

O pachnąca rozkosz ...dalej nie pracujesz i głupoty wypisujesz ... Ja ze swojej strony firmę polecam a pracę w niej tym bardziej. Wyplata zawsze była na czas, praca nie wymagająca wysiłku fizycznego, siedząca, dla odpornych psychicznie. Jeśli chodzi o wygląd firmy to może faktycznie nie jest to piękny biurowiec ale nie chodzi chyba o to żeby się jarać wyglądem budynku a zarabiać pieniądze.

bambo

Polecam pracę w tej firmie. Super doświadczenie można zdobyć. Jeśli ktoś posiada ambicje, może wiele osiągnąć i wiele się nauczyć. Dla młodych osób rewelacja. Praca w tej firmie stanowi świetną podstawę do rozwinięcia skrzydeł w firmie ze znaczącą pozycją na rynku.

tomasz
@bambo

Bambo ale się ubawiłem! Wiele osiągnąć dobre sobie! Firma znacząca na rynku.(usunięte przez administratora) Dobre sobie.

Czeslaw

No na pewno były pracownik ma największą wiedzę co się dzieje w firmie w nowym roku,a więc z niecierpliwością czekam na odpowiedź od byłych pracowników :)

gośka

haha, kierowniczka ma tak charakterystyczny sposób bycia i używania absurdalnych kontrargumentów, że nie trudno odgadnąć, które wpisy dodała :)

Uwaga

Czy wiesz, że nie ładnie jest obrażać kogoś i zniesławiać ? Upominam, iż w przypadku dodawania wpisów niezgodnych z regulaminem portalu Twóje IP komputera zostanie zablokowane.

szalonawdowa

Zdecydowanie z Tobą jest coś nie tak, chyba się ze mną zgodzisz :) nie siedź i nie wypisuj bzdur to będziesz miała święty spokój a nie się bawisz w rozwiązanie zagadki co jest nie tak, ewidentnie dany wątek boli najbardziej Ciebie. Weź zeszyt i tam sobie wylewaj swoje puste i nic nieznaczące myśli, może to będzie dla Ciebie terapia cud i wyleczysz się z tego nawyku wymyślania głupot.

yhh

Co tu dużo mówić, dyskusja na tym forum sama przez sie pokazuje, że z tą firmą jest coś nie tak. Gdyby wszystko było ok, albo chociaż normalnie, to całej tej polemiki by tu nie było :) Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o ECS Polska sp.zoo - Warszawa

ECS Polska sp.zoo
1.8/5 Na podstawie 62 ocen.

ECS Polska sp.zoo