logo PBSZ KOPEX

PBSZ KOPEX

Bytom

Opinie o PBSZ KOPEX

Maniek 2010-02-17 14:11:28
Za przeproszeniem w tym (usunięte przez administratora) po 14godzin (nocka i pierwsza zmiana bez przerwy) chcesz wolne a tu gówno i na dodatek nie masz wypłacone, na kartkach co chwila ciulali, nieraz zapomnieli wpisać soboty czy niedzieli i niby ze dopłacą w następnym miesiącu a tu (usunięte przez administratora). Zastanawiam się czy nie zgłosić tego gdzieś że ludzi traktuje się jak psy! Kopalnia wieczorek dobrze zrobiła bo (usunięte przez administratora) tą firme.
anonim 2010-02-25 10:41:30
nie radze podejmowac pracy w tej firmie co miesiac mniejsze wyplaty ciulaja juz na wszystkim. W [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] emerytow nawet 60 letnich
anons 2010-03-07 20:04:41
Tak a pro jak był na Murckach ten młody nadsztygar to wszyscy na żekali na niego, a teraz płaczecie za nim. Zarobki poleciały w dół pomimo zwiększonych wykonów. Ilość metrów w góre, a zarobki w dół.
anonim 2010-03-26 16:13:45
A to prawda ze ze tera jusz nie placo za metry na murckach?
parol 2010-05-04 17:25:25
One sa nienormalne te sztygary i jeszcz ta hora firma co tymi komputerami na dul zjezdzala. jakies robia testy co kto potrafi. dejcie pokoj
Anonim 2010-08-25 22:01:01
A ja pracuje w Przedsiębiorstwie już kilka lat i jestem bardzo zadowolony, atmosfera fajna zarobki wystarczające, a te oceny to młode smarkacze które przychodzą do pracy i od razu najlepiej dac im 3 tys na ręke i święty spokoj, bo dziadom nic nie chce się robic
Pozdrawiam
bratek 2010-09-19 12:16:55
przez pierwsze 3 miechy w pbsz jest się na tzw. okresie próbnym czyli za dniówkę dostaje się mniej 30zł brutto.
~ernest 2010-09-29 15:08:22
tam teraz zwalniaja pra?
anonim 2010-10-12 00:42:39
Zarobki nie sa takie zle-sztygar cie lubi to szepnie dobre slowo kierownikowi... ,no chyba ze KIEROWNIK nie jest twoim fanem to chodzisz bez kasy,dobrze jest nie chorowac bo i to portwelowi nie sluzy-lacznie z wypadkowym. Jezeli chodzi o IMPACT-dalbym takiemu (usunięte przez administratora) co "sprawdza" wydajnosc pracownika ponosic zelastwo na odcinku 150, 200m i nie jeden dzien aconajmniej tydzien-ciekawe co by soba zaprezentowal!! Gosciu ci bedzie mierzyl czas a ty z kazdym kursem slabniesz, na jego masce zdziwienie i zapytanie:-mniej wiecej "dlaczego ci to zajelo tyle czasu a na poczatku mniej". Pracownik jest oceniany co kwartal co ma wplyw na twoja kariere w pbsz-pracujesz badz juz nie. A i... mlody po 12 miesiacach moze zarobic ale to sie wiaze z nieziemska jebaka i problemami z gnatami. O emerytach napisze krotko, duzo ich w pbsz i byle czego sie nie chwytaja, zeby mogli zarobic to ktos za nich musi robic.
Zostaw swoją opinię o PBSZ KOPEX - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PBSZ KOPEX