Opinie o Arpex Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Arpex Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Arpex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arpex Sp. z o.o. w Gliwice

na stronie firmy widnieje informacja na temat tego, jakie kwestie są oferowane przy zatrudnieniu. czytam, że jest tutaj możliwość rozwoju zawodowego. czy to oznacza, że jest szansa na awans? firma proponuje przeszkolenie i wsparcie w okresie wdrożenia w nowe obowiązki. ile trwa ten okres wdrożenia? z góry dziękuję za informacje.

Kandydatka Nowy wpis

Czy aktualnie poszukują kogoś na produkcje, jak wygląda praca na produkcji w Arpex?atmosfera, zadowoalające wynagrodzenie? benefity?

Beata Nowy wpis

jakieś konkrety ktoś poda odnośnie pracy jako spec od sprzedaży? widzę, że stale szukają, bo ogłoszenie inne wygasło 2 miesiące temu i zastanawiam się dlaczego? to był jakiś okres próbny nieudany czy coś? piszą o rozwoju zawodowym... na jaki obecnie mogę tu liczyć? i kwestia zarobków to jakby się przedstawiała teraz, jakieś widełki ktoś ma?

Kandydatka Nowy wpis

Czy w obecnej chwili szukają kogoś na produkcję? jaka tam panuje atmosfera? jak stawki wynagrodzenia?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
Jakiś napewno

(usunięte przez administratora) jak nic nie opłaca się wogóle nic zamawiać rzeczy z tej strony to totalna sraczka

Nikt

BARDZO ZŁE TRAKTOWANIE NOWO PRZYJETYCH PRACOWNIKÓW .

Janusz
@Nikt

W czym się to przejawia? Nie ma pomocy od bardziej doświadczonych osób czy chodzi o co innego? Ty też dopiero zacząłeś pracę i dlatego masz takie spostrzeżenia?

kandydat
@Nikt

na czym polega to złe traktowanie?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Arpex Sp. z o.o.?

worker

Atmosfera super, pracuje dorywczo na wakacje, jestem studentem, przerabiałem sporo magazynów i "bydła", ale to ludzie i atmosfera mega dobra i przyjazna

Nikt
@worker

Zależy gdzie ta atmosfera bo jak odniosłam inną atmosferę. Tylko nie ta firma

Arpex Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Grafik. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

M.

Administratorze skąd taka informacja? Gdzie jest ogłoszenie?

zniesmaczony

ostaw opinię o Arpex Sp. z o.o. - Gliwice szkoda że w wyniku rządów nowego (usunięte przez administratora) i całkowitego poparcia nowego zarządu pracownicy którzy tworzyli firmę(usunięte przez administratora).odchodzą kończy się jakiś etap ale to nie o taki rozwój chodziło (usunięte przez administratora)-przykre już nic nie warte jest powiedzenie firma to ludzie bo odchodzą kolejni teraz człowiek się już nie liczy dlatego nie polecam pracy w tej firmie brak poszanowania i deptanie ludzkiej godności.

Beti
@zniesmaczony

Też tak uważam nie wróży to dobrej przyszłości co niektórzy wyprowadzą firmę na manowce

Kolo
@zniesmaczony

zniesmaczony:co w tej firmie jest nie tak ?że tak słabo oceniasz ? szukam pracy a nie chcę trafić do kolejnego .... gdzie rządzący nie cenią człowieka

Mag
@zniesmaczony

Takiej osoby z pełnym zaangażowaniem jak Pani dyrektor już nie będzie szkoda że pozwala się odchodzić takim pracownikom- bardzo strata dla firmy i nas pracowników

Janusz
@Mag

Zmiany kadrowe są czasem nieuniknione. Czy inne osoby z kadry kierowniczej także dobrze zarządzają zespołem. Jak oceniasz obecne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w Arpex? Czekam na Twój komentarz.

Meta
@zniesmaczony

OJ CAŁA PRAWDA nie wszyscy nadają się do rządzenia ta zmiana niestety bardzo niekorzystnie wpływa na rozwój firmy.

Mate
@Janusz

oczywiście że zmiany są potrzebne ale takie które są budujące a nie rujnujące - aktualnie brak stabilizacji i wyzysk, a wice ludzi bez wyższego od zawsze ma za nic ale chyba o to chodzi bo liczą na przywiązanie ludzi do miejsca i strachem przed nieznanymi zmianami.

Pati

Pracuję w firmie "ARPEX" ponownie od ponad miesiąca i jest to mój drugi raz w tej firmie. Ok 12 lat temu miałam możliwość podjęcia tu pracy jako konfekcjoner. Praca ze wspaniałymi ludźmi, przyjazna atmosfera jaką pamiętam sprzed lat zachęciła mnie do ponownego złożenia CV. Powrót do ARPEXu to wielkie zaskoczenie - ogromny rozwój firmy, ciągle panująca przyjazna atmosfera i spotkanie tych samych ludzi po tylu latach. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Praca czy w biurze czy na produkcji wiąże się z pracą w przyjaznym, pomocnym i zaangażowanym w rozwój firmy zespole. Przełożeni podchodzą do pracowników z szacunkiem, życzliwością i wyrozumiałością. Oby jak najwięcej takich firm.

Mat
@Pati

hehehe ciekawe kto to napisał :) pewnie ktoś kto w ogóle nie wie co tam się rob a tym bardziej kto jest na szczycie :P - tam nie ma produkcji, a przełożeni może ok ale tylko dla swoich przydu.... czyli 5 osób

Agnieszka

Pracowałam w firmie Arpex jako grafik komputerowy przez 3 miesiące. Decyzja o rezygnacji była moją decyzją, głównie ze względu na prywatny kierunek rozwoju. Jeżeli chodzi warunki pracy, to ze świecą szukać lepszego pracodawcy — wszyscy są bardzo pomocni i życzliwi, nie miałam żadnych problemów z żadnym pracownikiem. Praca jako grafik jest w porządku, głównie tworzenie projektów opakowań, katalogów i zdjęć produktowych i aranżacyjnych. Duża swoboda tworzenia, faktyczny wpływ na kreowanie wizerunku firmy. Ogólnie duża samodzielność. Na duży plus możliwość wdrażania swoich pomysłów i propozycji — nie są one wrzucane pod dywan, tylko faktycznie są rozważane i brane pod uwagę. Podsumowując, gdyby nie różnica w kierunku, w jakim się rozwijam, podejrzewam że nadal bym tam pracowała — średnia stażu pracy w biurach to +5/6lat, także praca jest stabilna, jest wiele rzeczy, którymi można się zająć w "międzyczasie", także nudzić się też nie można. Polecam każdemu grafikowi, który lubi robić zdjęcia produktowe i aranżacyjne lub katalogi produktowe, ponieważ to zabiera relatywnie najwięcej czasu.

Greg

Hej. Czy jest ktoś w stanie mi odpowiedzieć na poniższe pytania dotyczące warunków pracy jak np. Zarobki, godziny pracy, stanowiska, warunki (praca na zewnątrz, praca wewnątrz. Temperatura), system premiowy, nadgodziny, wymagania stawiane pracownikom "produkcyjnym"

Natalia
@Greg

Cześć, też mnie interesują informacje o pracy w Arpex. Szczególnie odnośnie warunków, w jakich trzeba pracować. A o jakie stanowisko pracy dokładnie pytasz? Bo w sumie tego nie napisałeś, a to dosyć istotne. Daj znać. Dzięki.

Marian

Witam serdecznie przepracowałem w tej firmie wiele lat i nie polecam jej pod względem zarobkowym i osób zarządzających. Firma nie jest rozwojowa i totalny brak szacunku do pracowników.Szczerze odradzam pracy w tej firmie strata czasu ,zdrowia i energii.

Jak długo trwa proces awansu w Arpex Sp. z o.o.?

To cała ja

Awansu? Haha dawno sie tak nie usmiałam, a to tam mozna awansować z mietły na szczotke chyba ????????. A pomijając ten sarkazm to awansowac- z takim pojeciem w arpexie sie nie spotkałam. Nie mozna. Byly dwa takoe orzypadki ale to po xx latach, Oczywiscie nie mowie tu o pracownikach biura tylko magazynu.

Magda

Czy mieliście homoffice podczas pandemii?

Karolcia mama 24 h

Witam czy można jakiś namiar na zatrudnienie praca w domu

Gosik

Witam czy jest możliwość zatrudnienia się w tej firmie (praca w domu)?

Rysia

Super że można pracowac w domu. Jak to dokładnie wygląda? Jak często pobiera się i wydaje towar?

zpopowicz1@o2.pl

Moja opinia dot. serpentyn metalizowanych waszej produkcji .Wydałam 5,00zł na bubel, dobrze, że nie kupiłam więcej (chyba przeczucie) mam nadzieję, że ich więcej nie wyprodukujecie. To nie sa serpentyny tylko paski, okropnie źle wykonane, nie dające się rozwinąć, poplątaly się mimo iż obchodziłam się z nimi delikatnie, masakra. W ubieglym roku kupiłam zwykłe z kolorowego papieru i były super, prawdziwe serpentyny. Każdemu będę odradzała kupno waszych serpentyn,

Produkcja :)

Pracowałem kilka miesięcy , mieliśmy na dziale świetną atmosferę jednak zarobki jak na pracę na dworze małe co zmusiło mnie do zmiany pracy , a szkoda bo lubiłem tą pracę .

@Produkcja :)

A jest możliwość pracy w domu?

Produkcja
@anonymous

Oczywiście że tak , dostajesz komponenty do domu i robisz paczuszki

@Produkcja

Witam czy można dostać jakieś namiary aby załatwić sobie pracę w domu w firmie arpex?

dtiger
@Magdzia26

Witam dostałaś jakieś namiary ,czy w domu tez można składać cos ?

@Produkcja

Witam aby wykonywać pracę w domu trzeba mieć własny transport czy komponenty są dostarczane pod wskazany adres.?

@dtiger

Witaj dtiger podaj maila, wyślę Ci numer telefonu.

Martyna
@Magdzia26

Też bym chciała numer.? ;)

Emil@
@Magdzia26

Czy mogłabym prosić również numer telefonu do firmy w związku z pracą w domu? Pozdrawiam.

Ija
@Produkcja :)

Byłam na rozmowie,zatrudnienie na magazyn. Pytanie czy warto rezygnować z pracyobecnej dla tej w Arpexie?

Aneta
@Ija

A jakie zostały Ci zaproponowane warunki na rozmowie? Nie wiem czego dokładnie można się spodziewać pracując na magazynie w firmie Arpex Sp. z o.o., jednak mam nadzieję, że ktoś wkrótce powie nam coś więcej na ten temat. Dlaczego zainteresowała Cię praca akurat w tej firmie?

Aniuś44
@Produkcja

Można prosić o jakieś namiary

Aneta
@Aniuś44

Jeśli chodzi o konfekcjonera zewnętrznego w Arpex to tel 32 232 49 07 wew. 34. Ktoś tam ostatnio rozpoczął pracę? Jakie oferują tam warunki zatrudnienia?

Nie polecam
@Ija

Nie. Zostan w pracy gdzie jestes i szukaj lepszej posady w dobrej firmie, z dobrymi relacjami. Firma Arpex zbudowana jest na cierpieniu pracownikow, a to wczesniej czy pozniej da im sie w przyslowiowa kosc, bo kazdy czlowiek powinien byc traktowany z szacunkiem. Dlatego prosze zastanow sie przed skladaniem tam papierow.

Zostaw merytoryczną opinię o Arpex Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Arpex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arpex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arpex Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arpex Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Arpex Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arpex Sp. z o.o.