Opinie o FLORENTYNA ZpChr w Pleszew

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy FLORENTYNA ZpChr. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w FLORENTYNA ZpChr o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FLORENTYNA ZpChr w Pleszew

Vega

A ja muszę Was przestrzec przed dziale. Zakupów. Pani Manager od siedmiu boleści. Klamie i przypisuje sobie innych zasługi od dawna. Najpierw wchodzi jej ego, potem ona. Tragedia. Właściciele kiedy przejrzycie na oczy, jak długo jeszcze będziecie obojętni na takie zachowanie? Tracicie przez to dobrych pracowników.

Stefan
@Vega

Cześć, słyszałem, że po ponad 25 latach pracy odszedł z Florentyny jeden z dyrektorów? Miałem z nim rozmowę o prace i nie wiem co teraz? Tyle tu nie dobrych opinii, a facet wydawał się logiczny i wiarygodny! Czyw iecie dlaczego odszedł?

Jurny

Jak tam nowy dyr K.T.? Podobno sukcesywnie wyciąga i wyciągać będzie najlepsze osoby z poprzedniego miejsca pracy.

MichałPH
@Leon

Smutno się czyta te wszystkie komentarze. Szkoda bo ta firma wg mnie miała potencjał. Ja w końcu podjąłem decyzję, zdecydowałem się na zmianę i nie żałuję. Jestem bardzo zadowlolony bo rzeczywistość przerosła moje oczekiwania. Pozdrawiam z Galicji.

Czy pracownicy FLORENTYNA ZpChr mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Polecam

Tak, jest sporo takich możliwości :)

Cześć, na stronie w tym krótkim ogłoszeniu dla kierowcy piszą, że przysługuje pakiet ubezpieczeń. Co się konkretnie na niego składa i jakie są ewentualne zasady? Zmienia się to z czasem?

Pracuje w Florentynie już kilka lat, czy jestem zadowolony ? Jestem. Satysfakcjonujące wynagrodzenie i powierzone obowiązki. Ludzie naprawdę w porządku. Polecam :)

Mariola

W tej firmie w każdym dziale pracuje się źle. Atmosfera jest nie do zniesienia. Ludzie tu o niskich kwalifikacjach podkładają świnie tym co są ambitni i chcą się rozwijać i coś wnieść do tej firmy. Nie ma wsparcia od kierowników i dyrektorów bo oni mają z tego jeszcze ubaw po pachy i się cieszą jeśli komuś się dowali. Umniejsza się kompetencje żebyś tylko nie poszedł po podwyżkę lub nawet nie zapytał się o nią. Cieszę się że mnie już tam nie ma. Moje koleżanki myślały że zrobią mi przykrość nagadujac bzdury na mnie ale dały mi cudowny prezent..

Głęboki rowek Nowy wpis
@Mariola

Nie polecę nikomu tej firmy i nigdy już nie kupię ich produktów. W sklepie starannie sprawdzam czy to co wkładam do koszyka nie jest przypadkiem od nich.

Klementyna Nowy wpis

Jak to jest z tą oferta dla kupca? Po wejściu w odnośnik przerzuca mnie na taki portal z oferta ale jest napisane, że to dwa lata temu było dodawane. warunki pracy do dziś wcale się nie zmieniły? ani wymogi ani to co jest oferowane?

Bylyszczesliwy

W tej firmie jest poprostu brak szacunku dla pracowników ,brak to mało powiedziane a przede wszystkim brak ,,SOOOLIDARNOSI,,są osoby co (usunięte przez administratora).....i nakręcają jakieś ,,chore,,normy.Osobiscie nie polecam . ..Veni Vidi ale bez ostatniego

Magdalena
@Bylyszczesliwy

Ale o co chodzi? Piszesz już drugi raz (poznaję po wielokropkach), ale nie wiadomo na co narzekasz. Czym są chore normy? Na czym polega brak szacunku? Przynajmniej cięcie pensji to zrozumiałe, ale z ilu na ile, na jakiej podstawie, jak umotywowane?

Specjalista Ds. Sprzedaży

było miło, mało stresująca rozmowa

merytoryczne, duzo casow

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Przedstawiciel Handlowy w firmie FLORENTYNA ZpChr?

Rysiek

A z jakich wszystkich działów teraz składa się firma? pojawił się komentarz w którym były pracownik stwierdził, że w dwóch z nich jakaś gorsza atmosfera chyba panuje, zastanawiam się czy to nie przypadkiem w tym, za którym się oglądam? Taka atmosfera wynika z podejścia pracowników czy trzeba jednak szukać przyczyn jeszcze gdzieś indziej?

@byly_pracownik

Pracowałem we Florentynie i nikomu nie polecam!! Gburstwo, każdy każdemu podkłada świnie zwłaszcza w dwóch działach i kto tam pracował bądź nadal niestety pracuję to się domyśli o kogo dokładnie chodzi. Na temat pewnej osoby w kadrach nawet się nie wypowiadam… uciekajcie tak szybko jak tylko możecie.

Łucja

jak to jest, że od lat w teorii nie polecacie firmy czy tez pracy w niej a ona i tak działa i ludzie się zatrudniają? Kiedyś już z chłopakiem patrzyliśmy na stronę na te krótkie oferty na magazyn, dalej są dostępne ale bez szczegółów. w tym roku jak tam płacą?

Facet

Tak, ostatnio zrobili wigilie firmową i były rozdawane paczki dla tych którzy mają dzieci. Wcześniej latem tez był jakiś grill z tańcem. Pod tym kątem bardzo się poprawiło. W każdym razie są okazje do integracji co jakiś czas.

@odpowiedz
@Facet

Chyba żarty ….. jaki grill jakie paczki…. CIĘCIE PENSJI I BRAK SZACUNKU DLA LUDZI - tylko to daje Florentyna

Polecam

Tak, jest sporo takich możliwości :)

Jakieś filmy mieliście tu kręcone? Wzmianka na taki temat teraz niedawno tu wpadła, tak samo jak informacja o osobach, które firmę chyba od podstaw rozkręcały. Jak tak patrzę teraz po dacie założenia, to przypada ona na 2017 r., tak? czyli osoby o najdłuższym stażu są tu od sześciu lat jakoś? Na których stanowiskach jest ich najwięcej? Padło stwierdzenie o „tych na dole” i nie za bardzo łapię o jakie działy tu może chodzić?

Czy poszukujecie Państwo aktualnie na stanowisko członka zarządu? Złożyłbym aplikacje

Skąd pomysł na takie nabory? widzieliście te ofertę? ja widzę jedyna dla kupca, wisi od jakiegoś czasu i się nad nią zastanawiam. Podkreślona w opisie jest opcja na podnoszenie kwalifikacji, o jakich mowa? i przy jakich bieżących zarobkach?

Edyta

Spóźniłam się na nabór dla pracownika działu obsługi sklepu internetowego :3 Może ktoś z Was (czytających) brał udział w rekrutacji i napisze, jakie warunki ustalił? Jakie wynagrodzenie, jakiego doświadczenie w e-commerce oczekiwali? Będę czekać na nowy nabór ;) PS. W tym dziale też taki klimacik, jak tutaj piszecie??

Gary
@Edyta

Wynagrodzenie minimalne lub delikatnie powyżej.

@Gary

Ta druga kwestia czyli delikatnie powyżej to z czego wynika? co ma na to wpływ i ile wynosi różnica? Czy z podwyżkami dalej dość słabo sytuacja wygląda tak jak ktoś już kiedyś pisał? W jaki sposób można komuś umniejszyć nagle kompetencji? Weryfikujecie swoje wyniki?

Gary

Jak ktoś zacznie pracować 12h, w weekendy, umie dobrze liznąć odpowiednie rowki to może zamiast minimalnej, te 200-300 zł więcej dostanie po 2 latach.

Aleksandra
@Gary

Piszesz o pracy przez około 2 lata, ile średni staż pracy może przy tym wynieść? I oprócz finansów czy występują po dłużej współpracy jakieś inne, dodatkowe przywileje? Warto się na nią zdecydować?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do FLORENTYNA ZpChr. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnie dodali 14 maja.

Jest ogłoszenie o pracę w marketingu. Czy możecie cos więcej powiedzieć jak się pracuje w tym dziale? Warto aplikować czy raczej odpuścić?

Vega

Stefan
@Vega

adam

Z wielkim hukiem mnie zatrudniono, z wielkim hukiem po 30 dniach pracy złożyłem wypowiedzenie, (przełożony to był de...l , wygąrnełem wszystko co o nim myślę jako specjaliście od sprzedaży) wyszedłem z biura to ludzie stali w oknach i mi machali

Jurny

Grzes
@Jurny

Już ściąga zobaczymy co te jego orły i (usunięte przez administratora) pokażą,klient idzie za człowiekiem nie za firma która patrzy tylko na cyfrę na koncie nie licząc się ani z pracownikiem ani z klientem

walker
@Jurny

Służba dla cinkciarzy polegająca na kradzieży pomysłów i przejmowania byłych współpracowników to chyba szczyt możliwości tego wiejskiego głupka? Dla konkurencji dobry sygnał raczej :)

Leon
@walker

Statek się topi to ratują się,ale już za późno.Konkutencja unosi się na szczyt,i śmieje się czerwone logo znika powoli z półek ha ha

MarianPH
@walker

hehe co dupka szczypie ze was blokujemy wszędzie i planów nie możecie zrobić ;) Florcia tak trzymaj! super firma daje duże możliwości sprzedażowe jak i zapewnia narzędzia aby wyniki dowieźć.

Blazej
@MarianPH

Chyba florkow szczypie bo tylko 50%ph wyrabia plany jakie narzędzia ha ha ceny z kosmosu za tak chiński towar

MarianPH
@Blazej

No widać jak w temacie jesteś hahaha(usunięte przez administratora)

Olek
@Blazej

Nie no z 80% robi reszta jest dla zasady i dla nowego dyrka który ukradł pomysły i pracowników z Altomu ale coś mu nie idzie heh

@Jurny

Poszło tylko dwóch parobków reszta się nie zdecyduje bo ma trochę oleju w głowie.

...
@Jurny

Kolejny lizidup i wielki dyrektor kłamca pod każdym względem Tylko kasa jego i jak zmienia ale niech zmieni i pokaże bez milionów właściwości

Waly
@Jurny

Co z tego że wyciąga jak nie dają rady, na sklepach się z nich śmieją A jeden pluszaczek robi wały na gruby hajs oczywiście z pomoca nowego super dyrektora pozdrawiam

zaciekawiony
@Waly

o czym wy ludzie piszecie ? jaki pluszaczek ?

@Jurny

Czesc ja z tym Panem pracuje i wiem jak jest czekam az ktos odważy się powiedziec im prawde on nie szanuje ludzi , traktuje nas bardzo żle , gra, jest miły i zabawny jak jest Którys z szefów tylko , nawet klienci maja takie zdanie … ludzie odważcie sie isc do F. I powiedzcie mu jak się ten Pan zachowuje , bo psuje wizerunek tej firmy. W poprzedniej Ph cieszą się ze go nie ma bo bardzo zle traktuje ludzi.

Mrowiany

O jakim kierowniku detektorze mówisz ?

MichałPH
@Leon

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do FLORENTYNA ZpChr? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży?

Broń cię panie Boże pytać tutaj! Tutaj to tylko wylewa się pomyje, żale i złe sytuacje. Słowa te padają głównie od osób które z pewnych względów już nie pracują o dobrych rzeczach tutaj nie usłyszysz :) Rozmowa jak każda inna jeśli masz jakieś doświadczenie to super jeśli nie to bądź sobą a może się uda. Pozdrawiam

Pracowałam kiedyś przez chwilę jako Kupiec. teraz szukam pracy na tym stanowisku, i udało mi się znaleźć ofertę na stronie tej firmy... Widzę że oferują możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Powiedzcie mi, czy trzeba sobie na to jakoś specjalnie zasłużyć? Ile trzeba przepracować, żeby mieć taką możliwość? I w jaki sposób się to dzieje? Kursy? Szkolenia?

Cebula

Spieszcie się robić screena opinii . Tak szybko prawda stąd znika.

Zostaw merytoryczną opinię o FLORENTYNA ZpChr - Pleszew

• Jak się pracuje w FLORENTYNA ZpChr?

Zobacz opinie na temat firmy FLORENTYNA ZpChr tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FLORENTYNA ZpChr?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FLORENTYNA ZpChr?

Kandydaci do pracy w FLORENTYNA ZpChr napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FLORENTYNA ZpChr