P.P.H. Prymat sp. z.o.o.

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o P.P.H. Prymat sp. z.o.o.

musiał 2016-02-28 13:15:39
niech więcej osób z grypą przychodzi do pracy może jak więcej ludzi zachoruje to wtedy łaskawie pozwolą iść na L4 bez konsekwencji... durna firma nie kulturalna kierowniczka wyzyskiwacze liderzy szczególnie Adrian pajac utrudniający zniechęcający do pracy tam
znachor 2016-03-04 18:11:41
prymat upadnie, to nie są przejściowe zawirowania, popadnie w przeciętność i zgnuśnieje i nie będzie już nic z sobą prezentował jak niegdyś..
ZSO 2016-03-09 18:52:54
łby [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] krętacze chamstwo. syf na zakładzie przed audytami wielkie sprzątanie przekładanie z drewnianych palet na plastikowe surowców przeterminowane stare mieszanki dodawane do aktualnych robionych mieszanek kpina powinni wpaść tam i porządek zrobić szkoda słów ...
bella donna 2016-03-10 11:37:45
ogólnie rzecz biorąc to przydałby się tam sanepid i jest pozamiatane :)
jezynazeszczecina 2016-03-10 14:22:44
Zapewniam cię, że Sanepid jest tam regularnie. I nie ma potrzeby przejmować się twoimi frustracjami, byłego pracownika, którego zwolnili bo był leniem, obibokiem i niewiele ogarniał. I tu nie chodzi o to kto za ile pracuje, osobiście znam wielu ludzi, którzy mało zarabiają a pracują super efektywnie. To się ma w genach. Leń i leser zawsze nim pozostanie.
kjugujg 2016-03-10 20:31:03
Słyszałem, że podobno szukają kogoś w jakości, czy ktoś z was orientuje się w zarobkach?
fefefe 2016-03-11 19:38:34
Niech szukają kogoś do produkcji, bo ludzi mało po tych masowych zwolnieniach. I kogoś kompetentnego, a nie jakis pajaców, któzy nie mają bladego pojęcia o maszynach a patrzą na drugą osobę z góry.
Nick 2016-03-13 18:28:20
Ktoś patrzy z góry na innych bo ma wysoko postawione "plecy" :/ Widać to gołym okiem.Lata z jęzorem non stop a skoro kontrola się nie czepi to buble można puścić. Po co cokolwiek poprawiać.... a potem zwroty przez takich smarkaczy
ZSO 2016-03-18 09:41:49
To ten sanepid chyba ślepy i opłacony że nie reagują kontrola jakości mierna w dodatku i frustracji nic nie wiesz o mnie że leser i obibok co niewiele ogarniał a kim ty jestes podstawką co chce poprawić wygląd firmy że znasz ludzi a nie sluchasz ich parą jesteś co się ukazuje na krótko a potem znika że w genach ktoś ma hahah prace za najniższą efektywnie potańcz
byłem. widzialem 2016-03-18 11:47:42
Może nie jest idelalnie ze wszystkim w tym zakładzie ale jak na pracę na produkcji znośnie. W Prymacie na prawdę jest czysto nowocześnie remonty, mam porównanie z fabryką za granicą... Nie mamy się czego wstydzić w Polsce ale lepiej narzekać. I nie ma co bez sensu szkalować, no chyba że ktos tak lubi. Jakoś to kupy sie nie trzyma, że niby wszystkie kontrole, audyty, sanepidy przekupują? Może jeszcze krasnoludki sikają? Tego w Polakach nie lubię tego narzekania.
ktoś 2016-04-02 06:57:52
Premia za czystość na zakładzie powinna być dla wszystkich taka sama, a nie rozliczanie kto UŻ wziął albo l4. Czasami naprawdę komuś coś wyskoczy i musi wziąć na żądanie. Przez cały okres zimowy ludzie przychodzili chorzy do pracy. Kichali i zarażali innych. Ktoś w końcu zaraził się od takiego chorowitka i rozłożyło go na tydzień, a teraz jak jest premia to ma za to odliczone. To głupota że by w zakładzie w którym produkuje się żywność, pozwalano na to żeby ktoś kto jest przeziębiony wchodził na halę produkcyjną.
WHO 2016-04-05 17:02:31
Zgadadzam sie oni mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niech zarażą jeszcze kierownictwo i całe biuro tak by wszyscy na urlop poszli
magazyn 2016-04-06 11:08:21
Ku.....wa nie ma premi żle jest premia też żle.Ludzie co się z wami dzieje?Przestańcie patrzeć na innych kto ile dostał i za co.Cieszmy się z niespodzianki ,którą przygotował zakład.Do każdej premii uznaniowej muszą być spełnione kryteria i musimy to akceptować.
eka 2016-04-07 18:52:16
magazyn, niestety taki urok polaków i taka mętalność. nikt nie potrafi si z niczego cieszyć , każdy tylko narzeka i każdmu zawsze jest mało. ychodzimy na materialistów i zachłannych ludzi, któzy za nic mają swoją pracę a liczy sie dla nich tylko zysk i korzysci.
kkk 2016-04-09 23:11:22
witam, nie rozumiem jednego, ok jednym dobrze innym zle bo wiadomo ale... jak do cholery można srać w swoje gniazdo jakim by ono nie było?
Nie rozumiem człowieka który prace w Prymacie traktuje jak odbywanie kary.
Jest firma i puki ma się dobrze to mamy dobrą pracę i tak trzeba na to patrzeć.
Zastanówcie się . A wypowiedzi pracowników produkcji świadczą chyba tylko i wyłącznie o ich poziomie rozwoju intelektualnego.Jednym słowem to jesteście buraki nie nadające się do przetworzenia na susz buraczany i pewnie dlatego Prymat go już nie produkuje.Pozdrawiam
120kg gluty do K-4 2016-05-01 17:45:24
co ty wiesz człowieczku poćwicz głupiś jak adi
Rb 2016-05-10 22:55:17
Średnio nawet wiem o co Ci chodzi @120kg gluty do K-4, powiedz może coś więcej na temat pracy, ja słyszałem, że podjęcie pracy w roli handlowca jest bardzo opłacalne w tej firmie ponieważ nie jest ciężko wyrobić target, a sama premia jest dosyć wysoka.
Nick 2016-05-11 08:01:04
Czy szukają handlowców? też słyszałem, że towar się sprzedaje, warunku ok, ale nie widze nigdzie ogloszen. Taka mala rotacja czy jakos inaczaj trzeba aplikowac?
xxxx 2016-05-13 13:44:31
Atmosfera w Prymacie jest coraz gorsza. I to nie tyle co przez pracowników a przez rządzących, którzy chyba sądzą, że pracownicy to niewolnicy i nie mają własnego życia. Zwolnień nie ubywa a mimo to brak im pokory i poszanowania. Zakład się rozwija ale jak tak dalej bedą postępować z pracownikami to remonty i rozwijanie się nie ma sensu gdy wszyscy z Prymatu spi......lą.
do XXXX 2016-05-13 16:02:35
Chyba jesteś jedną z tych osób zwolnionych na początku roku, bo od tamtej pory żadnych zwolnień nie było :)
zwolniony 2016-05-14 12:42:55
chyba cie puczy na dekiel są non stop rozwolenienia
kotlet 2016-05-19 14:37:09
Jak czytam teksty typu "jak prymat nie bedzie szanowal ludzi to upadnie bo nikt nie przyjdzie do pracy" to sie turlam na ziemi i smieje na caly regulator. TAKICH robakow jak wy jest mnostwo... starzy pracownicy ? a czym sie rozni stary pracownik produkcji od mlodego ? tym ze mlody musi tydzien sie wdrazac i bedzie taki jak stary.To jest najprostsza robota na swiecie. PAKOWANIE KUR*A. Ogarnijcie sie ludzie i do roboty a nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na forum takie bzdety ze sie w glowie kreci
Mięso 2016-05-30 16:36:46
Panie "Kotlet" ...
Wyszkól operatora np. na SN w tydzień :)
Rafał 2016-06-10 18:21:26
Wiecie co wam powiem? Jak mam zły humor lubię sobie tutaj wejść i poczytać jak was "boli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;. Dlaczego nie poszukacie sobie innej pracy? Ja pracowałem w Prymacie i zwolniłem się sam i nie stękam.Bo mam chęci i ambicje :) Nie patrzę na kogoś tylko na siebie. Pomyślcie o tym.
hej 2016-06-17 19:46:32
zarobkach w prymat jest 1.345 zł
werf 2016-06-21 19:27:15
wiecie co rotacji to chyba u nich nie ma jednak.ale pamietam ze szukali jakis czas temu przedstawiecila handlowego miedzy innymi no moze sie cos pojawi
zwolniona 2016-07-09 21:33:18
jaja jak berety, zajebista firma ale nie produkcyjna tylko matrymonialna same romanse i rozbite małzenstwa szok, najlepsi sa beata l i rafafał m. tego nie widza, ale jak człowiek zachoruje to do zwolnienia
nj 2016-07-10 22:39:31
Pewnie, że się opłaca, ale czy wypłata jest terminowa?
ciekawa 2016-07-15 19:21:27
a czy jest szansa na rozwój (podwyżki)kobiet w tej firmie?
nj 2016-07-15 23:10:15
Pewnie, że praca nie jest dla leni @Lolek, bo przecież trzeba się postarać, żeby dostać wysokie premie, ale jest to w pełni osiągalne. CIekawe czy wypłata jest na czas.
lol 2016-07-21 17:41:43
z tymi pokemonami przyjętymi na produkcję to jakiś żart?
boss 2016-07-27 20:39:48
Ciekawe czy niedługo pokaże sie u nich jakaś oferta pracy, wiecie może? Chętnie bym się załapał jako specjalista sprzedaży ds. eksportu, bo stawki są adekwatne do powierzanych obowiązków. Dzięki za odpowiedź
dyktator 2016-08-05 07:16:34
nie moge powstrzymać sie od dodania postu. wiec- pan dyrektor prekazal nowy system placowo premiowy bardzo korzystny dla pracownikow a zwlasza pakowaczek,ktore do tej pory pracowaly za minimum,okreslil bardzo uczciwy system ale... no wlasnie najpracowitsze najwiecej do powiedzenia maja zwlaszcza ze ppracuja najciezej i one tak malo beda mialy to nie uczciwe dla nich ze ktos pracuje na jednej maszynie caly czas a czy ktos ma pretensje ze ty tylko 1 zmiane pykasz i dodatku masz ze 200 zł m-c ??? !!najwiecej fucza!!!a jesli ktos nie chce pracowwac na kucharach to niech pogada z liderem ale nie po co zrobmy dym pokazmy ze jestesmy gowniarzami zawistnymi inie umiemy sie dogadac narzekajmy od narzekania zrobi sie lepiej!!! albo dorota g,zawsze ma najgorzej haha tacy ludzie zniechecaja nowych pracownikow szkoda slow......zawsze mozecie sprawdzac apteczki albo byc operatorami!!!ludzie robia nadgodziny zeby miec wiecej a wy ciagle tylko fuczycie i chcecie za darmo.pewnie do nikogo nie dotra moje slowa ale trzeba trzymac sie z dala od takich ludzi i tyle!!!a wypłaty beda lepsze od wrzesnia !!!!
maszyniok 2016-08-05 08:20:58
no wlasnie niech bedzie po rowno!niech te babki sie zmieniaja co dzien na innej maszynie i wszystkie niech chodza na 3 zmiany dlaczego nie?zaczely domagac sie spraiedliwosci niech bedzie wszystko po rowno maszyny i zmiany :D a swoja droga jak dyrektor pytal o pytania to byla ciiiiiiiisza hehahe ,
Rad 2016-08-05 14:03:03
Ja tam się na tych systemach nie znam, ale wydaje mi się, że są względnie dobre i nie ma kompletnie na co narzekać, normalna praca przecież za dobre stawki
hhhh 2016-08-05 15:19:58
haha 200 zł m-c tylko 1430 m-c
Ssa 2016-08-05 20:10:43
Daj spokój, przecież od razu wiadomo i wprost widać, ze jest to masa dobrych ofert i wszystko jest na swoim miejscu, no co mam powiedzieć, atmosfera też jest coraz lepsze, każdy powienien spróbować i to już
dyktator 2016-08-09 16:13:49
DoDATKU za nocki ze 200 zł.m-c (czytaj ze zrozumieniem
3-0 2016-08-10 10:41:08
a to mogę się konkretnie dowiedzieć ile jest tych nocek w miesiącu? muszę wiedzieć konkretnie ile wychodzi tego bo jednak człowiek ma swoje życie prywatne i rodzinne i chciałabym to jakoś zorganizować sobie
niv 2016-08-11 12:40:43
masz 3 zmiany co tydz. inna 3,2,1 czyli 1 lub 2 tyg nocek
Ni 2016-08-12 13:52:15
No co ja mam do powiedzenia, normalna firma z tradycjami
! 2016-08-12 19:23:41
Co mnie to obchodzi, że to firma z tradycjami? Bardziej interesuje mnie to czy jest jakieś aktualne zatrudnienie np. na magazyn? A o takich rzeczach to pomyślę później
Stefan 2016-08-13 10:21:35
wypłaty regularne od zawsze (jak w szwajcarskim zegarku)
ryba 2016-08-13 11:32:45
skoro już mówimy o wypłatach to ktoś może mi powiedzieć jak wysokie jest wynagrodzenie dla pracownika na stanowisku Przedstawiciel Handlowy ds. Gastronomii, lokalizacja która mnie interesuje to gdynia i okolice
jaro 2016-08-14 18:05:06
na śledzia starczy i nic więcej
tilapia 2016-08-14 18:07:24
@ryba ja doskonale wiem o której ty rekrutacji mówisz złociutka ale weź proszę wejdź na ogłoszenie i zerknij na datę, oferta jest z tamtego roku jeszcze
były pracownik 2016-09-12 21:41:40
Nie polecam,
jak zabaczą, że ktoś jest dobry, to go wykorzają i na końcu zwolnią lub doprowadzą do roztroju nerwowego. kasa marna, a upomnij się, to zaraz coś wymyślą, żeby ci tylko uprzykrzyc. brak szacunku do drugiej osoby. ciesze sie, ze juz mnie tam nie ma...
kurka 45 2016-09-12 22:18:33
a niby w jaki sposób według ciebie moglibyby go wykorzystać? jakoś nie chce mi się wierzyć szczerz mówiąc. poza tym, skoro już piszesz o pieniądzach to podawaj pkonkretne stawki
Ciekawa 2016-09-27 08:41:34
Kilka lat temu robil u was taki SULEJMAN SZYMON PAWLUS jak zescie sie pozbyli dziada?
memer 2016-09-27 14:48:36
Cześć, ale wiecie czy mają teraz jakieś oferty pracy? Bardzo mi zależy na informacji. Dzięki za odpowiedź
Zostaw swoją opinię o P.P.H. Prymat sp. z.o.o. - Jastrzębie-Zdrój
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H. Prymat sp. z.o.o.