P.P.H. Prymat sp. z.o.o.

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o P.P.H. Prymat sp. z.o.o.

pracownica 2016-01-31 22:18:22
do zwolnionej: za nic nikogo nie zwalniają a sumiennych tym bardziej, więc swoje żale kieruj do siebie że byłaś najsłabszym ogniwem. Żal ci ściska cztery litery bo cie wyrzucili. I twoje rewelacje że niby coraz więcej osób odchodzi? Aleś wymyśliła, hahaha wręcz przeciwnie bo wracają ci co kiedyś odeszli a nie byli zwolnieni dyscyplinarnie. wystarczy z nimi pogadać i sami powiedzą jak było.
do zwolnionej albo jego mamusi 2016-01-31 22:50:58
K sam pisać nie umie, wszyscy się cieszą bo za niego sprzątać już nie trzeba będzie i szukać po WC (obibok), na ciebie też przyjdzie czas, już nie masz forów bo nie masz komu donosić :-)
x 2016-02-01 13:41:20
Jeśli nie masz miłości i wdzięczności w sercu utoniesz w goryczy. Życzę wszystkim zawistnym duszom, które przypisały sobie prawo do publicznych ataków, wyrażania pogardy i agresji, aby odnalazły w sobie miłość dla istnienia i dla siebie samych. W zawiści łatwo zgubić rozum.
y 2016-02-02 19:53:33
jak piszesz na temat k to pisz o sobie kapusiu przyjdzie na ciebie czas kto wysoko lata to nisko spada pracowałam w tej firmi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a kamil to porządny chłopak ipracowity
x 2016-02-05 20:05:47
A moim zdaniem praca w tej firmie stala sie wielkim koszmarem. Co tydzien praktycznie zwolnienia .....ludzie co piatek boja sie przyjsc do pracy.A tak apropo zwolnien sa nie sprawiedliwe.Nie wiemy czym kierownictwo i dyr sie kieruje ale nasuwa sie jeden wniosek l-4 nie zaangazowanie w prace , pracowitosc Organizacja pracy nie jest rewelacyjna o liderach nie wspomne bo to porażka....A pani kierownik jest nie kulturalna i nie tylko przykro sie patrzy jak traktuje ludzi ......
xx 2016-02-06 02:07:00
Zaraz Ci zarzucą, że byłeś beznadziejnym pracownikiem, a za tydzień w piątek zostaną z wypowiedzeniem w ręce, cwaniaki wielkie, co udają, że wszystko jest w porządku. Naprawdę tego ludzie nie widzicie, jak jesteście wyzyskiwani, że boicie się chorować, że Was tam za nic mają?
pracownik 2016-02-07 09:42:04
jednym słowem: beznadzieja
Rad 2016-02-10 12:20:28
Widzę panowie że tutaj niezła dyskusja się wywiązała o Prymacie, śledzę ją z wypiekami na twarzy, aczkolwiek dziwnie mi się czyta te jakby minusy, nie chce mi się w nie wierzyć
zle 2016-02-19 18:48:18
To uwierz ...szczegulnie po aneksach to opini dobrej nikt nie wystawi..
zwolniony 2016-02-21 11:26:15
zgadzam się z przedmówcą, pracowałem pare lat w tej firmie aż do feralnego piątku po pierwszej zmianie..to się dzieje obecnie to upadek i szczyt niekompetencji kadry kierowniczej, porażka jednym słowem...
OPM 2016-02-22 19:45:53
Hardkor
Natalia 2016-02-22 20:22:51
niby upadek, niby źle, a jednak Prymat jako firma się rozrasta. Opanowali już chyba większość stacji telewizyjnych i mają ogromną sprzedaż swoich produktów.
szczeguline opanowali wyplacanie nedznych wyplat i 2016-02-23 00:02:00
zle
stefan 2016-02-23 10:10:05
Pracuję w Prymacie wiele lat i widzę jak firma rośnie ,dynamicznie zmienia się od wewnątrz i jest dobrze postrzegana na zewnątrz ,jestem dumny że pracuję w tej firmie.
stefan 2016-02-23 13:45:11
Twoja godność zależy od Ciebie , jak dajesz się traktować lub myślisz że tak Cie traktują to problem jest w tobie.
Zmień pracę lub myślenie , bo szczęście jest wewnątrz nie zewnątrz ciebie.
życzę częstego uśmiechu

prymat sp. ale Zoo... i malpi gaj 2016-02-24 11:18:18
Zle
ktoś 2016-02-27 23:05:24
haha chyba w gorczycy haha
Pracownik 2016-02-27 23:15:13
Prymat zginie. Zwalniają starych, a młodzi nie mają zielonego pojęcia o tym co produkujemy. Młodzi wystraszeni lub obojętni. Trzeba szanować starych, oni wiedzą co i jak i dzięki nim firma funkcjonuje, a mimo tego wypłaty głodowe.
nick 2016-02-27 23:28:55
Sprzedawczyki
musiał 2016-02-28 13:15:39
niech więcej osób z grypą przychodzi do pracy może jak więcej ludzi zachoruje to wtedy łaskawie pozwolą iść na L4 bez konsekwencji... durna firma nie kulturalna kierowniczka wyzyskiwacze liderzy szczególnie Adrian pajac utrudniający zniechęcający do pracy tam
znachor 2016-03-04 18:11:41
prymat upadnie, to nie są przejściowe zawirowania, popadnie w przeciętność i zgnuśnieje i nie będzie już nic z sobą prezentował jak niegdyś..
ZSO 2016-03-09 18:52:54
łby [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] krętacze chamstwo. syf na zakładzie przed audytami wielkie sprzątanie przekładanie z drewnianych palet na plastikowe surowców przeterminowane stare mieszanki dodawane do aktualnych robionych mieszanek kpina powinni wpaść tam i porządek zrobić szkoda słów ...
bella donna 2016-03-10 11:37:45
ogólnie rzecz biorąc to przydałby się tam sanepid i jest pozamiatane :)
jezynazeszczecina 2016-03-10 14:22:44
Zapewniam cię, że Sanepid jest tam regularnie. I nie ma potrzeby przejmować się twoimi frustracjami, byłego pracownika, którego zwolnili bo był leniem, obibokiem i niewiele ogarniał. I tu nie chodzi o to kto za ile pracuje, osobiście znam wielu ludzi, którzy mało zarabiają a pracują super efektywnie. To się ma w genach. Leń i leser zawsze nim pozostanie.
kjugujg 2016-03-10 20:31:03
Słyszałem, że podobno szukają kogoś w jakości, czy ktoś z was orientuje się w zarobkach?
fefefe 2016-03-11 19:38:34
Niech szukają kogoś do produkcji, bo ludzi mało po tych masowych zwolnieniach. I kogoś kompetentnego, a nie jakis pajaców, któzy nie mają bladego pojęcia o maszynach a patrzą na drugą osobę z góry.
Nick 2016-03-13 18:28:20
Ktoś patrzy z góry na innych bo ma wysoko postawione "plecy" :/ Widać to gołym okiem.Lata z jęzorem non stop a skoro kontrola się nie czepi to buble można puścić. Po co cokolwiek poprawiać.... a potem zwroty przez takich smarkaczy
ZSO 2016-03-18 09:41:49
To ten sanepid chyba ślepy i opłacony że nie reagują kontrola jakości mierna w dodatku i frustracji nic nie wiesz o mnie że leser i obibok co niewiele ogarniał a kim ty jestes podstawką co chce poprawić wygląd firmy że znasz ludzi a nie sluchasz ich parą jesteś co się ukazuje na krótko a potem znika że w genach ktoś ma hahah prace za najniższą efektywnie potańcz
byłem. widzialem 2016-03-18 11:47:42
Może nie jest idelalnie ze wszystkim w tym zakładzie ale jak na pracę na produkcji znośnie. W Prymacie na prawdę jest czysto nowocześnie remonty, mam porównanie z fabryką za granicą... Nie mamy się czego wstydzić w Polsce ale lepiej narzekać. I nie ma co bez sensu szkalować, no chyba że ktos tak lubi. Jakoś to kupy sie nie trzyma, że niby wszystkie kontrole, audyty, sanepidy przekupują? Może jeszcze krasnoludki sikają? Tego w Polakach nie lubię tego narzekania.
ktoś 2016-04-02 06:57:52
Premia za czystość na zakładzie powinna być dla wszystkich taka sama, a nie rozliczanie kto UŻ wziął albo l4. Czasami naprawdę komuś coś wyskoczy i musi wziąć na żądanie. Przez cały okres zimowy ludzie przychodzili chorzy do pracy. Kichali i zarażali innych. Ktoś w końcu zaraził się od takiego chorowitka i rozłożyło go na tydzień, a teraz jak jest premia to ma za to odliczone. To głupota że by w zakładzie w którym produkuje się żywność, pozwalano na to żeby ktoś kto jest przeziębiony wchodził na halę produkcyjną.
WHO 2016-04-05 17:02:31
Zgadadzam sie oni mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niech zarażą jeszcze kierownictwo i całe biuro tak by wszyscy na urlop poszli
magazyn 2016-04-06 11:08:21
Ku.....wa nie ma premi żle jest premia też żle.Ludzie co się z wami dzieje?Przestańcie patrzeć na innych kto ile dostał i za co.Cieszmy się z niespodzianki ,którą przygotował zakład.Do każdej premii uznaniowej muszą być spełnione kryteria i musimy to akceptować.
eka 2016-04-07 18:52:16
magazyn, niestety taki urok polaków i taka mętalność. nikt nie potrafi si z niczego cieszyć , każdy tylko narzeka i każdmu zawsze jest mało. ychodzimy na materialistów i zachłannych ludzi, któzy za nic mają swoją pracę a liczy sie dla nich tylko zysk i korzysci.
kkk 2016-04-09 23:11:22
witam, nie rozumiem jednego, ok jednym dobrze innym zle bo wiadomo ale... jak do cholery można srać w swoje gniazdo jakim by ono nie było?
Nie rozumiem człowieka który prace w Prymacie traktuje jak odbywanie kary.
Jest firma i puki ma się dobrze to mamy dobrą pracę i tak trzeba na to patrzeć.
Zastanówcie się . A wypowiedzi pracowników produkcji świadczą chyba tylko i wyłącznie o ich poziomie rozwoju intelektualnego.Jednym słowem to jesteście buraki nie nadające się do przetworzenia na susz buraczany i pewnie dlatego Prymat go już nie produkuje.Pozdrawiam
120kg gluty do K-4 2016-05-01 17:45:24
co ty wiesz człowieczku poćwicz głupiś jak adi
Rb 2016-05-10 22:55:17
Średnio nawet wiem o co Ci chodzi @120kg gluty do K-4, powiedz może coś więcej na temat pracy, ja słyszałem, że podjęcie pracy w roli handlowca jest bardzo opłacalne w tej firmie ponieważ nie jest ciężko wyrobić target, a sama premia jest dosyć wysoka.
Nick 2016-05-11 08:01:04
Czy szukają handlowców? też słyszałem, że towar się sprzedaje, warunku ok, ale nie widze nigdzie ogloszen. Taka mala rotacja czy jakos inaczaj trzeba aplikowac?
xxxx 2016-05-13 13:44:31
Atmosfera w Prymacie jest coraz gorsza. I to nie tyle co przez pracowników a przez rządzących, którzy chyba sądzą, że pracownicy to niewolnicy i nie mają własnego życia. Zwolnień nie ubywa a mimo to brak im pokory i poszanowania. Zakład się rozwija ale jak tak dalej bedą postępować z pracownikami to remonty i rozwijanie się nie ma sensu gdy wszyscy z Prymatu spi......lą.
do XXXX 2016-05-13 16:02:35
Chyba jesteś jedną z tych osób zwolnionych na początku roku, bo od tamtej pory żadnych zwolnień nie było :)
zwolniony 2016-05-14 12:42:55
chyba cie puczy na dekiel są non stop rozwolenienia
kotlet 2016-05-19 14:37:09
Jak czytam teksty typu "jak prymat nie bedzie szanowal ludzi to upadnie bo nikt nie przyjdzie do pracy" to sie turlam na ziemi i smieje na caly regulator. TAKICH robakow jak wy jest mnostwo... starzy pracownicy ? a czym sie rozni stary pracownik produkcji od mlodego ? tym ze mlody musi tydzien sie wdrazac i bedzie taki jak stary.To jest najprostsza robota na swiecie. PAKOWANIE KUR*A. Ogarnijcie sie ludzie i do roboty a nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na forum takie bzdety ze sie w glowie kreci
Mięso 2016-05-30 16:36:46
Panie "Kotlet" ...
Wyszkól operatora np. na SN w tydzień :)
Rafał 2016-06-10 18:21:26
Wiecie co wam powiem? Jak mam zły humor lubię sobie tutaj wejść i poczytać jak was "boli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;. Dlaczego nie poszukacie sobie innej pracy? Ja pracowałem w Prymacie i zwolniłem się sam i nie stękam.Bo mam chęci i ambicje :) Nie patrzę na kogoś tylko na siebie. Pomyślcie o tym.
hej 2016-06-17 19:46:32
zarobkach w prymat jest 1.345 zł
werf 2016-06-21 19:27:15
wiecie co rotacji to chyba u nich nie ma jednak.ale pamietam ze szukali jakis czas temu przedstawiecila handlowego miedzy innymi no moze sie cos pojawi
zwolniona 2016-07-09 21:33:18
jaja jak berety, zajebista firma ale nie produkcyjna tylko matrymonialna same romanse i rozbite małzenstwa szok, najlepsi sa beata l i rafafał m. tego nie widza, ale jak człowiek zachoruje to do zwolnienia
nj 2016-07-10 22:39:31
Pewnie, że się opłaca, ale czy wypłata jest terminowa?
ciekawa 2016-07-15 19:21:27
a czy jest szansa na rozwój (podwyżki)kobiet w tej firmie?
nj 2016-07-15 23:10:15
Pewnie, że praca nie jest dla leni @Lolek, bo przecież trzeba się postarać, żeby dostać wysokie premie, ale jest to w pełni osiągalne. CIekawe czy wypłata jest na czas.
lol 2016-07-21 17:41:43
z tymi pokemonami przyjętymi na produkcję to jakiś żart?
Zostaw swoją opinię o P.P.H. Prymat sp. z.o.o. - Jastrzębie-Zdrój
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H. Prymat sp. z.o.o.