Alumetal

Nowa Sól

Opinie o Alumetal

anonim 2012-07-09 21:30:16
jak długo będą nas (usunięte przez moderatora),na wypłatach
?????????????????????? 2012-08-01 01:10:36
zgadzam sie całokowicie gonia jak psa robia co chca a wielu chyli głowy bo sie boja sprzciwic, ja sam pracuje w tej firmie i mam przed oczyma codzienny ten syf!!!!!!!!!!!!! ludzie nie dajmy sie zwariowac przeciez nie moga z nami tak postepowac!!!!!!!!!!!!!!! gdzie jest PIP. To juz szczyt szcytow(usunięte przez moderatora),
JA 2012-08-31 11:29:05
Człowieku to po cholere pracujesz w tej firmie skoro tak strasznie ci sie nie podoba.... Wystarczy się zwolnić a nie (usunięte przez moderatora),* głupoty.
nowa sol 2014-03-07 14:16:48
Witam, Zakład jest ok, praca nie jest ciężka tylko gorąco, ale to pikuś. "ten zakład jest piękny tylko ludzie do kur..." ludzie bez wykształcenia i doświadczenia zarządzają ludźmi i produkcja... i nie dziwcie się ze ludzi nie ma do pracy bo przez takie osoby bd tak zawsze a nawet gorzej bo dojdzie do rękoczynów gdyż każdy ma swoja wartość i nie każdy da sobą pomiatać.
maro 2014-05-26 15:57:04
To tam przez agencję tylko biorą? To gdzie można złożyć cv?
pracownik 2014-10-13 17:20:27
Kolego, CV możesz spokojnie złożyć na zakładowej portierni i na pewno dojdzie do kadr, bo większość z nas tak składała podania. W tej chwili możesz aplikować na produkcję: stanowisko "odlewacz gąsek", na sortownie ręczną gdzie bedziesz rozdzielał złom w zależności od rodzaju: "sortowacz" lub na utrzymanie ruchu: elektryk lub ślusarz/mechanik.
Ogólnie to musisz nastawić się na prace w systemie ciągłym: 4 brygady więc jak wypadnie pracujesz w sobote, niedziele i święta i nie ma przebacz. Prace marne: dają nowym 12 zł na godzine, musisz być odpornym psychicznie bo tu mają gdzieś pracownika bo uważają, że na twoje miejsce przyjdzie 10 nowych. Licz się z tym, że będziesz tu tylko małpą do roboty, nie człowiekiem. Praca w warunkach ciężkich i brudnych (hałas, smród, pył, latem upał zimą mróz), BHP-owiec debil, kltóry tylko szuka zeby premie zwinąć, Leniwi ludzie bo za 12 zł/h nikt normalny by nie pracował...

100 razy lepiej dla Ciebie jak poszukasz innej pracy, ogromna rotacja załogi mówi sama za siebie... w zakładzie pracuje 150 osob a lubdzie, którzy przychodzą w tej chwili mają już numery 450, więc załoga wymieniona 3 razy w ciągu niecałych 4 lat.
Gdyby nie kredyty i rodziny na utrzymaniu nikt by tu nie robił
jan 2015-02-03 20:20:10
pragne zwrocic uwage chetnych do pracy w przetworstwie zlomu Al na szkodliwy wplyw czynnikow na zdrowie osob zatrudnionych przy wytopie i zalewaniu gasek przetworstwo jest szkodliwe takze dla srodowiska
ns 2015-03-10 13:27:53
nie polecam 2 lata się tam trułem..... bo musiałem. Poszedłem do innej firmy na 3zmianowy system pracy i zarabiam 50 zł mniej i nie smaram czarna mazią :)
Były robol 2015-04-30 22:02:55
No niestety smród brud i ubóstwo. Kierownictwo bez szkół bez znajomości języków reprezentatywność dno.Brak komunikacji z załogą,traktują ludzi jak śmieci.Przewinęło się już z 500 sposób w tak niedużym zakładzie to miazga.Pensje żenada szczególnie w systemie 4 brygadowym.Ogólnie nędza a gdyby ktoś tam myślał nie musiało by tak być.Pozdrowienia dla cienkiego drzewa.
alex 2015-05-11 22:13:23
Chciałbym podzielić się swoją opinią na temat tego zakładu,w którym w końcu przepracowałem prawie dwa lata,jako sortowacz.Zakład jak każdy zakład,obóz pracy.Płaca na poziomie dwóch tysięcy złotych,pod warunkiem że dostaniesz premię,która krztałtuje się gdzieś w okolicy 10%-12%.Premia niestety nie jest do końca wynikiem twojego zaangażowania i może być zabrana za przewinienia innych.Tak wielokrotnie się niestety zdażało.Praca w tym zakładzie nie należy do łatwych i przyjemnych.Jeśli przyjmiesz się na sortownie,czeka cię czyszczenie felgi,lub zamiatanie ciasnych,bardzo mocno zapylonych hal po produkcji mielenia.Gwarantuje że po kilku takich sesjach stracisz ochotę na ciężką pracę w alumetalu.W najlepszym wypadku trafisz na taśmę.I masz problem bo nikt ci wcześniej nie wytłumaczył co masz robić,ale to twój problem.O urlopie możesz zapomnieć.Za ciebie planują.Pojęcie chorobowe nie istnieje.Jeśli idziesz możesz niewracać do zakładu.Jeśli jesteś w stanie znieść niewygody związane z pracą to pozostaje jeszcze coś takiego jak czynnik ludzki.Głupota innych mówiąc najprościej.Myślenie na krótką metę.Niestety to jest dewizą więkrzości zakładów.Ogólnie nie polecam tego zakładu.Proszę naprawdę dobrze przemyśleć zanim się tam wybierzecie.
zadowolony 2015-05-12 08:45:28
a mnie ta firma się podoba i nie wierze zdemotywowanym
nowa sol 2015-05-19 18:08:33
Pan zadowolony to jeden z tych co lubią rodzynki :)
NIE POLECAM coraz gorzej....
kruk 2015-07-06 18:05:28
hej ludziska
a jak tam wygląda praca kontrolera jakości ???
pracownik 2015-10-08 18:38:02
Dobra ludzie prawda jest taka, że zawsze znajdą się maruderzy, którym wszystko przeszkadza i się nie podoba... Prawda jest taka, że pieniądze są adekwatne do pracy jaką się wykonuje.. teraz na start 14,50/h brutto + premia ok 12%. Na sortowni (dział logistyki) przerzucanie złomu, praca lekka ale 8h stoisz i robisz. Inaczej praca wygląda na odlewni (dział produkcji) nie ma takich spin jak na sortowni, bo mistrz i brygadziści są normalni (oprucz jednego, który teraz uczy się na brygadzistę (wojnaipokój) praca specyficzna w ciągu 8h fizycznie robisz coś jak się maszyna zepsuje, a tak to kontrolujesz proces... wiadomo na miotle trzeba po hali polatać.. ale to normalka,, a zapylenie. coś za coś lekka robota za syf w powietrzu. ten zakład rozleniwia ludzi :)
alex 2015-11-10 01:09:06
Ludzie,co wy pieprzycie.Ja pracowałem na sortowni dwa lata.Syf i zapylenie.Traktują cię jak śmiecia.Nie możesz rozmawiac z kierowcami któży przyjeżdżają się rozładowac.cały czas cię straszą że zabiorą premię.ŻenadaPrawdziwy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie polecam teo mijsca pracy!!!
Pracowity 2015-11-10 09:13:56
Bo w pracy się pracuje a nie rozmawia leniuchu - może byś chciał żeby wam z kierowcą do rozmowy jeszcze kawę i pączki podać w porcelanie ...? To ministrem powinieneś zostać a nie robotnikiem!
Wąsaty 2015-11-13 08:13:32
Niestety takie zakłady powinno się zamykac ze względu na nieprawdopodobną szkodliwośc.Nikt o tym nie mówi.W biednych krajach takich jak Polska jeszcze to działa,ale ludzie pomału się budzą ze snu.To że nie m pracy nie może oznaczac że sięgamy się po ostatecznośc.Bogata europa spycha ten rynek pracy do nas,jednocześnie przymykając oczy na szkodliwośc,a tym samym wydaje wyrok na nieszczęsników,którzy przyjdą tam do pracy.Jeśli chcesz cieszyc się zdrowiem,bo to chyba ważne,nie pracuj w alumetalu.
Niezadowolony 2015-11-15 12:24:57
W nawiązaniu o artykuł w tygodniku Krąg z 10 listopada,chciałbym zwrócic uwagę na to że jeśli kadra kierownicza zastnawia się dlaczego występuje w zakladzie tak duża rotacja na poziomie pracowników produkcji,to pragnę zwrócic uwagę na tak zwaną "miłą atmosferę",która nie istnieje.Ludzie są nagminnie zastraszani,a z byle powodu zabierana jest im premia.Wiem o tym ponieważ byłem pracownikiem tego zakładu.Dopuki zakład nie pozbędzie się nieodpowiedzialnych ludzi,którzy zarządzają,nie będzie dobrze.Duża rotacja zakładu zawsz sprzyjac będzie zatrudniniu nieodpowiednich ludzi.Moja rada jest taka,aby kierownictwo wreszcie zeszło na ziemię i choc trochę zintegrowało się z załogą,żeby pracownik czuł się bezpiecznie i miał chęc do pracy.Proszę mi wierzyc że wynagrodzenie nie jest tu najważniejsze.Mam nadzieję że kiedyś to nastąpi.Pozdrawiam wszystkich pracowników Alumetalu.
Inspektor ze stażem 2015-11-21 09:54:29
To może nie najlepiej dla młodych ale bardzo dobrze dla zakładu bo "praktyka czyni mistrza" i w fabryce będziemy mieć mistrza bhp i będzie bezpiecznie. Myślą o nas, o fabryce i o przyszłości - mądre i dające poczucie bezpieczeństwa.
rrrrrrr 2015-11-23 13:21:07
Witam. Kilka faktów o Alu Metalu... Ten zakład jest jak Rosja.. ``to nie kraj to stan umysłu`` to idealnie pasuje do Alu.. dział logistyki (a raczej dział braku logiki) kręcenie ze złomami przyklepywanie ch`ujowego złomu jak dobry i zastanawianie się dlaczego ciągle zmiany gatunków i rozcieńczanie.. Konisko debil.. kręci lody z paletami, musisz czekać w kolejce, bo ten kontener jedzie do konkretnej wybranej osoby.. a co jeździ z paletami... W 5T drewna można wywieść 500 kg miedzi i nikt nie zwróci uwagi. Kierownik logistyki zmienił auto, już wiemy za co kupi nowe.. ludzie na sortowni kopani są po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za nic a na produkcji ostatni mohikanin Stachu robi remonty, których w ogóle nie powinien się podejmowaći jebie za dwuch, jak się wk`rwi i jebnie wypowiedzenie to się oczy otworzą Jankowi... bo narazie klepie po plecach ziomków ze swojej paczki Maćka Tomka Krawczyka Konia i lody się kręcą. Czy coś się zmieni... Jak zmienią się ludzie na kierowniczych stanowiskach to pewnie tak.. bo na squrwysyństwie daleko się nie zajedzie...
robol 2015-11-25 00:24:28
jestem ciekaw tylko kiedy wyjdzie na jaw o przekupupywaniu pracownokow o nie zglaszanie wypadkow.o zatajaniu szkoliwosci tej firmy na nasze srodowisko.ale mysle ze to jest jak klamstwo zawsze ma krutkie nogi.
Janusz 2015-11-25 08:58:11
Ludzie zżera Was zazdrość i piszecie populistyczne bzdury - zakład prężnie się rozwija, a to że praca ciężka i skutecznie pilnowana to element sukcesu Alumetalu
yoko ono 2015-12-03 16:01:55
Witam. W związku z ostatnimi wydarzeniami w Alu, tymi wszystkimi wpisami obnażającymi niedoskonałości firmy zaryzykuje stwierdzenie, że najlepszym sposobem na dotarcie do kierownictwa bądź zarządu jest przedstawienie problemu na tym forum.. Coś kogoś tknęło, bo premia nagle 23% (wszyscy pozytywnie zaskoczeni) idąc dalej dla zatrzymania kompetentnej obsady proponuje wprowadzenie premi za niechorowalność choćby 200zl co kwartał.. i już ludzie zmotywowani do pracy.. cykliczny bonus za staż pracy. Robisz 2 lata nakoniec roku dostajesz 200zl. Robisz 5 lat 500zl. trzecia sprawa. To co najbardziej irytuje pracowników to odbiór nadgodzin i wciskanie DW zamiast urlopów. Przecież do pracy chodzimy żeby zarobić a nie dla naszych fanaberii.. Nadgodziny wypłacane co miesiąc to jest recepta na dobrą i lojalną obsadę.. Podsumowując. Tych kilka rzeczy zagwarantuje kompetentność i lojalność załogi w 100% Nowa Sól to nie Kęty czy Gorzyce tu człowiek nie szuka pracy tylko praca człowieka (szczególnie na strefie) Biorąc pod uwagę fakt, iż w niedługim czasie powstanie kilka nowych zakładów na strefach radzę pomyśleć o wprowadzeniu tych zmian, które zadowolą wszystkich pracowników.
trembacz 2015-12-03 19:14:11
Cześć. Chciałem się dowiedzieć w jakich godzinach się pracuje ?
Dzięki
Kadrowy 2015-12-04 11:04:53
Przyzwoitych.
Proszę
M3 2015-12-04 15:36:56
Kolego pierwsza zmiana zaczyna się o godzinie 6 rano kończy o 14,druga 14-22,nocka 22-6
nowy 2016-02-17 10:09:07
a ja słyszałem, że tu piszą lenie a tak naprawdę jest ok. Próbuję się dostać. Pozdrawiam Wszystkich, może moich nowych kolegów i koleżanki z pracy. Jestem fajny i pracowity więc na pewno się polubimy. Podobno ludzie poza nielicznymi są fajni w tej firmie więc liczę że mnie zatrudnią. Koleżanki i Koledzy do zobaczenia !!!!
Lukasz 2016-05-09 22:34:25
Zapraszam wszystkich pracowników do Związku Zawodowego "Solidarność", przynależność jest anonimowa, poprawmy razem warunki pracy w Alumetal. Spotkania pracowników zaczynają się już od jutra. L.KOPEC@SOLIDARNOSC.ORG.PL (z małych liter wszystko) lub ( usunięte przez administratora ). Pozdrawiam, Łukasz Kopeć.
pracuje za długo 2016-07-08 22:58:20
pewnie siedzisz u janusz... i podpierdal...kolegow dlatego Tobie sie podoba,ale pamietaj jak sie znudzisz kierownikowi to papa
pracownik 2016-07-29 20:21:24
Czego nie było???? Rotacji nie było???? Pracuje tu ponad 3 lata, z brygady, w której zaczynałem zostały 3 osoby, reszta wymieniła się około 4 razy... przez 3 lata numery pracownikóww góre o 300 chyba o czyms swiadcza?
last of the mohicans 2016-09-01 12:21:00
Witam. Co do rotacji to nic dziwnego... w NS jest teraz tyle firm, że ludzie mogą wybierać to co komu najlepiej odpowiada. Problem jest z tym, że włodarze AluMetalu nie chcą widzieć tego ``fenomenu`` naszego regionu. Nowa Sól to nie Kęty czy Gorzyce. Starego wróbla na plewy na złapiesz.. Więc drogi kierowniku zakładu w Twojej kwestii jest przedstawienie problemu wyżej, bo wszyscy wiedzą, że mamy duuuży problem z dobraniem obsady. A co za tym idzie doświadczeni pracownicy w`kur`wia`ją się, że nowy dostaje 14,5 zl na początek a ktoś kto robi 2-3 lata ma to samo :D a ten doświadczony pracownik musi robić swoje i uczyć nowego (tym samym odpowiadając za niego) Jak to mówią Hajs się musi zgadzać... a te 500 zł w ubiegłym miesiącu dodatkowo do wypłaty to miła niespodzianka i ludzie przyjęli to jako próbę docenienia lub zamknięcia ust.. Teraz w rękach zarządu, w którą stronę to pójdzie. Wiem, że czytają to wszyscy interesujący się sytuacją pracownicy ANS. kierownik pewnie też zagląda. Węgry dadzą powody do sraczki zarządowi, bo madziary nie są tak głupi jak my i nie dadzą się wysterować i głodne kawałki o przyszłych profitach na nich nie podziałają... Dajcie pracownikom setki co miesiąc a nie złodziejskie zmuszanie do odbioru nadgodzin. niestety na te warunki pracy 2200 na rękę to żaden szał... na sortowni syf na piecach gorąc. Gwarantuje, że takie premie jak w ubiegłym miesiącu poprawiłyby morale załogo.. dodatkowo premie za niechorowanie i stażowe wypłacane na koniec roku.. czy nawet 700-800 zł dla niechorujących i doświadczonych pracowników to za dużo.. czy lepiej jest zamiatać sprawę pod dywan i udawać, że jest ok :) pozdrawiam
ROzpustna 2016-09-05 08:57:00
A JA KOCHAM ALUMETAL I WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW
Pan 2016-09-29 15:30:39
Ta firma spada na psy. Płacą ludziom jak szmacie za to co robi i w takich warunkach, Ukrainiec zatrudniony dostał na start 15zł gdzie ja pracuje 2 lata i mam 14,85 to jakaś kpina do tego na produkcji. Podwyżka 50 gr brutto do wypłaty ile dostanę więcej 60zł za wdychanie tego syfu. Hala zadymiona po powrocie do domu aż kaszle człowiek i pluje na czarno porażka. Nie polecam tej pracy, szykuje się masowe zwolnienie ludzi ruszaja inne lepsze firmy !
Fajnie i tyle 2016-09-30 01:44:17
Ale fajnie - w końcu zaczął nas ktoś doceniać. Nie dość że jest fajnie to teraz płacą nam morowo. Tylko kolejka chętnych do roboty stoi więc trzeba się starać. Ale drą dobrych mają dobre propozycje. Jest fajnie.
Worek 2016-10-21 12:05:28
Dzien dobry , może mi ktoś mniej więcej wyjaśnić czym w alumetalu zajmuje się ślusarz-mechanik ? widzę że oferta pracy wisi już kupę czasu i zastanawiam się czy to jest praca typowa dla mechanika maszyn czy oco chodzi ? i jeszcze mam pytanie czy za prace na 4 brygadach macie jakieś premie ?
Mirami 2016-10-25 18:50:52
Moja wypowiedz dotyczy dzialu logistyki .Moim skromnym zdaniem jest trochę lelepiej. Duzo dała zmiana kierownika logistyki i mistrza, przynajmniej ktoś interesuje się ludzmi i można z nimi pogadać. Jest inna atmosfera. Hamują troszeczkę niezdrowe zapędy zbyt "ambitnych" brygadzistów. Ale niestety idealnie nie jest. Większość załogi narzeka na zarobki,dopiero co przyjety pracownik dostaje 14.50zl a pracownik z 2 letnim stazem ma 15.10. Nie jest to sprawiedliwe. Mysle ze firma powinna pomyslec jak zatrzymać pracownika. Bo w nowej soli to zaklady pracy zaczynają walczyc o pracownika a nie pracownik o prace. Może jakaś premia na koniec roku za przepracowany rok i za nie chorowanie. W innych firmach sa takie premie i ludzie sa bardzo zadowoleni. Idziemy w dobrym kierunku Alu. Pozdro załoga :)
Zbych 2016-10-25 20:50:25
Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią Filip i Darek robią dobrą robotę na logistyce. Doborze by było zeby Panowie z zarzadu się obudzili. Czas sypnac kasa Panowie(nie po 50gr) bo ludzie uciekaja. Tylko zeby nie bylo za pózno bo rekrutacje do nowych miejsc pracy ruszaja. A z tego co słychac wśród pracowników to przynajmniej 15 pracowników jest w trakcie składania podan do nowych zakładów.
luk 2016-11-04 09:11:49
Dzień dobry. Pojawiła się oferta na stanowisko specjalista ds logistyki. Czy możecie powiedzieć coś więcej? Jak wyglądają warunki płacowe, jak atmosfera w pracy, jacy ludzie w zespole? Od 7 lat w "metalach" i może warto rozejrzeć się za nowym miejscem. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
Heniek 2016-11-05 22:51:18
Trochę już lat przepracowałem w tym zakładzie głównie na sortowni i powiem krótko najlepiej na dziale logistyki pracowało się gdy kierownikiem był J .O a majstrem P.P. Wszystko było poukładane robota szła każdy wiedział co robić i nie było większych problemów. Tragedia w tej firmie na dziale logistyki rozpoczęła się od 2013 roku gdy za mistrzowanie a później kierownictwo zabrała się znana wszystkim osoba.Do duetu wraz z drugim mądrym przez 3 lata rozpieprzyli pół zakładu i tak naprawdę do dziś została tam garstka ludzi myślących. Brygadziści działu logistyki ,tak naprawdę to najlepszy interesujący się pracą i ludźmi to M.N pracowity i naprawdę w porządku facet.Reszta trudno coś napisać są bo są jeden dłubie pestki,drugi drze gębę na wszystkich itd.Z myślących i mających sporą wiedzę to na pewno P.P. chłop który ma tez łeb na karku wie co zrobić tu i tam jak doradzić i rozwiązać problem,człowiek orkiestra. Jest jeszcze G.W i też złego słowa nie powiem pracowity i pomocny,złota rączką.Zmiany w ostatnim czasie na DL wniosły pewną poprawę nie ma takiego cyrku jaki był ale tak naprawdę dziwie się zarządzającym że dalej bawią się w podwyżki po 50gr,ludzie konkurencja wam odjeżdża powstają nowe miejsca pracy i ta resztka tych myślących za odpowiednia sumę pieniędzy też wam ucieknie! W tej chwili na sortowni jest kilka osób która ma pojęcie o tej pracy reszta jest bo jest a za bramą tłumy się nie ustawiają.Gdzie jest jakieś stażowe w tej firmie?gdzie jakieś premię za niechorowanie ? Wokół wszyscy przechodzą na ten system bo to się im opłaca a Alumetal śpi. Niech śpi dalej a za niedługo my pracownicy tej firmy spotkamy się na halach w innych firmach.Tyle
Peurto rico 2016-11-06 18:40:23
Dzien dobry. Ponawiam pytanie "luka'. Czy ktoś może napisac jak wygladaja place na stanowisku specjalisty ds. logistyki?
przetopiony 2016-11-06 18:45:30
w biurze płace pewnie dobre. gorzej na piecach.
czubaka 2016-11-30 15:37:29
Witam. Kilka słów o tej super hiper firmie.. :) W ostatnim czasie zaproponowana podwyżka to kpina z załogi.. To co robią sąsiednie firmy można nazwać próbą zatrzymania i docenienia obsady.. odczuwalne podwyżki to takie które się dostaje z miesiąca na miesiąc i są, a nie 1,5 zł rozbite na rok!!! choćby nie wiadomo jak bardzo kierownik próbował nam wmawiać, że zysków nie przynosimy jego gadanie można wsadzić między książki w dziale bajki.. Każdy interesujący się sytuacją rynkową może sprawdzić i porównać notowania giełdowe i informacje o firmie, które są ogólnie dostępne. Dlaczego tak uparcie zarząd broni się przed przyznaniem dodatkowych profitów za niechorowalność czy stażowe... Wydaje mi się (a raczej jest to pewne) że kierownik J.O jest na krótki w uszach, żeby temat pchnąć dalej i przedstawić sprawę do zarządu. Bo prawda jest taka, że takie bonusy za niechorowalność czy stażowe to podstawa i główny czynnik zachowania obsada pewnej i kompetentnej.. co niestety w ALU jest sprawą tabu. Na UR po jednym mechaniku na zmianę,,, O kompetencji co niektórych nie wspomnę (mechanik wykonuje pracę elektryka czy automatyka :D... kosmos) na sortowni kręci się lepiej od przejęcia działu przez D.T. gościu potrafi rozwiązać problemy i rozmawia z obsadą w przeciwieństwie do dwóch poprzedników, którzy angaże wylosowali chyba w maszynie z pepsi pod schodami... i w przypadku tych dwóch panów sprawdziło się powiedzenie "jak spadać to z wysokiego KONIA". Jak mawiał klasyk Siara '' No i k*rwa w p*zdu i wylądował i cały misterny plan też w p*zdu'' :D . Co do Odlewni to sprawa jest taka, że tu przydaliby się ludzie na których można polegać i tu sprawa znowu sprowadza się do kasy... ludzie zarzekają, że nie choruję robią już kilka lat i ciągną roboty do przodu a jeden z drugim lesery na chorobowe i na żądanie urlopy a kasa taka sama :/ gdzie tu logika.
Rudy 2016-11-30 22:33:02
Ale my tu dobrze zarabiamy ,czybaka' pewnie bierzesz z 19-zeta plus premie i dw. I jeszcze ci mało,jakbyś miał 30zeta to i tak było By ci mało marudo......
I pisalbys populistyczne bzdury jak ci zle albo my załoga ,zwolnienia masowe, związki i Bla Bla Bla....czytać sie tego nie chce
Mało Ci- napisz o podwyżkę i po odpowiedzi od włodarzy sie wypowiadaj...
Ale jak pozytywnie rozpatrzą Twoja prośbę to będziesz siedział jak mysz kościelna Hehehe
Jak ci nie pasuje i idź tam gdzie dają więcej tam pewnie tez będziesz marudził taki twój los biedaku.....
Stary pracownik 2016-11-30 22:46:11
Brawo Rudy! Tez czytam i w kółko to samo
,a ten taki" a kasy mało " a źle sie robi"co za zakład ' i tak dalej dalej ....końca nie ma....
Zwolnijcie sie jak wam źle i tyle a nie sie tu żalicie a co najgorsze piszecie w imieniu "załogi " żenada i tyle!!!!!!!
Stary pracownik 2016-11-30 22:47:41
Brawo Rudy! Tez czytam i w kółko to samo
Zostaw swoją opinię o Alumetal - Nowa Sól
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alumetal