Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Alumetal

Pracowałeś w firmie Alumetal i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2012-07-09 21:30:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
jak długo będą nas (usunięte przez moderatora),na wypłatach
zdjecie uzytkownika
?????????????????????? - 2012-08-01 01:10:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zgadzam sie całokowicie gonia jak psa robia co chca a wielu chyli głowy bo sie boja sprzciwic, ja sam pracuje w tej firmie i mam przed oczyma codzienny ten syf!!!!!!!!!!!!! ludzie nie dajmy sie zwariowac przeciez nie moga z nami tak postepowac!!!!!!!!!!!!!!! gdzie jest PIP. To juz szczyt szcytow(usunięte przez moderatora),
zdjecie uzytkownika
JA - 2012-08-31 11:29:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Człowieku to po cholere pracujesz w tej firmie skoro tak strasznie ci sie nie podoba.... Wystarczy się zwolnić a nie (usunięte przez moderatora),* głupoty.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-18 22:14:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@tomi, a może jak się rozbudują to i lepsze warunki pracy będą i jakiś lepszy socjal? No nie wiem, pytam, bo też chciałem zgłosić się do nich przez agencję pracy.
zdjecie uzytkownika
nowa sol - 2014-03-07 14:16:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Witam, Zakład jest ok, praca nie jest ciężka tylko gorąco, ale to pikuś. "ten zakład jest piękny tylko ludzie do kur..." ludzie bez wykształcenia i doświadczenia zarządzają ludźmi i produkcja... i nie dziwcie się ze ludzi nie ma do pracy bo przez takie osoby bd tak zawsze a nawet gorzej bo dojdzie do rękoczynów gdyż każdy ma swoja wartość i nie każdy da sobą pomiatać.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
5 osób obserwuje ten wątek
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alumetal

Twoj email:
Wiadomość: