Opinie o Studio Moderna Polska sp. z o.o w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Studio Moderna Polska sp. z o.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Studio Moderna Polska sp. z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Moderna Polska sp. z o.o w Warszawa

Wiem i powiem

Wysyp pozytywnych komentarzy jaki obecnie można tu zauważyć to rezultat projektu w ramach którego za pozytywną opinię pracownicy byli wynagradzani.... Wiecie taki benefit. To mówi o nich wszystko

@Wiem i powiem

Chyba nie do końca wiesz... za ten wysyp komentarzy nie było żadnej nagrody poza uśmiechem od kady zarządzającej :) Benefity: drobne dofinansowanie do Multisporta lub Medicover (co raz mniej opłacalne, bo pakiety drożeją regularnie), zniżki pracownicze do -50% (zależy czy nasze produkty czy partnerów), w piątki praca 4h.

Pracowałam chwilę

Moja przygoda z tą firmą trwała krótko, bo nie do końca odpowiadał mi jej charakter. Po pierwsze; to typowe wciskanie ludziom przez telefon. Na szkoleniu powiedzą Wam, że nie, że produkty są super i pomogą innym. Faktycznie - produkty złe nie są, ale sama forma prowadzenia rozmowy już tak. Nieważne, że ktoś mówi "jest inflacja, nie mam pieniędzy" - masz wcisnąć garnek, ale na raty. Nieważne, że komuś właśnie umarła żona - wciśnij materac na pocieszenie. Klienci są mili, bo to ciepła baza, ale sumienie gryzie. W większości to seniorzy, którzy kupią wszystko, więc wciskasz takiej pani Zosi coś za 1500zł i ma Cię nie obchodzić, że pani Zosia nie będzie miała na leki i chleb, bo jej emerytura to 1900zł. Premie są spoko, wynagradzają, ale co z tego skoro potem ciężko w lustro spojrzeć. Trzeba mieć mocny charakter bez wyrzutów sumienia i smykałkę do sprzedawania, bo bez tego popracujecie chwilę jak ja

Jolanta

Były pracownik napisał prawdę o tej firmie. Przekonałam się osobiście. Złożyłam pisemną reklamację i nie mogę się doczekać pisemnej odpowiedzi. Poczekam jeszcze parę dni, ale później pofatyguję się do Biura Obsługi Konsumenta.

Zosia

Skoro praca polega na przekonywaniu ludzi do kupienia produktu, tak jak tu ktoś mówił, to czy trzeba znać jakieś techniki sprzedażowe specjalne? Poproszę o jakieś aktualne info, miałam okazję tylko zobaczyć ofertę sprzed czterech lat na specjalistę ds. sprzedaży. Tam o takich formalnych oczekiwaniach nic napisane nie było, może coś się zmieniło teraz? jakieś wykształcenie jest potrzebne w temacie?

@Koala

O kurcze, test jakiś. Opowiecie, jak on wygląda? To są pytania zamknięte? Otwarte? Jakieś bardziej skomplikowane zadania do wykonania? A i to szkolenie jest płatne po 2 miesiącach, ale nie ważne ile się pracował w ciągu tych 2 miesięcy? Czy jakaś ilośc godzin jest wymagana, aby dostać te 200 zł?

AMD Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 godzin.

@Kiedy najbliższa rekrutacja na stanowisko sprzedażowe w formie zdalnej?

Ida Nowy wpis

Cześć. Wiadomo coś już czy są jakieś przyjęcia? Widziałam, że niedawno ktoś pytał. W internecie nadal nie ma żadnych aktualnych ofert pracy. Ze starej oferty dla specjalisty ds telefonicznej sprzedaży wiem, że była tutaj opcja pracy zdalnej. Nadal jest taka możliwość?

Sabina

trzy miesiące czekam na zwrot pieniędzy po zwróconym w terminie 14 dni towarze.

Anna Nowy wpis
@Sabina

Mam podobnie, wiec wysłałam do nich wezwanie do zapłaty, podając termin zwrotu jeśli nie - sąd!

Widziałam w internecie kilka starych ofert pracy dla specjalisty ds sprzedaży. Teraz aktualnie nie ma żadnych przyjęć do firmy? Interesuje mnie praca wyłącznie przy połączeniach przychodzących ( widziałam, że pojawiały się takie oferty). Będę wdzięczna jak ktoś poda widełki płacowe na tym stanowisku.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Pracownik obsługi stoiska serów oraz wędlin w markecie spożywczym Warszawa
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Praca pomocnik z prawem jazdy kat CE. Umowa Niemiecka.
Regensburg
Injobs.Pl Sp. z o.o.
logo firmy Office Coordinator
Huuuge Games

Lidka

Hej, a kto to jest albo był? Bo ja nie w temacie, bo tu nie pracuję, ale planuję wysłać CV. Był, znaczy, że już tu nie pracuje? I jak obecnie wygląda zarządzanie firmą? Ktoś dostał awans z niższej posady i zarządza teraz firma, czy przyszedł ktoś nowy z zewnątrz, kto jest obecnie szefem??

Nie polecam tej pracy premie tylko dla tych co lubią lizać (usunięte przez administratora) Pani Agnieszce tak to kroją za wszystko nawet za to że kurier nie dostarczył paczki itp za to że 1%braklo to talk time (usunięte przez administratora) odkurzacze za ponad 1000 zł gdzie na allegro kosztują po 169 zł klienci nie dostają zwrotów pieniędzy z czego pracownik też się tłumaczy po kilka miesięcy na czacie pracowniczym czysty (usunięte przez administratora) typu jak nie zrobicie tego to w sobotę pracujecie doszło do tego że jak tylko dostawałem wiadomość od pani Agnieszki to bolał mnie brzuch nikt nie jest traktowany tak samo bazy losowane przez pani A humorki nie polecam poza tym wciskanie karty która tylko kosztuje a nie daje zalet klienta którzy nawet nie wiedzą że ja zamówili a kosztuje 200 zł gwarancję kaza dać na wszystko nawet na pokrywkę co też kosztuje żal żal żal

A co to ten talk time? Jakieś jeszcze są warunki dotania premii, oprócz celów sprzedażowych? Czytam tu, że premie są właśnie za wyrobienie 90-100% celu, ale pierwsze widzę, aby miały być one ucinane. Ciekawi mnie więć co masz na myśli. I ta praca w soboty jak się nie zdąży z pracą w tygodniu. Za to dodatkowo płacone jest? W końcu to już byłyby chyba nadgodziny.

Obcinają premie za wszystko owszem od twojego 100% a nawet 90 za nie wyrobiony czas rozmów przez nich wymyślony za to że kurier nie dojechał że klient nie odebrał od wszystkiego jest odbierane % z premi mi brakło 1% do wymyślonego tok time i połowa premii w dół

Skąd się takie miernoty biorą?

Słaba firma, brak wiedzy a niekomepetncja pani zarządzającej jest porażająca

Daria

W firmie pracowałam blisko 5 lat w grupie gdańskiej, gdzie spv jest Agnieszka. Początkowe 2 lata wspominam całkiem dobrze, duża gama produktów w cenach optymalnych dla klienta, oprócz tego ich jakość też była całkiem dobra, premie również można było wypracować bez problemu, bez wielkiego ciśnienia. Ostatnie miesiące w tej pracy to jednak zupełnie inna rzeczywistość. Kiedy inne firmy podnosiły wynagrodzenia swoim pracownikom, bo inflacja kręciła się jak dzieci na karuzeli Studio Moderna postanowiła podnieść cele sprzedażowe, a premie pozostawić na tym samym poziomie. Więcej produktów nie było niż były dostępne, a gdy już były dostępne to w cenach absurdalnie wysokich proponowanychprzez pracowników TM, gdy ten sam produkt na naszej stronie kosztował np o połowę taniej. Nie będę wypowiadać się na temat prowadzenia grupy przez Agnieszkę, były lepsze i gorsze momenty. Niezrozumiałe pomysły i decyzje, czy projekty, które trwały maksymalnie tydzień czy dwa tygodnie, bo przełożonym nudziło się ich prowadzenie. Zdarzały się sytuacje, kiedy były wywlekane na forum rzeczy, które powinny były być zachowane tylko dla osób "zainteresowanych". Rozliczanie co do minuty przerwy również zaczęło być na porządku dziennym- rekordem było "zaznaczenie mnie" kiedy przekroczyłam ją o 11 sekund ;) zdarzały się przypadki, kiedy o godzinie 16 dowiadywałeś się, że następnego dnia trzeba pracować od 8, bo "tak". Przez 5 lat bycia członkiem społeczności tej firmy mogę śmiało stwierdzić, że firma stacza się na dno. Prawdą są również opinie klientów na google mówiące o braku wypłacie pieniędzy za zwroty produktów- sama musiałam kilka razy interweniować w zwrocie produktu mojej mamy, bo czekała ponad miesiąc czasu na zwrot pieniędzy. Firma cały czas powtarzała, że za kilka dni będą:) Agnieszka przez długi czas obiecywała mi zmianę umowy wprowadzoną za pomocą aneksu ze względu na inne obowiązki, które wcale nie polegały na sprzedaży produktów, ale nie otrzymałam jej. Złożyłam wypowiedzenie w momencie, kiedy przez widzimisię Agnieszki postanowiła ona przekazać moje dodatkowe obowiązki innej dziewczynie z grupy, a po miesiącu gdy ta zrezygnowala z tego Agnieszka wróciła z propozycją powrotu do naszych ustaleń mówiąc także, że od początku miała to być tylko miesięczna przerwa- nie powiem, rozmieszylo mnie to bardzo :) to czy jest to firma poważnie traktująca swoich pracowników świadczy fakt, że za ostatni miesiąc mojej pracy nie otrzymałam pełnego wynagrodzenia (dodatkowej kwoty za pełnione inne obowiązki), próbowałam to polubownie rozwiązać z Agnieszką, ale jak grochem o ścianę, kłamała, że wcale nie zawierałyśmy takich ustaleń. Napisałam oficjalny email z dowodami do niej, Magdy O(o której jest mowa w niektórych opiniach tutaj) i Kasi P, która jako jedyna w ogóle odpowiedziała na tą wiadomość, zainteresowała się tematem. Po jej interwencji została mi wypłacona część tej kwoty. PS pierwsza propozycja złożona przez Agnieszkę, abym została w firmie i wycofała wypowiedzenie była to propozycja podwyżki o 100zl brutto (2 miesiące później wynagrodzenie minimalne właśnie o taką kwotę miało zostać podniesione). Życzę dużo dobrego koleżankom i kolegom z firmy oraz samych sukcesów na ścieżce zawodowej.

Zosia

@Zosia

Wszystkiego Cię uczą na szkoleniu nie trzeba mieć żadnego doświadczenia. Ja byłam świeża bo to moja pierwsza praca i wszystkiego uczą po kolei, też zależy jaki zespół, ale np w Gdańsku jest mega super.

@Koala

O to super, mnie akurat Gdańsk interesuje. Jak wyglądają dokładnie te szkolenia i ile trwają? Trzeba jechać do centrali czy nie ma takiej potrzeby? Aha i czy plany sprzedażowe są dostosowane do doświadczenia danej osoby? Wiadomo, ktoś na początku może mieć większe trudności i co wtedy, premia przepada?

Koala

Plany sprzedażowe są dostosowane do bazy na której pracujesz, i oczywiście do godzin twojej pracy. Szkolenie 2 dwudniowe gadanie i opis produktów, Uwaga po szkoleniu możesz nie dostać się do zespołu. Jeżeli chodzi o klientów to na regularnej jest mega ciężko coś sprzedać i bardzo często klienci nas wyzywają więc trzeba się z tym liczyć.

@Koala

Połączenia wychodzące/przychodzące? I na ile baza klientów to osoby faktycznie chociaż trochę zainteresowane tym, co firma ma do zaoferowania? Nie uśmiecha mi się dzwonić do randomowych ludzi i zawracać im gitarę. Piszesz także, że po szkoleniu można do zespołu się nie dostać, a to czemu? Jest jakiś test z tych szkoleń, no i czy mimo odrzucenia byłyby to dni płatne?

Koala

Połaczenia są wychodzące, to ty dzwonisz do ludzi nie zainteresowanych kupnem. Często potrafią cie zwyzywać od góry do dołu. Są to ludzie co kiedyś nawet w 2016 r kupili coś z reklam w telewizji i raczej nie są chętni do rozmowy. Musisz na siłę wciskać im produkty często bardzo drogie. Nawet jak są w szpitalu czy ktoś właśnie umarł i odbiera małżonek musisz wciskać dany produkt, bo jesteś z tego rozliczany. W ciągu dnia masz około 160 rozmów (jak jest dobry dzień i nie ma samych poczt głosowych) to idą ci 3/4 sprzedaże. Co do szkolenia trawa ono 2 dni, potem przechodzisz test, jak zdasz to jestes zatrudniony jak nie to papa. Szkolenie jest płatne dopiero po przepracowaniu 2 msc. Za 16h szkolenia dostajesz ok 200 zł ale właśnie po tych 2 msc.

@Koala

A jest jakaś premia od liczby sprzedanego towaru? Czy to jest praca zmianowa i w weekendy też? Chciałabym się dowiedzieć czy grafik jest na tyle elastyczny, żeby połączyć pracę ze studiami, bo jednak po południu mam więcej czasu.

Julia

Premia zależy od tego ile sprzedasz w danym msc. Np na grudzień masz cel 15tyś i to jest Twoje 100% które musisz sprzedać żeby dostać premie ok 1k zł0 brutto przy pracy na cały etat. Co do godzin praca jest 9-17. Natomiast zależy od zespołu, ale można się dogadać na inne godziny

@Julia

Cześć. Premia liczona jest proporcjonalnie do wyrobionego celu? W sensie, że za 80% zrealizowanego celu dostaję 80% przewidzianej kwoty? Czyli, jak pisałaś, że 1000 zł brutto to cała premia, to czy miałbym te 800 brutto w takim razie, czy albo wszystko, albo nic?

Julia

Premia masz dopiero od 90/100% wyrobionego celu. Jak nie wyrobisz celu nie masz nic

@Koala

Czy można liczyć w Studio Moderna Polska sp. z o.o na prywatną opiekę medyczną?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Koala

28.11.2023 04:11

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega? Napisz, co robisz na co dzień w firmie, czym się zajmujesz?

Koalaikona wywiad

Pracuję w telemarketingu, moim zadaniem jest sprzedaż produktów wyznaczonych przez firmę.

Czy masz możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynika ta decyzja?

Koalaikona wywiad

Tak, praca zdalna jest możliwa.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Koalaikona wywiad

To zależy, jaki etat. Płacone jest godzinowo, około 23.50 PLN za godzinę brutto. Do tego dochodzą ewentualne premie, od 1000 PLN wzwyż przy pełnym etacie. Co ważne, premia jest podawana w kwocie brutto.

Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Koalaikona wywiad

Myślę, że nie poleciłabym. To praca w ciągłym stresie, można odczuć bardzo mocny nacisk na wyniki. Pracodawca również szczególnie restrykcyjnie rozlicza z każdej rozmowy nie-sprzedażowej.

Wskaż dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Koalaikona wywiad

Plusem jest przyjazny team oraz możliwość uzyskania premii.

Wskaż dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Koalaikona wywiad

Bardzo mocny nacisk na wyniki. To ogromnie stresująca praca, co jest efektem działania kadry zarządzającej, która ze wszystkiego rozlicza. Minusem jest też bardzo trudna baza klientów na start w pracy.

Czy szkolenia są zaplanowane i jak często się odbywają? Napisz jakich obszarów/ tematyki dotyczą.

Koalaikona wywiad

Szkolenia są grupowe i indywidualne. Wszystko zależy od okresu pracy i trudności, jakie pojawiają się w danej grupie.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Koalaikona wywiad

Atmosfera jest po prostu taka średnia. Pracownicy są wyjątkowo mili i pomocni, natomiast kierownictwo strasznie mocno naciska i ze wszystkiego rozlicza - nawet z każdego najmniejszego drobiazgu.

Czy pracodawca wywiązuje się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie jest zgodne z ustaleniami?

Koalaikona wywiad

Nie do końca. Teoretycznie ma się umowę na start na trzy miesiące, natomiast już po pierwszym miesiącu potrafią zwolnić pracownika. I to z dnia na dzień, bez uprzedzenia.

Koalaikona wywiad

Mniejszy nacisk na pracownika - gdyby praca była mniej stresująca, rozmowy lepiej by szły, człowiek pracowałby z większym luzem, a tym samym więcej sprzedając i robiąc lepsze wyniki.

Joanna
@Pracowałam chwilę

Przed rozpoczęciem tych telefonów odbywa się jakieś szkolenie? Rozpoczynając sprzedaż można się czuć pewnie? Dużo takich rozmów trzeba odbyć w ciągu zmiany? Możesz dać też z nać w jakich godzinach jest praca?

@Joanna

Tak, jest krótkie szkolenie, gdzie masz przedstawienie firmy, produktów i próbne symulowane rozmowy z klientem, a następnie taki a’la test, od którego zależy czy Cię przyjmą. Również opiera się na symulowanej rozmowie. A później już normalnie pracujesz, także wiesz co robić. Rozmów dziennie jest sporo, nie podam dokładnej liczby. I ja pracowałam w różnych godzinach, kwestia dogadania i ustalenia grafiku

Natka
@Pracowałam chwilę

Czyli ogólnie jest elastycznie z grafikiem? Studentom też idą na rękę? I w ogóle czy są jakieś premie za sprzedaż?

Jolanta

Joanna

Infolinia sprzedażowa to jakaś telepraca? Bo nie mam okazji sprawdzić już, choć wiem, że ogłoszenie było, ale tak trochę brzmi… dają firmowy telefon tak generalnie czy na swoim sprzęcie się pracuje?

Kamila

Hej, czy ktoś wie, kiedy będzie najbliższa rekrutacja na stanowisko telefonicznego sprzedawcy? Z tego co pamiętam ogłoszenia były zawsze widoczne na olx, a od jakiegoś czasu ich nie widzę . Pozdrawiam @Pracodawca

Niedawno zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Specjalista Ds. Sprzedaży w firmie Studio Moderna Polska sp. z o.o. Czy wie ktoś, jakie mają oczekiwania wobec kandydata?

Wiem i powiem

Zofia
@Wiem i powiem

serio? A jakieś inne benefity stałe oferuje firma? Takie bardziej praktyczne, jak pakiet medyczny prywatny? Albo dofinansowanie urlopu? Jest coś takiego obecnie?

Magda

Czy zostaną nam wypłacone odprawy? Ktoś coś wie?

Zainteresowana
@Magda

Czy możesz powiedzieć coś więcej? Pracuje w tej firmie na słuchawce i o jakie zwolnienia chodzi ? To przez sprzedaż logo ?

Nawet przy dużym stresie, nawet przy dużych wyzwaniach, atmosfera pracy jest dobra. Zespół zgrany, zaangażowany.

Małgorzata
@Michał

Super, brzmi extra, zgrany zespół to już połowa sukcesu. A jak jest z premiami? Pracodawca motywuje was w jakiś sposób? Może zapytam tak wprost, ile podstawy a ile premii?

MG

Firma wał cały czas usuwają negatywne komentarze, cały czas zwlaniaja ludzi a po szkoleniu nie płacą i cisza , nie ma umowy o pracę na czarno jedziecie na szkoleniu!!!!!!!!!!!!!!

@MG

Zwolnili Cię, bo jeśli tak, to za co? To się zdarza częściej? Jaki powód tego jest? Wytłumacz mi też dlaczego nie dali Ci umowy i pieniędzy? Bo nie mogę pojąć, jak to możliwe i dlaczego przychodziłeś do pracy, czy na szkolenie?

PP
@Marek

Jak można zwolnić kogoś kto był zatrudniony na czarno? Nie pierwsza taka sytuacja. Ludzkie którzy tam pracowali byli monitorowani, ich każdy ruch myszką, (usunięte przez administratora)straszny. Jeżeli wy też jesteście ofiarą tej firmy zgłaszajcie do inspekcji pracy oni wlepią im karę,albo do UDO dostaną karę z obrotu firmy

Aleksandra
@MG

Powiesz jakie wynagrodzenie docelowe było ustalane na rozmowie o pracę? Jak Cię przyjmowali to podali taką informację, że szkolenie odbywa się bez żadnego zatrudnienia? W ogóle z jakiego powodu zostałeś zwolniony, nie sprawdziłeś się czy co?

Wiecie, czy Studio Moderna Polska sp. z o.o udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Ssss

udostępnia komputer i cały ekwipunek do niego tj. myszkę, klawiaturę, słuchawki, monitor

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Moderna Polska sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Studio Moderna Polska sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Studio Moderna Polska sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Studio Moderna Polska sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 38 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Studio Moderna Polska sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Studio Moderna Polska sp. z o.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Studio Moderna Polska sp. z o.o
2.8/5 Na podstawie 282 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042