Opinie o Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. w Zabrze

Dama

Firma sama w sobie według mnie jest w porządku , niestety całość psują managerowie.W szczególności jeden zasługuje tu na uwagę mianowicie niejaki pan (usunięte przez administratora), gość ten jest całkowicie oderwany od rzeczywistości.Jaka kolwiek dyskusja z tym człowiekiem nie ma sensu ponieważ nie da dość do słowa pracownikowi.Jako manager niesamowicie upierdliwy,nęka pracowników nieustannymi kontrolami.Wszelkie niedociągnięcia pracownika natychmiast melduje swojej przełozonej (wiadomo o kogo chodzi).Ja jako pracownik tej firmy gardzę tym człowiekiem, ponieważ zamiast jako menager pomagać nam pracownikom ,jest przeciwko nam.

MC
@Dama

Powiedziałabym generalnie że menadżerowie są tylko i wyłącznie od tego żeby zepsuć tak wypracowane plany zamówień i zwrotów żeby tylko nie udało się danej placówce osiągnąć premii. Zakładam że taka jest polityka firmy. Kierownik sklepu nic nie może zrobić w tej sytuacji bo musiałby przeskoczyć managera żeby poskarżyć się pani dyrektor a przypuszczam że niewiele by to dało. Więc jeżeli szukacie pracy żeby się wykazać i zarobić to na pewno nie w tej firmie. A szkoda.

Witam wszystkich, Czytając niektóre komentarze pełne nienawiści i plotek zrobiło mi się naprawdę przykro, więc powiem coś od siebie. Pracuję już ponad rok w Kłosie na Raciborskiej. Pewnie niektórych to zdziwi, ale bardzo lubię swoją pracę. Pracuję z naprawdę świetnymi osobami, moim zdaniem jesteśmy dobrze zgrani, dobrze się dogadujemy i też, może się niektórzy znów zdziwią, ale miło spędzamy czas w pracy. Ja, osobiście - ale też słyszałam to od innych - idę do pracy z chęcią, bo cieszę się na spotkanie z koleżankami z pracy. Co do naszej kierowniczki, to cóż, muszę przyznać... że jest ŚWIETNĄ KIEROWNICZKĄ I DOBRĄ OSOBĄ. Jest osobą bardzo pracowitą, nie stoi i nie pokazuje palcem, kto co ma zrobić, ale sama daje przykład pracując, a nieraz robi za trzech. Jak ktoś czegoś nie rozumie, nie wie jak coś zrobić, to wystarczy do niej pójść, a Ona wytłumaczy i pokaże co, i jak. Jest bardzo pomocną osobą. Jest też, co bardzo w niej cenię, osobą szczerą i bezpośrednią. Jeżeli pojawia się jakiś problem, to go wyjaśnia, a później nie wraca ciągle do tego, nie wypomina. Nasza kierowniczka jest osobą sprawiedliwą, traktuje wszystkich dobrze, w razie potrzeby zawsze można do niej przyjść, a ona w każdej sytuacji szuka najlepszego rozwiązania. Zawsze walczy o to aby pracownikom było jak najlepiej, aby wszystkim się dobrze pracowało i aby wszyscy się dobrze u nas czuli. Nie spotkałam się jeszcze z osobą, która tyle robi dla swoich pracowników. Mogłabym tak dalej wymieniać jej dobre cechy, ale powiem po prostu, że jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Myślę, że bardzo łatwo jest rzucać fałszywe oskarżenia i rozsiewać plotki, kryjąc się za zmyślonym nickiem. Pytanie tylko po co? Jak komuś tak bardzo się nudzi, to niech znajdzie sobie jakieś produktywne zajęcie, a nie zatruwa innym życie. Jeżeli komuś nie podoba się taka praca, to przecież droga wolna, nikt go na siłę trzymać nie będzie, może poszukać sobie innej. Po o co ma innych odstraszać głupimi komentarzami i kłamstwami? Pozdrawiam!

Poirytowana
@As

Na pół etatu masz taką wypłatę z premią i nadgodzinami ok 30 h

pracownik Rybnik Kotucza

Nie polecam pracy w firmie kłos na Kotucza. Pani (usunięte przez administratora)została chyba kierownikiem przez przypadek ignoruje wszystkie informacje o problemach w firmie. Zastępca kierownika (usunięte przez administratora)sa bardzo niemile dla nowych pracowników. Żadna z osob, które szkoliła (usunięte przez administratora)nie została w pracy, co chyba daje do myślenia :) Wysługiwanie sie nowymi dziewczynami, chamskie odzywki czy obgadywanie za plecami to norma w tym miejscu. zastępca kierownika (usunięte przez administratora)jest na tyle (usunięte przez administratora), ze sciaga pracownika z przerwy aby zrobił śniadanie. Podczas robienia śniadania kaze rowniez nakładać 6 galek lodów dla klientów, których ona obsługiwała (wcale nie było tyle klientów, aby ta sytuacja była do zrozumienia) Wysyłanie na (usunięte przez administratora)audyt (po godzinach pracy) do innych piekarni znajdujących sie w Rybniku to standard. Nie zostałam nawet o to poproszona (usunięte przez administratora)a nie odzyskalam pieniędzy nawet za parking. (usunięte przez administratora) Tym powinien się zająć ktoś z wyższych szczebli.

@Ala

Pensje wiesz jaką masz, bo masz ją napisaną na umowie. A to ile oficjalnie jej będzie na rękę, to nigdy nie wiesz, raz jest 2700, a raz 3000, ale takie zarobki jak za taką harówkę to żenada i jeszcze plany sprzedażowe robią tak, że nie jesteś w stanie go wyrobić, a co za tym idzie nie ma premii albo jest bardzo mała. Praca w weekendy jest za pół darmo, bo stoisz 10 godzin sama tylko z jedną osobą a jeszcze na koniec zostajesz sama ze wszystkim.

Zosia

Polecam, takiego pracodawcy na rynku nie ma. Szacunek do pracownika, premia jest do zdobycia, tylko że trzeba pracować. Ogólnie jestem na tak ????

@Katarzyna
@Katarzyna

Na punkcie w Knurowie dziewczyny pracowały na 7/8 o ile pamiętam na stanowiskach kierowniczych miały cały etat. Możesz mieć rozszerzenie godzinowe do całego etatu i tu jest możliwość do większej "manipulacji" w grafiku, tylko należy zaznaczyć że stawka nie jest nadgodzinowa jak wiele osób myśli, tylko normalna (należy pamiętać, że nadgodziny są liczone przy wyrobieniu il godzin przy całym etacie)

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 godzin.

Witam Zastanawiam się nad wysłaniem aplikacji na stanowisko magazyniera pakowanie. Czy ktoś może napisać jak praca wygląda i czy w ogóle warto? Jak godzinowo to wygląda

... Nowy wpis

Wcześniej nie było kolorowo, a teraz to już w ogóle (usunięte przez administratora) Totalna inwigilacja. Nowa Regionalna zrobi wszystko, żeby samej zabłysnąć, a Tobie dowalić. Porażka

jskdnasas

Firma KŁOS sama w sobie nie jest złą firmą, ale niestety poszczególne punkty są beznadziejne. Punkt w Dąbrowie Górniczej- kierowniczka, która dostała swoje stanowisko po dwutygodniowym szkoleniu, nie potrafi zrobić nic sama, a wszystkie swoje obowiązki zrzuca na pracowników. Na porządku dziennym są tam głupie komentarze z jej strony, a na dodatek próby wywołania wyrzutów sumienia przy każdej możliwej okazji. (usunięte przez administratora)i brak kompetencji.

Gutek
@jskdnasas

Jakie jej obowiązki, próbuje w Twym mniemaniu zrzucić na pracowników? Powiedz też więcej o tych odzywkach. Poza tym, jeśli sytuacja jest tak poważna, jak opisujesz, to na jaką pomoc ze strony firmy można liczyć?

@jskdnasas

O którym punkcie w Dąbrowie Górniczej piszesz ?

jskdnasas Nowy wpis
@Kasia

Kaufland :)

Gutek Nowy wpis

Znalazłem ogłoszenie o pracy dla ogrodnika - serwisanta terenów zielonych. Chodzi podobno głównie o koszenie. Zaciekawił mnie jeden punkt - oferowany jest samochód służbowy. Czy to znaczy, że teren do koszenia jest aż tak duży, że auto będzie konieczne? Czy raczej samochód służy jako rodzaj magazynu na sprzęt?

Sprzedawca

Rekrutacja na stanowisko sprzedawca trwała 1.5 godz. totalna żenada panu kierownikowi regionalnemu chyba się coś pomyliło. Brak szacunku do osoby starającej się o pracę .Nie polecam tej firmy.

Zero szacunku.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Mejk

Ha ha ha i dlatego z tej dobroci serca z tej troski pozwala aby covid się na sklepie szerzył ale przynajmniej się wyjaśnilo czemu tyle w biurze siedzi-bo pracuje za trzy- , każdy pisze tak jak odbiera rzeczywistość, a według mnie wygląda ona inaczej. A czy ty się podpisałaś bo nie wierzę że masz na imię pracownik.

@Mejk

@Mejk Po pierwsze sam się nie podpisałeś imieniem, po drugie tutaj moje imię nie jest nikomu do szczęścia potrzebne i nic nie zmieni. Jak będę miała do kogoś osobistą sprawę, to wyjaśnię to sobie bezpośrednio z tą osobą i będzie ona znała moje imię, a nie będę publikowała fałszywych plotek i zarzutów zmieniając nicki jak niektórzy... Bo jest to lekko dziecinne. A co do Twoich stwierdzeń, że "przynajmniej się wyjaśnilo czemu tyle w biurze siedzi" oraz "a według mnie wygląda ona inaczej", wnioskuję, że pracujesz u nas, bo jeśli nie, to nie wiem z jakiego źródła czerpiesz informacje...

A to Raciborska ma kierownika? (usunięte przez administratora)

Ewa77
@Mejk

Witam, osobiście uważam że dziewczyny mają za mało pracy i dlatego tak w koło Macieju plotkują, przecież można się zwolnić i poszukać idealnej pracy, chociaż wydaje mi się że w nowej pracy znów znajdą powody do narzekań, szanuj bliźniego jak siebie samego.

Fiona
@Ewa77

A ja osobiście uważam,że najlepiej napisac, zmien prace albo nie masz co robić. Dlaczego zmieniać prace jeśli komuś pasuje a nie pasuje nam zachowanie kierownika czy regionalnej ?Czy juz nie można mieć swojego zdania?!Ewidentnie pisze ktos jedno i to samo tylko w innej formie.Zmien prace, chyba się nudzisz albo nie masz swojego zycia. Te wpisy się powtarzają od 2019 roku.

Fiona
@Ewa77

Lubisz się udzielać, niedawno byłaś stałym klientem na Kotucza..dobre heheh

As

Witam ja właśnie się ubiegam o pracę tylko się dziwie czemu nie chcą na pełny etat przyjmować Czy to prawda że na 3/4 etatu zarabia się 2300 na rękę ?

Witam serdecznie zgadzam się z opinią Pracownika z dnia 4.02.2021.Pracuję w Klosie na Raciborskej w Rybniku juz sporo czasu i zycze wszystkim pracownikom w Klosie takiego Kierownika jakiego my mamy na naszym sklepie . Życzę miłego dnia.

Poirytowana
@As

Na pół etatu masz taką wypłatę z premią i nadgodzinami ok 30 h

Ale czemu niby powinna? Przeglądam sobie ofertę dla piekarza i tam nic nie ma napisane o wczasach pod gruszą. Można składać sugestie pracownicze, więc może warto skontaktować się z kierownikiem albo z działem hr.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Piekarnia Ciastkarnia KŁOS? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Rozliczenie mamy do 10 każdego miesiąca. Teraz w lutym wypłata była w piątek 9 . Nie spóźniają się, zawsze wypłata na czas i do tego pasek wynagrodzenia na @ .

Czarna

Za to na produkcji jest duży problem z ciuchami

Karo

Pracujesz na produkcji? Wypłaty na czas nie powinny być atutem a standardem dla pracowników ale wiadomo różne firmy się trafiają. Jeżeli jesteś faktycznie z produkcji to powiedz ile jako nowo zatrudniony pracownik realnie mógłbym zarobić? Wpadłem właśnie się dowiedzieć co myślicie o firmie bo szukam pracy i byłbym chętny.

Iwonabyt@gmail.com

Mąż w sobotę kupił ciasto truskawkowe,zeschnięte,stare ciasto a owoce podejżanie rozmiękłe ,jakby ciasto po odmrożeniu.nie spotykam się z tym po raz pierwszy.nie winię za to personelu bo szef każe to trzeba sprzedać.ale moja cierpliwość się wyczerpała i następnym razem pójdę z tym ciastem do sanepidu .chodzi o sklep w miechowicach na dalekiej.

Aneta

Kupiłam w Państwa w Kłosie w piekarni w Gliwicach Sisnicy wczoraj chleb gryczany ,śmierdział chemia i chlorem .Nie mam paragonu niestety i nie mogłam zwrócić, proszę nie truć ludzi !!!!

Szczęśliwa

Jestem najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem bo nareszcie nie pracuję w tej firmie. Tutaj Obojętnie jak człowiek by się nie starał to i tak jest wiecznie za mało nigdy się nie jest docenianym. Ciągłe kontrole menadżerki to tak jak ktoś napisał że przerost formy nad treścią i z tym się zgadzam Pensja kompletnie nie jest adekwatna do wykonywanej pracy. Tabelka obroty/ zwroty jest tak skonstruowana że ciężko to wyrobić czyli zarabia się pensje podstawową Plus do tego marny ochłap w kwocie około 200-300 zł co do wizerunku sprzedawcy to wymagania są mocno przesadzone. Przecież w sklepach pracują kobiety to nie jest produkcja żeby nie można było mieć pomalowanych paznokci pierścionka na palcu ,towar i tak podaje się w rękawiczce .Nie można mieć łańcuszka za żadne skarby nie mogę pojąć dlaczego, kolczyki wkrętki też nie rozumiem dlaczego tylko takie. 25% upustu na towary bez tortów oczywiście ,limit 75 zł to jest kpina. Socjalu właściwie to nie ma. Na co można liczyć? na ubezpieczenie grupowe i Opieka Medyczna w enel-med. Teraz tak dla porównania podam że obecnie również pracuję w ciastkarnio piekarni tylko malutkiej też mam ubezpieczenie grupowe nie mam opieki medycznej ale w ciągu 8 godzin obsługuje około 70 klientów a nie 250/300 też muszę być schludna czysta ale mogę mieć paznokcie pomalowane na jaki kolor chcę Mogę mieć pierścionek łańcuszek kolczyk bransoletkę mogę być kobietą. Nie gnębi mnie nikt psychicznie!!!! za to wszystko zarabiam najniższą krajową ale w porównaniu do pracy w kłosie to mogę powiedzieć że dziewczyny w kłosie powinny zarabiać minimum 100% więcej niż mają obecnie Dodam jeszcze że w tej małej piekarence pracownicy na każde święta dostają oprócz prezentów w postaci kawy słodyczy dobrego wina kopertę z pieniążkami. Z okazji Dnia Kobiet również tylko skromniej Firma Kłos owszem szanuje klienta ale z szacunkiem do pracownika jest na bakier

Opinie
@Szczęśliwa

Zgadzam się w 100%. Człowiek ma przychodzić z chęcią do pracy a jest gnębiony przez innych pracowników i menadżer nic z tym nie robi i się nie zastanawia dlaczego co chwilę się pracownice zwalniają. Człowiek charuje i dostaje wypłatę nie taką jak powinien.

xxx

Postanowiłam tutaj napisać mając nadzieję,że dotrze to do szefostwa.Brakuje ludzi do pracy chyba we wszystkich działach firmy.Powodem są nieodpowiedni ludzie na odpowiedzialnych stanowiskach.Pan(usunięte przez administratora)na produkcji sieje popłoch od lat.(usunięte przez administratora)Wielu ludzi którzy nieraz lata pracowali w firmie zwolniło się przez niego.Lub on zwolnił ,ponoć kolejka chętnych czeka (ciekawe gdzie).Ja myślę,że jesteśmy po prostu ludżmi mylimy się,przy nawale pracy kiedy jeden robi za wielu o to nie trudno,powinno to być zrozumiałe.Następna pani kierownik (usunięte przez administratora) ta to dopiero robi co chce.Zwalnia ludzi za byle co ,bo jej się nie podobają,bo się wysławiają nie tak jakby chciała .Pozbywa się ludzi pod byle pretekstem,a jak nie to szuka ,każdy pretekst jest dobry,byle dopiąć swego.Nawet regionalni z nią nie wytrzymują ,całkowity brak współpracy,boją się odezwać,żeby nie być na celowniku ,nie maja wpływu na nic,są napuszczani na swoje rejony,notki ,nagany ,upomnienia,zastraszanie,to nie jest dobra metoda.Pani (usunięte przez administratora)w momencie kiedy firma nareszcie zaczęła wypłacać za remanenty od razu zaczęła myśleć co zrobić ,żeby remanenty nie wychodziły dobrze i wymyśliła,będą rozliczane grupowo,a nie jako całość.Wypłacana jest premia za zwroty ,pomylisz się i czegoś nie wbijesz ,nawet jak od razu zadzwonisz do biura nie możesz tego dopisać(usunięte przez administratora).To wszystko ma na celu nie wypłacanie premii,oszczędność firmy,dlaczego naszym kosztem.Jestem (usunięte przez administratora),Piszę to wszystko dlatego,że Kłos to jest naprawdę fajna firma,zazwyczaj stworzone na sklepach zgrane zespoły,ale tak się nie da pracować.To była firma sprzyjająca pracownikom ,mam nadzieję,że znów taka będzie.

Brajan
@xxx

Dlaczego piszesz to tutaj, z nadzieją, że dotrze to do szefostwa? Tak trudno o kontakt i spotkanie z przełożonym opisywanych przez Ciebie osób?

Ono
@xxx

Zgadzam.sie w 100% To co wyprawia się teraz w firmie jeśli chodzi o pracowników to szok. Dobrze pisane , niektórzy nie powinni pracować na danym stanowisku . Woda sodowa uderza do głowy , ranią innych swoimi obelgami czy oskarżeniami pomimo, że pracownik miał racje w jakimś kontekście, bo zna standardy wymagane od niego . A przyjedzie na sklep pani o której mowa twierdzi , że ma być inaczej , bo jej słowo jest ważniejsze od słowa pracownika ehhh

NN
@xxx

Dokładnie podpinam się pod tą wypowiedź. Myślę że dojdzie to do szefostwa i coś z tym zrobią by było lepiej,a nie tylko pod górkę,zdjęcia przed zamknięciem też jest absurdalne. Masz klienta który zamawia tort i za nim kolejny klient a jeszcze zdjęcie trzeba wykonać tuż przed zamknięciem może nie są to codzienne sytuacje ale kilka razy w miesiącu...

Oby dotarło do Szeryfa
@xxx

Słyszałem większość z tych rzeczy od obecnych pracownic. Oby trafiło do właścicieli A nie utknęło na pani dyrektor która jest tego przyczyną, zanim pracownicy A W szczególności kierownicy punktów odejdą i zaczną dochodzić swoich praw

Na swojej stronie firma ma ogłoszenie, gdzie szuka na posadę technologa. Szukam info o liście wymagań od kandydatów, bo napisali, że trzeba umiejętności pracy z komputerem i systemami informatycznymi. O jakie systemie chodzi konkretnie? O MS Office czy jakieś specjalistyczne programy? Zna ktoś konkrety?

Dział HR

Dziękujemy za zapytanie. Szczegóły dotyczące tego stanowiska może Pan/Pani poznać kontaktując się z nami pod adresem mailowym: rekrutacja@piekarniaklos.pl oraz pod numerem telefonu (32) 810 12 34. Zapraszamy do kontaktu.

Klient

Sklep na osiedlu Kopernika w Gliwicach to totalna porażka.Panie ekspedientki są opryskliwe bezszczelne rzucają towarem jak szmatą.a w szczególności pani z warkoczem.Przychodzi do pracy jakby za karę.Wiecznie nie mają wydać reszty o każdej porze dnia Obsługa na poziomie zero Dziwię się kierownictwu że takich ludzi zatrudniają.

@Klient

Może nie mają z czego wydać, jak każdy jaśnie pan płaci za zakupy w kwocie mniejszej niż 10 zł banknotem stuzłotowym i to od samego rana. Końcówek ludzie też nie mają, a ile widział*m że mają tylko nie chcą dać albo wygrzebują po grosiku z tym swoim głupim uśmiechem na (usunięte przez administratora)i z tekstem "pani to się przyda", a jak wydasz w takich grosikach to jaśnie pani wielce obrażona i ona tego nie weźmie. A zatrudniają każdego bo zawsze im brakuje ludzi do pracy bo poprzez swoje traktowanie pracowników odchodzą jeden za drugim

Zosia654

Brak słów, firma która kompletnie nie szanuje pracowników, klient zawsze jest ponad pracownikiem. Premie ? Jakie premie ? Dziewczyny starają się cały miesiąc żeby zarobić a przyjdzie taka menadżerka od siedmiu boleści, szuka dziury w całym i w końcu kiedy znajdzie jakieś potknięcie zabiera całą premię. Menadżerzy nie szanują kierowników, uważają ich za swoje popychadła i wyżywają się gdy tylko mają gorszy dzień. Wielka mi firma rodzinna która nie szanuje innych ludzi. NIE POLECAM!!

Ka
@Zosia654

Większej bzdury w życiu nie słyszałam !!!!!Pomijajac już stylistykę, kulturę wypowiedzi i poprawną polszczyznę zawarta w tym wpisie. Nikt nie zbiera wyrobionej premii za żadne "przewinienia". Proszę nie okłamywać ludzi.

@Ka

Zabiera, bo np za pomyłkę w inwentaryzacji została zabrana premia całemu sklepowi. Więc proszę nie pisać jak się nie wie, albo jak u ciebie tak nie było to nie znaczy że gdzieś indziej też nie

pracownik Rybnik Kotucza

@pracownik Rybnik Kotucza

Ty to tak serio piszesz??? I tylko dlatego że za twoje złe zachowania ktoś normalnie zwrócił ci uwagę... jak obsłużyć klienta poprawnie, jak mieć normalny stosunek do reszty dziewczyn. Z jakiegos powodu ktoś ci umowy nie przedłurzył... Pracowałam na Kotucza. Praca tam nie jest łatwa bo dużo roboty ale cała ekipa, razem z dziewczynami co wymienilas była normalna. Nie ma mowy o złym traktowaniu. No chyba ze tobie sie punkty pomyliły... Hm...

Ble ble ble

Ta firma to jedno wielkie główno. Jezeli chodzi o płatność to ja nie wiem skad oni biora te ceny weekendy robisz za pól darmo. Ogólnie wypłaty sa niskie chyba ze przepracujesz 360 godzin ale (usunięte przez administratora) tez nie urywa wypłata przy tych godzinach .Jezeli chodzi o kierownictwo to w (usunięte przez administratora) cie maja (usunięte przez administratora) przerwa to ci sie nie nalerzy bo musisz (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora) .Dla mnie to nie jest zakład pracy tylko (usunięte przez administratora).

@Ble ble ble

Drogi Pracowniku. Dziękujemy za opinię. Twój komentarz zawiera bardzo poważne zarzuty i nieobojętne nam treści. Chcielibyśmy ustosunkować się do nich, dlatego zachęcamy do wyjaśnienia i wspólnego omówienia nadmienionych kwestii poprzez kontakt z nami pod adresem: kadry@piekarniaklos.pl. Pozdrawiamy. Dział HR

Ala
@Ble ble ble

Hej, co to znaczy, że weekendy są za pół darmo? Czy chodzi o to, że pracownik dostaje za te dni mniej, niż za normalne dni? Konkretnie, ok, bo to niejasne sformułowanie. Nie ma lepszej stawki za pracę weekendową? A i czy jak nowa osoba podpisuje umowę, to nie wie, jaka będzie pensja właśnie za pracę w weekendy?

@Ble ble ble

360 godzin? Przecież to całkiem spore nadgodziny! W ogóle jest możliwość tyle pracować, czy napisałeś tę liczbę całkiem spontanicznie? I czy za pracę po godzinach można liczyć na jakąś lepszą stawkę?

@Ala

Byly pracownik

Nie polecam pracy w rej firmie, firma niby rodzinna, a w rzeczywistości daleka droga do atmosfery rodzinnej Kierowniczka robi sobie samowolkę za akceptacją regionalnego Niszczy swoich współpracowników psychicznie, Kierowniczka na niczym się nie zna, i to w dosłownym tego słowa znaczeniu. Szkoli nowych przy czym nie zna podstawowych standardów panujących w firmie

Jeronimo
@Byly pracownik

Opisz jaki sklep , bo chyba zaczyna być to na porządku dziennym , że pożal się Boże kierowniczki nic nie potrafią , a pracują jedynie dlatego , bo są pupilkami regionalnej. To dopiero jest śmiech .

WojtekN

Pozdrawiam serdecznie i ciepło Panie pracujace w Kłosie na Środuli. Zasze uśmiechnięte i chętne do pomocy. Nawet w weekend ,kiedy kolejka do piekarni sięga pod Biedronkę obsługują z uśmiechem i zawsze pamiętają, aby polecić coś słodkiego,aby umilić mi dzień. Czasem widać, że są zmęczone niekończącą się kolejką, ale mimo to nie czuję że jestem w tej piekarni intruzem. Chętnie zatrudniłbym Je wszystkie u siebie w firmie, bo jestem pod wielkim wrażeniem ich pracy i obslugi klienta! Pieczywo świeże bez względu na to czy jest 5 rano czy późno wieczorem jak na całodobową piekarnie przystało więc też na plus. Pozdrawiam Panie serdecznie i życzę więcej spokojnych dni. Do zobaczenia jutro :)

@WojtekN

Bardzo dziękujemy za serdeczną i pozytywną opinię. Cieszymy się bardzo z Pana zadowolenia. Taka informacja zwrotna jest dla nas wyjątkowo cenna - przekażemy wyrazy uznania Zespołowi Sklepu na Środuli ????

Ala
@WojtekN

To może ja skorzystam z oferty pracy ????akurat jestem na etapie poszukiwania

Truskawka

FIRMA RODZINNA kłos daje wypowiedzenie dwa dni przed Wigilia i świętami Bożego Narodzenia . Bardzo niesmaczne.

Noo
@Truskawka

A jak długo pracowałaś/ eś w Kłosie ?

Poproszę o inf kto decyduje o przyznaniu kart podarunkowych na Święta?

Dział HR

Dziękujemy za zapytanie. W opisanej sprawie prosimy o kontakt z Działem HR.

@Dział HR

To właśnie dział HR decyduje o tych kartach? Na jaką kwotę opiewają te karty i czy dostaje je każdy pracownik? Dajecie je z wypłatą styczniową czy w grudniu, jeszcze przed świętami?

Dział HR

Szanowny/-a Panie/Pani bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z naszym działem. Pozdrawiam serdecznie.

Czy można liczyć w Piekarnia Ciastkarnia KŁOS na prywatną opiekę medyczną?

Dział HR

Dziękujemy za pytanie. W naszej firmie istnieje świadczenie w postaci prywatnej opieki medycznej. Pozdrawiamy serdecznie! Dział HR @pracodawca

@Dział HR

I tylko to z benefitów czy dorzucacie coś jeszcze? Czy do pakietu medycznego można dopisać członków rodziny i czy trzeba wpłacać gdzieś pieniądze za to?

Dział HR

Naszą propozycję dotyczącą świadczeń komunikujemy w ofertach pracy opublikowanych w portalu PRACUJ oraz OLX. Zachęcamy do zapoznania się z nimi. Bardziej szczegółowych informacji na temat konkretnych benefitów udzielamy kandydatom w procesie rekrutacyjnym. Pozdrawiamy serdecznie. Dział HR

Ewela
@Dział HR

Tak istnieje ale wszystkie placówki medyczne są w Katowicach.

Zostaw merytoryczną opinię o Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. - Zabrze

• Jak się pracuje w Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 5 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.?

Kandydaci do pracy w Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.