pass-pol

Sanok

Opinie o pass-pol

Oooo 2017-05-10 06:01
A fala zwolnien nadal trwa
Iwona 2017-05-10 11:49
O sytuacji w firmie piszą również lokalne media. Dzisiaj pojawił się artykuł, w którym wypowiada się również prezes firmy. http://esanok.pl/2017/pass-pol-dwa-wydzialy-dostaly-podwyzki-reszta-negocjuje-00e13dm.html
Wielki1234 2017-05-10 12:19
Mało tego wszystkiego To jeszcze teraz do krwiodawcow sie przyczepili na kotłach tylko 2 osoby na zmianę mogą oddać krew, to jest jakas paranoja co sie w tej firmie wyprawia...
niezależny 2017-05-10 13:35
Trzeba Regionalne Centrum Krwiodawcze poinformować że firma pass pol utrudnia swoim pracownikom możliwość oddawania krwi.
stary dziad 2017-05-10 13:45
a widziałeś w biurowcu kamery..bo ja nie.
Ja 2017-05-10 17:38
Wszedzie kamery prezes to tez pracownik tam tez w biurze kamery.wszedzie zamontowac kamery
cornelia marie 2017-05-10 20:37
Związki za kasę jaką na nich płacimy powinny wynająć prawnika,specjalistę od prawa pracy ale nie z Sanoka bez układów z dyrekcją aby rozpatrywał wątpliwości dotyczące zwolnień za parę dni chorobowego.Ale z oddawaniem krwi to przegięcie.Jakby komuś z biura potrzeba byłoby krwi dla dziecka to by prosili aby iść i oddać .Widziałem pismo o urlopach na żądanie.Na dole podpis adwokat Wilusz.Pewnie z rodzinki nastawiony odpowiednio aby zinterpretować przepisy prawa pracy po myśli pracodawcy.Dołożę drugie 10 zł albo i 20 po to by związki poszukały prawnika i zakończył się ten żenujący teatr i straszenie zwolnieniem z pracy jeżeli ktoś jest naprawdę chory lub po pobycie w szpitalu.Ciekaw jestem waszych opinii odnośnie tego pomysłu.
Tragedia 2017-05-11 00:03
Z oddawaniem krwi to już przesada a jeszcze zwolnienia za chorobowe, urlopy na żądanie, wszystko żeby tylko uprzykrzyć ludziom życie, zwalniają doświadczonych pracowników, przecież tam zaraz nie będzie komu pracować...
Teraz to już chyba nikt nie chodzi tam z przyjemnością, zastanówcie sie rządzący co robicie póki nie jest za późno...
Jožin z bažin 2017-05-11 07:57
I bardzo dobrze że zabrali się za tych nierobów,jakiś dłuższy weekend to od piątku UŻ, albo oddawanie krwi lub opieka. A w okresie letnim to najlepiej chorobowe bo fucha się trafiła i tak cały rok ściema.Zauważcie ze takie oddawanie krwi i uż to przeważnie trafiają się w piątki i poniedziałki a sporadycznie w środku tygodnia.A krew oddaje się raz na 2mies tak wiec można się dostosować do jakiegoś grafiku, a nie samowolka kosztem innych pracowników którym w danym dniu jest np.potrzebny pilnie urlop i z góry jest skreślony przez przełożonych z braku obsady na danym stanowisku.
Ps.Komu nie pasuje!!! nikt nikogo na przymus nie trzyma w tej firmie.
PRACOWNIK 2017-05-11 12:44
POWODZENIA !
Realista 2017-05-11 12:46
Ciekawe gdzie pracujesz ? Pewnie masz fuche ze nic nie robisz a pieniądze są, wszyscy przydupasami co maja fuchy po zbajomosci nie beda a ludzie choćby na kotłach naprawdę muszą sie narobic za grosze a na kazdym kroku szukają jak ujeba* ludzi
Hahaha 2017-05-11 20:10
I wlasnie na tym to polega na Twoje miejsce przyjdzie ktos inny taka jest polityka tej firmy niestety
pracownik A-3 2017-05-12 00:29
Nawet jak będziesz stówkę płacił na prawnika to nie ma takiego, który podważył by zwolnienie pracownika zatrudnionego na czas określony, bo polskie prawo pozwala zwolnić za nic i za wszystko bo pracodawca nie ma obowiązku podawać przyczyny takiego wypowiedzenia, NIESTETY !!!
Ochronę związkową mają tylko pracownicy mający umowy na czas nieokreślony, takich jak chce zwolnić to musi to pierwsze konsultować z związkami.
A co do tych UŻ i krwi to słyszałem, że zz powiadomili inspekcje pracy i już od dwóch dni szaleją po biurowcu.
Ta firma schodzi na psy 2017-05-14 21:01
Wiadomo juz cos na temat uż I krwi?
Przeciez to juz jest chore to wszystko!!!!
Pracownik A-3 2017-05-15 21:58
Jak Ci odmówią UŻ lub wyjścia na krew żądaj uzasadnienia z jakiego powodu Ci odmówiono ! Jak to nie pomoże zgłoś sprawę do ZZ oni się tym zajmą, oczywiście jak należysz do ZZ !!!
Planista 2017-05-16 07:20
Przestańcie te bzdury opowiadać. Krew kazdy może tylko musi wpisać się w harmonogram. Do teraz było tak że 50 gości celowo szło na krew w piątek żeby sobie zrobić długi weekend. Teraz się zrobiło poprostu normalnie jak w każdym normalnym zakładzie.
CD 2017-05-16 10:34
BRAT
CD 2017-05-16 10:35
BRAT
Pracownik A-3 2017-05-16 22:53
To ty bzdury piszesz ! Niby kiedy tak było, że 50 gości szło na krew ??? Coś ci się w główce poprzestawiało !!! Nie obrażaj normalnych pracowników !!!
Lolo 2017-05-17 15:19
A jako powód odmowy uz podadzą nagłe potrzeby produkcyjne nawet jeśli materiał jest nadrobiony na miesiąc do przodu...
Były pracownik passa Passerati :) 2017-05-24 20:26
Wysokość wynagrodzenia w systemie akordowym zależy od efektów pracy pracownika. Pracodawca ustalając stawki akordowe powinien pamiętać, że ich wysokość powinna być ustalona tak, aby odpowiadały w szczególności rodzajowi wykonywanej pracy, kwalifikacjom wymaganym przy jej wykonywaniu, a także uwzględniały ilość i jakość świadczonej pracy.

Dodatkowy dzień wolny lub zwolnienie z pracy na kilka godzin za oddanie krwi przysługuje każdemu pracownikowi. Warunkiem otrzymania dodatkowe dnia wolnego z tytułu oddania krwi jest okazanie pracodawcy zaświadczenia ze stacji krwiodawstwa.
Były pracownik 2017-05-25 15:35
Jakby 50 gości poszło na krew to na wydziale nie byłoby komu pracować , a bzdury to opowiadasz Ty bo siedzisz na mistrzówce i nie musisz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak inni.
Były pracownik 2017-05-25 15:50
Szkoda czasu nerwów i wyrzeczeń na tą firmę. Żadnego poszanowania dla pracownika.
Były pracownik 2017-05-26 00:29
A teraz kilka słów prawdy o pracy w firmie Pass-Pol. Kiedyś po złożeniu podania trzeba było czekać długą chwilę nawet 2 lata zanim się do Ciebie ktoś odezwał no chyba, że miało się tzw chody to wtedy szybciej. Teraz idziesz składasz podanie i jesteś przyjęty prawie od zaraz. Przychodząc do pracy każdy z nas liczy na dobre warunki, godne wynagrodzenie za swoją ciężką pracę oraz normalnego traktowania i poszanowania pracownika. Nic z tych rzeczy zapomnijmy. Warunki w miarę zależy od wydziału bo na niektórych są ciężkie idzie się przyzwyczaić. Wynagrodzenie to temat rzeka bo jeżeli się dostanie dobrą robotę to zarobisz o ile masz plecy i chody bo jak nie to dostajesz rebro, a tak się dzieje zazwyczaj z ludzmi przyjętymi z ulicy. Wtedy różnica w wynagrodzeniu jest znaczna, a o normalnym traktowaniu to szkoda mówić po prostu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie możesz mówić głośno o tym co myślisz i walczyć o swoje prawa bo od razu cię zwalniają. Dopóki w tej firmie będą takie układy jak do tej pory i tacy ludzie nigdy nie będzie dobrze. Szkoda tylko tych dobrych i uczciwych ludzi bo i tacy tam są, którzy pracują dla dobra i rozwoju firmy bo nigdy nie będą docenieni .
? 2017-05-26 18:30
Kiedys w Passie pracowalo 600 osob, dzis z powodu duzego rozwoju pinad 2600.
Boczek 2017-05-30 22:29
Firma beznadziejna,nie szanuja pracownika .
SX 2017-05-31 13:13
Hala a8 kierownik M. C. Rozpatruje to o co proszą pracownicy i w miarę możliwości stara sie cos zdziałać w tym kierunku. Roboty mamy rozdzielane sprawiedliwie i rozsądnie równo dla każdego a ja żadnych znajomosci w firmie nie mam. Zarobki zależą głownie od wkładu pracy. Co sie dzieje na innych wydziałach to nie wiem ale u nas jest całkiem ok.
jakiś jan 2017-06-02 09:45
Gadasz głupoty. Po prostu nie dawałeś rady to Cię wywalili. Za darmo płacić Ci nie będą ...
Wlsfek 2017-06-02 11:58
Muszę przyznać a8 to najlepsza hala
Obecny 2017-06-02 18:15
Nie wywali bo wciąż pracuje mam umowę na stałe w przeciwieństwie do ciebie bo kto przepracował parę ładnych lat tutaj to wie jak jest i raczej wie co mówi .
Gruby 2017-06-03 20:52
Szczerze odradzam tą firmę, chyba, że lubicie być poniżani przez swojego pracodawcę. Z pewnością są inne, bardziej sprawdzone, gdzie pracownika traktuje się jak człowieka.
Wychędożony żul 2017-06-03 22:19
Temat pierwszy: polyamidy,oddaję formę na warsztat albo sprężynę do wymiany wraca po 3 godzinach.Temat drugi :biurokracja i nieroby w biurowcu sięgnęło chyba apogeum,bezmiar papierków.Temat trzeci: rurki wycina sie z braków.I temat oczywisty znajomości.Cwaniaczki szybko dostają posadki a inni i nie gorsi nie mają szans z tym betonem.
pracuś 2017-06-07 10:29
Same bzdury piszecie! Kto chce pracować to zarobi!!!
max 2017-06-07 16:19
"pracowac" według ciebie a cieżko pracowac zeby ci nic nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to dwa różne pojęcia pewnie robisz za jednego z tych szpicli co meldunki tylko składa swoim "mentorom".
Jack123 2017-06-10 17:58
Witam jak nazywa się krótko ścięta blondynka , która pracuje na speczaniu polyamidu na zmianie u brygadzisty Kielara?
ochlaptus spod budki z piwem 2017-06-10 19:32
Tam są takie dwie...Mnie to nie rusza bo jestem gejem.
Jack123 2017-06-11 08:24
Od biurka z komputeren 3 stanowisko ?
Ernst von Nogay 2017-06-13 20:48
przyjeli juz Ukrainki do paSSa?
Polyamid 2017-06-20 08:44
Do Jack123 A co podoba Ci się ? Zapytaj kolegów z pracy na pewno Ci powiedzą
Jack123 2017-06-21 08:03
Tak podoba dlatego próbuje się dowiedzieć :-D
Koledzy nie wiedzą , bo Ja na kotłach gumowych pracuje !
Jozefinn 2017-06-23 11:27
I po ciul piszesz tu smęty ze ci sie ktos podoba.. zostaw to dla siebie.. bys sie przynajmniej nie blaznił. I wez sie za robote a nie pierdoly !
ile 2017-06-25 21:05
ile za pierwszy miesiąc na kotłach?
Zgredek 2017-06-26 16:37
tak jak wszyscy inni
Człowiek ze wsi 2017-06-29 21:13
Nie wiem człowieku o czym do mnie rozmawiasz.Jeżeli coś piszesz to pisz tak żebym zrozumiał.
Hans 2017-07-02 22:45
pracujesz dla Niemców to się ucz języka swoich panów prostaku
Człowiek ze wsi 2017-07-05 12:56
Ty pewnie znasz kilka zwrotów jak masz polecenie klęczeć pod stolikiem.
Biurowiec 2017-07-05 13:00
Brak Ci kultury wrodzonej i nabytej.Ja choć nie pracuje fizycznie nie nazwałbym prostaczką nawet sprzątaczki.Ogarnij się ...
Pasek 2017-07-13 13:39
A jak tam nowa firma z ul. Reymonta?
lsk 2017-07-20 22:29
Witam prawda to że na kotłach da się zarobić po 3-5 tyś na miesiąc jeśli się robi normę ? bo tak słyszałem od znajomego który pracuję na wytłaczarkach.
współczujący 2017-07-23 17:20
Nareszcie koledzy ze stanowiska nr.3,będą mogli odsapnąć, i pracować normalnie.Najlepszy pracownik (śmigol) wyjechał na wakacje.Już można współczuć żonie tej sielanki z nierobem i skąpcem.Macie koledzy dwa tygodnie normalnej pracy, a potem znowu zapiepszacie na Pana.
Zostaw swoją opinię o pass-pol - Sanok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pass-pol