pass-pol

Sanok

Opinie o pass-pol

Mo2 2016-06-19 12:50:14
Hej! Czy jest Pass-Pol spoko? Moim zdaniem bardzo, świetna firma, która jest w stanie poradzić sobie nawet w dzisiejszych czasach, a przecież wiadomo, że tak prosto nie jest.
Rocco 2016-06-20 14:59:12
Rudy
rgt 2016-06-20 15:16:39
@Mo2 no pewnie ze nies jest teraz to na prawede ciezko jest znalezc jakas ciekawa dobrze platna prace
Rocco 2016-06-22 15:12:11
Rudy.Ciekawe czy czerpal z tego jakies korzyści wpisujac za ludzi obecnosc. Sprawa powinna trafic do prokuratora.Kazdej kur... wie sie urwie.
45ty 2016-06-22 15:23:15
no wlasnie ciezkoe ejst..a nie tylko ciekawa ale i tez dobrze płatna prace gdzie mozna sie jakos rozwinac
pracownik 2016-06-24 13:04:16
apeluje do Pana Kierownika w sprawie warunkow pracy na montazu a 11. pseudo klimatyzatory kompletnie nie wystarczajace na ta hale , 2-3 osoby siedzace blisko wentylatora faktycznie czuja efekt , reszta sie gotuje.efektywnosc znaczaco maleje w takich warunkach a mozliwosc popelnienia bledu jest duzo wieksza.wiem ze lato ze cieplo itd ale specyfika tej hali w polaczeniu z wysoka temperatura sprawia ze naprawde ciezko jest normalnie pracowac. prosba zatem o zastanowienie sie co mozna by bylo jeszcze zrobic .z gory dzieki :)
ert 2016-06-24 13:11:04
mysle ze w kazdej pracy jest szansa na to zeby sie rozwinac po to tez miedzy innymi podjemuje sie prace..choc o jakiegos czasu w ogole zadnych ofert pracy tutaj nie bylo..nie wiecie czy bedzie rekrutacja?
Świnia menda i złodziej 2016-07-01 21:59:15
Polny ostatnio audytował po spęczarkach i kotłach poliamidowych.Od razu było widać że nie ma zielonego pojęcia o podstawach tej roboty,a że audyt zrobili w ostatni dzień miesiąca to znaczy że nie chodzi wcale o jakość ale o uwalenie jak najwięcej ludzi.Pytał się o takie rzeczy,że można go było śmiechem zabić.Jak mu tłumaczyłem dlaczego to i tamto to patrzył jak szpak w pi...de . Potem lewus chodzi w okularach i liczy chorobowe.Patologia!Gnębią tych niedobitków,co chcą jeszcze tu pracować.Koniec na horyzoncie...
dawid 2016-07-02 09:41:31
A jednak w dalszym ciągu firma zatrudnia pracowników i jak widzę ty też nadal pracujesz..nie rozumiem skoro są takie fatalne warunki i firma zbliża się ku końcowi to w ogóle po co ty zachodu żeby jeszcze pracować?
pozd 2016-07-02 11:00:24
Chłopaki, takie sprawy nalezy chyba zgłaszać osobiscie do kierownika a nie na forum robic apelacje w tych sprawach.
snk 2016-07-09 18:53:18
polecieli sobie z czerwcowym wypłatem , dziesiąty w niedziele a kasy nie ma nadal..... żenada
ama 2016-07-09 21:13:56
Widocznie nie pokazuje się żadna oferta pracy @zg, bo wszystkim odpowiada bieżąca atmosfera w firmie. To najlepszy dowód na to, że idą ku sukcesowi. Jak pracownicy są zadowoleni, to od razu praca inaczej idzie. Ale czy wypłata jest na czas? Pozdrawiam
kolo 2016-07-14 18:52:54
to jedna wielka ściema ten pass oni udają że płacą a my że pracujemy
ama 2016-07-14 19:02:57
Super, że tak ma być @walkir, ale wiesz może czy wypłata jest terminowa? Z góry dziękuję za odpowiedź.
nsabsa 2016-07-19 00:41:51
Czy wie ktoś jakie zarobki są na magazynie ?
romek 2016-07-19 09:40:28
Na magazynie to można róznie zarobić - to wszytko zależy od tego jak wygląda tutaj liczba godzin, bo jedni zarobią więcej a inni mniej. Na pewno jednak można tak koło 2- 3 tys zarobić z tego co wiem, ale moze niech jeszcze pracownicy to potwierdza tak już dla pewności jednak.
dsasad 2016-07-20 12:09:46
Z tego co słyszalem w Passie pogorszyły sie zarobki . Jest masa zwolnień a na kotłach pracują nawet kobiety ? Ile w tym prawdy ?
rutka 2016-07-20 12:16:59
@romek a dysponujesz może informacją na jakich konkretnie stanowiskach możesz tyle kolego zarobić? z góry dzięki za odpowiedź, ja szukam u was pracy jako specjalista ds zastosowań informatyki obecnie.
kotły.,.;. 2016-07-21 16:34:28
dsasad TAK na kotłach pracują też kobiety i tj wszystko chore!
Zarobki są takie same jak 10 lat temu!Gdyby nie Związki Zawodowe to już dawno byłaby czterobrygadówka i jeden wielki syf...
Ludzi się w tej wielkiej firmie nie szanuje ma się ich za nic!
Wiekszość gdyby tylko miała gdzie to już dawno by stąd uciekła...!
M 2016-07-22 11:49:43
Jeśli chodzi o Sanok to jestem na tak bardzo mocno
nick 2016-08-06 12:32:35
za cyrka nie bylo takiego cyrku jak za wilusza
dawid 2016-08-06 12:34:03
Jakby ludzi nie szanowali to by nie pozwolili na związki zawodowe @kotły... a poza tym piszesz, że nie ma gdzie uciec bez przesady produkcji jest parę można się zwolnić
kotły.,.;. 2016-08-08 19:55:36
dawid - tak produkcji jest parę ale jak ludzie pracują już parę lat to mają dodatki np staż pracy i nie opłaca im się iść na inną produkcję bo wiadomo - najniższa krajowa i tyle.
Jak wszyscy wiecie już nawet obcokrajowcy u nas pracują (Ukraińcy) a to dobrze dla nas nie wróży (każdy chyba wie dlaczego).
Tak więc Pass- Pol już nie jest tak interesujący jak kiedyś - dawniej bo jest coraz gorzej, a Związki Zawodowe dbajcie o nas o pracowników.
dawid 2016-08-09 10:55:17
Ja to nie rozumiem no i co w tym złego, że pracują u was obcokrajowy @kotły.... no sorry ale czasem to są lepsi specjaliści od was więcej wiedzą a czasem i nawet zarabiają więcej. Nie rozumiem dlaczego traktujesz to jak wyznacznik tego, że w firmie jest źle
robiący za mało 2016-08-11 23:29:03
nie jestem rasistą ale ukraincy w naszej firmie to reakcja na brak chetnych ludzi do pracy w pass z sanoka i okolic .Dlaczego?bo czesto placa jest ponizej wartosci wykonanej pracy. 500+ doprowadzil do tego ze za brama nie stoi 10 na twoje miejsce i super ale nasze szefostwo w dupie ma 500+i jego nastepstwa , rozwiazanie , za wschodnia granica jest 20 chetnych na twoje miejsce szary pracowniczku.ponoc maja tez kleic gumki na montazu niedlugo , i teraz juz wiem czemu magazyn na a8 wyglada jak wiezienie o zaostrzonym rygorze .....zeby ukraincy nie wyniesli polowy magazynu heh, lokalny patriotyzm pelna geba , swoich gnebic besztac traktowac jak smieci a zatrudniac takich ktorzy beda wdzieczni ze wogole pracuja i siedziec cicho ..........szkoda do niczego dobrego to nie doprowadzi a zdawalo mi sie ze powoli wszystko zmierza w dobrym kierunku
werty 2016-08-12 10:31:12
to wszystko zależy od charakteru nie od pochodzenia
Gość 2016-08-12 22:55:31
Jak za cyrka pracowałeś po kolana w wodzie na kotlach to ci było lepiej? Jak ci zabierali duzo premii za chorobowe, nic nie dawali za obecność, nie zapewnili chłodzenia na halach w lecie itd itd Możesz napisać list żeby tamten cyrk wrocil ale wiekszosc ludzi nie chce...
dv 2016-08-13 10:18:14
no to tez prawda rozni ludzie i rozne podjescie do pracy
ona 2016-08-16 14:42:33
Niby są przyjęcia ale ich nie ma zdecydować się nie mogą. Niby nie ma dla pań a ost przyjęli. Jak to mówią nie masz znajomości to się nie dostaniesz. Równouprawnienie więc trzeba iść na kotły :D pozdrawiam ;)
romek 2016-08-16 16:37:16
Specjalista Zastosowań Informatyki tylko jest u nich poszukiwany. Nie wiem tylko jak wygląda praca u nich, bo podobnosam proces rekrutacyjny jest dosyć trudny.
Nick 2016-08-21 21:27:29
Plusy
- zarobki ( jak na Sanok, mimo wszystko )

Minusy
- cała reszta (dla przyjemności nikt tam nie przychodzi)
Admin0997 2016-08-21 21:34:35
Taki jak rekin to przychodzi
romek 2016-08-22 15:38:42
Nie wiem jak u nich można teraz się załapać.. ostatnio widziałem oferte pracy jako Specjalista Zastosowań Informatyki tylko że to było dosc dawno.. nie wiem czy można u nich dobrze zarobić, no ale podobno u nich mozna i na podstawie mieć 3 tysiace normalnie.
Nick 2016-08-23 09:21:29
Podstawa to w zasadzie najniższa krajowa ( 1400-1500).

Reszta to dodatki : np

- premia 30% ( uznaniowa *** )
- stanowiskowy ( +- 600zł np kotły(raczej, nie wszystkie działy )
- szkodliwy (tz. guma, kilkaset złotych (na kilku działach ))
- stażowy od 180zł+ ( po 'podwyżce' , naliczany od 2 lat pracy)
- absencja chorobowa (ok. 120zł miesięcznie***)
- socjal

Podaje to orientacyjnie z pamięci.

Magiczne 3 000 zł , owszem. Najszybciej na kotłach,piecach z pełną premią i sobotą (kilkoma).

Wynagrodzenie atrakcyjne . Jak i kłody pod nogami .
kardiola 2016-08-23 09:31:25
a wiecie na jakie warunki zatrudnienie konkretnie może liczyć Specjalista Zastosowań Informatyki? sądzę że jest ogłoszenie w sieci ale nie wiem czy aktualne
Ala 1990 2016-08-23 11:44:34
A czy są teraz jakieś przyjęcia dla kobiet ?
romek 2016-08-23 14:19:08
wydaje mi się, ze tu nie ma rozrózninia w rerkutacji jeśli chodzi o rozróznienie na płeć.. jest oferta jako Specjalista Zastosowań Informatyki jeszcze.
Mim 2016-08-23 16:03:06
Są przyjęcia na montaż ????
ba 2016-08-23 16:27:33
romek ta oferta jest z marca, niestety temat już nieaktualny. niestety tez ofert pracy od nich nie ma na ich stronie internetowej i nie wiem gdzie ich moge szukać - ktoś mi da prosze jakieś namiary na takie miejsce?
Adek 2016-08-23 23:44:31
Witam panowie chciałbym się dowiedzieć czy są przyjęcia na montaż? Czy warto składać podanie? I jeżeli ktoś robi na montażu to co dokladnie się tam robi? I czy trzeba chodzić soboty , niedziele? Proszę o szczerą i prawdziwą odpowiedz.
pozd 2016-08-24 13:29:43
Jak nie złożysz to przeciez nie bedziesz wiedział, sprobuj wyslac cv, pewnie sie odezwa jakby kogos poszukiwali.
Adek 2016-08-24 17:33:23
Dzięki;)
gruba 2016-08-24 22:09:50
@ pozd moim zdaniem jak nie ma na stronie to nie ma
luck 2016-08-25 10:11:26
weźcie się za konkretne pytania i iluzje, czemu w sierpniu mając 20 st C na zewnątrz w nocy , na hali jest 27 st C to oni zaczęli grzać na A-8 w kaloryferach itd jakby była zima na -20 st C , czy nie szkoda im pieniędzy na to ?przyjdzie co do czego żeby podwyżki były dla pracowników to nie ma , wiecznie bieda jest w Passie , ale dobrze żeby euro gut stało, na ciepło w grzejnikach ich stać hehe a i tak ludzie mają otwarte okna bo w kiblach wali na max i nic to Wam nie da, liczne ogłoszenia są na stronie Passa do przyjęcia do firmy, mnóstwo ludzi pisze swoje CV i podania ale nic z tego , a dlaczego ? tj firma "rodzinna Pass Pol" przyjmują tylko swoich ziomków,pracowników z rodziny itd .......
lilia 2016-08-25 11:03:22
@ luck - chyba cie nie zaskocze za spejcalnie jak ci powiem że w niemalże każdej firmie poszukuje sie oszczednosći i niestety na czym można najłatwiej oszczedzić? Pyatnie retoryczne, ale powiem - najwieksze zawsze sa koszta personalne i tam niestety szukane są oszczędności
pracownik 2016-08-29 20:24:38
KOLEGO U NAS W FIRMIE NIE TRZEBA WIELE UMIEĆ POZA JEDNYM WYJĄTKIEM TRZEBA DOBRZE LODA ROBIĆ A UWIERZ MI AWANS MUROWANY CHYBA ,ŻE MASZ KOGOŚ DOBREGO ZNAJOMEGO TO ON ZA CIEBIE PIER....NIE LODZIKA I FUCHA BĘDZIE GWARANTOWANA TECHNOLOG LUB AUTOMATYKA . GOŚĆ POJĘCIA O KOMPIE NIE MA ALE PREZ.....WI MIESZKANIE POMALOWAŁ I STANOWISKO JEST.
romek 2016-08-30 09:42:06
Mnie to się wydaje że ostatnio nie było nawet żadnej oferty pracy, to doskonały dowód na to, że atmosfera opiera się na przyjacielskich relacjach, a to już jest połowa sukcesu firmy. A jakie są zarobki?
croco 2016-08-30 13:32:14
Romek jesteś TROLEM? Któremu placą za komentarze?
dawid 2016-08-30 13:40:18
To skoro tam pracujesz no to gratuluję Ci umiejętności @pracownik sorry za złośliwość ale mógłbyś darować sobie takie komentarze..jednak żeby się tutaj dostać trzeba znać się co najmniej albo na elektronice albo na informatyce. Nie umniejszaj całej firmie
BĘC 2016-08-31 00:33:23
HA HA HA !!!!
Zostaw swoją opinię o pass-pol - Sanok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pass-pol