Opinie o MMP Neupack Polska w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MMP Neupack Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MMP Neupack Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MMP Neupack Polska w Bydgoszcz

Dagi

Mam pytanie. Dlaczego tak znana firma na rynku. Duży pracodawca od wielu lat. Ciągle się ogłasza i szuka pracowników. Nawet na tb. Tam każdy chciał pracować,co się stało? Że brak ludzi?.

Dudu
@Dagi

NIESTETY FIRMA ROZJECHALA SIE TOTALNIE-ZNOWU ZATRUDNIA SIE ZNAJOMYCH A W TEJ BRANZY KOSZULKA Z NAPISEM INZYNIER NIE UCZYNI NIKOGO FACHOWCEM.PRZYKRE TO ALE NIESTETY PRAWDZIWE.

Yyy

Czy w waszej firmie te pełno banderowców?

Monia

Co w przypadku negatywnego scenariuszu? Gdy normy nie uda się jednak wyrobić? Dodatkowo interesuje mnie to w jaki sposób sami pracownicy postrzegają zakładane normy? Jak oceniacie ich wysokości i czy często się zmieniają?

Akurat logiczny jest punkt w ofercie dla automatyka na dział utrzymania ruchu, stanowiący o tym, że należy znać budowę maszyn. zastanawiam się jednak czy dokumentacja na miejscu jest w miarę uporządkowana i do wszystkich schematów można mieć łatwy dostęp?

@kandydat

Hej, pojawiło się nowe ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Zakupów Technicznych i Infrastrukturalnych. Czy mogę liczyć na więcej informacji? Jaka atmosfera, zarobki itd?

Becia
@@kandydat

Podbijam pytanie, ktoś nas olśni co do kwestii zarobków i atmosfery? :) Tak na marginesie, był już ktoś z was na rozmowie kwalifikacyjnej i zdradzi, jak to wszystko mniej więcej wygląda??

Odpowiadajacy Nowy wpis
@Becia

Innaczej mówiąc ... Czym więcej w pracy tym lepsza wypłata plus nadgodziny a na magazynie to pełno nadgodzin wystarczy pogadać z pracownikami to powiedzą ( więcej w pracy przebywają niż w domu ) więc to mówi dużo :) atmosfera ? To zależy :) ale jakbyś na sortowni robił to tam atmosfera kabli :) za plecami robić zamęt :)

Sęk

Witam jak wygląda praca na magazynie i na jakie zarobki można liczyć tak realnie na początek z uprawnieniami udt?

Odpowiadajacy Nowy wpis
@Sęk

Rzut na głęboką wodę , robienie wszystko sam a początkujący to już szczególnie o wszystko proszony i nie wiadomo gdzie rękę włożyć tu zawieść produkt na produkcję zależności ile jedzie linii w danym dniu tu pomóż z rozładowaniem tira potem szukaj miejsca gdzie postawić palety z tego tira tu , porządki z rolkami z zużytymi i stawiać na sektory albo szukanie rolki na produkcję ( na dokumencie wszystko wyszczególnione) a tak naprawdę szukać trzeba i tracić czas na to ... I tak cały czas pracy ... No i stawianie rolki do przodu na następne dni i na dane linie produkcyjne ... Taka praca na magazynie ...

Cześć, jak już oceniacie stanowiska i to czy warto pracować to co możecie napisać o packaging designerze? Oferta wiem, że i uciekła jakiś czas temu ale może możliwe, że jeszcze ja wznowią? Na to w zasadzie liczę, bo może warunki jeszcze bardziej się wtedy rozwiną?

Kierownik Utrzymania Ruchu

Atmosfera , miła ale brak jakichkolwiek posłuchania jeśli chodzi o kwestie pomysłów na usprawnienia.

Bez sensowne , i nie mające celu.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Ciekawski

Hej! Co myślicie o pracy w neupack jako konstruktor opakowań? Warto? Jaka jest stawka? Bardzo proszę o pilną odpowiedź :)

neupackowiec
@Ciekawski

hej, warto, zarobki dużo powyżej sredniej i atmosfera spoko :)

@neupackowiec

Z czego wynika fakt, że zarobki są „dużo” ponad średnią? Co się składa na całość wynagrodzenia na tym właśnie stanowisku? czy piszecie tu od razu o jakichś premiach?

Bum
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Jak wygląda sprawa z działem kopii w N? Praca spoko? 3 zmiany, czy jakoś inaczej? Warto się interesować?

Zuzka

Hejka. :) ze dwa dni temu dodano oferta dla młodszego specjalisty ds. zarządzania łańcuchem dostaw. Nie widzę przy tym by wymagano wykształcenia kierunkowego, zastanawiam się czy kandydat z nim mógłby liczyć na większa stawkę startowa? Ile wynosi ta docelowa?

Pojawiło się ogłoszenie do działu utrzymania ruchu na jakie zarobki można liczyć? I w jakim systemie się pracuje. Z góry dziękuję za odpowiedź

Yyy

Czy w waszej firmie te pełno banderowców?

Agnieszka

Ale na każdym stanowisku jest taka pensja czy nie?

@Agnieszka

Agnieszka kierowniczka to jest najlepsze stanowisko ,w firmie bo to są największe zarobki

Agnieszka

No właśnie tak myślałam dlatego zdziwił mnie fakt że przedmówca nawet nie podał o jakie stanowisko mu chodzi. To pracownicy na niższych szczeblach mają okolice najniższej krajowej? Dochodzą do tego jakieś premie / dodatki?

@Agnieszka

Agnieszka tak dochodzi dodatek za nocki 200 zł brutto ok,i premia 580 zł zależna od widzimisiow kierowniczki jak się nie uzyska celu makulatury to premii jest wtedy 300 zł. I nadgodziny na których (usunięte przez administratora) kierowniczka ,żeby ludzi ograbic z hajsu (usunięte przez administratora)

Hanna

A ten cały cel to zazwyczaj dużo wysiłku wymaga? Bo zastanawiam się czy warto się wysilać za lekko ponad dwie i pół stówki skoro trzy gwarantowane i tak są

Sortowanie
@Hanna

Na Sortowaniu to akordy i cel do wyrobienia , nie wiadomo jakbyś się starała/starał i dawała/dawal z siebie to przeważnie mało jest a jak Ukraina robi to przeważnie zawsze mają wyrobiony cel i wtedy mają premie. I też zależności co się sortuje w danym dniu.

@Sortowanie

A na tym sortowaniu, jak macie akord, to kiedy są przerwy i ile czasu one trwają? Bo bez tego to ciężko, podejrzewam...

Żaden pracownik nie jest wynagradzany na podstawie akordu. Każdy pracownik na produkcji ma stawkę godzinową, są wyznaczone normy, które należy wypracować.

Monia

pytanie

czy na produkcje trzeba miec uprawnienia UDT?

@pytanie

UDT mile widziane, prędzej, czy później UDT się przydadzą

Tyr

Co za czasy w neupacku...żeby ukraincy chodzili na skargę na Polaków do biura???

X
@Tyr

Tyr A co to za różnica czy Ukraińcy czy Polacy? Mnie tam najwięcej przykrości polacy zafundowali którzy zdjęcia po kryjomu robią :d

Chyba nie do końca lapie temat tych zdjęć, o których tu piszecie… mimo wszystko szukali do was speca od zakupów technicznych o infrastrukturalnych. Powiedzcie mi czy taka praca będzie jeszcze dostępna? Mam doświadczenie, dlatego mnie interesuje. Jak teraz rozmowy wyglądają?

A nawet jeśli to co z tego? pytam, bo nie mam jeszcze doświadczenia i zastanawiam się jaki wydźwięk może mieć tego typu zapytanie? Zastanawia mnie przy tym tez teraz to jak ludzie mogą się w takim razie dogadywać? Język polski jest wymagany?

Jak jest z pakietem medycznym w MMP Neupack Polska? Można dołączyć rodzinę?

BlackMore

Można dołączyć rodzinę za dodatkową opłatą w luxmed

Dagi

Ytr
@Dagi

Przyjdź do pracy to się przekonasz...tu jest niefajnie po prostu i jeśli masz choć minimum ambicji to uciekaj jak najdalej

@Dagi

Dagi to (usunięte przez administratora) ,za 4 brygadowke dostaniesz 3300 netto albo 3400 śmiech na sali niech innego frajera szukają za takie pieniądze . Za 4 brygadowke powinno być 7500 co najmniej

Wow
@Beata Tomaszewska

Jak znajdziesz taką firmę gdzie za popychanie paleciaka daja 7500 to daj znać.

@Wow

Wow jak chcesz być (usunięte przez administratora) za 3300 netto ,za 4 brygadowke twój problem niektórzy mają ambicje żeby więcej zarobić. A nie robić jak (usunięte przez administratora)i beduin ,za jałmużnę

Guru
@Beata Tomaszewska

Co ty ciągle z tą 4- brygadowką. Mogliście się nie zgadzać. Są związki,jest inspektor pracy. Jesteśmy w uni. To zagraniczna firma. Dlaczego godzicie się na święta w pracy? Kartoniki chcą jeść? Potrzebują pomocy nagłej?Nie! To nie umiejętność tego co ta firma od paru lat zarządza. I każdy o tym wie i cicho siedzi. U góry jest problem!

@Guru

Guru bo ludzie się boją że stracą pracę i tyle ,a nie sorry teraz od niedawna zrobili że dodatek za niedzielę bądź święta 100 zł. Śmiech na sali żeby ludzka dawać 100 zł za niedzielę ,jak niedziela powinna być 200% płatna tak samo święto.Neupack miał kiedyś nazwę ,produkcja opakowań drukowanych w 1995 roku

Beata
@Beata Tomaszewska

Czy ten dodatek przysługuje na swojej zmianie? Czy tylko jak są jakieś zastępstwa? W czterobrygadówce to chyba taka specyfika pracy, że czasem w tygodniu, czasem w niedzielę się pracuje.

@Beata

Beata Oni od niecałego roku dali dodatek za 4 brygadowke,I każdemu kto pracuje w taki systemie przysługuje taki dodatek. Ale śmiech na sali to jest 100 zł za przyjście w niedzielę,jak za niedziele powinno zapłacone minimum 150% twojej stawki godzinowej albo 200% jak ludzi oni w chu***robią też tak powiem. A na 4 brygadowce masz 3 niedzielę pracujące,albo 2 ale po 12 h niektóre firmy tak robią śmiech i kpina z ludzi te 100 zł jest.

Guru
@Beata Tomaszewska

Zglosilas gdzieś? Pewnie nie.

@Guru

Guru co da zgłoszenie (usunięte przez administratora) nic nie da bo oni w inspekcji pracy wytłumaczą się. Że mam dzień wolny w tygodniu ,np środę i to ich usprawiedliwia

Ytre
@Dagi

Przyjdź zatrudnij się to zobaczysz...ha ha jak się nie domyślasz to pewnie się nadajesz do tej fabryki

Iuy
@Dagi

Przyjdź popracuj...weź pensję jak dotrwasz do końca miesiąca...zwolnisz się i wtedy już wiesz dlaczego ludzie uciekają-bo to jest białe (usunięte przez administratora)

Olga
@Beata Tomaszewska

Ale możesz napisać jak jest konkretnie w N.? Bo odpowiadając Beacie zaczęłaś podawać przykłady z innych firm, a ja chciałabym wiedzieć, jak hula 4brygadówka u Was. Ile niedziel i po ile godzin u Was? ;)

@Olga

Olga 3 dni po 12 h ,i 3 dni wolne Czyli poniedziałek wtorek,środa 6-18, czwartek piątek, sobota,wolne później niedziela poniedziałek wtorek 18-6i środa czwartek, piątek wolne i tak w kółko

Karol
@Beata Tomaszewska

W sumie nie jest źle jak można trzy dni po sobie odpoczywać. Za czterobrygadówke jest jakiś dodatek finansowy do wypłaty? Bo słyszałem że za pracę w takim systemie coś się należy.

Dudu

Wiesław Paleta

Pracownik jest dla Firmy a nie Firma dla Pracownika, jak kiedyś ktoś tam na wyższym stanowisku powiedział: "Nikogo tu na siłę nie trzymam, drzwi otwarte, może gdzie indziej będzie lepiej (...)"

Free
@Wiesław Paleta

No jakoś tak, dlatego dziwi mnie wylewanie takich żali tutaj. Nic to nie wniesienia w życie zwłaszcza tych rozżalonych. Praca się nie podoba zmień pracę i już to chyba dość proste jesli ktoś wie na co go stać. Chyba że nie mamy poczucia własnej wartości wtedy na siłę bedziemy się trzymać tego jednego i marudzić po kątach. Swoją drogą dużo tu żalu w wypowiedziach zwłaszcza jednych na drugich pracowników i trzeba nauczyć się mieć wywalone czy ludzie Cię lubią czy nie w koncu to tylko praca a nie sens życia.

Anty

Brawo neupack.....Ukraincy OK...Polacy nalepiej do zwolnienia

Uyt
@Anty

Dlaczego kasujecie wpisy o ukraincach?boicie się prawdy? Dlaczego Polacy są gorzej traktowani od ukraincow?co chwila przerwy na papierosa i nikt nie reaguje a jak polak pójdzie zapalić drugi raz to kierowniczka zaraz krzyczy

X
@Uyt

Bo dajesz sobie wejść na głowę i boisz się krzyku kierowniczki xD inni mają to gdzieś

W mieście Bydgoszcz poszukiwano osób na stanowisko projektant. Złożyłeś tam swoją aplikację?

Smeagol

Witam, na jakie zarobki można liczyć na stanowisku projektanta opakowań?

Karol
@Smeagol

Szukają teraz kogoś na to stanowisko że pytasz? Ogólnie na produkcji chyba nie płaca zbyt dużo jak widać z komentarzy ale może to stanowisko jest lepiej opłacane. Daj znać jak się coś dowiesz bo takie info będzie bardzo przydatne to na forum. Przynajmniej dla mnie.

Kandydatką

Mam pytanie odnośnie działu kadr i płac. Oczywiście chciałabym dowiedzieć się jak najwięcej jak wygląda praca w tym dziale ale bardziej mnie interesuje czy z angielskim nie zaawanasowanym istnieją w ogóle jakieś szanse na zdobycie tej posady.

Xxx

Witam, proszę o info na temat pracy w kontroli jakości, jaki system pracy, atmosfera, i zarobki.

Olga

Te "max" to chyba na rękę? No przecież to kontrola jakości, więc jakby jednak oczko wyżej od produkcji :0

Fer
@Olga

Jakie oczko wyżej??w kontroli jakości same (usunięte przez administratora)zostały...

W Bydgoszcz MMP Neupack Polska prowadzi rekrutację na stanowisko Pracownik Produkcji. Jeśli brałeś udział w tym procesie, napisz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Może to być cenna informacja dla osób, które złożyły swoją aplikację do firmy.

Sylwia Grzankowska

Tragedia zarobki żenujące jak na pracę na 3 zmiany , 4 brygadowke zarobki 21,95 brutto plus 640 zł brutto premii to jest śmiech a nie pieniądze Niektórzy 4000 zarabiają netto chodząc na 1 zmianę góra dwie 2,i weekend wolny a nie 4 brygadowka albo 3 zmiany zenada

Hanna
@Sylwia Grzankowska

A ta premia to jaki ma schemat przyznawania tak właściwie? Bo ktoś inną kwotę wcześniej pisał i ciekawa jestem na podstawie czego to liczą tak konkretnie.

Sylwia Grzankowska
@Hanna

Hanna Premie mają podana w ogłoszeniu 740 albo 800 coś ale nigdy maksymalnego pułapu nie dostaniesz,bo to zależy od celu makulatury i od tego zależy premia. Im mniej tej makulatury tym lepiej ,załóżmy że cel makulatury jest 320 arkuszy a masz przykładowo osiągnięte 318 to wtedy premi może będzie 760. Ale tej maksymalnej co masz w ogłoszeniu nigdy nie dostaniesz,ale na przykład jak przekroczysz cel makulatury w tym przypadku 320 czyli będzie przykładowo 330 to już . Premi nie dostaniesz 760 tylko wtedy będzie premii nie wiem 450, załóżmy im mniej makulatury zużyjesz czyli im,mniej arkuszy od założonego celu makulatury tym lepiej

Zostaw merytoryczną opinię o MMP Neupack Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MMP Neupack Polska?

Zobacz opinie na temat firmy MMP Neupack Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MMP Neupack Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MMP Neupack Polska?

Kandydaci do pracy w MMP Neupack Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042