Opinie o Sigmar Recruitment Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sigmar Recruitment Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Sigmar Recruitment Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sigmar Recruitment Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Kandydatka Nowy wpis

Oj... Candidate Experience na tragicznym poziomie. Screening call 4 tygodnie temu, rozmowa miała być 2 tygodnie temu, a rekruterka zapadła się pod ziemię. :( Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że umówiłem się na feedback.

Marek Nowy wpis

Wiecie czy firma prowadzi teraz rekrutacje? Kilka słów o atmosferze mógłby ktoś zostawić na forum?

xxx Nowy wpis
@Marek

Firma przestała działać. Jest winna byłym pracownikom sporą sumę pieniędzy. Unikać jak ognia zatrudnienia u byłych szefów z Sigmara jak np. Beaty Janoty

Wiktor

Idealnych firm nie ma. Jak ktoś będzie bardzo chciał to zawsze znajdzie powód żeby firmę przedstawić ze złej strony.

@Wiktor

Może dlatego że nie płacą... To chyba podstawa :)

@Kasia

Naprawdę w Sigmar Recruitment nie płacą? Zdarzyło Ci się nie dostać wypłaty? Napisz coś więcej o swoich doświadczeniach z firmą. Chciałabym wiedzieć, czego można się spodziewać.

Kasia Nowy wpis
@Karolina

Tak, zdarzyło mi się nie dostać wypłaty, nie dostać wypracowanej premii. Zdarzyło się też kilku innym pracownikom nie dostać ostatniego wynagrodzenia kiedy odchodzili z firmy. Widocznie taka polityka - jeśli ktoś i tak odchodzi to niewarto mu płacić. Koleżanki w ciąży też nie dostały a do zusu nie została wysłana niezbędna dokumentacja aby dostały zasiłek.

Luidzi

Nie narzekajcie bo dobrze się pracuje ,a firma potrafi docenić dobrą pracę i zaangażowanie.

J.
@Luidzi

A zaczęli już płacić? :)

Programista Php

Bardzo profesjonalna rozmowa. Konsultantka była bardzo dobrze przygotowana. Prowadziła rozmowę w sposób rzeczowy, wiedziała o co pytać. Przekazała bardzo dużo informacji odnośnie stanowiska, wymagań oraz oferty. Pomogła mi również w procesie negocjacji z pracodawcą. Polecam

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Supply Chain Planner
Jankowo Gdańskie
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Sigmar Recruitment Poland Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Hahaha

Nawet za te godziny które masz w umówie potrafią robić problemy z wypłatą, tak że z nadgodzinami pewnie nie lepiej :)

Marcel

@Średniak rynkowy Fachowcy wiedzą jak zaszeregować kandydatów. Myślę, że dobra firma musi trzymać odpowiedni poziom!!

Niki

Tylko ten się nie myli kto nic nie robi. Normalna firma tylko trzeba pracować i to jest dla niektórych całe zło!!

Tiktak
@Niki

Nie zgadzam się zupełnie i myślę, że Twoje zdanie się zmieni jak zechcesz odejść i nie dostaniesz wypłaty albo jak się raz nie zgodzisz z panią "kierownik"

Średniak rynkowy
@Niki

(usunięte przez administratora) Firma rekrutujących tylko "najlepszych" na rynku i nie zajmująca się średniakami. Tylko skąd wiecie Kto jest średniakiem skoro nie zadajecie sobie trudu czytania aplikacji i/lub ich weryfikacji na poziomie Kandydatów? Podobnie jak większość Firm HH macie "juniorów"/stażystów, którzy kasują aplikacje po 3 zdaniu, czytając co drugie CV i bazujecie na "słowach kluczach" z CV ? A może wystarczą Wam tzw. "polecenia" ? Bez względu na wiarygodność polecających. Jako Osoba decydująca o procesach rekrutacji nigdy nie zlecę Waszej Firmie żadnego projektu (jako średniak niewart Waszej uwagi). pozdrawiam

Adrian
@Średniak rynkowy

Mam przez to rozumieć, że firma Sigmar Recruitment Poland nie weryfikuje wiedzy i umiejętności kandydatów, którzy wysyłają swoje CV? Jestem ciekaw, czy rzeczywiście tak jest, dlatego, proszę o sprecyzowanie tej części Twojej wypowiedzi.

:-)
@Adrian

Adrianie (zapewne Pracowniku Gowork), czego nie rozumiesz? Tak. Nie weryfikuje. W moim przypadku kilkukrotnie (w okresie 2-3 lat) wysłałem CV dopasowane 1:1 do podawanych oczekiwań. Również przy zaznaczonym statusie "rozpatrywane" w panelu Pracuj pl.

Luiza

Pracowałam tam jakiś czas. Jednym słowem dramat. Nie wysyłano zwolnień do ZUS-u kiedy koleżanki były w ciąży(usunięte przez administratora) Brak możliwości zgłaszania choroby na piśmie - Panie zyczyły sobie telefon (usunięte przez administratora) Jednej dziewczynie nie wypłacono ekwiwalentu za urlop, kolegom którzy odeszli nie wypłacono prowizji. (usunięte przez administratora) Nie polecam pracy. Chyba, że coś się zmieniło.

Julita

@Pati Bardzo serdecznie dziękuję Ci za opinię. Pamiętaj jednak, że na forum publicznym zabronione jest posługiwanie się danymi personalnymi konkretnych osób. Piszesz, iż w firmie Sigmar Recruitment powszechny jest mobbing, który jest świadomym, uporczywym nękaniem psychicznym pracownika w sposób werbalny lub niewerbalny przez przełożonego lub współpracownika, a nawet większą liczbę osób lub całą organizację. Skoro jesteś pewna, że takie sytuacje mają miejsce, to czy Ty sama postanowiłaś to komuś zgłosić? @Wiktor Rozumiem Twój punkt widzenia. Ale może masz nam coś konkretnego do powiedzenia o tym pracodawcy?

Julita

Czy ktoś z obecnych na forum, mógłby również wypowiedzieć się na temat Sigmar Recruitment Poland jako pracodawcy? Co nowego dzieje się w firmie? Czy są otwarte nowe rekrutacje? Każda informacja jest ważna.

Julita

@f, a czy mógłbyś napisać coś więcej o tym pracodawcy? Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu? Czy wśród obecnych lub byłych pracowników firmy znajdą się osoby chętne do wypowiedzenia swojej opinii na temat pracy w Sigmar Recruitment Poland oraz warunków, jakie oferuje ten pracodawca?

@Julita

plusow nie znalazlem niestety zadnych, minusy opisane ponizej.

f

ta firma to jest jakas porażka, trzymajcie sie z dala, szkoda nerwów

@f

zgadzam się w 100%. Pracowałem tam i powiem jedno - tego nie da się opowiedzieć. Trzeba przeżyć. Rotacja pracowników ogromna, mngmt bez pojęcia o zarządzaniu firmą z branży rekrutacyjnej, narzucanie KPI zgodnie z zasadą liczy się ilość nie jakość.. Jeśli naprawdę nie masz już innej możliwości - idź do Sigmara, jeśli jest szansa zaczepić się gdziekolwiek idziej - unikaj jak ognia.

Alfred
@f

A Ja mam zupełnie inne zdanie. Bardzo profesjonalnie przeprowadzona rekrutacja. Jestem bardzo zadowolony i dzięki nim dostałem pracę o której marzyłem. Polecam

@Alfred

Ale to dlatego, ze byles kandydatem a nie pracownikiem firmy. Kandydaci, ktorzy za posrednictwem Sigmara dostali pracę generalnie mają dobre zdanie o firmie...ale to dzięki Konsultantom, którzy tam pracują. I którzy są motani na wszystkie strony. Atmosfera wewnątrz jest OKROPNA. Juz pomijam nieterminowe wypłaty i inne rzeczy...

Julita

@Tamara Orzech, pracodawca nie ma możliwości usuwania żadnych opinii z forum GoWork.pl - komentarze mogą zostać usunięte tylko przez administratora forum, jeśli stwierdzi ich niezgodność z regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin). @były pracownik, jak długo pracowałeś w Sigmar Recruitment Poland Sp. z o. o.? @Alfred, czy możesz powiedzieć coś więcej na temat tego, jak wyglądał proces rekrutacyjny?

Tamara Orzech

Niepoważny pracodawca, niestety zadba, aby negatywne opinie zniknęły, jak poprzednie

Stefan

Wnioskuje z waszych opinii, że można zaufać Sigmar Recruitment? Pierwszy wyjazd i stąd takie obiekcje. Wcześniej słyszałem dobre zdanie o nich.

Julita

@Natalia i zdecydowałaś się na udział w rekrutacji? Możesz opowiedzieć (lub ktokolwiek z forumowiczów) jak wygląda w tej firmie proces rekrutacyjny? Każdy wie, jaki stres jest z nim związany.

Natalia

Znalazłam interesującą mnie pracę dla specjalisty ds. marketingu i sprzedaży usług hotelowych i gastronomicznych. Czy ktoś ma więcej informacji na temat tej pracy? Jak przebiega rekrutacja? Czy atmosfera w firmie jest sympatyczna? Czy firma ma pakiet socjalny?

NICK

Wszystko w porządku, stały skład bez rotacji, luzik, kasa spoko :) Parę rzeczy można by było zmienić ale to jak wszędzie :)

Julita

Co nowego dzieje się w firmie Sigmar Recruitment Poland Sp.z o. o. Tak mało opinii jest na forum?

Zielnik

Jak mi się fajnie pracuje u nich. Super firma zatrudniająca fajnych ludzi to pół sukcesu. Mam całkiem dobre zarobki i do pracy człowiek idzie z przyjemnością! Maruderzy natomiast muszą swoje żale wylewać na forum. Czasami myślę czy ktoś takich ludzi nie inspiruje?

Zostaw merytoryczną opinię o Sigmar Recruitment Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sigmar Recruitment Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sigmar Recruitment Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sigmar Recruitment Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sigmar Recruitment Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sigmar Recruitment Poland Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 21 ocen.

Sigmar Recruitment Poland Sp. z o.o.