Profil firmy DTW

Obserwuj
Dodaj opinię

Opinie o DTW

jepis 2013-09-05 21:59:56
Macie ! Full [usunięte przez moderatora] (: firme 30% podobno umie cokolwiek poskladac reszta to lapanka . Ile kosztuje uczymanie kierownictwa ! . Niech niech siondom na jowila tanake nawinom kilka rdzenia ? Czas naj bardziej ! Nato aby robili kierownicy na maszynach "
tanaka 2013-09-05 22:29:25
A co, Koszcz nie umie nawijac?
piłkarz 2013-09-05 22:35:39
- 2013-09-05 21:40:50

Może by tak turniej zorganizować np. kierownicy z pracownikami itp. kto przegrywa wylatuje system pucharowy. :) :)
Jaki turniej?
W ping-ponga czy w piłkę nożną?
Jak w nozna to cała druzyna wylatuje
2013-09-06 00:03:09
Pan jepis to niech zajrzy do slownika zanim cos napisze i zacznie kwestionowac kompetencje i umiejetnosci innych.... A Pan tanaka niech.nie przekreca nazwisk bo tak nieladnie :-) to forum to jakas MASAKRA. Jak wam tak zle to sie zwolnijcie! Znikna wasze problemy i wszyscy beda zadowoleni
asiako 2013-09-06 00:12:50
Zostawić starych pracowników . Guma naj bardziej haski pod wzglendem rozmów z pracownikami ! Adler mini [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Rafał Bardzo wielka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ogólnie jak cyrk pojawi się w zabierzowie to klalny som . Pozdrowienia dla wszystkich kolegów .koleckiego ! Gdzie jest kolek pyta się Pan Sstefan pali za h 2 albo na 1 rdzenie
oj 2013-09-06 10:21:47
Ojtam Ojtam ponoć nie poli ? Jedyny nałóg to kamery / ale to też karalne(:
datatel 2013-09-06 11:44:16
Jakoś sobie radzimy !
g 2013-09-06 13:34:22
Dobre żarty ) a na serio . Po przejściu na dwie zmiany jak będzie wygladac praca kierowników zimowych ? Czech na zmiane ?
j 2013-09-06 17:03:08
Robota będzie się im paliła w rękach.
a 2013-09-06 17:19:02
Nie pomieszczą się w kanciapach.
z 2013-09-07 09:36:33
Zamiast się cieszyć że nie będziecie musieli robić na nocki to wy narzekacie.
alt 2013-09-07 11:50:35
Fakt jest się zczego cieszyć jak niema roboty . Brawo za myślenie !
lol 2013-09-07 16:20:10
w dzj premie pracowników ponoć zostały przekazane na wypłaty stażystą czytaj. synom kierowników
no 2013-09-07 17:51:07
Ci stażyści między sobą śmiali się ze zwolnień i coś mówili, że prędzej czy póżniej sami będą tu rządzić. Proponuje aby ojcowie ich nauczyli że to jest DTW. Ściany mają uszy, trzeba ciszej takie rzeczy opowiadać. No chyba że specjalnie tak głośno mówili aby pokazać swoja wyższość nad nami :/
alt 2013-09-07 21:54:42
Jak tak dalej będzie to nietylko synowie ale też ojcowie pójdą w odstawke ! Tym gorzej danych zwykły robol znajdzie prace przy lopacie a technolog obsługi łopaty ? Brzmi ciekawie (: a rządzić to sobie mogom w toalecie i to nazawsze - bo organizm ' ma więcej do powiedzenia !!! PAJCYKI :)
wolf 2013-09-07 22:34:50
Pozdrowienia dla kierowników ! Z H2 H1 ! Znam te bule jak by się niestarac zawsze źle ! Nieładnie było atakować M.K . Bo Zawsze ratował pracownika . Na H1 był zawsze porządek . Niewiem jak teraz ? Ale porządni ludzie nigdy się nizmieniom !!Szacunek !!! A pozdrowienia dla T.Sikora. I Pawła M . Choć podobno ma własny biznes . Ale morze czat te wypociny raz na jakiś czas !
odpowiedz do wolva 2013-09-07 23:02:47
Oj pewnie dawno nie spotkales się z raaljami tej firmy . Od odejścia P.Stefana ! Coś pękło , coś co kiedyś było wielkie a teraz zostają wielkie budynki . Co hihot losu ' a morze Polska rzeczywistość ? Pamietasz R.D ¿ siedzi w firmie i stresuje ludzi maskra . A reszta patrzy ile jeszcze da się wycisnąć % a szukają alternatywy na kapotarz (:
ccc 2013-09-07 23:42:08
Cudownie ale morze by się ktoś zainteresowal tymi osobami którzy nic niewnoszom do firmy ? A stresuja ludzi ? Prezes tego nie widzi ? Nie czyta forum ? To wydrukować i wysłać pocztom .. Jak by porozmawial z pracownikiem bez ogona kierowników to morze by inaczej zobaczył Co morze widzieć od jednej strony ? Tyle co mu pokaże kierownik ! Czyli to co jest wygodne dla danej osoby . Następne zwolnienia powinni zrobić 70% tych co niewnoszom nic do produkcji aut 5% nierobow aut .
co to 2013-09-08 09:58:12
Co to zmieni co tu wypisujecie o których tu wypisujecie śmieją się z tego dostają coraz większą kase. Na układy niema rady.
byly 2013-09-08 11:14:27
Spodkałem dziś znajomego ? Z DTW okazało się że jestem trenowała ! Po pytaniu o fieme (: pracownicy boją się własnego cienia ! Cto k jest wygodne? Terror [usunięte przez moderatora]
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DTW