Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o DTW

zdjecie uzytkownika
jepis - 2013-09-05 21:59:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Macie ! Full [usunięte przez moderatora] (: firme 30% podobno umie cokolwiek poskladac reszta to lapanka . Ile kosztuje uczymanie kierownictwa ! . Niech niech siondom na jowila tanake nawinom kilka rdzenia ? Czas naj bardziej ! Nato aby robili kierownicy na maszynach "
zdjecie uzytkownika
tanaka - 2013-09-05 22:29:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A co, Koszcz nie umie nawijac?
zdjecie uzytkownika
piłkarz - 2013-09-05 22:35:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
- 2013-09-05 21:40:50

Może by tak turniej zorganizować np. kierownicy z pracownikami itp. kto przegrywa wylatuje system pucharowy. :) :)
Jaki turniej?
W ping-ponga czy w piłkę nożną?
Jak w nozna to cała druzyna wylatuje
zdjecie uzytkownika
- 2013-09-06 00:03:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pan jepis to niech zajrzy do slownika zanim cos napisze i zacznie kwestionowac kompetencje i umiejetnosci innych.... A Pan tanaka niech.nie przekreca nazwisk bo tak nieladnie :-) to forum to jakas MASAKRA. Jak wam tak zle to sie zwolnijcie! Znikna wasze problemy i wszyscy beda zadowoleni
zdjecie uzytkownika
asiako - 2013-09-06 00:12:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zostawić starych pracowników . Guma naj bardziej haski pod wzglendem rozmów z pracownikami ! Adler mini [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Rafał Bardzo wielka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ogólnie jak cyrk pojawi się w zabierzowie to klalny som . Pozdrowienia dla wszystkich kolegów .koleckiego ! Gdzie jest kolek pyta się Pan Sstefan pali za h 2 albo na 1 rdzenie
zdjecie uzytkownika
oj - 2013-09-06 10:21:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ojtam Ojtam ponoć nie poli ? Jedyny nałóg to kamery / ale to też karalne(:
zdjecie uzytkownika
datatel - 2013-09-06 11:44:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jakoś sobie radzimy !
zdjecie uzytkownika
g - 2013-09-06 13:34:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dobre żarty ) a na serio . Po przejściu na dwie zmiany jak będzie wygladac praca kierowników zimowych ? Czech na zmiane ?
zdjecie uzytkownika
j - 2013-09-06 17:03:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Robota będzie się im paliła w rękach.
zdjecie uzytkownika
a - 2013-09-06 17:19:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie pomieszczą się w kanciapach.
zdjecie uzytkownika
z - 2013-09-07 09:36:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zamiast się cieszyć że nie będziecie musieli robić na nocki to wy narzekacie.
zdjecie uzytkownika
alt - 2013-09-07 11:50:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Fakt jest się zczego cieszyć jak niema roboty . Brawo za myślenie !
zdjecie uzytkownika
lol - 2013-09-07 16:20:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
w dzj premie pracowników ponoć zostały przekazane na wypłaty stażystą czytaj. synom kierowników
zdjecie uzytkownika
no - 2013-09-07 17:51:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ci stażyści między sobą śmiali się ze zwolnień i coś mówili, że prędzej czy póżniej sami będą tu rządzić. Proponuje aby ojcowie ich nauczyli że to jest DTW. Ściany mają uszy, trzeba ciszej takie rzeczy opowiadać. No chyba że specjalnie tak głośno mówili aby pokazać swoja wyższość nad nami :/
zdjecie uzytkownika
alt - 2013-09-07 21:54:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak tak dalej będzie to nietylko synowie ale też ojcowie pójdą w odstawke ! Tym gorzej danych zwykły robol znajdzie prace przy lopacie a technolog obsługi łopaty ? Brzmi ciekawie (: a rządzić to sobie mogom w toalecie i to nazawsze - bo organizm ' ma więcej do powiedzenia !!! PAJCYKI :)
zdjecie uzytkownika
wolf - 2013-09-07 22:34:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pozdrowienia dla kierowników ! Z H2 H1 ! Znam te bule jak by się niestarac zawsze źle ! Nieładnie było atakować M.K . Bo Zawsze ratował pracownika . Na H1 był zawsze porządek . Niewiem jak teraz ? Ale porządni ludzie nigdy się nizmieniom !!Szacunek !!! A pozdrowienia dla T.Sikora. I Pawła M . Choć podobno ma własny biznes . Ale morze czat te wypociny raz na jakiś czas !
zdjecie uzytkownika
odpowiedz do wolva - 2013-09-07 23:02:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Oj pewnie dawno nie spotkales się z raaljami tej firmy . Od odejścia P.Stefana ! Coś pękło , coś co kiedyś było wielkie a teraz zostają wielkie budynki . Co hihot losu ' a morze Polska rzeczywistość ? Pamietasz R.D ¿ siedzi w firmie i stresuje ludzi maskra . A reszta patrzy ile jeszcze da się wycisnąć % a szukają alternatywy na kapotarz (:
zdjecie uzytkownika
ccc - 2013-09-07 23:42:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Cudownie ale morze by się ktoś zainteresowal tymi osobami którzy nic niewnoszom do firmy ? A stresuja ludzi ? Prezes tego nie widzi ? Nie czyta forum ? To wydrukować i wysłać pocztom .. Jak by porozmawial z pracownikiem bez ogona kierowników to morze by inaczej zobaczył Co morze widzieć od jednej strony ? Tyle co mu pokaże kierownik ! Czyli to co jest wygodne dla danej osoby . Następne zwolnienia powinni zrobić 70% tych co niewnoszom nic do produkcji aut 5% nierobow aut .
zdjecie uzytkownika
co to - 2013-09-08 09:58:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Co to zmieni co tu wypisujecie o których tu wypisujecie śmieją się z tego dostają coraz większą kase. Na układy niema rady.
zdjecie uzytkownika
byly - 2013-09-08 11:14:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Spodkałem dziś znajomego ? Z DTW okazało się że jestem trenowała ! Po pytaniu o fieme (: pracownicy boją się własnego cienia ! Cto k jest wygodne? Terror [usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
- 2013-09-08 11:43:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pewnie boja sie o robote.
zdjecie uzytkownika
ziuta - 2013-09-08 13:35:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
odpowiedz do wolva - 2013-09-07 23:02:47

Co ci k..a peklo?
Byl szef ktory stforzyl firmę a tera go nie ma i tyle
Pacz kto rzadzi i kto decyduje o sprawach na ktorych sie nie wogole nie zna
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DTW

Twoj email:
Wiadomość: