Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

CHCESZ ZARABIAĆ KASĘ???

TAK JEST 3 MIESIĘCZNY OKRES ROZLICZENIOWY!!! I nie wydaje się żeby ktoś chciał go zmieniać na miesieczny bo jest to im bardzo na rączkę. Wyobraźcie sobie jednak taka sytuację że przestajecie chodzić w weekend do pracy bo w żadnym wypadku są one nie obowiązkowe nikt was zmusić do tego nie może jest was w tygodniu mniej niż zawsze bo ze stanem osobowym jest ostatnio krucho zamówienia się nawarstwiają deley rośnie i rośnie i co się wtedy dzieje? niektóre osoby które mają się za boga będą musiały zejść z nieba i poprosić was których mają za roboli do deptania o to żeby jednak przyszli (ale by to było upokorzenie a i ile kopniętych pojemników powywracanych ) bo inaczej se linia stanie u Niemca albo Francuza i trzeba sobie będzie karę płacić i wizerunek trącić i jak przyciśnie taka sytuacja to wtedy można powiedzieć że Niedziela 300 procent a sobota 200 płatna i trzeba będzie dać dziadom z bólem serca bo inaczej będzie ciepło...To jak chcecie zarabiać czy tylko narzekać?! Plan już macie...

operator
@CHCESZ ZARABIAĆ KASĘ???

W soboty i niedziele nie muszą prosić bo mogą wręczyć nakaz pracy .

Czy to prawda że mamy wybierać urlopy żeby Ukraińcy mieli pracę. Jeśli to prawda to wydaje mi się że hutchinson sięgnął dna.

Stamtąd

To nie prawda. Ja mam stary urlop i nie mogę wybrać bo nie ma kto robić.

Suzy

Czy ktoś z osób przebywających na urlopie w czerwcu, otrzymał już pieniądze na kartę Sodexo? Kiedy można się ich spodziewać?

Nero
@Xd

Właśnie nasza klasa to poszła na laptopy dmuchawy na lato,teraz klimatyzację do biur wszystko nowe jest a każdy niby nie ma,zobaczą po nowym roku jak ludzie będą odchodzić grupami najniższa krajowa dogoniła a zakład znowu marne 300 brutto da sami będą (usunięte przez administratora)

Ruler

Fajne zarobki i zdrowa atmosfera. Pracodawca szanuje pracownika i jego pracę. Polecam.

@exce

piszesz o stolarskiej czy lesniance ?

Dyrektor Nowy wpis

Fajna praca dobrze płacą można sie duzo pośmiać polecam hutchinson

Robol

Czy opłaca się iść na piec na leśniańce?

Hehe Nowy wpis
@Robol

Co najwyżej do pieca.

AAA Nowy wpis
@Robol

Płacowo nie są konkurencyjni, minimalna. Nazwanie tego stanowiska operatorem maszyn to nieśmieszny żart, bo to jest czysta fizolka. W samym powiecie znajdziesz produkcje, gdzie będziesz musiał się mniej fizycznie urobić. O stałą umowę teraz trudno, a musisz zacząć od zatrudnienia przez agencję. Ten zakład eksploatuje, to trzeba powiedzieć. Co chwilę jakiś krawat będzie próbował robić rewolucję albo latać ze stoperem. Czasami padają już takie abstrakcyjnie pomysły, że za chwilę trzeba będzie do tego pieca wskoczyć i wózki pchać. To już nie jest śmieszne, to już nie denerwuje, to już jest smutne. No i jeszcze taka rzecz, że na piecu się poczujesz jak na dole drabinki. Pracujesz zabawkami, które Ci dadzą i ma być dobrze, kropka. Normalnie jak na czyjejś łasce, bo kiepska forma obrzydza nawet najlepszą referencję. Oni ubiorą formę raz i zadowoleni, a potem tobie wrzucą, żebyś na niej haratał przez 8h dziennie. Do niedawna fajnie płacili nadgodziny, ostatnio była redukcja %, teraz chyba w ogóle nie ma na to opcji. Można iść na same weekendy jakby ktoś chciał sobie dorobić. A tak to chyba więcej zalet nie ma. Chyba że coś pominąłem. Generalnie, byłoby nawet nawet. Mimo minimalnej, mimo fizolki, pracę dałoby się lubić. Przełożeni są różni, ale ludzie którzy przychodzą do roboty są w porządku i nieważne czy Polak czy Ukrainiec. Dajcie nam tylko dobry sprzęt i nie traktujcie nas jak (usunięte przez administratora) do eksploatacji. Dużo chyba nie wymagam.

Xdd Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Jak tam wielki haczinson jeszcze nie zdechł? Słyszałem że będa ściągać ludzi z gruzji bo ukraińcy dawno uciekli z tego obozu mówią że wolą walczyć za kraj niź tu robić

Beti

Przyjmują może na wekend na budynek C?jak się obecnie yam pracuje?

@Beti

Nie przyjmują zwalniają ludzi z umową pod Hutchinson to cię nie przyjmą zapomnij na c jest jedna zmiana tylko i za dużo ludzi

Xdd
@Xd

Co ty gadasz na C jest robota ale na biqulu na vintekach nie ma jest jedna zmiana bo kierwoniczka z nocek przeszla na zmiane tygodniowa czesc ludzi robi na c i czesc na B i przyjmuja na weekend przez addecco ale nikt nie chce robić w tym obõzie.

Queque
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Jak to jest że wypłaty po podwyżkach są mniejsze albo takie same jak przed podwyżkami? W tym zakładzie majac obojetnie jaka stawke i tak ciezko 3.500zl przekroczyc @Pracodawca

Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Kiedy będą wypłacone bony na święta?

Robol
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Panowie i Panie kiedy beda przejęcia ludzi z adecco pod hutchinson?

Lola

Hej , powiedzcie mi jak z zatrudnienia mi przez Adecco na lesniance ? Umowa zlecenie czy normalna umowa ?

Porazka

Dokładnie traktują ludzi nie powiem jak bo i tak ocenzuruja .. powinny być normalne umowy a nie pod śmieszne agencje .

No
@Porazka

No dokladnie jakby jeszcze powiedzieli ze pol roku przerobic pod adecco a robie juz 2 lata a oni nie chca mnie przejac Xdd

@No

dwa lata ? zadnego przeniesienia pod hutchinson ? musze sie zastanowic nad praca tam bo majac adecco faktycznie nawet przyslowiowych rat nie dostane , nikt nie proponuje przeniesienia ?

@luka

Skoro umów rocznych już nie przedłużają pod hutchinsonem to jakim cudem niby ciebie przejmą xd

No
@Xd

Jak nie przedluzaja umow pod hutchinson koledze sie skonczyla umowa i lutym i przedluzyoi xd

Luka
@Xd

Skąd mogę wiedzieć czy pod firmą umów nie przedłużają ?;/ , zastanawia się nad pracą tam i chcialam się więcej dowiedzieć.

Ruler

Betti
@Ruler

Czego żeś się najarał że takie bzdury piszesz > Jeszcze ktoś uwierzy i będzie miał problem .Kto mądrzejszy to już dawno gdzie indziej pracuje - zostały tylko (usunięte przez administratora) i nieudaczniki.

Maja25
@Betti

Czemu bzdury? Naprawde aż tak źle? Interesuje mnie praca przez weekend

Marianna
@Maja25

Bardzo źle brud smród i marne pieniądze do tego ciągle mało i żeby robić więcej jedni się(usunięte przez administratora) a inni muszą za nich (usunięte przez administratora), liderzy lubią pokrzyczeć i się powyżywać zależy gdzie trafisz,a i panowie lubią sobie pozwalać na za dużo względem młodych kobiet

exce
@Maja25

Marianna ładnie Ci opisała realia Hutchinsona. Ty będziesz się pocić nad robotą, ktoś będzie się obijał, przyjdzie lider i jego nie będzie obchodzić jak praca wygląda, tylko rezultat, więc oboje dostaniecie zj3bę. A jak pracujesz dłużej od lenia, to wyłącznie ty dostaniesz zj3be. Ten zakład to jest totalna demotywacja. Naprawdę, tutaj nie warto robić nic, oprócz fizycznego bycia w tej pracy. Tak samo z pracą. Jak się wyrabiasz to do końca życia będziesz gnił na piecach. A jak nie dajesz rady, to zaraz Ci znajdą luźniejszą robotę, za tę samą kasę. Do Hutcha to tak przyjść, coś tam porobić, nie uczyć się za szybko, mieć wszystko i wszystkich w (usunięte przez administratora) Jak się starasz, to zaraz przyjdzie Lider i Ci dokręci śrubę. Nie rozumiem tego zakładu, serio.

@exce

piszesz o stolarskiej czy lesniance ?

Firmie tak bardzo zależy na RÓWNYM TRAKTOWANIU pracowników a pracownicy administracji na Z1 nadal nie mają aneksów, nadal nie wiedzą jakich podwyżek mogą się spodziewać nikt im nic nie mówi i nawet nie ma kogo zapytać. Ciekawe czy wyrównanie też wypłacą czy będą zwlekać z tym aż wszyscy zapomną.

konrad

zapraszamy do nas. rekrutacje trwają cały czas- skoro nic nie robimy, to nie rozumiem dlaczego nikt nie chce przenieść się z produkcji do biura??!!

A wyobraź sobie że jest tu wielu ludzi na produkcji po studiach i jakoś za wasze administracyjne stawki niechca pracować. WIĘC dalej czytaj książki a my będziemy zarabiać.

Robol

Widzę że jedynym i najważniejszym zajęciem twoim jest czytanie i pisanie komentarzy ale do tego chyba nie potrzebujesz studiów albo ... .Sądząc czasem po obliczanie naszych wypłat totu jeszcze dodatkowe kursy z księgowości albo liczydła.A ja zwykły robolek a też jeżdżę 2 razy w roku na Madery .

konrad

ja tam nie wnikam, ile kto ma pracy, ale każdy z nas ma swoje obowiązki i się z nich wywiązuje. co do podwyżki to jest niepoważne, że nie ma żadnej jasnej komunikacji w tej sprawie. Produkcja znała już wysokość podwyżki miesiąc przed przelewem, a administracja dostanie jakiś ochłap o ile w ogóle..

Pola

Wiadomo coś w sprawie podwyżek dla administracji?

Edek
@Pola

Nowy dyrektor = nowe rozdanie, a tobie podwyżki w głowie.

Xd

Przecież wy dużo zarabiacie a podobno nic nie robicie tylko kawka i przerwa .Tak napisał wasz kolega bul.Wiec napewno tym się zasugerowano.

Czy są przyjęcia na weekendówki?

Xd

Pracy niema , projektów robi się nieciekawie szykują się zwolnienia

Z2

Jak podwyżki na dwójce brak informacji dostaniemy coś do tych 3 zł ??? Są jakieś rozmowy ???

Agnieccha

Czy do wszystkich już dotarła rozpiska z planem kiedy mamy wziasc w tym roku urlopy? Czy kogoś tam wyżej poniosło? Jest rozpisane urlopów na 18 dni, od kiedy to zakład dysponuje 80% naszego urlopu ? Nie wspominam już o osobach z krótkim stażem, które na rok mają urlopu 20 dni, zostaje im do wybrania na swoje cele 2 dni? A co z osobami które początkiem roku z jakiegoś powodu musiały już zacząć brac swoje urlopy? A co z osobami, które mają wczasy zarezerwowane przykładowo na maj/czerwiec/lipiec/wrzesień? I kolejne pytanie, czy związki zawodowe nie mają zamiaru w tej kwestii zadziałać gdy wychodzi na to że łamane jest prawo pracownika, Panowie? Pozdrawiam!

@Agnieccha

Nikogo nie poniosło. W normalnych zakładach tak to działa. Kodeks pracy art. 163. § 1. Urlopy powinny być udzielane zgodnie z planem urlopów. Plan urlopów ustala pracodawca, biorąc pod uwagę wnioski pracowników i konieczność zapewnienia normalnego toku pracy. Planem urlopów nie obejmuje się części urlopu udzielanego pracownikowi zgodnie z art. 167 (UNŻ).

Agnieccha

Trzeba zgłosić do PiPu skoro nikt z osób reprezentujących pracowników nie chce się tym zająć. Po wstępnym rozpoznaniu sprawy dowiedziałam się, że pracodawca nie może dysponować moim urlopem na bieżący rok, jedynie tym zaległym. Chce sobie na wakacje jechać w czerwcu bo po prostu nie stać mnie na wyjazd z całą rodziną w szczycie sezonu, "dofinansowanie do wypoczynku", które wypłaca zakład w kwocie 400zl nie pokrywa ani jednej doby wypoczynku i jest niezmienne odkąd w tym zakładzie pracuje...

@N

Czyli według tego co napisałeś to ze związkami zawodowymi został ustalony ten plan urlopowy? No to super, to może związki w takim razie nam dorzucą do wczasów w szczycie sezonu? Fajnie że ludzie, którzy mają 20 dni urlopu w roku, mają zajęte przez zakład 18 dni.

mm
@Agnieccha

super sprawa bo juz w styczniu wiesz ile urlopu potrzebujesz i ile mozesz wykorzystac dla sb. zawsze mniej wiecej tyle sie bralo a w tym roku jest wiecej bo sa dlugie swieta. liczac 20 grudnia inwentura to od 21 do 2 stycznia prawie 2 tyg wolnego

@Agnieccha

Wybacz, ale nic nie pisałem o związkach. Jak masz do nich problem to wiesz gdzie są i możesz temat wyjaśnić. Urlop jest w dyspozycji pracownika, ale to pracodawca go udziela i tak kółko się zamyka - ty nie musisz podpisywać wniosku urlopowego na żądanie pracodawcy, on nie musi udzielać ci urlopu kiedy tobie pasuje...

Tomasz

Tak, z tym że od kilku lat "postój" był ruchomy, wprowadzając taka zmianę może dobrze było by mieć to na uwadze sezon wcześniej, co jeśli wpłaciłem sobie zaliczkę na wakacje zagranicą początkiem roku na czerwiec a zakład sobie decyzje podjął 31 stycznia, że będzie postój dla wszystkich? Zaliczka w (usunięte przez administratora) bo już niezwrotna a zakład mi proponuje w zamian 400zl jak koleżanka wyżej napisała w zamian, za te ich 400 to sobie mogę zrobić 3 dni wczasów w kiczorze chyba .

mm
@Tomasz

mozna sie dogadac powiedziec ze jest rezerwacja i zaliczka wplacona i spokojnie pogadac a nie awanturowac sie to pojda na reke. to dobrze informuja teraz a nie np w czerwcu. zreszta do sierpnia moze sie to jeszcze 100 razy zmienic

Aga
@Agnieccha

Hej, o którym zakładzie piszesz?

m

zgodnie z umowa pracodawca ma prawo dac wyplate do 10. moze np co miesiac wyplacac 10

Xd

A osoby które dostały mniejsze wypłaty bo się pomylili w kadrach ?

Mily
@m

Wie kto może kiedy dają pity na Z2 dzieki

Piripiri

Czy były już wypłaty z Adecco, zakład nr2??? Czy Adecco wysyła przelewy z opóźnieniem?? Nikt nie odbiera w Adecco

Wypłaty kpina
@Piripiri

Nie było wypłat z Adeko, faktycznie jak dzwonię na infolinię to nie odbiera nikt tam. W Żywcu twierdzą że nie robią wypłat i nie mają informacji

Zarząd

Super że Panu Firma się podoba Cały dział kadr wysyła pozdrowienia wraz z Panem Prezesem.

xxx

Najniższa krajowa 27.70 zł a podwyżka do kwoty 25.60 zł.. gdzie uciekło to 2.10 zł ? ????

@xxx

Na umowie zlecenie masz minimalną stawkę h. Umowa o pracę to co innego.

Orientujecie się czy jak jestem na macierzyńskim to dostanę podwyżkę?

Karo

A widzisz ja na macierzyńskim nic nie dostałam dopiero po pół roku od powrotu do pracy jak się sama upomniałam

xxx

Byłam na macierzyńskim i wychowawczym żadnej podwyżki w tym czasie nie dostała. ???? Wróciłam do pracy dopiero stawka została podniesiona do najniższej krajowej ..

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 736.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 673, z czego 160 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 371 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.