Personnel International BPO Sp. z o.o.

Gliwice

Działalność

Rekrutacja i Selekcja

Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu, solidnej bazie kandydatów i profesjonalnym rekruterom codziennie dostarczamy naszym zleceniodawcom z całego świata personel idealnie spełniający ich wymagania.

Rekrutacja i selekcja pracowników jest podstawą naszych usług.

Wyszukiwanie Bezpośrednie

Usługa wyszukiwania bezpośredniego (direct search) to najskuteczniejsza forma aktywnej rekrutacji na stanowiska kluczowe dla działalności firmy, polegająca na dotarciu do potencjalnych pracowników w oparciu o precyzyjne wytyczne dotyczące ich kwalifikacji, predyspozycji i doświadczenia.

Praca Tymczasowa

Proponujemy Państwu nowoczesną, mobilną organizację pracy z rezerwami kadrowymi nie obciążającymi stanu ilościowego Państwa załogi etatowej, dzięki zaletom pracy tymczasowej.

Nasi pracownicy tymczasowi są to specjaliści o wysokich kwalifikacjach zawodowych i dużych umiejętnościach dostosowawczych.

Outsourcing

Dzięki usłudze outsourcingu nie musicie Państwo wycofywać się z obszarów działalności związanych z wysokimi kosztami osobowymi, które nie stanowią o głównym dochodzie firmy a są niezbędne do jego uzyskania. Odpowiednio dobrana usługa firmy zewnętrznej pozwoli Państwu skupić się na realizacji celów strategicznych.

eDoradztwo Personalne

Czy spotkaliście się Państwo kiedyś z nieprzewidzianym spiętrzeniem prac sezonowych lub dodatkowych zleceń? A może w Waszej firmie nagle rozchorował się pracownik lub poszedł na urlop w najmniej oczekiwanym momencie? Firma nie przynosi oczekiwanych zysków? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie doradztwa personalnego.

Payroll Servic

Aby obniżyć Państwa koszty, ułatwić dynamiczny rozwój i obsługę sezonowego zapotrzebowania na pracowników, zapewniamy pełną obsługę kadrowo-płacową - zarówno dla pracowników rekrutowanych, jak i już zatrudnionych w Państwa przedsiębiorstwach w formie usługi payroll.

www.personnel-international.com