Opinie o P.W. WIDLAK w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.W. WIDLAK. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.W. WIDLAK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. WIDLAK w Bydgoszcz

Jaka atmosfera jest między działami w P.W. WIDLAK?

Właściciel Nowy wpis

Kolejne głupie pytanie zadane przez administratorów lub osoby wyznaczone do zadawania tego typu pytań . P.W. Widlak nie zatrudnia pracowników, tym samym nie prowadzi działów. Kolejnym razem proponuję zadać pytanie o życie (usunięte przez administratora)mrówek na terenie firmy. Poważny portal a brak kompetentnych osób do zadawania pytań.

Na jakie benefity można liczyć w P.W. WIDLAK?

Właściciel Nowy wpis

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Widlak nie zatrudnia żadnych pracowników. Tym samym żadnych benefitów nie ma. Generowanie kolejnych głupawych zapytań przez administratora jest spowodowane czynieniem sztucznego ruch u na stronie. Tym samym wiarygodność tego portalu pozostawia dużo do życzenia.

hjkja

@ janek junior - o jakim kasowaniu komenatrzy mówisz? ja śledze to forum i jakoś wszystkie htak jak były tak są. No mmchyba że w jakimś było użyte słowo niecernzuralne lub podane czujeś nazwisko. To wtedy tak

Max

A co może robić człowiek zaraz po szkole. Sprzątałem i pomagałem innym. Dopiero tak po kilku miesiącach dostałem samodzielną robotę. Wiadomo nic wielkiego ,ale już samodzielną.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie P.W. WIDLAK? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Max

Rok temu pracowałem w tej firmie. Zarobki jak na tą branżę całkiem ok. Jako świeży pracownik zaraz po szkole dostałem 2000 na rękę. Ale z tego co chłopaki mi mówili można wyciągnąć znacznie więcej jeśli się ktoś zna. Samą pracę wspominam dobrze, fajna ekipa. Pewnie pracowałbym tam do dziś ale życie potoczyło się inaczej. Dla osób które chcą się czegoś nauczyć ,polecam.

ahaj

mam nadzieję, że w tej firmie oferują umowę o pracę? Bo bez niej nie widze sensu składania aplikacji do nich. To najlepsza forma zatrudnienia dla pracownika

zainteresowany

Witam. Znalazłem ogłoszenie odnośnie oferty pracy w Widlaku, tak więc z uwagą przeczytałem powyższe wpisy. Momentami są dość interesujące. Mam pytanie do "grzesia" to dlaczego odszedłeś z tej firmy?

Tomasz Olszak

Jest to całkowita prawda że firma zatrudnia na umowę o dzieło w okresie próbnym. Okres próbny w firmie trwa od miesiąca do trzech miesięcy w zależności co kto sobą reprezentuję. Dziś każdy twierdzi że wszystko umie i na wszystkim się zna. Rzeczywistość bywa niestety odmienna. Okres próbny polega na sprawdzeniu czy dana osoba przyswaja wiedzę z zakresu serwisu wózków widłowych czy nie. Jeśli osoba ubiegająca się o stanowisko sprawdzi się dostaje umowę o pracę na pełen etat. Składki są odprowadzane od tego co na umowie a pieniądze przelewane na konto, aby była jasność w księgowości. Teraz ja mam kilka pytań : 1. Która firma na dzień dzisiejszy zatrudnia na pełen etat w pierwszy dzień podjęcia pracy bez okresu próbnego. 2. Pytanie padło do @grzesia dlaczego już nie parcuje w tej firmie , może się pochwalisz dlaczego, skoro praca nie była zbyt ciężka jak dla lakiernika samochodowego a do pewnego czasu wszystko ci się podobało. P.s. @Grzes przestań wypisywać głupoty bo dobrze wiesz że tym krzywdzisz firmę i osoby tu zatrudnione których staż pracy trwa kilka lub kilkanaście lat. Gdyby tak żle w tej firmie było jak piszesz to pracownicy nie pracowali by po 6 - 10 lat .

grześ

Do harry i ogolnie;a kto w dzisiejszych czasach chce pracowac na umowe o dzielo?! bez skladek zus,bez prawa do wolnego czy urlopu itd, itp.a pracownicy na stale maja placone do reki inaczej a zus od najnizszej krajowej.

grześ

kiedyś pracowałem w tej firmie i nieprawdą jest że soboty są wolne,owszem czasami tak, pensja owszem zawsze na czas ale wysokością na kolana nie powala a umowy o pracę różne od umowy o dzieło itd.Atmosfera nerwowa a i wszystkie negatywne opinie o tym pracodawcy są natychmiast usuwane - ten pewnie też zniknie.

Witam:) Chciałbym zapytać czy nie szukają Państwo ludzi do pracy w firmie? Jeśli tak to kogo i na jakich warunkach? Pozdrawiam

Piter

Negatywne komentarze jak określileś BYŁY. Firma się poprawiła i ja osobiście uznałbym te negatywne opinie za nieaktualne. Zreszta jak to Joanna napisała, jako kobieta rozumie co do niej mówia ;) to chyba świadczy o jakiejś normalnej atmosferze pracy i możliwości dogadania się z reszta pracowników :) a to może jeszcze ktos określi ile wynagrodzenie?

joanna

olu, odnośnie firmy p.w. widlak współpracuje około 2 lat. Jestem osobą odpowiedzialną min. za wózki widłowe. Brygadzista wraz z operatorem na bieżąco przekazują mi informacje na temat usterek i awarii w wózkach. Ja przekazuje je dalej, w odpowiedzi dostaję na maila wycenę, schemat z rysunkiem aby móc upewnić się czy moim pracownikom o to właśnie chodziło, informację o czasie potrzebnym do przeprowadzenia naprawy. Technicy jak i kierownictwo serwisu opisując awarię i niezbędne do przeprowadzenia czynności potrafią użyć prostego i zrozumiałego dla mnie (kobiety laika)języka. I co najważniejsze nie muszę się martwić jakością usługi oraz brakiem sprawnego wózka gdy ten jest niezbędny.

joanna

Współpracują z Firmą P.W.Widlak już kilka lat. Nigdy nie miałam problemów. Rzetelni, dokładni i na czas, no i co dla mnie najważniejsze nawet ja(kobieta) wiem co do mnie mówią. Gorąco polecam....)

włodzimierz

Witam. Od jakiegoś czasu współpracuję z firmą Widlak w zakresie serwisu i konserwacji wózków widłowych. Od kiedy doprowadzili nasze wózki do pełnego porządku, skończyły się problemy z maszynami. Pełna satysfakcja, polecam.

miki

Pracowałem tam. Trzymają się godzin pracy, bez sobót, płacą na czas, atmosfera w porządku, czego więcej?

Normalnie się pracuje. Pięć dni w tygodniu od 7 do 15.

pytanie - odpowiedz

To jak z tymi opiniami? Nie wierzę, że czytający ten wątek i Ci co napisali nie wiedzą nic o Widlaku? Jak tam sie pracuje?

BolesławPrus

Z tego co czytałem na stronie P.W. WIDLAK to sa na rynku krótko, jakies 6 lat, godziny otwarcia mają tez w soboty.

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. WIDLAK - Bydgoszcz

P.W. WIDLAK