Opinie o Vol-Tranz w Lubin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vol-Tranz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Vol-Tranz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vol-Tranz w Lubin

Czy w Vol-Tranz zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Czy można liczyć w Vol-Tranz na prywatną opiekę medyczną?

Kiero Nowy wpis

Hahahahahhahhahahahaahaha. Dobre!!! Czy można liczyć na wypłatę powinno brzmieć pytanie

Alek Nowy wpis

@Jozek czyli rozumiem przez to premię jakąś tak?

Czy pracodawca Vol-Tranz motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Jozek

Jak jestes normalny i dbasz o firme to i cos ci sie dobrego trafi przekonalem sie przez pol roku wspolpracy bo to normalna firma

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Vol-Tranz, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Vol-Tranz?

...

Czlowieku po co takie idiotyczne pytania zadajesz. Widzisz że to jedno dziadostwo a pytanie jakbys do oddziału PZU pisał.

Kiero

Jaki to sąd ?

Wypłacają dodatkowe nagrody w Vol-Tranz?

Hahaha. Kolego Ty się módl żeby Ci pensję wypłacili

Witold

Mam przez to rozumieć, że otrzymanie wynagrodzenia za pracę w tej firmie nie jest wcale takie oczywiste? Sądziłem, że w tej kwestii nie ma żadnego problemu.

@Witold

Tam nic nie jest oczywiste

wladek

jak i pracujesz a nie obijasz sie to i dobrze masz finansowo

WLADEK

WYNAGRODZENIA OTRZYMUJE NA CZAS JAKIES NIEORZECZNOSCI TU PISZA A NAWET JAK JEST POTRZEBA TO I WSPOMOGA PRZED CZASEM

Kaktus
@WLADEK

Wspomaga przed czasem chyba Jadwigę:))))

@Kaktus

Aktualnie w tej firmie jest szansa na to, aby zarobić minimum 3000 zł netto? Jest to stawka, która wydaje mi się realnym pułapem do osiągnięcia, dlatego chciałbym to ustalić.

wladek
@Paweł

kto by dzis pracowal za 3 tys jako kierowca chyba na pol etatu i wokol komina

damian kiero

co te soszony wipisuja chyba z zemsty ze ich nie sluchali a naszych pozatrudniali cesc i chwala im bo zapanowal spokoj teraz warunki to moga u siebie stawiac ja tam jestem zadowolony gdzie indziej to dopiero masakra nie zdarzylo ni sie abym na trasie gdzie kolwiek stal z powodu brakow eksplatacyjnych

Darek
@damian kiero

Panie Krzysiu proszę się uspokoić i zastanowić jak się Pan naprawdę nazywa:)

Eden

Witam czy ktoś założył sprawy do sądu pracy? Bo chętnie bym się dołączył

Kiero
@Eden

Kolego zacznij od inspekcji pracy tam już jest taka teka na niego że napewno Cię do kogoś przyczepą,tylko się nie poddawaj. To nic nie kosztuje A napewno nic nie będziesz opłacał bo nie ma takiej prawnej możliwości. Pamiętaj trzeba gonić dziadów.

@Kiero

Taki SMS proszę być cierpliwym dostanie Pan swoją kasę. Czekam już 2miesiace i nic to nie wiem jak długo mam być cierpliwym

arek

a co szukasz zaczepienia z tego co wiem raz jeden probowal i wyszlo ze ma zwrocic kase wraz z klauzula zajecia u nastepnego pracodawcy przez 29 lat prowadzonej dzialalnosci. poraz kolejny potwierdzam ze normalnych tu szanuja a nigusow poganiaja i zazwyczaj tacy kwicza

@arek

Tak jak mówisz tylko sprawdź sprawdź czy Krzysiu ZUS płaci za Ciebie bo za mnie nie płacił i dlatego nie pracuje u niego .Koleś nie ma pieniędzy na paliwo ,toll cołect,i wogule wypłata w 4 ratach .To skąd jeszcze pieniądze na zus wziąść .

jacek zachodniopomorskie

pracuje tu ponad polroku ale jak narazie wspolpraca jest ok chyba ze u nas juz jest brak normalnych pracodawcow brawo ze szef pogonil to (usunięte przez administratora) co przynosilo staty a jeszcze dyskutowalo bez powodu

Mariusz

Jeszcze mi się nie zdarzyło bym miał problemy z wypłatą u p.(usunięte przez administratora).wiec nie wiem co te szoszny wypisuję.

Mariusz

P.Krzytof spoko gość.

Rambo

Syf,bród, i zgnilizna ,omijać dziada szerokim łukiem.

damian kiero

tak jak napisal jeden z kierowcow ze pomagaja kazdemu normalnemu stanac na nogi a zlodzieji gonia i kombinatorow potwierdzam to osobiscie .

seba ptak

zlodzieji i nieudacznikow stad usuwaja a normalnych pozostawiaja panie z bozej laski pracowniku a starajacych sie dobrze nagradzaja

Co ty chłopie pie...lisz za (usunięte przez administratora) Jaka dobra firma . Przecież to dziad do potęgi n-tej. Ty chyba z wioski od razu do niego trafiłeś i nie wiesz co to znaczy normalna firma. Zamiast szukać głąbowi tańszego paliwa lepiej poszukaj sobie DOBREJ pracy bo prędzej czy później Ciebie też (usunięte przez administratora) i wspomnisz moje słowa,czego oczywiście Ci nie życzę,ale tak prędzej czy później będzie.

seba ptak

prosze jasniej o jakim stylu myslisz

i love USA

Witam! Znam jego duzo lat, powiem następne, popierszwe to jest (usunięte przez administratora) po drugie (usunięte przez administratora) brak kultury. Przesz tego biznesmena, byl (usunięte przez administratora) Volodymyr Kondratiev kolo 10 tys zlotych, to byl 2016 rok, dalej w 2017 (usunięte przez administratora) Oleksandr Vasyliuk na 3 tys euro. Takze w marcu 2018 roku byl zabity obywatel Ukrainy Sydorenko Mykola, cialo znaleźli od 2 kilometrów od bazy tego pracodawcy, do dnia dzisiejszego policja nie znalazła vinego w śmierci Mykoly. Pojechali dalej, od 2018 do dnia dzisiejszego, byli (usunięte przez administratora) Przemyslaw, Darek, Dawid, Stanislaw, Michal, i jeszcze wiele osób.. Prosze nie pracować w tego pracedawcy nigdy, bo może spotkać śmierć lub brak wyplaty. J(usunięte przez administratora) z choroj nogoj, pracedawca nie zawiez chorogo do szpitala, bo nie mial ubiespiczenia, pienidzy oczywiście on nie będzie placic. W koncu powiem duzo długów przed bankami, ludzmi, firmami.

Dortmund

Witam (usunięte przez administratora) , pojechałem do domu bez kasy,zarobił tylko nerwów ,a nie pienidzy.Z tego co wiedząc on ,i jego baba Jadwiga (usunięte przez administratora)dużo ludzi z całej Polski,Ukrainy,innych krajów. Mieszkają oni w Ścinawie ,ulica Ścinawska 20 , jeździ on fiat freemot czarny DW numery.Trohy aut jezdic pod Duńskiej spedycijej NTG GROUP , ciągają chłodni.Szukaja frajerzow na różnych stronach internetowych ,etransport,olx przeważnie.Jeszcze mają firmę Roma-trans,to te samo (usunięte przez administratora).Bedzemy pisać skargę do pip..

@Dortmund

Pisz skargi Pisz jak najbardziej trzeba sie pozbywać takich (usunięte przez administratora) ludzie pracują robia co trzeba a później trzeba szukać (usunięte przez administratora) żeby swoje pieniądze odzyskać. Też tam robiłem to wiem co to za (usunięte przez administratora)jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Vol-Tranz - Lubin

Vol-Tranz
2.7/5 Na podstawie 13 ocen.
  • UL. OŁAWSKA 27
    46-100 Lubin