Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Vol-Tranz

Pracowałeś w firmie Vol-Tranz i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
były - 2013-08-19 11:37:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie polecam tej firmy, szef cham tak samo spedytorka, zero szacunku do pracownika, niewypłacalni, sprzet na drutach, płacą w 10 ratach i na dodatek trzeba się upominać. Naprawde szczerze NIE POLECAM !!!
zdjecie uzytkownika
- 2013-10-02 21:35:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracowałem w tej firmie i wiem ,ze jest dobra i prace ustawia dobrze a kierowca jak jest nie kumaty to jego problem .I nie wyzywa sie ludzi publicznie
zdjecie uzytkownika
były - 2014-01-07 11:29:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zapomniałem dopisać:
telefon prywatny, dostajesz tylko 50 zł na doładowanie (oczywiście jak się upomnisz)
samochody tragedia... (prócz nowych MANów i RENÓWEK - choć i na nie przyjdzie czas) jak się coś (usunięte przez administratora)martw się sam... ps. nie mówię tu o złapaniu gumy itp.
naczepy - bez desek kompletnie, opony zjedzone do drutów, liczne nieszczelności w układzie pneumatycznym (w każdej !!!) plandeki pocięte i porwane, dachy ciekną no co tu dużo pisać... masakra jednym słowem

zdjecie uzytkownika
kafel - 2014-10-25 22:56:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Panowie,przeczytałem wasze opinie na temat Vol-Tranz i niestety ale muszę was zmartwić,przepracowałem 6-mcy i jestem zadowolony z pracy w tej firmie,nie potraficie rozmawiać z szefem!!! tel.na abonament w roamingu!!! panowie tel.jest do celów służbowych a nie do dzwonienia po sex-serwisach !!! naprawy-jeden telefon - zjazd na serwis!!!,płatności z opóźnieniem max. do 3dni mogę przesłać potwierdzenia wpłat na konto,więcej pytań pod tel. (usunięte przez administratora)pozdrawiam KAFEL
zdjecie uzytkownika
kafel - 2014-10-25 23:08:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
I jeszcze jedno najważniejsze - wynagrodzenie bez potrąceń a nawet z premią!!! mieszkam na drugim końcu polski 500km dojazdu,z przyczyn niezależnych ode mnie musiałem zrezygnować z pracy w Vol-tranz, ale jeśli się zmieni sytuacja chętnie wrócę do taj firmy
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vol-Tranz

Twoj email:
Wiadomość: