Sherpa International Force

Opole

Opinie o Sherpa International Force

ala 2016-07-13 17:11:49
@tomek to może ona Was wcale nie zbywa, tylko akurat dla par w tym momencie nie ma pracy? To jednak trochę bardziej skomplikowane, niż wyjazd w pojedynkę
URSZULKA1987 2016-07-13 20:43:30
CZEŚĆ MAM TAKIE PYTANKO WCZORAJ BYŁAM NA PODPISANIU UMOWY W FIRMIE W VENLO I POPROSZONO MNIE O WYRAŻENIE PISEMNEJ ZGODY NA POBRANIE W MOIM IMIENIU ZAŚWIADCZENIA O NIE KARALNOŚCI WYRAZIŁAM ZGODĘ CHOCIAŻ DO KOŃCA NIE JESTEM PEWNA CZY MÓJ WYROK ULEGŁ ZATARCIU.CZY KTOŚ SIE ORIENTUJE CZY FIRMA NAPRAWDE SPRAWDZA TĄ KWESTIĘ.Z GÓRY DZIĘKUJE ZA POMOC.
wsio 2016-07-13 20:45:03
o nie wiem jak czekasz na oferty jak z kilkadziesiąt rekrutacji jest
Erni 2016-07-14 09:15:31
Tak firma to sprawdza. Wiem, ze mają swoje paragrafy tzn np kradziez rozbuj nie ma opcji zeby zacząc pracę, ale np wyrok za niepłacone alimenty dla nich sie nie liczy.
basia 2016-07-14 11:03:50
Witam, czy wybiera się ktoś do pracy przy pielęgnacji sadzonek truskawek na polu? Czy ktoś posiada opinie na temat miejsca pracy Helenaveen?
URSZULKA1987 2016-07-14 11:33:31
OGÓLNIE PROBLEM POLEGA NA TYM ŻE OBOJE Z CHŁOPAKIEM PODPISALIŚMY TEN PAPIER A MAMY ŚWIADOMOSC ŻE JESTEŚMY PRAWIE NAPEWNO KARANI I ZASTANAWIAMY SIE CO TERAZ ZROBIC .JADAC NA PODPISANIE UMOWY NIKT NAM NIE MÓWIŁ O TAKIM PAPIERZE A W BIURZE NIE BYŁO CZASU NA PRZEMYŚLENIA.MÓJ CHŁOPAK BYŁ KARANY OK 10 LAT TEMU ZA USZKODZENIE MIENIA ITP WIĘC MOŻE POSZŁO W ZATARCIE U MNIE SYTUACJA JEST GORSZA BO W GRE WCHODZILO POBICIE I DOSTAŁAM 5 LAT.JAK SĄDZISZ CZY LEPIEJ ODRAZU ZADZWONIC DO BIURA I SIĘ PRZYZNAĆ CZY CZEKAĆ NA CUD?OD CZASU ODSIADKI MINĘLY MI PRAWIE 4 LATA I PRAWIE DWA PRZEBYWAM TUTAJ ZACHOWUJĄC SIĘ JAK NA CZŁOWIEKA PRZYSTAŁO WIĘC MOZE DADZA MI SZANSE
tomek 2016-07-14 11:35:16
jak chcecie pracowac u nich jako pracownik pakujący to wydaje mi się, że praca jest na plus, bo oferują bezpieczeństwo zarobków dopasowanych do Twoich oczekiwań no i też stabilizację zatrudnienia popartą 10-letnim doświadczeniem i programem lojalnościowym.
Erni 2016-07-14 11:38:44
przyznaj się
sam 2016-07-14 15:18:24
A wiecie jakie zarobki są dla team leadera? Na pewno są dwuskładnikowe zarobki, bo wiedzą jak zadba o swoich pracowników. Dobrze, że i wypłata jest w porządku.
agaaa 2016-07-14 18:43:45
Ja chciałabym pojechać, wysłałam zgłoszenie na razie cisza :)
Agaa 2016-07-14 19:49:54
Ja chciałabym pojechać, wysłałam zgłoszenie i na razie czekam...
g54h 2016-07-14 21:13:01
chyba nawet dzisiaj pojwaila sie oferta pracy na stanowisko mlodszego pracownika logistyki w miejscowosci Woerden czytalem w ogloszeniu ze jezeli ma sie ponizej 23 lat to są nizsze koszty zakwaterowania wtedfy no i tez mozna zdobyc doswiadczenie w pracy
M 2016-07-15 08:58:22
Pracowałam w Helenaveen. Co prawda nie na truskawkach, ale widziałam jak to wygląda z zewnątrz. Wszystkie truskawki są posadzone płasko na ziemi. Godzin pracy pewnie jest sporo, ale na ból pleców pewnie trzeba się przygotować. Pozdrawiam.
Plupek 2016-07-15 18:07:51
Z tego co ja wiem to zarobki są raczej dobre, pozytywne i fajne
basia 2016-07-16 10:57:45
samo zgłoszenie może nie wystarczyć, powinnaś zadzwonić bezpośrednio do biura
krowa 2016-07-16 11:23:16
W sumie można znaleźć zatrudnienie u nich zwłaszcza na okres wakacyjny do pracy w szklarni przy truskawkach chociażby. Ciekawi mnie jednak jak to wygląda u nich z benefitami.
ola 2016-07-17 20:26:03
najwazniejsza to chyba w tym wszystkim jest umowa, wiec mi zalezy na tym by byla umowa o pracę,ofrują ją? holenderska czy polska?
Ktos 2016-07-21 16:40:48
Wy tez dostaliscie jedna umowe w polsce elektroniczna a droga na miejscu ? bo mi tak mowia jak przyjade w sobote do holandii. ta elektroniczna jest jakas dziwna i ma wiele niejasnosci
Man 2016-07-21 19:03:30
Ja słyszałem, że bardzo dobrze tutaj się dzieje, Pracownik szklarni – okręcanie roślin Someren / Holandia ma kasę w euro wypłacaną co tydzięń, brzmi to świetnie i wesoło naprawdę, mi się podoba bardzo
agaaa 2016-07-22 01:25:33
Basia, zdecydowałaś się? Jedziesz?
Min 2016-07-22 10:22:20
Czy w zagranicznym ogłoszeniu Pracownik szklarni – okręcanie roślin Someren / Holandia pensja jest co tydzień czy co miesiąc, czy jest w złotówkach czy euro, czy jest jakieś zakwaterowanie i w ogóle jak sprawa wygląda czy wszystko jest w porządku?? Dzięki
Tomek 2016-07-22 11:40:56
Wynagrodzenie jest w euro , co tydzień, przelewem na konto. Mieszkanie ubezpieczenie , transport do pracy organizuje pracodawca. Za ubezpieczenie i koszty mieszkania odliczane są od wypłaty.
Pilim 2016-07-22 12:06:54
Pracownik szklarni – okręcanie roślin Someren / Holandia brzmi dość niezwykle, ale też w jakiś sposób bardzo ciekawie, wydaje mi się, że warto spróbować tutaj pracy, w ogóle Sherpa International Force ma naprawdę setki ofert na prawie cały świat, doskonale
aga 2016-07-22 20:35:29
jedzie ktoś jutro do Holandii na pielęgnacje sadzonek truskawek z sherpy?
Mirek 2016-07-23 10:02:09
Powiedzcie mi bo mam wrażenie, że nikt tutaj jeszcze o to nie zapytał, a przecież to chyba jest dość wazne, o co chodzi z odkręcaniem kwiatów czy ich skręcaniem, co to wo góle znaczy, do czego one są przyczepione czy w ogóle co to ma wspólnego z czym?
Pot 2016-07-26 11:44:19
Pracownicy szklarni musza się przygotować na dość trudną pracę, w sensie jest to tak zrobione, że trochę gorąco bywa, jak to w zamkniętej szklarni jednak
agaaa 2016-07-26 21:33:08
Daj znać jak jest :)
aha 2016-07-27 10:17:59
Wiadomo, że praca do najprostszych nie należy, ale na spokojnie można u nich liczyć na stabilne zatrudnienie. Zobacz, że operator linii produkcyjnej oprócz stałej podstawy zarobków doliczają jeszcze dodatek wakacyjny, zakwaterowanie, ubezpieczenie i transport.
Yanosh 2016-07-28 00:48:09
Witam,
mam wyjazd przez Sherpę w sobotę 30 lipca. Zakwaterowanie w Kasteel park Ooijen, a praca w Edco. Dokumenty podpisane, wpłaciłem zaliczkę na bilet na busa, ale jeszcze się waham. Z tego co można wyczytać na innym forum, to kiepsko to wygląda. Z drugiej strony zadowoleni ludzie nie piszą raczej komentarzy, a jedynie osoby którym coś nie poszło.
Warto tam jechać, jest szansa wyrobić te 40 godzin? Nie wspominając już czy kasa ok i czy nie robią wałków...?
haha 2016-07-28 09:36:41
A wiadomo jakich zarobków można się spodziewać w szklarni w Bemmel? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.
Łukasz 2016-07-28 09:43:17
Na szklarni to więcej niz pewne że teraz mozna zarobić . Wiadomo ze duzo zalezy od pogody, ale to np. gdy sie jest na zbiorze i owoce muszą dojrzeć.
Mati 2016-07-28 09:47:59
Jeśli chodzi o godziny to zalezy od ilości pracy - zawsze mozesz zgłaszac brak i w tedy beda Cie planować na inne zakłady.
Jesli chodzi o "wałki" to na pewno musisz sobie pilnowac rozliczeń i sie upominac. Zazwyczaj wypłacają wszystko tak jak powinno byc , ale jak to mają matołki holenderskie : wystarczy ze cos się zmieni i nie bedzie tak jak zawsze to przestają czaic i trzeba im tłumaczyc jak krowie na rowie o co chodzi.
Nijek 2016-07-28 10:55:23
A z tym to akurat prawda jest, godziny są dość dobre i śmiało pomyślane, nie wdaje mi się, aby to był jakiś mega problem, można raz więcej, raz mniej, pensja zależna oczywiście od tego jak będzie tak naprawdę
coś już wiem.. 2016-07-31 15:58:39
jak będziesz miał 30 godzin to będzie dobrze.. nie ma co liczyć na 40..
Plupek 2016-07-31 18:57:41
A mi się tam wydaje, że trzeba trochę mocniej się wczytać w oferty i luz
och 2016-08-01 10:58:08
Na pewno taki pracownik w szklarni ma dobre zarobki, bo jednak sporo obowiązków ma. Ciekawi mnie jednak jakiego rodzaju jest zawierana umowa, wiecie? Dzięki
g54h 2016-08-04 19:54:33
@och jako pracownik szklarni? chyba nic na temat umowy niestety nie napisali ale za to wiem ze oferowane jest wynagrodznie o wysokosci 9,34 brutto euro i oferowana jest tez tutaj praca stała wiec jakbyś był zainteresowany to w sumie mozna by bylo sprobowac
Jataka 2016-08-06 08:19:50
Chyba nie wiesz co piszesz. Robisz w temperaturach 50 60 stopni po 10 h z czego przerwy nie sa płatne. Powodzenia
ola 2016-08-06 08:42:33
No coż warunki są jakie są, można miesiac sie przemeczyc a pozniej szukać lepszego lokum.
marcin 2016-08-09 18:59:07
Warunki mieszkalne zalezy na jakim parku. Ale z robotą jest lipa. (usunięte przez administratora) Bo praca jest 3-4 dni w tygodniu. Do pracy idziesz na 8h (usunięte przez administratora) Na szklarniach tak samo, jak sie skonczy robota to nara, siedzisz w domku i czekasz az ci cos nowego znajda. A za domek i ubezpieczenie trzeba placic.
Popcio 2016-08-09 20:58:05
Jeśli szukacie dobrej pracy to zdecydowanie polecam Pracownik szklarni – okręcanie roślin Someren / Holandia jest to prosta rzecz, kazdy sobie chyba poradzi raz dwa, wydaje mi się wszystko być na swoim miejscu
Sharim 2016-08-10 03:19:07
Ja z kolei nie polecam. Gdyby rekrutacja była przez Pracuj.pl to rozumiem ale jest przez ich stronę gdzie można śledzić postęp w sprawdzaniu twojej kandydatury. Złożyłem na trzy oferty i jedna doczekała się statusu "sprawdzania". Istnieją jeszcze takie statusy jak Zaakceptowane czy Odrzucone. Jeśli ktoś ma tyle czasu by czekać miesiąc na zmianę statusu o ile nastąpi to pozdrawiam.
:) 2016-08-10 09:00:31
Ciekawe w jakiej firmie są płatne @jataka? Chyba w żadnej a poza tym jadąc do szklarni to chyba logiczne, że trzeba się na wysokie temp. nastawić
milena 2016-08-11 15:39:21
mam pytanie mój mąż ma jechać przyszłym tygodniu do pracy z firmy sherpa ma mieszlać w Kasteell Ooijen w Venlo czy wie ktos jakie tam są warunki mieszkalne? bardzo prosze o pomoc
weronika 2016-08-11 18:36:42
Na luksusy to niech się nie nastawia @milena ale jest raczej znośnie i schludnie zresztą i tak większość czasu jesteś jednak w pracy
milena 2016-08-13 12:20:04
Dziekuje Weronika za odpowiedz na luksusy sie nie nastawia a to są bungalo czy domki murowane? bo on już mieszkał w bungalo w Arcen także wie czego sie może spodziewać.
janka 2016-08-13 12:23:41
No niby tak @weronika ale jak ktoś wyjeżdża to lepiej wiedzieć co można zastać po przyjeździe wiem z doświadczenia, że różnie bywa i lepiej wziąć ze sobą parę dodatkowych rzeczy. Ale zakwaterowanie to i tak mały pikuś ważne żeby było dużo godzin, ktoś wie ile przy zbiorach jest tygodniowo?
tomek 2016-08-18 15:56:17
Magazynier – operator wózka widłowego jest teraz potrzebny na pewno.
bghj 2016-08-18 20:29:49
jestem zainteresowana pracą w Holanmdii - widze ze jest dośc szeroka rekrutacja n a osoby pracujące w szklarni. Wiem ze to ciezka praca, ale czy zarobki adekwatne?
tomek 2016-08-19 09:55:29
Pracownik szklarni - truskawki Bemmel / Holandia jest teraz, wiec mozecie jeszcze spokojnie aplikowac moim zdaniem. Na pewno tez dobrze byłoby u nich zarobić troche wiecej też na nadgodzinach.
Zostaw swoją opinię o Sherpa International Force - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sherpa International Force