Sherpa International Force

Opole

Opinie o Sherpa International Force

Ewa 2016-10-20 09:56
Krysia do 23 roku życia w Holandii jest tak zwana wiekówka, co oznacza, że im młodsza jesteś tym niższą stawkę godzinową dostajesz. Dlatego też, opłata za domek w wieku poniżej 23 roku życia jest niższa, bo i niższą pensje niż koledzy 23+ będziesz dostawać.
Pozdrawiam
taktak 2016-10-26 17:35
w jakim miejscu sie mieszka (adres) przy pracy na serach??
Pracownik 2016-11-15 15:11
Pracowałem 3miesiące na,początek ok później coraz mniej godzin dotego przelewy się bardzo opóźniaja jak kary są to odrazu biorą od ludzi ale jak mają ci zapłacic wszystko to problem
kates 2016-11-22 19:42
czy ktoś wyjeżdża na pielęgnację truskawki do firm Driscoll Plants oraz Gipmans ( miejscowość Venlo)w sobotę 26 listopad
a może ktoś tam jest i czy jest praca bo nie wiem czy jechać bo jak niema to na kredyty nie zarobię .
Bym była wdzięczna za odpowiedź jak by co mój @
kates10@poczta.onet.pl
Gery 2016-11-23 10:16
Znajoma tam chyba była. ogólnie to była zadowolona praca była lepsza niż mówili o niej pracownicy w biurze. Były godziny no i stawka nie była tą najniższą krajową.
Brylant36 2016-12-02 17:28
Taki sam syf jak wiele agencji pośrednictwa pracy w Holandii, jedziesz do pracy myślisz że będziesz miał dobrze płatną pracę a okazuje się że agencja dyma cię na kasie a to za wysoki czynsz za pokój, dodatkowo mieszkasz z ćpunami na mieszkaniu i z brudasami co nie sprzątają. Na solarisie masz napisane że zarabiasz 1500 euro brutto po odciągnieciach za podatki wychodzi jakieś 800 euro z tego musisz przynajmniej 250 euro na jedzenie przeznaczyć no chyba że będziesz żreć makaron i komuś z lodówki podbierać to wtedy zaoszczędzisz. Czyli po obliczeniach wychodzi co odłożyłeś to jakieś 1600 zł -2 tyś zł. Szału nie ma, cieszysz się że masz pracę a agencje pracy jeszcze bardziej się cieszą że kolejnego debila złapali w swoją sieć i mogą teraz zarabiać na nim kasa. Takie agencje pracy umowy do końca roku z tobą podpisują a jak praca się skończy gdzie pracowałaś przeważnie jak dochodzi okres niecałe 6 miesięcy to agencja informuje cię że nie ma pracy i raczej już nie będzie, nie masz wtedy możliwości dostania zasiłku dla bezrobotnych i możesz sobie pogratulować że dałeś się oszukać agencji pośrednictwa pracy,mogę wam o agencjach dużo więcej napisać jak oszukują bo od 2002 roku pracowałem przez agencje
Joak 2016-12-02 22:03
Jak to jest z zickiem dostałam w mailu na sobote zick 1 i to się zgadza a na niedziele zick za/zo i nie wiem co to oznacza?
Joak 2016-12-02 22:07
HastaLaVista 2016-12-10 20:20
Ziek to chorobowe.
Za/Zo (zaterdag/zondag) sobota/niedziela
Zgłosiła Pani zapewne niezdolność do pracy i dlatego takie oznaczenie.
jan 2016-12-25 11:09
sroga patologia
Erich 2016-12-30 20:54
Pracuje albo pracowal ktos na serach w Almere? Jaka stawka jak robota i jak z godzinami?
Fryt 2017-01-03 11:21
Ja pracowałam, niestety na wiekowce (20 lat) moje zarobki wynosiły 140 € tygodniowo po odliczeniu domku i ubezpieczenia więc jak na holenderskie standardy to są śmieszne pieniądze.. Zapewniają ilość godzin (40 to minimum przynajmniej ja tak miałam), zdarzały się też '12' czyli dostajesz smsa i musisz zostać w pracy nie ustalone wcześniej 8 godzin a 12 godzin ( często zdarzało się że smsy przychodziły od razu z tą '12' i wiedziałeś od razu że musisz zostac. Wtedy wypłata była ciut wyższa. Solarisy czyli te cotygodniowe wypłaty też często się nie zgadzały, poobcinane godziny itp. Plusami byly polski sklep pod nosem na parku (choc drogi), świetny internet, siłownia darmowa całodobową i pralnia darmowa całodobowa.
wav 2017-01-03 19:21
Mam takie pytanie - chodzi o dojazd do pracy. Czy zdarza się dojeżdżać do pracy więcej niż 50 km od miejsca zamieszkania?
Erich 2017-01-04 14:45
Czesciej zdarzalo mi sie dojezdzac ponad 50km niz ponizej 50km ;-) jezdzilem nawet 100km a znajomi z ooijen dojezdzali 120km do Waalwijk
Erich 2017-01-04 14:47
Czyli nie za bardzo sie oplaca? Stawka jest wiekowa czyli max 8.87? Ile godzin miales minimum. Dlugo tam robiles? I jak robota? Ciezko czy jak? Trzeba ten angielski umiec dobrze?
Czerpak 2017-01-04 16:24
Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda taki wyjazd. Bardzo się nastawiłem tylko chciałbym wiedzieć coś więcej. Sprawa języka, zakwaterowania czy wyżywienia to mnie tez interesuje. Jak wygląda podpisywanie umowy. Czy jadąc za granice jestem ubezpieczony?
vgvtayvhg 2017-01-05 19:58
Mając 28 lat (czyli nie na wiekówce), za ponad 40h pracy w Scherpenhuizen w Eindhoven dostałem wypłatę aż 191 euro ! Za 3 dni pracy dostałem nieco ponad 30e.
Dziadostwo i tyle, niekiedy osoby na "wiekówce" muszą dopłacać im do mieszkania.
Poleczka 2017-01-08 13:09
Słyszałem, że fajna firm i dobrze organizuje pracę. Chętnie bym skorzystał z ich usług. Jeśli ktoś mógłby powiedzieć coś więcej w tym temacie. Interesuje mnie sprawa znajomości języka angielskiego w jakim stopniu, ponadto jak przedstawia się wysokość zarobków .
Janek 2017-01-09 16:06
Był ktos na produkcji mebli ogrodowych ?
Kolo 2017-01-12 12:13
Takich nieszczęśników trzeba omijać szerokim łukiem. Dostałeś pracę za pośrednictwem dobrej firmy więc się miarkuj. Szukaj wrażeń pod innym niebem i tam Ci dadzą wszystko i to za leżenie do góry brzuchem.
Funky 2017-01-19 16:33
witam wiecie cos może na temat oferty w deurne magazyn z asortymentem sportowym?
mam tam jechac jako operator wózka reachtruck
powiedzcie prosze jaka kasa i warunki mieszkaniowe
z gory dziekuje i pozdrawiam
Lexandra 2017-01-25 13:05
Też byłam przez Sherpę w zeszłym roku. Zakwaterowanie w Kasteel park Ooijen, gdzie warunki nie są takie złe, ale wziąwszy pod uwagę to, że cały kontakt i podpisywanie mnóstwa dokumentów odbywa się przez internet, który tam praktycznie nie działał to było to....TRAGICZNE. Dzwonią, że jak nie podpiszesz do wieczora dokumentów to nie pójdziesz do pracy, a ich podpisać po prostu nie da rady, bo internetu nie ma. Druga rzecz; pracowałam 40godzin tygodniowo a na ręke dostawałam 120-130 euro!!!
Trzecie; wypowiedzenie z pracy w Sherpie trzeba złożyć 2 tygodnie wcześniej. Złożyłam to wypowiedzenie do biuraSherpy, jednak nie zrobiłam tego poprzez firmowy formularz!! i nie uznano mi tego wypowiedzenia więc nie otrzymałam ostatniej wypłaty w ramach kary!!!
Śiągali całą masę nowych ludzi, a dla 60-70% nie było pracy.
NIE POLECAM tej firmy.
Lexandra 2017-01-25 13:09
Śiągali całą masę nowych ludzi, a dla 60-70% nie było pracy.
NIE POLECAM tej firmy.
Luzik 2017-01-29 17:10
Widziałam ofertę pracy w Venio do drukowania etykiet. Mam pytanie czy jest jeszcze aktualna? Znam Sherpa jako dobrą agencję i chciałbym wyjechać do pracy. Mieli dobre zarobki, mieszkanie bardzo przyzwoite.
Melody 2017-02-08 10:42
Ja spędziłem w Sherpie ponad dwa lata. Pracy najwięcej jest w okresie od marca do października. W zimie tej pracy jest mniej.Wiele zależy od tego na jaki zakład traficie. Większość zakładów oferuje stawkę minimalną ale są takie które płacą 1-2 Euro więcej za godzinę i mają też wyższe dopłaty za godziny.Z godzinami też jest podobnie są zakłady gdzie pracy jest więcej i są też takie gdzie tej pracy jest mniej.Większość zakładów działa na zasadzie, że godzin jest tyle ile pracy. Jeśli pracy jest dużo zamawiają więcej osób i odwrotnie.Także nie ma możliwości ,,nabić'' np.60 godzin. Jeśli w tygodniu przepracowałeś około 40 godzin to jest już dobrze.Przy takiej liczbie godzin ,,na czysto" powinno się dostać około 200 Euro. Nie ma co się nastawiać, że zarabiać się będzie więcej bo potem można się nie miło rozczarować chociaż jak pisałem wcześniej dużo zależy od zakładu i jeśli się dobrze trafi to zarobki są wyższe. Były okresy, że zarabiałem po 400 Euro tygodniowo ale były również takie w których dostawałem 140-170 Euro.Po prostu jak jest mniej pracy to trzeba uzbroić się w cierpliwość.Nie chciałbym tutaj reklamować tej agencji bo nie raz będąc tam narzekałem. Nie ma co się łudzić, że agencja jakakolwiek zaoferuje wam fortunę. Wszystkie w pierwszej kolejności myślą, żeby zarobić na siebie a dobro pracownika jest sprawą drugorzędną. Przede wszystkim nikt tam nikogo nie trzyma na siłę każdy może szukać pracy na własną rękę.
wdzięczny 2017-02-08 22:46
Mam okazję więc piszę. Dla mnie Sherpa to świetna firma. Kilka razy wyjeżdżałem dziwki nim do pracy i zawsze byłem zadowolony. Wszystko dograne i bez problemowo pracowaliśmy, mieszkania też w porządku. Myślę, że nie pogorszyło się i można ich polecić.
Świeży 2017-02-15 23:24
Super agencja,można spokojnie korzystać z ich pośrednictwa.
Za pol darmo 2017-02-18 19:45
Jak narazie pracy tyle co nic . 2 tyg po 29 godz , wypłaty na poziomie 101-114 euro. Tak że polecam wyjazd osobom uciekajacym przed prawem w Polsce i tym którzy z każdego innego powodu już tam miejsca nie zagrzeja .
Mynia123 2017-02-19 00:09
Sherpa kazda firma posredniczaca nie mysli o pracowniku tylko o sobie? To czy bedziesz mial godziny zalezy tylko od tego na jaki zaklad trafisz i w tym przypadku jaki kontrakt bedziesz mial?albo PL albo uitzen.Czesto ludzie siedza na free,chodza do pracy po 2 albo 3dni.A w niedziele przyjezdzaja nowi? I tak nakreca sie machina.W Pl mowia,ze ktos czeka niestety mozna sie rozczarowac,przyjezdzajac np w niedz o 5 rano co jest normalne przewoznikiem,czekasz az o 9 rano bedzie biuro czynne.Warunki nie sa zle,ale cena tego apartamentu jest nie do przyjecia za tydz 89,50e,jedna lodowka na 5osob.Sklep na terenie parku nie wszystko mozna tam kupic,najblizszy sklep oddalony jakies 7km od parku.
Sebo 2017-02-19 14:55
Polecacie ta agencje czy raczej omijać? Mają swoich przewozników? A jak wygladaja warunki mieszkaniowe? Pozdro
badziew 2017-02-21 09:44
przeszlem juz z 10 agencji i wszystko jeden badziew:( a slyszal ktos o eupeople bo maja dobra stawke na reachu ale jakos niewiele o nich w necie.
Weronika 2017-02-27 15:43
Firma bardzo często publikuje oferty pracy. Korzystaliście już z usług Sherpa International Force?
Olg 2017-03-13 17:04
Jedzie ktoś na truskawki w niedzielę??co sądzicie o tej firmie
Weronika 2017-03-14 12:31
@Olg, Ty jedziesz? To Twój pierwszy wyjazd z tą firmą?
przemek 2017-03-16 19:25
witam, pierwszy raz chcę pojechać z tej firmy. Poprzednia okazała się totalną klapą( kary za wszystko, 20 h pracy, przez 10 tyg, najwieksza wypłata 207 euro) Nie chcę ponownie wpakować się w wegetację. Polecacie?
Iza 2017-03-19 16:34
Mam pytanie w sprawie pracy w szklarni - pielęgnacja truskawek w Belfeld. Jakieś szczegóły, jakie warunki zapewniają na miejscu? Jak przedstawia sie kwestia języka, czy robią kursy czy we własnym zakresie?
nieważne 2017-03-24 00:57
Nie polecam tej agencji.Mieszkaliśmy w tzw bungalach w parku Kasteel Ooijen co do zakwaterowania to w pokoju na całej ścianie grzyb ,nie da się spać trzeba mieć okno ciągle otwarte.I było tak na większości bungalach,ale można było trafić na całkiem w porządku .Przez pierwsze 3tyg regularnie chodziło sie do pracy ,a kolejne tygodnie były 2/3dni pracy i wolne.A kolejny krok to całkiem wolne nawet przez 2tygonie.Co tydzień nowych ludzi ściągają po 20/30 osób ,a Ty siedzisz sobie na wolnym żeby zapłacić za bungal i zarobić na jedzenie.Za 3miesiące pracy w sherpie łącznie z wyżywieniem zostało 500e.Jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć w biurze to i tak się nic nie dowie oprócz ,żeby pisać na SHERPA DESK.
OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM 2017-03-24 01:14
Nie polecam tej agencji .Zakwaterowanie w bungalach w pokoju na całej ścianie grzyb ,nie dało się spać okno ciągle trzeba mieć otwarte .Mieszkaliśmy w Kasteel Ooijen.Na niektórych bungalach było ok ,ale na większośći grzyb na ścianach itd.Pierwsze 3tygodnie były w porzadku i wypłaty również po 250e na tydzień z kolejnymi tygodniami wynosiły one 80e ,a następnie sciagano co tydzień po 20/30 NOWYCH osób,a Ty siedziales na WOLNYM.Pracowało się po 2/3 dni żeby zarobić na bungal albo cały tydzień wolny a nawet dwa tygodnie wolne .Jeżeli dostałeś ofertę na dane stanowisko to się nie czaruj jak nie będziesz robił na to co przyjechales tylko zostaniesz SKOCZKIEM i każdego dnia będziesz czekał na plannig czy pójdziesz do pracy czy nie .Co do zrobienia prania to ŻENADA 5 pralek na 200/300 osób.A co do biura jak będziesz mieć problem to nic głównie innego nie usłyszysz tylko jedynie pisz na SHERPA DESK.W odzialach sherpy też Panie ładnie rozmawialay,pokazywały zdjęcia domkow tylko chyba jak były nowe....
Weronika 2017-03-27 09:26
Odwiedziliście już fanpage Sherpa International Force? https://www.facebook.com/sherpaforcepolska/
Sproket 2017-03-31 10:45
(usunięte przez administratora) Szkoda czasu na ta firme.
Weronika 2017-04-03 10:30
@Sproket, dlaczego tak uważasz?
Kinga 2017-04-06 11:26
Widziałam ostatnią ofertę Sherpa-y i potrzebują pracownika do szparagów w Asten. Może ktoś podać kilka informacji na temat wyjazdu do takiej pracy, będę wdzięczna.
Adi93 2017-04-21 17:12
wybiera się ktos 23.04 na magazyny do Kaastel park Ooijen ? bardzo w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] walą? bo nie chce mi sie ich palic
Kazik 2017-04-23 12:25
Bosruiterweg 14 w Zeewolde 'park domkow letniskowych... Sporo ludzi z polski w domu nie mialo tak wygodnie... Ale kwestia indywidualna.... Agencyjne mieszkania to nie szczyt luksusu... 5os na 35m2 z jednym salonem i 2 os pokojami to standard.... do pracy ne na wakacje... Wzgledem samej agencji jako dosc pracowita i solidna osoba nie moglem narzekac za wiele... Okresowe podwyzki to bajka rozlozona na sumy 0,10€ na godzine w skali roku :) jadac tam, pracujac w miare solidnie mozna liczyc na 3500-4500 zl w miesiacu po odtraceniu podatkow,mieszkania,ubezpienia itd.... jezeli zarabiasz w granicach 3 tys w polsce to zdecydowania praca na holenderskiej produkcji szalu nie zrobi... Nie chlejesz i nie cpasz za wiele to masz raczej zawsze prace... jak kilka razy dasz dupe to ladujesz na liscie rezerwowych bo nikomu sie nie chce ryzykowac ze na ostatnia chwile bedzie musial łapanke robic bo ty masz kaca albo jeszcze pijany...
Anita 2017-04-23 12:43
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma! Osoby nie zadowolone z wyjazdów mogą pracować w kraju.
Marek 2017-05-03 18:59
Czy rzeczywiście jest tak jak piszecie, może trzeba rozmawiać z firmą po powrocie?
Czesiek 2017-05-10 09:39
@baton Myślę, że powinieneś rozmawiać o problemach z kierownictwem w kraju. W każdej firmie pracuje tylko ludzie i nie zawsze robią to prawidłowo ale to nie znaczy, że firma jest zła.
Lacooo 2017-05-20 10:33
Tak rzeczywiście tak jest jak piszecie ....
Pracowałem w Sherpie 1.5 roku udało mi się , ale musiałem niezłe kombinować .
Sporo osób siedzi na wolnym , bo nie ma pracy plus jest lista ukryta osób które siedzą na wolnym .
Jedynym plusem jest internet dość dobry . Odradzam wyjazd bez samochodu .
Jeżeli macie pytanie to proszę, znam wszystkie zakłady Sherpy . Pozdrawiam

Aggs 2017-05-21 14:15
Hej a wiesz moze jak jest z godzinami pracy w Sherpa ,Geodis Pharma ? Mieszkam na prywatnym mieszkaniu i od jutra zsczynam,myslisz ze moge liczyc na 40h? A przynajmniej przez kilka piereszych tygodni?
Czerpak 2017-05-21 21:22
Uważam, że Sherpa International Force robi swoją pracę właściwie , niestety to my pracownicy sami sobie dokuczamy i utrudniamy na każdym kroku pracę. Więcej empatii a praca i życie z dala od domu byłoby dużo przyjemniejsze.
Zostaw swoją opinię o Sherpa International Force - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sherpa International Force