EM & EM SP.J.

O FIRMIE

Firma EM&EM M. PIETRUCHA, M. DEPTUŁA SPÓŁKA JAWNA od 1989 roku prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną  w zakresie wszystkich towarów potrzebnych w domu, zarówno do wystroju wnętrz jak również do wyposażenia domu,ogrodu.

Podstawową działalnością naszej firmy jest import  i zaopatrzenie dla sklepów i  hurtowni na terenie kraju i całej Unii Europejskiej. Prowadzimy również sprzedaż detaliczną. Poza sprzedażą krajową prowadzimy również sprzedaż eksportową, wewnątrzwspólnotową oraz Tax Free (dającą możliwość wypłaty podatku VAT dla naszych odbiorców). Bezpośrednia współpraca  z  dostawcami z Dalekiego Wschodu  pozwala na zaspokojenie potrzeb szerokiej listy nawet  najbardziej wymagających odbiorców.

Nasza oferta obejmuje również artykuły biurowe i szkolne, zabawki, kwiaty sztuczne, olejki ,figurki, kadzidełka, obrazy, lustra, wycieraczki, narzędzia, zegary oraz wiele innych artykułów potrzebnych w każdym gospodarstwie domowym.

Posiadamy w naszej ofercie towary okazjonalne takie jak: ozdoby bożonarodzeniowe, ozdoby wielkanocne, walentynkowe, halloween, marynistykę. Ponadto w naszej ofercie znajdziecie Państwo towary sprzedawane w promocji.

W przypadku skorzystania z naszej oferty towarowej ,prosimy o złożenie zamówienia lub wysłanie formularza zapytania. Rozwiążemy każdy problem związany zamówieniem oraz dostawą towarów z naszej oferty.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, szybką dostawę oraz możliwość uzyskania rabatów.

Nasza strona internetowa: www.emem.com.pl
EM & EM SP.J.