Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.

Cele i wartości marki

Współpraca z Rafałem Maślakiem

Rafał Maślak, Mister Polski 2014 oraz Vicemister International 2014  – w czerwcu 2015 roku Rafał Maślak został ambasadorem marki PAWO. Razem z naszym projektantem Andrzejem Foderem współpracował przy tworzeniu linii koszul RM limited edition by Rafał Maślak. Jest to nowoczesna kolekcja,dzięki której poczujecie się elegancko i swobodnie. Elementem wspólnym sześciu koszul są ich nazwy nawiązujące do świata matematyki (Algorytm, Logarytm, Sinus, Cosinus, Tangens i Cotangens), a także motyw czarno-białych grochów. Znajduje się on niekiedy na całej powierzchni projektu, na plisach, wypustkach oraz na wewnętrznej stronie kołnierza i mankietów. Zachowana została klasyczna kolorystyka i znamienna dla marki wysoka jakość wykonania. Koszule z tej kolekcji są uszyte ze stuprocentowej bawełny o lekkim satynowym połysku, która zapewnia przewiewność i swobodę.

Jako ambasador marki PAWO, Rafał Maślak brał udział w kampanii wizerunkowej na sezon wiosna-lato 2015 oraz jesień-zima 2015/2016, prezentował nasze projekty zarówno na wielkich galach, jak i w codziennych stylizacjach, a także aktywnie wspierał obecność marki w mediach. Ponadto, wspólnie z PAWO angażował się w szeroko komentowane wydarzenia, takie jak: Mister Polski 2015, Targi Ślubne Wedding oraz Airport Bridal Day.

www.pawo.pl

Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.