Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o RO.SA Met

Pracowałeś w firmie RO.SA Met i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-10-03 22:25:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
(usunięte przez administratora)brud i ciężka praca (usunięte przez administratora)Nie polecam nikomu.Brak możliwości rozwoju.
zdjecie uzytkownika
eryk - 2013-07-10 18:16:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wie ktoś z was może jaką teraz pensje płacą w RO.Sa Met pracownikom? Wiecie chodzi mi o to czy nadal jest to najniższa krajowa?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RO.SA Met

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy RO.SA Met?
Zadaj pytanie
x