Opinie o tatuum.com - KAN Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kan Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kan Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kan Sp. z o.o. w Łódź

DJ

Praca w centrali to jakaś masakra. Non stop spotkania, które nic nie wnoszą do tematu oprócz zmarnowanego czasu. Do tego pełno analiz i zestawień, które trzeba przygotować na przedwczoraj. A swoją robotę trzeba robić po godzinach. Do tego zaplanowany urlop mogą Ci uwalić bo się nie wyrabiasz. Atmosfera strasznie sztuczna ale kto co lubi. Ogólnie nie polecam.

brewka

Hej! Chciałem się zapytać tak ogólnie o warunki pracy, jak wygląda praca i jak z atmosferą?

Wierzba
@May

Tutaj ogólnie nie jest problemem dostać umowę o pracę

AM

Kierownicy uwzględniają dyspozycje podczas układania grafiku pracownikom?

@Soso

Ja się interesuję, opowiesz?

Ktos

Hej czy w Tatuum zatrudnija bez problemu pracownikow w salonach z orzeczeniem o niepelnosprawnosci?

Haidi

Podasz może do nich jakiś kontakt?

Haidi

Albo powiesz gdzie można taki znaleźć? Na przykład maila?

tremb
@Haidi

no podejrzewam że na stronie w zakładce kontakt

Mala

hej a jak w ogole tu wygląda cała rekrutacja??

Mala

z kim jest przeprowadzana? z kierownikiem sklepu czy raczej nie?

Mala

no i najwazniejsze, czy mozna sie zdalnie rekrutowac?

@Mala

Ja miałam dwa etapy w swojej rekrutacji :) No i trafiłam na to, że udało mi się mieć zdalnie

@Mala

Z tego co pamiętam to napewno z przełożonym i HR, nie wiem czy ktoś jeszcze tam był

@Pyśka

trafiłaś? czyli to zdalne nie są normą?

@Pyśka

jak wygladała sama forma tych spotkań? możesz powiedzieć coś więcej?

cytryna
@pkk

ja miałem zdalnie to dużo większy komfort, bo się człowiek jednak mniej stresuje. Generalnie rozmowa jak każda inna, nie pytają o nic niezwykłego kilka pytam dot. doświadczenia, motywacji, nastawienia do pracy i ludzi itp.

limona
@cytryna

dostałeś się potem do pracy? bo jednak widze że piszesz jako inny, więc zastanawiam sie czy jest duża selekcja przy wyborze>?

limona
@limona

jak wygladał juz sam proces informacyjny po tej rozmowie?

Lucy
@pkk

Z tego co sie orientuje to wlasnie zazwyczaj są zdalnie. Są dwa etapy, na jednym rozmawiasz z managerem/przelozonym, na drugim z osobą z HR. Pytania takie jak wszędzie, doswiadczenie, motywacja itp. W sklepach również jednym z etapów jest kwestionariusz osobowości. Ja uwazam, ze rozmowa przebiegla w milej i profesjonalnej atmosferze. Feedback otrzymalam po okolo 2 tyg

new era
@Lucy

calosc ile zajęła? tak od wyslania cv do momentu podpisania umowy

Bulek
@new era

w moim przypadku to były dwa tygodnie gdzieś mniej więcej

madradeus
@new era

po wyslaniu cv odezwali sie do mnie jakos po tygodniu, pozniej rozmowa itd... no tak od wyslania cv do podpisania to minelo na pewno 3 tyg jak nie wiecej bo to jednak duzo do ogarniecia

madradeus
@new era

ale uwazam ze to i tak szybko, calosc byla bardzo profesjonalna

Katniss
@pkk

aCzemu miałyby być normą jak praca i tak jest stacjonarna. Ja np się spodziewałam właśnie rozmowy na miejscu a nie online, tyle że według mnie to i tak żadna różnica.

hanies
@madradeus

masz może jakieś tipy dla osób które zamierzają tutaj rekrutować? :)

tak
@hanies

odnośnie rekrutacji? :)

Mlas
@tak

Tak, jak możesz to napisz o rekrutacji. Z góry dzięki!

May Nowy wpis
@tak

Z reguły się te rozmowy odbywają stacjonarnie?

Wierzba Nowy wpis
@hanies

Nie kłamać, podejść na luzie, być sobą, uśmiechać się i zachować dozę pewności siebie :D moim zdaniem to zawsze działa podczas rozmów rekrutacyjnych

brewka

Starszy
@brewka

A o jakieś konkretne stanowisko ci chodzi? Bo od tego dużo może zależeć

Starszy
@brewka

A i jeszcze pytałeś o te warunki, to też źle nie ma. Praca jak praca, jak się przyzwyczaisz to bedzie to jakoś szło

roma
@Starszy

piszecie o pracy w sklepie?

habit
@brewka

jesli chodzi o prace na sklepie to u mnie akurat jest calkiem dobra atmosfera, nawet jak ktos nie mial humoru to sie to raczej nigdy nie przekladalo na nasze jakies relacje tam

habit
@brewka

a praca to sie mozesz domyslic jak wyglada, musisz lubic prace z ludzmi zeby czuc sie dobrze w takim czyms. wg mnie to chyba wrecz najwazniejsze a reszta jest do nauczenia :)

lanka
@habit

i obstawiam, że większość czasu spędzasz tutaj faktycznie jako praca z ludźmi ale co robi się jeszcze właśnie jako sprzedawca?

barbie
@lanka

pilnuje sie porzadku na sklepie, doklada towar np. czy sprawdza ceny :)

Dallia
@barbie

a zatrudniają tu też osoby w wieku 50+? Moja mama chce właśnie zmienić pracę i może ją przekonam, żeby tutaj aplikowała bo te obowiązki co wypisałaś nie wydają się ciężkie

Ilna
@Dallia

zależy pewnie gdzie, ale nie spotkałam się żeby z powodu wieku kogoś nie zatrudniali

Pesta
@Ilna

Też mi się wydaje, że ta praca raczej nie wyklucza ze względu na wiek więc na spokojnie :)

@Byla
@Ilna

W Tatuum nie przyjmują osób po 50 roku życia, ponieważ takich osób nie można zwolnić, bo są pod ochroną i tym jest problem. Zatrudniają ludzi w taki sposób aby mogli później ich szybo zwolnić.

były
@@Byla

Bzdury piszesz ,w magazynie pracuje parę pań po 50 i jest ok

@Ilna

a jest dolna granica? jak ktoś za młody np?

Nikt
@były

To prawda jak dochodz ci 55 lat to wywalaja bo ochrona obowiazuje od 55 lat.Sama sie o tym przekonałam.

Melisa
@Truman

w jakim sensie możesz być za młoda do pracy? bo chyba nie rozumiem.. Zawsze warto próbować jak Ci zależy ;)

leptyk
@Melisa

jak masz skończone 18 możesz starać się spokojnie o pracę

stonka
@Melisa

Nawet bez doświadczenia?

ruszyk

zawsze w ogłoszeniach są podane wymagania do przyjęcia na dane stanowisko, jak tam nic o doświadczeniu nie ma to możesz aplikować

kejd
@ruszyk

dużo macie teraz przyjęć ogólnie, jest szansa się na coś łatwo załapać?

Żabbka
@kejd

No ofert trochę jest, ale powiedz o jaką lokalizację Ci chodzi ;)

Żabbka

Zobacz sobie najlepiej na OLX, tam piszą dokładnie na jaki etat poszukują. Ja tak sprawdzałam zanim się tutaj zatrudniłam ;)

Pass
@Żabbka

Dawno temu się zatrudniałaś? Jak wyglądała sama rekrutacja?

Pass
@Żabbka

Długo to wszystko trwało? Ile czasu zajęło żebyś się dowiedziała że cię przyjęli?

brex
@Pass

rekrutacje miałem zdalną, już ponad pół roku temu, dwa etapy były jak dobrze pamiętam

daklin
@brex

po rozmowie od razu nastąpiło zatrudnienie czy musiałeś jeszcze czekać ileś czasu na decyzję?

Caro
@brex

Zawsze jest rekrutacja zdalna tutaj?

Caro
@brex

Czy może się zdarza, że zapraszają na rozmowę stacjonarną, wiesz coś o tym?

Opoka
@Caro

miałem stacjonarnie rekrutacje, znajomi też, może jakies zdalne prowadzą ale mi o tym nic nie wiadomo więc na stacjo bym się nastawiał

krewetka
@Opoka

wyżej ktoś napisał, że miał zdalnie więc wychodzi na to że jednak obie możliwości są możliwe

tiktak
@habit

potwierdzam jak się nie jest konfliktowym, lubi się i umie pracować z ludźmi to wszystko powinno pójść gładko :) ja nie spotkałem jeszcze nikogo kto by robił niepotrzebnie komuś pod górke albo psuł atmosferę

tani
@krewetka

tak, ja slyszalam ze obie opcje sa praktykowane, ale czesciej zdalnie

malfoy

mniej stresu to jedno, drugie o wiele wygodniej. pewnie nie tylko dla kandydatów ale też i tych co przeprowadzają rekrutację

malfoy
@malfoy

oczywiście to tylko moja opinia, nie mówię że w każdym przypadku tak jest

Potas
@krewetka

orientujesz się czy to można sobie jakoś wybrać/ustalić na początku czy to bardziej zależy od woli i dyspozycji pracodawcy?

Potas
@krewetka

jeśli pracujesz może możesz mi powiedzieć jaki tutaj jest rodzaj zatrudnienia? uop wchodzi w grę?

lament
@Potas

tak, zdecydowanie zatrduniają na umowe o prace takze nie ma sie czego obawiac

lament
@Potas

ogolnie to tez zalezy od stanowiska, wiem ze np w dziale IT sa mozliwe umowy b2b, ale raczej zdecydowana wiekszosc to uopy

meduza
@lament

umowe o pracę dobra rzecz, powiedziałbyś coś więcej o doświadczeniu jakie tutaj jest potrzebne żeby się zatrudnić?

meduza
@lament

i ogólnie o tym czy firma jest stabilna? wypłaty są realizowane w terminie?

Merida
@meduza

moje wypłaty zawsze były na czas i tyle ile powinno by, nigdy żadnych opóźnień

Merida
@meduza

nie przypominam sobie też żeby ktoś kogoś zwolnił jakoś niespodziewanie ani za nic także spokojnie :)

bagietka
@Merida

możesz coś powiedzieć o jakichś ewentualnych dodatkach pracowniczych jeśli się orientujesz?

naja
@bagietka

Pewnie jeśli chodzi o dodatki to na pewno masz kartę multisport i znizkę 50% na produkty tatuum plus luxmed i ubezpieczenie uniqua więc powiedziałabym że taki solidny pakiet :) plus poza tym masz też dodatki pozapłacowe takie jak oczywiście premia od wyników czy ścieżka kariery

naja
@Merida

praca stabilna, kto chce się zatrzymać ten się zatrzyma

Kawa z mlekiem
@naja

a opowiesz cos wiecej moze o atmosferze w pracy? jak to wygląda?

Panna
@naja

skoro pracujesz możesz powiedzieć czy macie tam jakieś zniżki na produkty dla pracowników? przysługuje takie coś może?

bajoro
@Panna

tak, do 50% procent nawet. teraz zresztą chyba nawet nowa kolekcja się w to wlicza

KaczkaDziwaczka

dobre pytanie, ktoś pisał, że na nowości i w sumie to by się nawet bardziej opłacało, bo wyprzedaże sklep i tak ma bardzo korzystne dla klienta

marmolada

hej a masz doświadczenie jakieś? ja też się chcę zgłosić ale u mnie brak doświadczenia i się obawiam że jestem bez szans..

Asteroida
@KaczkaDziwaczka

To akurat prawda na salach można upolować prawdziwe perełki, dodatkowym plusem jest jakość tych produktów

Barena
@Asteroida

Od siebie jak najbardziej potwierdzam, często są fajne okazje a ciuchy na lata

Ośmiornica
@Barena

Ktoś się orientuje czy z zatrudnieniem też tak jest? nada się na lata?

Roszpunka
@Ośmiornica

Jak ci będzie odpowiadał zakres obowiązków i ogólne warunki to czemu nie? Ja pracuję już kilka ładnych lat i nie planuję się przebranżawiać. warunki zatrudnienia są całkiem korzystne zwłaszcza biorąc pod uwagę dzisiejszy rynek pracy

????
@brewka

Zalezy gdzie i na kogo trafisz , takie sa realia pracy w handlu. W każdej firmie .

May
@Roszpunka

Na jakiej umowie pracujesz? Jak tyle lat to pewnie już umowa o pracę?

Wierzba Nowy wpis
@May

Tutaj ogólnie nie jest problemem dostać umowę o pracę

pracowik ze stażem Nowy wpis

Oczywiście opinie piszę się zazwyczaj jak się jest niezadowolonym więc dla odmiany napiszę pozytywnie. Praca w centrali tatuum nie jest dla cwaniaków. Firma szanuje swoje pieniądze jak i pieniądze pracowników więc nie pozwoli, aby osoba wykonująca te samo stanowisko się opierdzielała kiedy druga robi 100%. Pracują tu ludzie wybitnie mądrzy i szczerze przyznam, że w żadnej innej pracy nie nauczyłam się tego co tu. Firma organizuje różne wyjazdy, foodtracki itp. Nasz HR na prawdę dba o zdrowe środowisko pracy. Od siebie mogę też powiedzieć, że jesli ktoś wykazuje duże ambicje i przy tym widać efekty tej pracy to jest doceniany. Oczywiście trafiają się "kwiatki" i nie każdy jest świetny, ale w każdej pracy się to zdarza, jest ciężko, ale satysfakcjonująco i dlatego polecam pracę tu.

AM

Kierownicy uwzględniają dyspozycje podczas układania grafiku pracownikom?

alena
@AM

tak, kwestia dogadania, w granicach zdrowego rozsądku oczywiście :D

River
@alena

Czyli praca na niepełny etat do połączenia ze studiami wchodzi w grę?

ona
@River

myślę, że tak, raczej nie powinno być problemu, zresztą u nas też studentki pracują, więc da się

mejbi

pewnie zależy od zapotrzebowania.. najlepiej jak się podpytasz osobiście lub drogą mailową

decha
@ona

a jak to wtedy wyglada dniowo? bo juz przeczytalam, ze mozna sie dogadac, ale jak na przyklad mam grafik tak, ze nie dam rady byc w poniedzialki i piatki? wiesz cos moze?

status
@decha

jak będą chcieli kogoś na niepełny etat, ale to wtedy szybciej w formie jakiegoś stażu albo praktyk chyba...

2000
@ona

a jak bede chciala uopa to bez problemu czy wola dawac umowe zlecenie? bo mi juz nie zalezy na zleceniowce, nie mam juz statusu studenta i teraz trzeba myslec o emeryturze jak to sie mowi

hagel
@2000

Raczej ja się spotykam z UoP, nawet powiem szczerze, że nie wiem kto ma zlecenia tutaj.

hagel
@2000

No i wiadomo, że zaczynasz od okresu próbnego, ale z tego co kojarzę to to też jest uop

TI
@hagel

o zleceniach też nie słyszałem, wiem że niektórzy na b2b pracuja, szczegolnie w branży IT

TI
@hagel

tak, okres próbny 3 miesiące, potem rok na określony jeśli mowa o uopie

dine
@TI

i w jakich godiznach sie tutaj pracuje najczesciej?

Bas
@dine

no wlasnie, jak w ogole to wyglada godzinowo i czy sa jakies zmiany czy jak

@dine

dużo zalezy na jakim stanowisku, czy w sklepie czy magazyn, czy moze jakies biura czy coś, wiec doprecyzuj

@dine

ja pracuję na magazynie to mogę ci już powiedzieć, ze robi się 6:30 -14:30 i 14:30 - 22 tak mniej więcej

@Bas

zawsze jest 8 godzinny dzień pracy i na magazynie i sklepach zmiany są, nie wiem jak biura

@TI

powiem szczerze, że ja już po miesiącu okresu próbnego dostałam umowę o pracę więc szybciej niż myślałam :)

zombie
@Ania

to bardzo szybko, ale miałaś wcześniej jakieś doświadczenie zatrudniając się tutaj? gratuluję!

aga ppp
@zombie

nie zawsze musisz miec doswiadczenie, zalezy troche od tego kogo szukaja bo jesli sprzedawcy do sklepu a nie np kierownika od razu to jest szansa ze ci wszystko pokaza i doszkolą. chyba ze wiadomo zglosi sie ktos kto ma wiecej doswiadczenia niz ty to potencjalnie bedzie juz lepszym kandydatem. wszystko zalezy od sytuacji tak szczerze

clare
@Ania

a jak długo czekałaś na odpowiedź na cv?

Bober
@clare

chciłem tez dopytac czy sa bardzo wymagajacy podczas rekrutacji? bardzo cisna podczas rozmowy?

Gdynks
@Bober

nie raczej luzik dosyc normalna rozmowa, bez zadnych ekscesów że tak powiem plus duzo z nich jest zdalnie teraz wiec czlowiek tez bardziej komfortowo sie czuje

Karaś
@Gdynks

czyli można tu liczyć faktycznie na rozmowę zdalną? to bardzo spoko bo lepiej się wtedy czuję jak tak rozmawiam

Motor
@Karaś

nie wiem, szczerze ja miałem rozmowę na miejscu i nie proponowali mi onlinea. może od stanowiska zalezy

@Motor

a jak ta rozmowa wypadła? o czym gadaliście?

nuloni
@Plus

pytasz o czym sie rozmawia na rekrutacji? glownie o twoim doswiadczeniu ale tez czego ty oczekujesz od firmy itp

Fryt
@Motor

a na jakim stanowisku robisz jeśli można wiedzieć? bo nie wiem na co sie przygotować jeśli odpowiedza na moje cv

Nurk
@Fryt

gdziekolwiek nie idziesz masz takie dwa etapy które polegają na typowej rozmowie plus w sklepach masz kwestionariusz osobowości

Nurk
@Fryt

i też nastaw się na to że rozmowy mogą być online

cheer
@Nurk

to ja wybieram czy beda online czy to zalezy po prostu od losu i czasem sa online a czasem stacjonarnie?:D

cheer
@Nurk

cala rekrutacja dlugo trwa poza ta rozmowa?

montana
@cheer

nie to nie ty wybierasz. jak juz to ci powiedza czy rozmowa rekrutacyjna bedzie zdalna czy na miejscu

@montana

mi się udało na przykład mieć zdalnie, ale to prawdopodobne że to zależy od jakiegoś aspektu ;)

powiedz mi
@Spada

ogólnie jak ci się pracuje? standardowo jak na magazyn?

strzelec wyborowy
@powiedz mi

ze swojej strony powiem, że bardzo standardowo XD praca na magazynie jak praca na magazynie, nie jest jakoś ciężko ja już wcześniej pracowałem więc dla mnie to chleb powszedni że tak powiem, duży plus, że wypłaty zawsze na czas

cool

no i rzeczywiscie, jak na magazyn jest standardowo, ale organizacja i waruni pracy sa na poziomie i atmosfera jest o niebo lepsza niz gdzie indziej

Soso
@cool

A ktoś się interesuje jak wygląda praca jako doradca klienta?

@Soso

Ja się interesuję, opowiesz?

Firma Kan Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Konsultant - Sprzedawca. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Dobra żona

Witam, chciałabym zapytać o prace w centrali w dziale marketingu. Jaka jest atmosfera?

kasso
@Dobra żona

Są jakieś wakaty obecnie w centrali?

Simba
@Dobra żona

Atmosfera bardzo w porządku, ludzie sobie wzajemnie nie utrudniają a nawet zaryzykowałbym stwierdzenie, że są takie bardziej wspierające nastroje wśród pracowników

kapus

Ciężko powiedzieć jak jest w całej firmie, bo jednak większość czasu spędzasz tylko ze swoją ekipą. Ale tak ogólnie wydaje się, że wszędzie jest ok

Zuzu
@kapus

Ze swojej strony mogę potwierdzić ogólnie atmosfera jest nieszkodliwa i taka spokojna w miarę

gigihadid
@Zuzu

a jaki jest przedział wiekowy osób które tutaj pracują? nie żebym miała jakieś uprzedzenia czy wymygania, ale tak po prostu mnie to ciekawi :)

post
@gigihadid

ciężko powiedzieć, myśle że średnia to takie 30-35 lat, ale jeśli chodzi o dogadywanie się, to nie powinno być problemu z nikim

maja
@Zuzu

też chciałam potwierdzić bo znalazłam informację że okres próbny macie tylko jeden miesiąc? prawda?

Merci
@maja

Można jakoś w miarę sprawnie po czasie przejść na czas nieokreślony tutaj?

ziomek
@Merci

najpierw masz umowe na okres próbny czyli te 3 miesiące, później jest umowa na czas określony - rok, a dopiero po tym jest umowa na czas nieokreślony

hanies
@ziomek

duża rotacja jest u was? czy jednak sporo osób ma już tego uopa na nieokreślony?

Majorka

Ale co byś chciała zmieniać? Ten próbny szybko przelatuje i określony w sumie też, chyba że z jakiegoś powodu nie chcesz mieć umowy na czas nieokreślony?

Aurora

Potwierdzam 3 msc to chyba najkrótsza możliwość, to jest chyba jakoś prawnie wyznaczone, tak samo jak najdłuższy

@Aurora

nie wiedziałem że u nas tacy prawnicy robią

Maj
@duh

Tacy to znaczy jacy?

@Maj

profesjonalni hehe

Danola

Hej...wiecie ile zarabia kierownik zmiany na magazynie?

Ośmiornica
@Danola

Raczej nikt się wyciągiem z konta nie chwali w pracy a co dopiero na goworku XD najlepiej się na rozmowie dowiedzieć, nikt cię nie zmusi żeby się zatrudni a nuż ci się spodobają warunki

teraflu
@Ośmiornica

kurcze no wiem właśnie, a możesz powiedzieć chociaż czy jesteś w miare zadowolony z wypłaty?

matcha
@teraflu

ja jestem. tym bardziej patrząc na to jak mimo wszystko ta praca ciężka nie jest, uważam że jest w porządku

Nitka
@teraflu

Ja jestem, wiadomo że mogłoby być lepiej bo chyba zawsze mogłoby być lepiej, ale tak jestem zadowolona :)

Firma nie daje wyboru, czy ktos chce umowe o prace, czy umowe zlecenie. To slabo, jako ze w Polsce trzeba przejsc obowiazkowe obdukcje lekarskie na umowie o prace, a to takie nieprzyjemne i zacofane. Dlatego niektorzy wola jednak umowe zlecenie.

kasso

Pierwszy raz widzę, jak ktoś czepia się o to, że firma daje umowę o pracę. Może i trzeba przejść badania lekarskie (słowo obdukcja mi jakoś tu tak nie pasuje w przypadku tego jak to wygląda) ale pod kątem stabilności zatrudnienia i innych dogodności względem zleceniówki, to chyba warto...

post
@kasso

jasne, uop zdecydowanie ma więcej plusów i jak ktoś szuka stabilnego zatrudnienia, to myślę, że bierze pod uwage głównie właśnie umowe o prace

pinki
@kasso

Oczywiście, że warto i ja też nie rozumiem w ogóle tej pretensji. Dają umowe o prace i jeszcze problem.

Merci
@pinki

Wiadomo że uop jest najlepszy tutaj na jaki okres się dostaje pierwszą umowę?

ziomek
@Merci

pierwsz umowa jest na okres próbny czyli 3 miesiące

devido
@ziomek

po tym okresie próbnym dostajesz na nieokreślony?

fajnie
@devido

po okresie próbnym jest umowa na rok, a po niej dopiero możesz dostać umowe na czas nieokreślony

chivv
@fajnie

zupelnie normalne ze nie daja od razu na nieokreslony, malo gdzie tak robia

teraflu
@fajnie

zazwyczaj przedluzaja umowy? czy jednak jest to ciezkie do osiągniecia?

Nitka
@teraflu

Przedłużenie umowy? no nie jest to jakieś super wyzwanie, jak się nie obijasz to nie widzę powodu żeby ci umowy nie przedłużyli

BKT

Najgorsza praca jaką kiedykolwiek miałam. Zmarnowane lata i psychika. Nabawiłam się tylko nerwicy lękowej. Praca za bardzo śmieszne pieniądze (najniższa krajowa) wymagania jakbyście pracowali w eksluzywnych butikach. Premii brak, najważniejsze dla nich tylko wyniki i pieniądze, zarząd i regionalni tylko siedzą na stołkach i wytykają jacy to beznadziejni jesteśmy. Porównywanie do innych sklepów gdzie ilość wejść była o połowę mniejsza - każde miasto inni ludzie i tego nie zrozumieją. Nie polecam !! Dbając o zdrowie psychiczne omijajcie tatuum szerokim łukiem. :)

Landrynka

Hej zastanawiam się nad zatrudnieniem jako doradca klienta w firmie. Zastanawiam się czy ciężko wyrobić prowizję na tym stanowisku czy jest to spokojnie do zrobienia w miesiącu

DJ

Duś

Cześć, pojawiło sie jakiś czas temu ogloszenie na stanowisko Digital Content Specialist. Czy mógłby się ktos podzielic opinią na temat pracu na takim stanowisku w tej firmie? Jak i praca w biurze przy ul. Wiączyńskiej? Pozdrawiam

Kucyk
@Duś

Gdzie znalazłeś to ogłoszenie, możesz się podzielić?

shaky
@Kucyk

kurcze znalazlam takie ogloszenie ale te akurat jest nieaktualne, tez bede wdzieczna za informacje gdzie znalezc takie

shaky
@Duś

wiadomo cos o umowie lub benefitach jakie dokladnie tam oferuja?

Stuka
@shaky

Ja patrzyłam na pracuj.pl i też nie widzę, natomiast jest tam parę ogłoszeń

Stuka
@shaky

Benefity też w tych ogłoszeniach są opisane, wymienili opiekę medyczną, ubezpieczenie i dofinanasowanie do zajęć sportowych, ktoś to może potwierdzić?

@Stuka

a na olx patrzyliscie tam często tez coś się znajdzie

@Stuka

może ktoś potwierdzić czy to wszystko? i czy opłacone są w 100% te doidatki?

ajen
@Stuka

opieke medyczna masz, ubezpieczenie rowniez potwierdzam :)

ajen
@Stuka

masz rowniez multisporta i znizki na produkty tatuum

@ajen

hej, czy ktoś mógłby jeszcze dodać coś o umowach i godzinach pracy?

@ajen

Chodzi mi o to czy od początku można liczyć na umowę o pracę, ewentualnie czy ze zlecenia można potem przejść na uop

jaka to jest zniżka?

silnik
@Colada

głównie pracujemy na uopach :)

silnik
@Colada

a gdzie> na magazynie, sklepach czy biurze?

oreo
@silnik

czy studet ma tu szanse sie zatrudnic na niepelny etat?

oreo
@oreo

student* i jeszcze czy wtedy mozna wziac umowe zlecenie?

Mainee
@oreo

Tak, jak najbardziej jest taka możliwość :) w ogłoszeniach na które się zgłaszasz masz napisane na jaki etat szukają

Mainee
@oreo

Ja pracuję na umowie o pracę i raczej taką chyba proponują ale możesz ich bezpośrednio zapytać :D

@Mainee

czy na uopie macie okres próbny?

@pkk

tak, jest normalnie trzymiesięczny okres próbny

@Mainee

b2b jeszcze możliwe ale to glównie dział IT, na magazynie i kilku skleapch biorą też przez agencje pracy

@iskar

od razu w sumie odpowiem na kolejne pytanie które się pojawi, tak nieokreślony jest możliwy po próbnym najpierw rok na określonym następnie nieokreślony :)

Apaszka
@iskar

Przez jakie agencje zatrudniają? :)

Bata
@iskar

Myślisz, że te czasowe ramy można jakoś przesunąć jeśli dobrze się sprawujesz czy jednak jest to narzucone odgórnie i zawsze tak umowy wyglądają?

Strasznie śliskie towarzystwo. Nie idźcie w umowy B2B bo oczekiwania będą jak na umowę o pracę ale każda absencja jest niepłatna

Bula

hej, czy warto aplikowac na stanowisko zastepcy kierownika salonu? jakies opinie?

Gorki
@Bula

To chyba zależy od tego czym się zajmowałaś wcześniej, jakie masz doświadczenie z pracą i w ogóle

Gorki
@Bula

Robiłem kiedyś na tym samym stanowisku i muszę przyznać, że nie było dla mnie, ale też patrząc z perspektywy czasu nie byłem chyba przygotowany na dodatkowe obowiązki i dzisiaj dużo lepiej bym do tego podszedł :)

kasia
@Bula

warto, jesli znasz sie na rzeczy i wiesz z czym to sie je. z pewnoscia jest wiecej obowiazkow, a nie kazdy sie do tego nadaje i nie ma w tym nic zlego

@Gorki

A jak z umiejetnościami ktore sa potrzebne do tego stanowiska? bo zastanawiam sie w czym musze jeszcze sie podszkolic zeby wyslac cv..

@kasia

wlasnie ja uwazam, że sie nadaje ale chcialam najpierw poczytac opinie o tym stanowisku i o tej firmie. Na firme jestem przekonana ale nie wiem jak ze stanowiskiem xD

asar
@Bula

słuchaj no, w ofercie masz wypisane wymagania. jak je spełniasz to nie myśl o doszkalaniu się tylko wysyłaj póki jest aktualne bo co z tego jak się doszkolisz skoro miejsca już nie będzie?

asar
@Bula

stanowisko tez spoko moim zdaniem zawsze to jakiś konkretny krok na drodze kariery :)

Bas
@Gorki

a wiecie może czy mogę tu liczyć na multisporta??

ab
@Bas

tak, po okresie probnym mozesz dostac multisport. ja place 12 zł za miesiac za moją kartę.

clare
@ab

12 złotych brzmi jak nic w skali miesiąca :) a po to się potem wystarczy zgłosić do hr czy jak?

Bober
@ab

a jak to jest bo gdzieś słyszalem ze jest jeszcze multisport plus??? czym się to rozni jakby mi ktos mogl wyjasnic i czy tutaj dostepne?

saki

Hej, czy wiecie czy są teraz jakieś przyjęcia w Warszawie?

@saki

interesuje mnie stanowisko sprzedawcy :)

@saki

wiem, ze sa ogloszenia ale widzialam jedynie na kierownika. a moze ktos po prostu pracuje w ktoryms z salonow i wie, ze jest zapotrzebowanie

Inez
@saki

ja bym się faktycznie sugerowała tymi ogłoszeniami i tam szukała kogo oni potrzebują ..

Inez
@saki

aaa, teraz zauważyłam, że do Warszawy szukasz! a gdzieś indziej nie ma ogłoszeń?

Misia
@Inez

Ktoś wie gdzie jeszcze można szukać tych ogłoszeń do Wwa? Bo mało ich jest...

fendi

Czy pracownicy mają jakieś zniżki w sklepach?

fendi

a dasz znać jakie? chyba że to tajemnica :)

@fendi

Za moich czasów to było 50%

fendi

o kurde, to duże te zniżki by były i to na wszystkie produkty czy jak to jest? są jakieś ograniczenia czy limity?

fendi

byłoby spoko jakby jeszcze ktoś z pracujących potwierdził czy faktycznie teraz też macie 50%?

kwestor

ja wychodzę z założenia, że lepiej ze zniżką niż bez ;)

emily

to 50% zniżki od kiedy obowiązuje? zaraz po zatrudnieniu?

zela

to tylko dla sprzedawców ta zniżka? a inni pracownicy mają?

Paulina
@fendi

Tak, 50% zniżki

Ola B.
@zela

mają wszyscy pracownicy, po okresie próbnym dostajesz kartę pracowniczą i masz na wszystko 50%. ja mam już mnóstwo ciuchów tatuum :D :D

Talka
@Ola B.

i to jest nielimitowana zniżka, czy ileś produktow na miesiac np? powiesz cos jeszcze o jakis dodatkach w firmie?

aga ppp
@Talka

jak ja pracowalam to nie bylo limitu, ale wiem ze niektore firmy troche pozmienialy ostatnio wprowadzajac jakis miesieczny limit. nie mam z nikim kontaktu z bylej pracy wiec teraz to ci nie powiem, ale ogolnie ubrania sa dobrej jakosci wiec nawet jesli bylyby limity to i tak sie mozesz obkupic wystarczajaco

W

Czy zatrudniacie też osoby poniżej 18 roku życia do pracy na wakacje?

status
@W

oj nie wiem, ja jeszcze osobiscie z nikim poniżej 18 nie pracowałem, wiec ciezko stwierdzic

bejb
@W

ale tak btw to moge polecic prace w ciuchach jako taka pierwsza prace bo duzo uczy, np mnie nauczyla cierpliwosci do ludzi haha zreszta taka praca na wakacje tez fajna opcja zeby zarobic a im sie pomoc moze przyda jak sa letnie wyprzedaze

Kaczor
@W

a na jakie stanowisko chcesz się tutaj zatrudnić w tym wieku?

pytanie

jakie są w sklepach premie i inne benefity?

El
@pytanie

Jeśli chodzi o premie to klasycznie są wynikowe wypłacane miesięcznie, jeśli sklep zrealizuje target to premia jest obliczana na podstawie indywidualnego wyniku sprzedaży, jeśli ktoś ma dobre wyniki to można całkiem sporo z tego wyciągnąć.

El
@pytanie

A co do benefitów to jest to Multisport, Luxmed, ubezpieczenie UNIQA i zniżka 50% na produkty firmowe.

orka

ale sprawdzałaś już w necie czy są jakieś ogłoszenia?

Pampampam
@El

Tylko szczegół taki, że pracodawca opłaca tylko badania do pracy, a jak chcesz skorzystać z np. internisty musisz samemu dokupić pakiet.

magazyn

jak wygląda sprawa z przyjęciami do magazynu? wymagają UDT? jest w ogóle zapotrzebowanie na ludzi teraz?

magazyn
@magazyn

magazyn mieści się w Łodzi, nie?

River
@magazyn

Czy ten profil dotyczy również magazynu czy tylko pracy w sklepach?

reks
@River

wydaje mi się, że ogólnie firmy, więc to i to

reks
@River

wiesz no pytanie zadać możesz zawsze, kwestia czy ktoś odpowie ;)

Bezz

macie też własną produkcję w Polsce? szukacie do zatrudnienia?

Xxx

Dzień dobry, czy Tatuum zatrudnia osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności?

kika
@Xxx

może na produkcji ale szczerze nie wiem kto może mieć taką wiedze

Zostaw merytoryczną opinię o Kan Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Kan Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kan Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kan Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kan Sp. z o.o.