Opinie o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KiK Textil Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KiK Textil Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

NoBody

Szanowni, ktoś napisał, że KiK to firma, która źle traktuje pracowników. Oczywiście ale największe zło to "regionalni". Tak naprawdę to nimi zarząd KiK powinien się zainteresować. To oni odpowiadają za sklepy i wydają zgody na godziny, które mają być wypracowane na sklepie co przekłada się na ilość pracowników każdego dnia. Jeżeli obcinają godziny to prowadzi to do tego, że dwie osoby muszą ogarnąć całość a czasami nawet dostawę. Regionalni także powinni pomagać kierownikom w sklepach w załatwianiu różnych spraw. Na sklepach brakuje materiałów biurowych. Pracownicy kupują długopisy i inne we własnym zakresie. Jeżeli dyrektor regionalny nie pomaga i nie potrafi pomóc w załatwieniu prostych spraw to nie powinien być regionalnym. (usunięte przez administratora) Ta osoba nie sprawdza się jako kierownik regionalny. Brak wiedzy, brak kompetencji miękkich (nie powinna być regionalnym), brak odwagi cywilnej. Przekręca słowa pracowników sklepu, żeby nie ponieść konsekwencji a sama pozbywa się osób, które naprawdę poświęcają się pracy w sklepie i dają z siebie wszystko. Jeżeli ktoś będzie chciał podjąć pracę w KiK to zapytajcie najpierw kto jest regionalnym.

@NoBody

Regionalni a w zasadzie "pani" Blanka to zło w czystej postaci. Ludzie się zwalniają bo praca z nią jest nie do wytrzymania. Zero kompetencji miękkich, kłamstwa, (usunięte przez administratora) Ma pod sobą kilka miejscowości. Pracownikom opowiada kłamstwa na temat innych sklepów. A co gorsza poniża personalnie kierowników innych sklepów w kolejnych przed kierownikami i pracownikami.

Niania

cd...Nie wiem czy pan Mariusz wie co wyrabiają jego Regionalni ( oczywiście nie wszyscy bo cześć jest ok) rozmawiają ustalają tylko Z P Waldemarem a czy on rozmawia z Kierownikami nie... Narzucając swoje regulaminy i swoje widzimisię a przecież mamy jeden regulamin a nie 5 tys innych bo każdy Regionalny sobie... czy wie ze praca na sklepie to min 3 osoby żeby ogarnąć sklep umyć odkurzyć i jeszcze coś zrobić z wytycznych .. na dostawach powinno być przynajmniej 5 osób tak przez 3 dni później 3 wystarczy ( na mały sklep) .. czy zdaje sobie sprawę jak klienci potrafią nam naubliżać i jeszcze skargę złożyć a czy to nasza wina ze dostając 12 palet towar jest w kartonach na całych alejkach i nie ma jak przejść bo tego jest za dużo... porcelana, szkło, świece, plastik deco.. a ciuchy czasami do stojaków brakuje tyle tego 3 rola i jeszcze mało... a Rejonowy pisze szybko układać sprzątać bo On jeździ i jemu się oberwie jak będzie nie uporządkowane.. nie jest mu dziwne ze takie rotacje ?? ze ludzie uciekają bo jak sprzedawca przyjdzie do od razu musi wszystko a w umowie ma kasjer sprzedawca nie zastępca czy kierownik... zero socjalu i jeszcze ta śmieszna karta go fit... siłownie to mamy przy dostawie i cały tydzień po... Niech Pan Panie Mariuszu jeździ żeby nikt nie wiedział to Pan zobaczy jakie są realia i jak ciężko pracujemy .. a nie zaraz z centrali cynki bo Dyrektor jedź .. nikomu nic nie mówić i jeździć... porozmawiać z Kierownikami a nie wchodzić i wychodzić bo trzeba rozmawiać z podwładnymi Oni pracują na pensje wszystkich w Firmie... Chciałam tez dowiedzieć się od Pana czy Pan wie jakie praktyki stosują co nie którzy Rejonowi.. jakim są ludźmi i co czynią innym...( wymyślają dziwne argumenty ) jednych zwalniają a innych z polecenia zatrudniają bo :swoi" Tak jak to było z tą Rejonowa która straciła prawo jazdy... wszyscy wiedzieli Tylko nie Pan ..dopiero po miesiącu doszło do Pana bo tu ktoś napisał .. wiec proszę się zastanowić gdzie jest problem tak Naprawdę....bo Kierownik mając 4 pracowników czy nawet 6 nie jest Bogiem i nie dokonuje cudów bez uszczerbku na zdrowiu czy zdrowiu pracowników... okólniki tak średnio po 10 grubych do tego dk pogłębienia podręcznik nowe ułożenia gondoli... może Ci co to ustalają to przyjdą w tym czasie robić to co My i zobaczymy jak to im się spodoba...aa i jeszcze oczywiście Panie z centrali na szkolenie tak na 1 albo 2 dni...hm dzwoni telefon i dowiadujesz się ze ktoś z centrali będzie na szkolenie tylko masz go do dostawy nie dawać może cienkie okólniki zrobić ale nie przemęczaj go i on tylko 8 g... czy to sprawiedliwe,,NIE... niech przyjdzie poprowadzi zmianę gdzie tylko podpisy i stres do tego dostawa okólniki pogłębienia nowe koncepty... Rewizja musi być ok bo inaczej Rewizor obniży procenty i Regionalny premii nie dostanie a ktoś się liczy z tym ze na jednych sklepach nie ma zastępcy ze papiery robi kierownik bo dziewczyny coś tam pomogą ale w umowie nie maja pracy na stanowisku z-k czy kierownika i za takie pieniądze nie będą tego robić bo i tak jest dużo do zrobienia. Był okres na samym początku że chciało mi się pracować ale teraz to tylko nerwy stres i zszargane zdrowie fizyczne i psychiczne.. nie mam już mocy wstawać do pracy... biorę leki i jakoś muszę dać rade ale to już kwesta czasu ... Pozdrawiam Pana Mariusza oby zrobił coś na korzyść szarych Pracowników Tych na samym końcu... w nich siła... niech czuja się doceniani... PIP powinien zając się tym tematem warunków i praca jak jest dostawa bo palety są tak składane że czasami strach folie rozcinać...brudne ubrania ręce włosy bo takie to wszystko brudne a firma nawet za pranie czy na rzeczy nie daje a powinna...Pani z BHP to tylko regułkę klepie i tyle... Zanim podejmiecie prace to upewnijcie się czy chcecie pracować w KIku za taka mała pensje z dużymi wymaganiami ...bez premii dodatków...(teraz na próbę jest Go fit- tak jak byśmy nie miały siłowni przy dostawach i zmianach)

agnesmisiek
@Niania

Tak to wszystko prawda,smutna prawda ???? Niby wiemy na co się godzimy, ale szczerze to przerasta to nawet najbardziej pracowitych i kreatywnych ludzi. Zastanawiam się dlaczego zwykłego pracownika nikt nie pyta o zdanie,opinie,czy o pomysły tylko zawsze kierowników. Pozdrawiam i życzę dużo wytrwałości tym którzy jeszcze mają nadzieję że coś się zmieni.

Cześć dziewczyny ;) mam pytanie do zastępców.... powiedzcie tak szczerze ile zarabiacie na stanowisku zastępcy NA REKE ????? jak wasze humory i opinie na taki temat że od stycznia wzrasta najniższa krajowa a z tego co wyczytałam to chyba nawet wypłaty za grudzień maja już być wyższe dzięki tym zmiana POLSKI LAD.... ja zarabiam NA REKE 2350 zl jako zastępca a od nowego roku podobno najnismzsza krajowa ma wynosić około 2303 , więc to jest śmieszne zeby zastępca miał taką samą wypłatę co kasjer. A obowiązki takie same jak kierownik. Ja na ten temat już się szykuje zeby rozmawiać z bzl. Jeśli zastępca i kasjer maja mieć takie same wypłaty to robie baju , baju i spadam.

Aa.
@Karolina

A dlaczego zwykly kasjer ma.robic to co zastępca i kierownik, czyli papiery? Za to tez nie ma.dodatkowo płacone..

Polak

Te datki dla Ukrainy to nasze wypracowane bardzo ciężko ???? pieniążki których my nie widzimy, żadnej premii za koszyk czy obrót, ale firma musi się pokazać.

Zofia
@Kox

Bardzo ten brak zorganizowania utrudnia pracę? co myslisz? Jak tam w kiku wygląda teraz zarobki?

Wika Nowy wpis

Jedna rzecz, o której ogłoszenie akurat nie mówi. Sprzedawca tam jest sam na sklepie? Czy ma się wsparcie? Mam nadzieję, że tak, bo już w pojedynkę pracowałam ostatnie 5 lat i źle to wspominam. Nawet do toalety nie było jak wyjść.

NoBody

Bejbi
@NoBody

Oj widzę że ktoś nabrał odwagi by o A.M tu wspomnieć. Szkoda tylko że tak późno Bo wartościowi ludzie którzy się poświęcili dla sklepów już nie pracują...tak jak było wspomniane a ona ma to gdzieś. Nic ja nie interesuje. Nic. To że przekreca to mało Ale zamieszania robi więcej niż to możliwe. Wykrecac sie że wszystkiego w czym namieszala. Żenada.

@NoBody

Wiesz co, niewiem czy jesteś sprzedawcą czy kierownikiem, ale to tak jakby napisać, że wszyscy kierownicy to zło. Ilu miałaś regionalnych? Znasz wszystkich? Nie hejtuj, i nie wrzucaj ludzi do jednego wora. Zastanów się nieco, zamiast pisać bzdury. Wkurza mnie to bo miałam dwóch i są spoko. Pomocni i uśmiechnięci. Co do 2 osób na sklepie i cięciu godzin. Masz tabelę z godzinami, która funkcjonuje w całej Polsce, jak zrobisz większy obrót to może być nas więcej na sklepie. Taka jest polityka firmy, to nie regionalni kształtują politykę tylko mają ją kontrolować bo sami wylecą. My nie mamy problemów z materiałem bo nasz Kierownik ogarnia wszystko i mamy co nam trzeba. Może nauczcie się zamówienia robić. Ochłoń i przestań pisać bzdury.

Potwierdzam
@NoBody

W Trójmieście to samo . Chamskie traktowanie . Wyzysk na ludziach . Zero kompetencji do kierowania ludźmi . Liczą się paznokietki, zrobione usteczka i ciuszki i na to niewolnik musi regionalnej zarobić , a ona nawet nie umie się dobrze wysłowić .

Pełna zgoda
@Potwierdzam

Chyba w Gdańsku trafiłyśmy na tą samą super, piękną i wspaniałą. Oczywiście ironia . Baba masakra .

Grizzly2
@Pełna zgoda

W Trójmieście? Czy mowa o M. P?

Chyba łatwo
@Grizzly2

Pokojarzyć opis z osobą, ale lepiej nie potwierdzać, bo mściwość TEJ regionalnej już niejedną do choroby doprowadziła. Baba koszmar, sama ze wsi przyjechała a traktuje innych jak śmieci i gorszy sort.

@NoBody

Pracowałam bardzo długo w tej firmie i wszystko zgadza się z wypowiedzia

Fan

200% prawdy

@NoBody

Pracowałam i wszystko się potwierdza

Z
@NoBody

Najgorsze zło siedzi w BZL-ach oczywiście nie we wszystkich.Tylko Dyrektorzy nie mają o tym pojęcia a powinni.

Twój nick
@NoBody

(usunięte przez administratora) na porządku dziennym, niech KIK zmieni swoje standardy, bo nikt nie będzie chciał tam pracować ....i niech wkoncu doceni swoich pracowników

Ula
@Odp

A mieliście tam u siebie testy sprawdzające

Polo
@Ula

Tak

@NoBody

Pracowałam 5 lat i przechodziłam przez to . Więcej bym dodała ale wolę przemilczeć

Proszę o opinię
@Odp

5 lat to długo.Pewnie byłaś za dobra i się zaczęło…Napisz coś więcej,niech ludzie przestaną być naiwni i nie podejmują tam pracy.Wiem ze o każdej firmie coś piszą,ale tutaj prawdą jest,traktowanie pracownika jak śmiecia.Najgorsze zło to góra nie ks i zks. Kierownicy musza wchodzić w zad BZL-i tak jak BZL w zad dyrektorów.Podziwiam w szczególności facetów( bzl) jak oni tak mogą, I to bez wazeliny????????????????‍♀️

Bella
@Proszę o opinię

Tak jest , najgorszym BZL jest ten co ma region na Dolnym Śląsku - Świdnica i okolice . Tak Macieju C. to o tobie . Traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) . Ale już niedługo ….

JDJK
@NoBody

O JAKIM REGIONIE PISZESZ?

Pe
@NoBody

A tak.... We dwie musiałyśmy ogarnąć dostawę (3 palety). Jutro mamy kolejną dostawę. Jesteśmy we dwie Wracam do domu i nie wiem jak się nazywam....

Kiki& koko
@NoBody

Szkoda zycia na ta sieć, pracowałam (usunięte przez administratora) lat bo ponad 5lat jako zastepca i twierdze ze wszedzie lepiej niż w kiku. Zarobki marne, brak premii od sprzedaży, wyrobisz ilosc produktow dodqtkowych ktore wciskasz przy kasie klientom a za trud włożony w swoja pracę dostaniesz kosz słodyczy...tylko kierownik sklepu dostaje latem premie roczna w postaci drugiej pensji a reszta załogi nic nie dostają taka sprawiedliwość!

Nowa
@NoBody

Pracuje od niedawna ale zgadzam się w 100 % ' nie interesują się nawet że umowa się kończy i bez podpisu chodzisz do pracy., nawet nie mają czasu przyjechać wypowiedzenia czy urlopu podpisać nie wspomnę o delegacjach przecież to nie ich pieniądze oni nie muszą czekać na swoje. tam nikt chyba nic nie sprawdza, może inni powinni się tym zająć. Zero szacunku do drugiego człowieka organizacji i współpracy.

Jojo
@NoBody

Ja chciałam tam pracować i cieszę się że nie wyszło, ale po kolei... Rozmowa kwalifikacyjna to są jakieś żarty,2 osoby maglują 40 minut jakby się ubiegało o stanowisko dyrektora, zadają głupie pytania np co zrobisz jak złapiesz współpracowników na kradzieży...praca... 12 godzin, nie masz życia prywatnego , płaca oczywiście najniższa, nie sprostałam wymaganiom,po miesiącu widzę ogłoszenie o pracę po raz kolejny

Na szczęściebyły już praciwnik
@Jojo

Nikt o zdrowych umysłach nie zostaje w tej pracy. 2 osoby na zmianie po 12,5/11,5 h w zależności od sklepu.W czasie dostawy biega się między paletami i kasą często jest tak ,ze to jedna osoba robi dostawę (5,6 palet ) a druga obsługuje kasę albo chodzi z bzl bo akurat jest na rewizji i wymyśla swoje punkty.Niby ma się przerwę ale często się na na nią nie chodzi bo brak jest biura a bzl wywalił swoje dokumenty, swój komputerek i prowadzi sobie nic nie wnosząca telekonferencje .jak jest ta telekonferencja to na sklepie zostaje 1 osoba tak 1 bo 2 siedzi i słucha wytycznych./i nie nie kierownik czy zastępca tylko zwykły kasjer Dokumenty tez często robi zwykły kasjer tylko robi to ku chwale firmy bo należy zapomnieć o jakis premiach, sorry na święta jest rabat 50% na jedna rzecz. Wpisywanie urlopu bez zgody pracownika jest na porządku dziennym /jak się nie zgodzisz to ci groza ze cię zwolnią albo na delegacje wszystko musi być pod ten ich PEP. Nigdy nikomu nie polecę tej pracy nawet wrogowi .

były pracownik Nowy wpis
@NoBody

w sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko zastępcy kierownika sklepu. w ogłoszeniu wspomniano, że jest tutaj możliwy elastyczny grafik. czy to oznacza, że pracownik w 100% może zadecydować, w które dni i w jakich godzinach będzie w pracy? czy jednak z góry to też jest trochę narzucone? firma oferuje możliwość rozwoju zawodowego i awansu. w grę wchodzą jakieś szkolenia/kursy? po jakim czasie można awansować na wyższe stanowisko?

Beza90

Szkolenia kursy haha dobre sobie ,szkolenie to jest ze przychodzić Ci poczta sterta papierów co masz je przeczytać i to jeszcze w czasie jak jesteś np na kasie takie to kik ma szkolenia ,a kursy takie coś w kiku nie istnieje

Pomorskie

Elastyczny grafik.:)) W Kik masz być dostępna na jazdę ich zawołanie ,nie interesuje nikogo że masz plany bo masz wolny dzień.Jak jest tel że masz być w innym mieście (na delegacji) w pracy to masz być i koniec

@Beza90

W który dzień miesiąca,jest wynagorzenie w kik?

Zawsze 10 chyba że wypada weekend to wczesniej

Dramat

Masz prośby grafitowe więc nikt nic nie narzuca ale nie polecam pracy w tej firmie ..

Możesz podać ( u nas było to 3 dni), które chcesz wolne, ewentualnie kiedy potrzebujesz urlopu, jeśli kierownikowi będzie pasowało to Ci wpisze, o reszcie grafiku decyduję kierownik

Karol
@Pomorskie

A jak nie cie straszą, że to polecenie służbowe . Kazdy wolny dzień potrafią ci zagospodarować pracą. Strasz tel odebrać

Inna
@Dramat

Ja również. Jeśli dostajesz wolne masz prawo sobie coś zaplanować. A tu dostajesz wieczne tel , że trzeba przyjść do pracy i Twoje plany szlak trafia . Jeszcze te groźby...

Ina
@Karol

Zgadam się z Karolem ile byś dni wolnych nie miał za każdym razem tel albo sms że masz przyjść do pracy , nie ważne czy czekasz do lekarza kilka miesięcy potrafią zadzwonić dzień przed i powiedzieć ze jutro do pracy a jak sie nie zgodzisz "polecenie sluzbowe" . Po jaką cholere w takim razie pracujesz na pół czy 3/4 etatu i planujesz dzień wolny bo dostajesz grafik ze sporym wyprzedzeniem na cały miesiąc jak cię straszą poleceniami służbowymi. Od straszenia to są duchy !!

Huana Nowy wpis

Pracuję już 3.5 roku.Praca fizyczna jak w większości sieciowek ale wymagania od pracownika znajomości wszystkiego to kosmos .Zwłaszcza że nowemu pracownikowi kierownictwo nie ma czasu poświęcić nawet 5 min.zeby coś wytłumaczyć Nawet jeśli pracownik prosi o jakieś szkolenie .czy pogłębienie wiedzy w danym obszarze to kierownik go zbywa.Zero premi i motywacji do pracy

Hela Nowy wpis
@Huana

To już weteranka:) generalnie max 6mc i ludzie uciekają.... ta praca to dramat. Nie możesz mieć telefonu. Kiero mimo iż stoi na kasie nosi swój prywatny. Na cały sklep krzyczą Twoje imię. Nie ma żadnego dzwonka nic. Średniowiecze. Brak premii. Brak dodatków i jeszcze pracowników traktują jak największych złodziei. Szkoda życia na ten (usunięte przez administratora)

Kiko

30 lat Kika na świecie czy dadzą jakieś premie ?

Jaaa
@Kiko

Sprawdz na koncie już pewnie masz a tak poważnie to era kika skończyła się 5 lat temu. Teraz jest to szmatex a pracownicy są wykorzystywani za śmieszne pieniadze

ala
@Jaaa

W punkt

Tajemniczy Klient

Interesuje mnie otwarcie sklepu

Pomocy jak można otworzyć sklap kik .jestem zainteresowana

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Rumia
Rumia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Ona

Przeczytałam tu gdzieś opinie, że REGIONALNA śmiała się na rozmowie kwalifikacyjnej, że ktoś czytał przed ową rozmową opinie na temat pracy w KIKu, że są one nie prawdziwe, że nie w każdym sklepie tak jest..itp itd. Stek bzdur!!. Miałam identyczną sytuację. W skrócie odradzam pracę w tej firmie. Uważam, że wszystko zostało tu już napisane. Osobiście sądzę, że dużo można w pracy znieść jeśli otaczają Cię normalni ludzie-właśnie jeśli! Dodam tylko, że u mnie nakładano nam do głowy, że jeśli dzieje się coś złego należy niezwłocznie powiadomić o tym kierownika żeby mógł zareagować już w zarodku. Po czym okazało się, że chyba to wszystko jest tylko po to aby kablować REGIONALNEJ plus przekształcać daną sytuację i żeby nie było nudno dodać coś od siebie. Na pewno nie miało to nic wspólnego z rozwiązaniem problemu. Fałszywość kierowniczki przekroczyła poziom krytyczny. Nie wiem skąd brani są kierownicy, bo zamiast skupić się na dobrej atmosferze pracy wchodzą w (usunięte przez administratora) regionalnej. Ludzie myślicie, że dostaniecie za to nobla? MOJA KIERWONICZKA MOGŁA BY SIĘ (usunięte przez administratora) SKACZĄC Z POZIOMU SWOJEGO EGO NA POZIOM SWOJEGO IQ. Jeśli chodzi o Pip podpinam się pod to że koniecznie powinien przyjrzeć się tej firmie. Praca kilka dni pod rząd przez 12,5 (usunięte przez administratora) i jeszcze wiele innych.

@Ona

Tak to ja pisałam i szkoda , że wtedy nie wzielam sobie do serca tych opinii tylko rzuciłam pracę w innej firmie , dojeżdżałam w śnieżyce do innego miasta na szkolenia … a firma potraktowała mnie tak jak potraktowała :) czyli tak jak 80% ludzi tutaj . Więc jeśli to czytacie i zastanawiacie się czy iść do pracy do tej zacofanej firmy - nie idźcie .

Firma to daje w ogóle jakieś premie? Bo tak patrzę w ogłoszenie na zastępce kierownika sklepu, więc nie jakieś szeregowe stanowisko, to tylko takie okrągłe hasła o pozycji firmy, coś o prywatnej opiece medycznej, a o kwestiach finansowych zero. Dobre te warunki czy lepiej szukać gdzieś indziej?

Serio

Nie ma premii,nie ma stażu ,wczasów pod grusza. Jest tylko gola pensja

Kornelia

Zastępca zarabia niewiele więcej niż zwykły pracownik a mimo wszystko każdy z nas ciśnie prace kierownika za najniższą krajową.

Tomato
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Mogłabym się podpisać pod każdą złą opinią.. do tego te codziennie inwentaryzacje, a żeby ją zrobić trzeba naklikać się nie wiadomo ile, przypadkiem nie przegapić hasła. Nowe osoby totalnie nie ogarniają, strach dać MDE bo zaraz kłótnia, że źle. Nie wiadomo co skanować, brak zdjęć produktów a opisy są niejasne. Można sobie strzelać nie raz co skanować, a później raport że źle. Druga sprawa namawianie do kart, i wcale to nie wygląda tak że masz pytać "czy zakładamy kartę?" Tylko masz zadać pincet pytam a czemu nie, a są takie i takie rabaty. Adres zmyślimy, dane niech pani zmyśla aby pani założyła. Liczą się tylko statystyki. I codzienne podliczanie ile dany kasjer założył na swojej kasie inaczej rozmowa wyjaśniająca czemu tak mało.

Cześć, czytając te wszystkie wypisy (od grudnia 2023 do bieżącego wpisu) to powiem mam mieszane uczucia. Jeszcze nie byłam na rozmowie dopiero będę. Jak zdążyłam się zapoznać to dwie osoby na zmianie, po 12h, przerwa jak się uda, przyjmowanie (kwestia ile palet), zabezpieczanie, wykładanie i kasowanie towaru, liczenie pieniędzy w kasetce, robienie wieczornych raportów w kasie itd. Ale to taka praca sprzedawcy/kasjera oprócz oczywiście : jak się uda to przerwa - należy się jak "psu buda" a przy trybie 12h to należy się 30 min. Jeśli chodzi o szkolenia kadr (kwestia też kultury) bo tak zrozumiałam, że "najlepiej ucz się sama" cóż.... takie czasy na nic nie ma czasu... Jest to złe podejście. Cudowne jest dobrze wyszkolona kadra i wyuczony personel marzenie każdego pracodawcy. Pracownik im więcej się nauczy tym lepiej się pracuje (każdemu) . Owszem ciężko się pracuje przy dużej dostawie, ruchu ludzi i każda zarządzająca osoba mówi co jest ważniejsze, wybijając od rytmu pracy nie da się zrobić w pojedynkę wszystkiego - to fizycznie jest nie możliwe. Trzeba sobie zadać dużżżoo trudu co jest w tej chwili ważniejsze. Przyjęcie towaru, kasowanie czy może decyzje kierownicze??? Pewnie będą negatywne opinie i różne hejty bo przecież nie pracowałam w tej firmie co ja mogę wiedzieć i się dziwnie przemądrzać???? oj mogę, mogę Jak wiemy nie samą pracą człowiek żyje. Jak wygląda np. socjal? Czy jest: premia, dofinansowanie do wczasów, dofinansowanie do kart sportowych, ubezpiecznie grupowe, woda (nie z kranu), kawa, herbata??? Dobrze doceniany pracownik czy to przed kierownika a bosko przez regionalego/ną nie będzie narzekał (są wyjątki). Czy robicie sobie jakieś poza pracą spotkania? Czy to raczej mogę sobie pomarzyć?

@Anna

Żadnej wody nie ma , premii też nie ma . Dopłata jest do ubezpieczenia ale ty musisz zapłacić za nie , bodajże opieka luxmed też dość spora kwota . Nie możesz mieć telefonu przy sobie . Nie możesz rozmawiać , nie możesz nic . Przerwy jest godzina . Nie ma żadnego dofinansowania do wczasów , urlopy wydają jak im się chce . Na grafiku masz uw wpisane bez konsultacji z tobą ;) bo trzeba godziny ciąć

Lola
@Xxx

Litości jak to czytam to serio dziwię że tacy ludzie tu pracują. Nie ma premii?? A premia za udział w inwentaryzacji? A premia za udział w zatowarowaniu? A premia za najlepsze udziały kart myKIK? Nie są to super ogromne kwoty ale zawsze są!!! Więc po co pisać że nie ma premii. Fakt telefonu nie można nosić prywatnego. A urlopy przecież są plany urlopowe i urlopy powinno się wydawać zgodnie z planem a jeśli kierowniczka Ci wstawia nie pytając to masz z nią problem a nie z całą firmą, nie wszędzie jest tak jak u Ciebie.

Kira
@Lola

No naprawdę, tak zachęcające te premie, że hoho. Ile masz tych inwentaryzacji w roku 2 na które pojedziesz? Czyli jakieś 100 na czysto wpadnie Ci na konto. A zatowarowan ile masz ? Może jedno w regionie się trafi w roku. No chyba, że lubisz tułać się na drugi koniec Polski, po to by zarobić 75zl plus 45 dieta za cały dzień w delegacji. Nie ukrywając, że na takich zatowarowanaich to bardzo ciężka praca . A te premię za udział kart My Kik to aż mnie zaciekawiło, bo wyobraź sobie że u nas w regionie mamy kilogram najtańszych cukierków .za wydania kart, których tak naprawdę od listopada nikt nie dostał, więc nie podniecaj się ochłapami które firma oferuje, a BZL i VKL zbierają za nas spore premie za np, Tajemniczego klienta, wynik Rewizji, średni koszyk, sztuki na paragon plus premie roczne. To jest dopiero kasa, a my odwalamy czarna robotę i mamy w zamian cięcie godzin bo PEP się musi zgadzać. Tyle w temacie.

Ola
@Kira

Ciekawa jestem tego co napisałaś o tych premiach dla BZL i VKL. Musisz być kierowniczką chyba albo już sama nie wiem kim że masz takie informacje a może sama to wymyśliłaś.

PaulP
@Kira

Dobrze napisane. BZL potrafi nieźle cisnąć o tranzakcje z kartami a nawet głupiego dziękuję nie usłyszysz jak sie postarasz i robisz to uczciwie..

Laura
@PaulP

Bo ona pewnie ma dobrą premie za karty w przeciwieństwie do zwykłych pracowników!!

Iz
@Laura

Zwykły kasjer ma kartę podarunkowa za którą musi zapłacić jeszcze podatek ok 50zl - to bonus za premie. Zwykly kasjer musi pracować jak kierownik gdy prowadzi zmianę.. I to za darmo. Jest odpowiedzialny za dokumentację czy tez musi robić ankiety do BZL... za free... Ba... a by kierownik czy zastepca przeczytał coś na tablecie... od tego ma ludzi... odradzam pracę w tej firmie.

@Iz

Dokładnie ta sieć sklepów to Dramat!! Wyzysk pracownika straszny bazują na tym że jest słaby rynek pracy i chwilowo trzeba tam przetrwać

@Anna

Zapomnij o jakichkolwiek premiach, dofinansowaniach (typu wczasy pod gruszą itd). Ta firma po prostu szydzi z pracownika. Na święta dostaje się kupon -50 % NA JEDNĄ RZECZ do wykorzystania oczywscie w kiku. Dno. Szczerze już lepiej by wyglądało chociaż 100 zł dodatkowo… ale pomarzyć zawsze można ;) szczerze mówiąc, nawet się nie zastanawiaj czy aplikować do tej firmy, jeśli chcesz pracować w czymś podobnym to jest o wiele więcej lepszych ofert. W kiku dalej istnieje średniowiecze, wszystko musisz robić ręcznie (nabijanie miliona rabatów na kasie, a jak się pomyślisz to musisz wołać kierownika żeby usunął ci pozycje lub anulował paragon), klienci z karta maja tyle samo rabatu co pracownik (śmiech na sali). Góra co chwile wymyśla jakieś niestworzone zasady (najpierw coś wolno, potem nie) no i cyferki musza się zgadzać bo inaczej Niemcy każą ciąć etaty. Wszystko tylko nie Kik ;)

Lola

Ogarnijcie się z tymi kartami my kik ludzie niechcą podawać swoich danych osobowych a wy ciągle zmuszacie do ich zakładania!!!

MALUTKA

Dzień dobry chciałabym poinformowac o danej sytuacji w Białej Podlaskiej związanej z kierowniczką sklepu która twierdzi że odgórnie ma narzucone że nie może pracować w soboty a dni które jest w pracy to spędza na zapleczu rozmawiając przez telefon. Również problem jest z grafikami są bardzo często zmieniane i nie ma przejścia klucza głównego bo pracownicy sie mijają i wtedy trzeba ten klucz wozić.Za każdy swój błąd obwinia pracowników nie umie się przyznać że to ona popełniła błąd.

BETOSŁAWA

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Niczym nie odbiega od tak zwanego (usunięte przez administratora). Zastraszanie na porządku dziennym. A to, że Cię zwolnią, a to, że urwą głowę itp SERIO?! Przymusowe urlopy, delegacje i znowu zastraszanie jeśli ktoś nie pojedzie. Jawny (usunięte przez administratora) Wieczne niezadowolenie "góry" mimo, że ciągłe braki kadrowe, bo popracują 2 tygodnie i się z tego (usunięte przez administratora) zwalniają. Zostają tylko te, co się boją, że innej pracy nie znajdą, ciągle narzekając po kątach, że chcą się zwolnić. Płacą najmniej ze wszystkich firm typu pepco, sinsay itp. Wymagań milion, a nic od siebie. Żadnych premii, dodatków, nawet na święta grosza nie dadzą tylko śmieszny bon -50% aż na JEDNĄ rzecz i masz się cieszyć haha. Obgadywanie za plecami, a nawet wysyłanie szpiegów z innych sklepów na inny i (usunięte przez administratora) PORAŻKA.

@BETOSŁAWA

Współczuję w jakim zespole musiałaś pracować, jednak podciąganie to pod cały kik nie jest sprawiedliwe. Znam wiele sklepów gdzie atmosfera jest super. I znajdzie się jeden pracownik, który burzy wszystko, bo mu się nic nie podoba nie umie docenić że ma stałą pracę, umowę o pracę,bo w Sinsay jak i wiele sklepów w galeriach mają umowę zlecenie! Wypłata na czas i delegacje wcale nie są przymusowe. A u mnie dziewczyny to chętnie jeżdżą na inne sklepy typu inwentaryzacje. Mam nadzieję że znajdziesz pracę i przestaniesz na wszystko narzekać :)

Pomorskie
@Grazia

To chyba jeden z niewielu sklepów . Bo u mnie i delegacje i urlopy a i l4 są przymusowe. Ciągłe zmiany w grafikach.

Pracuś
@BETOSŁAWA

W Pepco mają mniej. 4300 :)

@Grazia

Sama pracowałam w kiku i czytając pojedyncze wpisy co jedynie mogę się z tym wszystkim zgodzić Owszem pracuje w innej firmie na galerii i jakoś nie mam umowy zlecenie ...

Hej, a możesz napisać coś więcej, bo po świętach mam zamiar podpytać o prace na stanowisku sprzedawcy właśnie w województwie. Dobre podejście regionalnego to podstawa, nie chcialabym potem żałować, jeśli faktycznie jakieś dziwne rzeczy się dzieją.

Klawisz

Ja nie polecam. Te negatywne opinie nie biorą się znikąd. Jest dużo lepszych prac w których zarobisz tyle samo, a masz mniej obowiązków. Ta firma śmieje się z tych opinii na Goworku i nic z tym nie robią, to znaczy, że pracownika mają gdzieś.

Assru

Roboty w kosmos dużo, dwie osoby na wielkim sklepie nie wiedzą w co ręce włożyć. Najgorsza praca ever

ktosiula

Jako były pracownik nie polecam. Wyzysk drugiego człowieka.

Nadia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Witam. Czy ktoś po rozwiązaniu umowy o pracę miał problem ze świadectwem pracy? Czekam na nie już jakiś czas...

BD

Dziewczyny czy w waszych regionach również są takie naciski na schodzenie z godzin netto? U nas od wczoraj są jazdy, podobno są to decyzje odgórne z Niemiec , nagle trzeba zejść z 100,200,300 godzin netto w zależności od sklepu , zmuszanie do brania urlopu, przenoszenie godzin na marzec i kwiecień a już nawet namawianie na l4. JESTEM ciekawa czy to tylko nasz region czy wszędzie takie (usunięte przez administratora)

Bela
@BD

Niestety, nie przedłużyli umowy...a szkoda, ekipa i robota super.

@BD

U nas jest to samo. U nas na przykład jest taki numer że w marcu biorąc pod uwagę ilość pracowników powinno być 800 czy 900 coś godzin a musimy zejść na 600 ileś . No oczywiście nie ukrywajmy że po kolei i będziemy chyba chodziły na L4, dodam tylko że to nie jest nasz wymysl tylko propozycja od kierownika ;)

Były
@Karolina

Dlatego się zwolniłam. Albo jest dla mnie miejsce w miejscu się zatrudniłam albo nie Te planowane l4 , przymusowe delegacje czy też kazanie wzięcia urlopu były dla mnie nie do przyjęcia to zwykłe łamanie praw pracownika . Urlop jest mój do mojego wykorzystania .I powiedzcie jak można było ,,kazać’’ wziąć chorobowe ???nie bojąc się prokuratury??? Podrabianie podpisów za to też grozi (usunięte przez administratora) No cóż lepiej znaleźć sobie miejsce gdzie takich praktyk nie ma Nie polecam pracy w tym cyrku

betosława
@Były

Tak, wysyłać na l4, a później po 2 na sklepie, obrażeni klienci, bo jak ktoś jest na przerwie, to jesteś aż jedna jedyna żeby kasować, obsługiwać, pomagać, roznosić przymierzalnię i rozkładać towar Robota w tyle, zaległości, fochy regionalnej, ale co tam, godziny mają zejść..

@Karolina

Pracuje tam już 6lat nigdy nie wysyłałam kogoś na chorobowe! A to że w lutym mniejszy pep bo i mniejsze utargi, małe dostawy. Przed świętami zwiększone dostawy mają być oraz większy ruch po to ścinanie teraz godzin.

Bruba
@betosława

We 2 na zmianie to już dawno norma.

Ex kiero
@Grazia

To wszystko jest chore. Rozumiem większy ruch przed świętami, słabszy na początku roku. Ale żaden z pracowników nie podejmuje pracy po to żeby na siłę być na urlopie czy L4, a tym bardziej żeby ponad etat pracować przed świętami bo godziny muszą się zgadzać na koniec kwartału. Tak samo z urlopami na siłę do końca roku wybierać. A argumentem bzl jest to że podpisywaliśmy regulamin. Tak dla przypomnienia nad każdym regulaminem jest kodeks pracy. I co do wysyłania pracowników na L4 to sama dostałam taki pomysł od bzl żebym zagadała z dziewczynami czy nie chcą sobie wolnego zrobić.

@Ex kiero

Zmuszanie do UW jest niezgodne z prawem..tylko pracownik ma prawo dysponować swoim urlopem i żaden BZL ani KS nie ma prawa bez zgody pracownika wpisać urlopu wypoczynkowego. Poza tym od kiedy w sobotę wpisuje się UW??? Czas informować PiP.

@Anna

Nie słyszałam żeby kogoś wysyłać na l4 i na urlop Mamy zaplanowany na cały rok i się tego trzymamy. Ja nie wiem jaki region tak ma jak opisujecie :)

@Anna

A UW w sobotę to chyba jakas pomylka pracownika nie KS ????

As
@Anna

U nas nieraz tak było,że kierownik bezczelnie wypisywała nam urlop bo mamy go wykorzystać do końca roku rzekomo!

@Grazia

Tak wpisał KS w ewidencji nawet. Wysyłają na UW bez pytania. Prośby grafikowe wpisywane jako UW. ... mamy też podać na marzec i kwiecień... czyli ten plan urlopów to lipa.

Ppppp
@Anna

Mylisz sie pracodawca nie może dysponowac tylko 10 dniami czyli dwutygodniowym urlopem, resztą może dysponować wg potrzeby

@Grazia

Hej, ale jak to działa tak naprawdę? Za to że teraz Was wypychali na urlopy itd. to przed świętami będziecie miały MNIEJ wolnego? Ale tak w granicach dozwolonej pracy, czy praca non stop? :0

Xxx

Dobrze ze to piszesz :) może ktoś w końcu napisze do Pip o kontrolę w tej chorej firmie . Tam jest dużo nielegalnych rzeczy . Dziwię się że ludzie pracują tam i się nie odzywają

PaulP
@BD

Tak. Też tak naciskają. Nie zwracając uwagi na tobże mamy coraz więcej pracy..

Klawisz

Ta firma to jedna wielka (usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu. Za taką kasę absolutnie. Kierownicy i zastępcy może jeszcze ale sprzedawca absolutnie. Jeden sklep nadaje na drugi. W wolnej chwili pracownicy chodzą po innych sklepach żeby donosić. Skandal. Wymagania z kosmosu.

Dramat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jak szłam na rozmowę kwalifikacyjną to regionalna śmiała się , że czytałam opinie na Goworku . Szkoda , że nie wzięłam ich do serca tylko uwierzyłam w te bajki , które obiecują podczas rozmowy o pracę . Ogólnie firma zacofana . Jak ktoś pracował w choć trochę bardziej rozwiniętej firmie to się tu nie odnajdzie . Sejf na wielki klucz z czasów (usunięte przez administratora), wnioski urlopowe wypisywane na kartkach . Grafik robiony na kolanie , sto razy zmieniany , kreślony . Nie można mieć przy sobie telefonu - śmiech na sali ponieważ jest to wobec prawa . 2 osoby na zmianie , jedna robi wszystko , druga stoi na kasie . Metkowanie miliona świątecznych rzeczy za 1 zł metkownica .. zabieranie słynnego MDE na wszelakie inwentaryzacje . Brak dostępu do komputera , do nowoczesnych technologii . Brak stołów gdzie możnaby było chociaż trzymać metkownice żeby móc coś zamienić . Zmiana cen na kasie .. nie wchodzą automatycznie , jak klient yebnie 40 rzeczami za 1 zł to stoisz 20 minut . Nie daj Boże się pomylisz i tego nie wyłapiesz - cały paragon do anulacji . A żeby było śmieszniej - anulację musi zatwierdzić kierownik który siedzi w tym czasie na telekonferencji . Praca po 12,5 godziny . Wszyscy wokoło się boją zrobić cokolwiek , bo przecież słynny rewizor patrzy teraz na każdy Twój Ruch . Ludzie , tak nie powinna wyglądać praca ! Nie dajcie sobie i nie siedźcie w tej chorej firmie . Jesteście tam jak pionki . Teraz wchodzi produktywność i zlecenia i wasz czas jest policzony . Nie na darmo już jest możliwość zatrudniania na zlecenie… jest dużo rzeczy które możnaby było wymieniać . Regionalni - kpina . Wszyscy muszą znać ich życie prywatne . Na inwentaryzacji (usunięte przez administratora)o swoich problemach a wszystkie kierowniczki liżące (usunięte przez administratora) współczują albo śmieją się z głupich żartów tylko po to , żeby się przypodobać . Ludzie miejcie honor . Jak można się tak bać pracodawcy ? Nie stój , nie gadaj , nie korzystaj z telefonu , przynieś klucz zapasowy (za darmo bo nikt ci nie odda godzin - ale jak już przynosisz główny to jest wpisane 15 minut ) . Jak się ktoś zastanawia nad pracą w tej chorej firmie - odradzam . Brak szacunku . Regionalna z kierowniczkami śmieje się na magazynie , że ludzie to robole i mają (usunięte przez administratora) . A wy kierownicy wstydźcie się , że dajecie się tak manipulować . Jesteście dla tej firmy nikim i jak na was przyjdzie czas to nic wam nie da lizanie (usunięte przez administratora) regionalnym .

Gosia

A jak się pracuje w Rumi/Redzie jak praca godziny zastanawiam się nad wysłaniem CV

Hera

Słyszałam,że pół sklepów kika w Bytomiu zamykają,Piekary też....Koniec (usunięte przez administratora) tylko żal trochę niektórych sprzedających pań..

Była pracownica
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Ktoś jeszcze może nie dostał PIT?

Zostaw merytoryczną opinię o KiK Textil Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w KiK Textil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KiK Textil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 543.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KiK Textil Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 437, z czego 18 to opinie pozytywne, 204 to opinie negatywne, a 215 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KiK Textil Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KiK Textil Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KiK Textil Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 793 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042