Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze
logo JAF Polska

Opinie o JAF Polska

zdjecie uzytkownika
były klient - 2012-01-31 14:18:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a ja żałuję że nie ma starej ekipy z sosnowca-dziewczyny,gdzie jestescie-wracajcie bo te co saą to eeeh szkoda gadac i w kolejke sie ustawiac
zdjecie uzytkownika
hmmmmmm - 2012-02-01 18:03:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
były klient? a moze byla pracownica? stad nie pasuje nowy personel :)
zdjecie uzytkownika
była - 2012-03-15 10:50:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
uwieżcie kiedyś pensji wzięłam 100zł bo p.kierownik rejonu!nie sprawdziła stron inwentaryzacji!!!!!byłyśmy wtedy 3-liczyłyśmy,myślicie że firma oddała to?????nie!!!!!!!!jak można robić za 100zł?i nawet komornik nie ma takiego prawa aby zostawic bez środków do życia!a ta firma takie PRAWO MAAAAA!!!!!JAKIM CUDEM????
zdjecie uzytkownika
pracownica - 2012-03-15 21:08:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
coż tu tak ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tko czyżby Izuni niebyło to już spokuj???a co do byłej-nierozumiem jak ci rejonowa moze lub nie sprawdzic renament jakim wogóle to sposobem się stało-baaardzo jestem ciekawa
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JAF Polska

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy JAF Polska?
Zadaj pytanie
alert