Logowanie dla kandydatów/kursantów

62-023 Pilica
Otrzymuj powiadomienia
o nowych wpisach!
zdjecie uzytkownika
były klient - 2012-01-31 14:18:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a ja żałuję że nie ma starej ekipy z sosnowca-dziewczyny,gdzie jestescie-wracajcie bo te co saą to eeeh szkoda gadac i w kolejke sie ustawiac
zdjecie uzytkownika
hmmmmmm - 2012-02-01 18:03:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
były klient? a moze byla pracownica? stad nie pasuje nowy personel :)
zdjecie uzytkownika
była - 2012-03-15 10:50:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
uwieżcie kiedyś pensji wzięłam 100zł bo p.kierownik rejonu!nie sprawdziła stron inwentaryzacji!!!!!byłyśmy wtedy 3-liczyłyśmy,myślicie że firma oddała to?????nie!!!!!!!!jak można robić za 100zł?i nawet komornik nie ma takiego prawa aby zostawic bez środków do życia!a ta firma takie PRAWO MAAAAA!!!!!JAKIM CUDEM????
zdjecie uzytkownika
pracownica - 2012-03-15 21:08:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
coż tu tak ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tko czyżby Izuni niebyło to już spokuj???a co do byłej-nierozumiem jak ci rejonowa moze lub nie sprawdzic renament jakim wogóle to sposobem się stało-baaardzo jestem ciekawa
zdjecie uzytkownika
BYŁA - 2012-03-16 14:56:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ODPOWIADAM:)JAK ZAWSZE ,,,,,,,,,,,,,,BARDZO SIĘ SPIESZYŁA:)A KSIĘGOWA TEŻ NIE MA TELEFONU-PRAWDA?WYSTARCZYŁO ZADZWONIC I POWIEDZIEC.PROSZE PANI KONCOWEJ SUMY PANI NIE DOLICZYŁA,LECZ POPRZEDNIA STRONE PANI WPISAŁA.TYLE.
zdjecie uzytkownika
Natalia - 2012-03-16 21:27:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Masz racje
zdjecie uzytkownika
hfbgvdjs - 2012-03-22 11:21:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zawsze zastanawia mnie tok myślenia naszych pracodawców. Jak można zatrudnić kierowników regionów bez wykształcenia wyższego, co najbardziej mnie śmieszy nawet bez średniego z maturą. Przecież to jest żenada... Te Panie nie mają pojęcia o zjawiskach ekonomicznych, przecież to są kpiny. Z ich wykształceniem to co najwyżej kopać doły, a nie zarządzać. Śmiech na sali
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPM "JAF"

Twoj email:
Wiadomość: