CLAVEY

Usługi

CLAVEY – gdzie doświadczenie spotyka się z innowacją

Jako jeden z wiodących usługodawców w branży motoryzacyjnej od ponad 30 lat niezmiennie wspieramy rozwój naszych Klientów.

Obsługa obiektów przemysłowych, optymalizacja procesów i zapewnianie jakości pozostaje niezmiennie motorem działań grupy Clavey już od 1984 roku. Kierując się mottem „Knowledge in Motion” postrzegamy zakłady przemysłowe przez pryzmat procesów produkcyjnych, których właściwe funkcjonowanie koordynujemy uruchamiając cały nasz potencjał wiedzy i innowacyjnych rozwiązań. Oferujemy szeroki zakres usług technicznych, związanych z nimi analiz, monitorowanie, a także racjonalne zarządzanie procesami produkcyjnymi w przemyśle motoryzacyjnym na całym świecie. Nasz zespół oferuje indywidualne rozwiązania, ściśle dopasowane do potrzeb Klienta.

W Polsce jesteśmy wieloletnim partnerem koncernu VW, dla którego w Swarzędzu i we Wrześni świadczymy usługi z zakresu Utrzymania Ruchu i Technicznego Zarządzania Budynkami. Nasi specjaliści podejmują szereg działań, których wynikiem jest zapewnienie pełnej dyspozycyjności maszyn i urządzeń, niezbędnej do prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego. Działania prewencyjne Clavey minimalizują przestoje i pozwalają na dokładne zaplanowanie przebiegu procesu.

Jako partner zapewniający techniczną optymalizację procesów świadczymy również usługi z zakresu Kontroli i Zarządzania Jakością oraz czyszczenia przemysłowego. Wyspecjalizowani pracownicy działu Prac Jakościowych posiadają doświadczenie w kontroli zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych komponentów, a także w obróbce elementów z aluminium, blachy i tworzywa sztucznego. Ponadto zajmujemy się serwisem pojemników Automotive.

W 2017 roku, w związku z intensywnym rozwojem i pozyskiwaniem coraz większej ilości zleceń, firma otworzyła swoją kolejną lokalizację koło Wrześni, gdzie dysponujemy nową halą wraz z kompleksem pomieszczeń biurowych.

W ramach wprowadzania udogodnień dla naszych Klientów uruchomiliśmy niedawno Mobilny Serwis Jakościowy, który pozostaje do ich dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Jest to najnowszy VW Crafter kompleksowo wyposażony m.in. w profesjonalny stół narzędziowy, agregat prądotwórczy, kompresor, spawarki MIG, wyciąg spalin, szlifierki, jak również w wiele narzędzi manualnych. Umożliwia nam to krótki czas reakcji i dużą elastyczność w działaniu.

Clavey jest również autoryzowanym serwisem robotów Mitsubishi. W ramach współpracy realizujemy przeglądy prewencyjne robotów, wykonujemy ich bieżące naprawy i korekty.

www.clavey.eu