CLAVEY

Historia

Od firmy utrzymującej czystość w przemyśle do usługodawcy Full-Service.

• Utworzenie pierwszego przedsiębiorstwa w roku 1984 przez Lothara Clavey
  • Firma rodzinna prowadzona przez właściciela
  • Płaska struktura powoduje szybkie działania i reakcje.
  • Krótkie drogi informacyjne, dla jej szybkiej wymiany informacji
  • Prace projektowe dzięki transferowi Know-how
  • Ponad 350 fachowców i pracowników na stanowiskach kierowniczych aktywnych na obszarze całej Europy
  • Certyfikaty: DIN EN ISO 9001 Zakład Specjalistyczny zgodnie z Ustawą o Gospodarce Wodnej (WHG)
  • Członkostwa: Gesellschaft für Tribologie e. V. [Spółka Tribologii], Wirtschaftsverband für Industrieservice e. V. [Stowarzyszenie Przedsiębiorców ds.

„Często jestem pytany: co właściwie było tym bodźcem do utworzenia pierwszego przedsiębiorstwa w roku 1984 i pobudką do dalszego rozwoju?”

Działalność przedsiębiorczą wyssałem z mlekiem matki, ponieważ, jeżeli ma się skromne pochodzenie każdego dnia trzeba się zastanawiać jak wykorzystać potencjał optymalizacji.

Wszystko rozpoczęło się przed 30 laty pewnym pomysłem.

Jako student, w czasie praktyk w OEM zdobywałem pierwsze doświadczenia w świecie motoryzacyjnym. Te doświadczenia były kamieniem węgielnym do założenia przedsiębiorstwa z myślą przewodnią: można wszystko poprawić, należy tylko wyjaśnić sobie kilka pytań. Ale potem trzeba działać. Ponieważ jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za to, co robimy ale również za to, czego nie robim proway. Ta myśl po krótkim czasie z pierwszymi współpracownikami, z ogromnym zaangażowaniem i wolą kontynuacji prowadziła do zadowolenia klienta.

Ta pasja na bazie instrumentalizowanej świadomości jakości, kontynuacji i partnerstwa – wewnątrz z naszymi współpracownikami jak i na zewnątrz z naszymi klientami – doprowadziła nas, Grupę Clavey do tego, kim dzisiaj jesteśmy.”

Filozofia świadczenia usług to dla nas nie tylko zadowolenie klienta ale jego zorientowany na wartość i przyszłość rozwój.

„Ta wypowiedz to główna zasada naszego przyszłego działania, pozwalająca na ocenę nas, współpracowników firmy Clavey, motywująca przy codziennych zadaniach, pomagająca poszukiwania lepszego i wprowadzenie w życie.

Wysoka gotowość do działania i motywacja wszystkich współpracowników we wszystkich filiach umożliwia nam ludziom z całej Europy techniczne wykształcenie i dalsze kształcenie”.– Lothar Clavey

www.clavey.eu